منو

کیسه نان و سبزی | معرفی بهترین ترین مدلها + راهنمای خرید

برای نگهداری از نان و سبزی به شکل صحیح باید از کیسه های مخصوص استفاده کنیم که به آنها کیسه نان و سبزی گفته می شود، این کیسه ها به خوبی نان و سبزی را تازه نگه می دارند و از خراب شدن نان و سبزی جلوگیری می کنند، همچنین این کیسه ها بسیار بهداشتی هستند و به خوبی نان و سبزی را در برابر نفوذ آلودگی ها محافظت می کنند.

این کیسه ها جایگزین بسیار مناسبی برای کیسه های پلاستیکی هستند همانطور که می دانید کیسه های پلاستیکی دارای مواد مضر برای بدن انسان هستند پس به همین علت باید به جای کیسه های پلاستیکی از کیسه های پارچه ای برای نگهداری از نان داغ استفاده کرد.

راهنمای خرید کیسه نان و سبزی

کیسه پارچه ای مخصوص نگهداری نان باگت

هنگامی که قصد خرید نان یا سبزی را از بیرون دارید این کیسه ها برای حمل و نگهداری بسیار مناسب هستند، این کیسه ها به دلیل تهویه مناسب هوا از خشک شدن و خمیر شدن نان ها جلوگیری می کنند و باعث می شوند نان ها تازه بمانند.

توسط این کیسه ها می توان سبزی های پاک شده را به خوبی درون یخچال نگهداری کرد و از خوردن سبزی تازه در وعده های غذایی حسابی لذت برد. اگر شما برای نگهداری نان و سبزی نیاز به کیسه ای بهداشتی و مناسب دارید حتما تا پایان این مقاله از طوطی کالا همراه ما باشید.

انواع مدل های کیسه سبزی و نان

1 - کیسه سبزی و نان دسته دار: در زمان های گذشته که پلاستیک وجود نداشت، مردم به وسیله پارچه یا حصیر کیسه هایی می دوختند که به عنوان جای نان و سبزی استفاده می شد. امروزه هم دوستاران محیط زیست برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست، کیسه هایی را از جنس پارچه تولید می کنند که گاهی در کنار آن ها پلاستیک هم دوخته می شود. از این وسیله چند بار می توان استفاده کرد و آن را جایگزین کیسه پلاستیکی کرد. این کیسه ها معمولا دسته دارند که حمل را آسان می کند.

2 - کیسه سبزی و نان زیپ دار: این مدل هم از پارچه و هم از پلاستیک یا هر دوی آن ها ساخته می شود. به منظور استفاده راحت دور تا دور آن زیپ دوخته می شود که با باز کردن کامل زیپ تبدیل به یک پارچه شده که می توانید آن را روی میز نانوایی پهن کرده تا نانوا نان ها را روی آن بیاندازد.

بعد از سرد شدن نان می توانید زیپ آن را ببندید و آن را به راحتی حمل کنید. از این وسیله برای خرید نان و سبزی هم می توان استفاده کرد.

بهترین مدلهای کیسه نان و سبزی

3 - کیسه نان پارچه ای: برخی از افراد نه برای آلودگی محیط زیست، بلکه برای حفظ سلامت خود هم که شده از خرید کیسه های پلاستیکی صرف نظر می کنند. زمانی که شما نان داغ را داخل پلاستیک قرار می دهید، یک گاز سمی تولید می کند که به مرور سرطان ایجاد می کند. پس اگر به سلامت خود اهمیت می دهید کیسه های تمام پارچه ای را انتخاب کنید.

4 - کیسه سبزی زیپ دار: همان طور که می دانید قرار دادن حجم زیادی از سبزی درون یک کیسه بدون زیپ کار ساده ای نیست و بدون کمک شخص دیگری نمی توانید این کار را انجام دهید. پس اگر به دنبال یک کیسه راحت برای خرید سبزی هستید، پیشنهاد می کنم حتما نمونه زیپ دار را انتخاب کنید. زیرا با باز کردن زیپ سبزی ها را روی آن قرار می دهید و با بستن زیپ سبزی درون آن قرار می گیرد.

