منو

پد زیرانداز بهداشتی سگ و گربه یا پد ادرار حیوانان چیست؟

اگر شما هم در خانه صاحب یک سگ یا گربه هستید حتما نیاز به یک سری لوازم بهداشتی برای آنها دارید. یکی از این وسایل بسیار ضروری پد ادرار مخصوص حیوانات یا همان پد زیرانداز بهداشتی سگ و گربه است.

به جای آنکه مجبور باشید سگ خود را برای دستشویی بیرون ببرید یا اگر در آپارتمان از این موجودات زیبا نگهداری میکنید، با کمک پد دستشویی حیوانات، شما می توانید محلی را برای دستشویی سگ خود فراهم کنید و به او آموزش بدهید. ضمنا توجه داشته باشید به همراه پد، قطره تعلیم ادرار و استفاده از غذای تشویقی سگ نیز برای آموزش سگ ضروری است.

زیرانداز بهداشتی حیوانات

راهنمای خرید زیرانداز بهداشتی سگ و گربه

در این مقاله می خواهیم شما را بیشتر با پد ادرار حیوانات آشنا کنیم و بهترین و پرفروش ترین برند و مدلهای آن را خدمت شما معرفی نمائیم، پس تا انتها با طوطی کالا همراه باشید.

پد ادرار حیوانات چیست؟

پدهای ادرار وسیله بهداشتی حیوانات خانگی همچون سگ، گربه، خرگوش و ... است که دارای چند لایه محافظ و جاذب می باشد که با جذب مایعات مانع از کثیف و لکه شدن جای نگهداری حیوانات می شوند. با قرار دادن این پد بهداشتی در زیر حیوانات خانگی، برای چندین ساعت خیال