5 - کیسه سبزی و نان حجم دار: قرار دادن سبزی و نان به مقدار کم کار ساده ای است. تصور کنید که بخواهید حجم زیادی از نان و سبزیجات را درون کیسه قرار دهید. این یک کار ساده نخواهد بود بلکه نیازمند تلاش و وقت زیاد است.

پس اگر شما همیشه حجم زیادی از نان و سبزیجات را خریداری می کنید، حتما باید کیسه های حجم دار را انتخاب کنید. این کیسه ها به منظور قرار دادن حجم بالایی از نان و سبزیجات طراحی شده اند و با خرید آن ها مشکل خرید حجم بالا حل می شود.

نکات خرید کیسه نان و سبزی

جنس کیسه

اولین نکته توجه داشتن به جنس کیسه است، کیسه های جای نان و سبزی را از پارچه پنبه ای پلی استر، اکرلیک و غیره تهیه و تولید می کنند شما باید در هنگام خرید کیسه ای را انتخاب کنید که جنس آن دارای ضخامت و کیفیت مناسبی باشد همچنین دارای رنگ ثابت باشد.

ابعاد و اندازه

کیسه های نان و سبزی دارای ابعاد و اندازه های مختلفی هستند بعضی مدلها کوچک و بعضی مدل های دیگر بزرگ طراحی شده اند، شما با توجه به تعداد نان و مقدار سبزی که قرار است
داخل کیسه نگهداری کنید باید مدلی مناسب را از لحاظ اندازه انتخاب کنید.

کیسه مخصوص نان و سبزی

کیسه مخصوص نگهداری نان در یخچال

دسته دار بودن کیسه

کیسه ها دارای مدلهای دسته دار و بدون دسته هستند کیسه های دسته دار کار شما را برای حمل و جابجایی آسان تر می کند به همین علت در صورت علاقه داشتن از کیسه های با دسته برای نگهداری نان و سبزی استفاده کنید.

نحوه بسته شدن

درب کیسه های نان و سبزی به دو روش زیپی و بندی باز و بسته می شوند بسته شدن درب یک مزیت بسیار خوب می باشد چرا که از نفوذ آلودگی ها به داخل کیسه جلوگیری می کند پس در هنگام خرید به نحوه باز و بسته شدن درب کیسه توجه نمایید.

قابلیت شستشو

داشتن قابلیت شستشو کیسه توسط ماشین لباسشویی یک ویژگی بسیار خوب میباشد که کار شما را برای شسشتوی کیسه آسان تر می کند و برای شستشوی کیسه دیگر نیازی به استفاده از دست نخواهید داشت پس در هنگام خرید از داشتن قابلیت شستشو کیسه توسط ماشین لباسشویی اطمینان حاصل کنید.

کیفیت دوخت

بعد از توجه به جنس محصول باید به کیفیت دوخت آن هم توجه ویژه ای داشته باشید. حتی اگر بهترین جنس کیسه را خریداری کنید، اما دوخت آن کیفیت لازم را نداشته باشد، خیلی زود از نواحی دوخت پاره شده و شما مجبور می شوید آن را با یک نمونه نو تعویض کنید.

به جنس نخی که کیسه از آن دوخته شده هم توجه داشته باشید، اگر نخ آن بی کیفیت باشد مطمئن باشید بعد از مدتی از محل دوخت پاره می شود.

پیشنهاد مطالعه : راهنمای خرید جا نانی

مزایای استفاده از کیسه نان و سبزی

  • قیمت آن بسیار مناسب است و شما با خرید این وسیله تا چند ماه تا یک سال از خرید پلاستیک برای نگهداری سبزی و نان معاف می شوید.
  • یکی از آلوده ترین نقاط دنیا میز نانوایی است، زیرا روزانه دست های آلوده زیادی روی آن قرار می گیرد. کیسه نان از آلوده شدن نان با میز جلوگیری می کند.
  • شما با قرار دادن سبزی درون این کیسه می توانید سبزی خود را تا مدت ها درون کیسه سالم نگه دارید و از پلاسیده شدن آن ها جلوگیری کنید.
  • از تماس مواد غذایی با فضای بیرون جلوگیری می کند و جلوی آلوده شدن نان و سبزی را می گیرد. در واقع یک وسیله برای بهداشتی نگه داشتن مواد غذایی می باشد.

خرید اینترنتی کیسه نان

عکس کیسه نان زیپ دار و دسته دار

روش نگهداری از کیسه نان و سبزی

  • همیشه بعد از خرید نان درب کیسه را باز بگذارید تا رطوبت حاصل از نان که کیسه را تر کرده خشک شود و دچار کپک زدگی نشود.
  • بعد از چند بار استفاده کیسه مورد نظر خود را شستشو دهید، زیرا بعد از مدتی رنگ و بوی نامطبوعی به خود می گیرد و ممکن است به مواد داخل آن هم سرایت کند.
  • برای خشک کردن کیسه از نور مستقیم خورشید و بخاری استفاده نکنید، زیرا در ساخت بیشتر این کیسه ها پلاستیک یا پارچه پلاستیکی استفاده شده و با حرارت تغییر رنگ و حالت می دهد.
  • از تماس کیسه با اجسام تیز و برنده جلوگیری کنید، زیرا باعث سوراخ یا پاره شدن کیسه می شود و آن را از بین می برد.

انواع مختلف کیسه نان و سبزی

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت کیسه نان و سبزی چند است؟
قیمت کیسه های مخصوص نگهداری نان و سبزی بستگی به عواملی همچون جنس کیسه، تعداد موجود در مجموعه، سایز کیسه، کیفیت دوخت، زیپ دار بودن آن و ... دارد، اما در حالت کلی رنج قیمت آن از 15 هزار تومان تا 300 تومان می باشد.
کیسه سبزی و نان در چه مدلهای تولید می شود؟
کیسه سبزی و نان دسته دار - کیسه سبزی و نان زیپ دار - کیسه نان پارچه ای - کیسه سبزی زیپ دار - کیسه سبزی و نان حجم دار
تاریخ به روز رسانی : 1402/05/01
محصولات مرتبطمحصولات مرتبط
کیسه نان و سبزی پایا مجموعه 3 عددی مدل بندی
کیسه نان و سبزی پایا مجموعه 3 عددی مدل بندی
کیسه نان مدل دو رو طرح دار با پارچه هازان درجه یک زیپ دار
کیسه نان مدل دو رو طرح دار با پارچه هازان درجه یک زیپ دار
کیسه نان و سبزی صبا طرح تک شاخ پنبه ای مجموعه 3 عددی
کیسه نان و سبزی صبا طرح تک شاخ پنبه ای مجموعه 3 عددی
کیسه سبزی جنس نخ نایلون مجموعه 4 عددی
کیسه سبزی جنس نخ نایلون مجموعه 4 عددی
کیسه نان مدل نان فانتزی با پارچه هازان درجه یک
کیسه نان مدل نان فانتزی با پارچه هازان درجه یک
ساک نان گرد حجم دار با پارچه های پنبه ای قلمکاری
ساک نان گرد حجم دار با پارچه های پنبه ای قلمکاری
کیسه نان و سبزی پارچه ای با رویه پلاستیک طرح گل
کیسه نان و سبزی پارچه ای با رویه پلاستیک طرح گل
کیسه سبزی با پارچه هازان طرح سبزی خوردن
کیسه سبزی با پارچه هازان طرح سبزی خوردن
کیسه نان و سبزی ترنم مدل غنچه جنس نخ پنبه مجموعه 3 عددی
کیسه نان و سبزی ترنم مدل غنچه جنس نخ پنبه مجموعه 3 عددی
کیسه نان و سبزی پارچه ای حجم دار مدل MAL2
کیسه نان و سبزی پارچه ای حجم دار مدل MAL2
کیسه نان و سبزی پلی استر مدل K10 مجموعه 3 عددی
کیسه نان و سبزی پلی استر مدل K10 مجموعه 3 عددی
کیسه نان پنبه ای دسته دار مدل برگ ریزان
کیسه نان پنبه ای دسته دار مدل برگ ریزان
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد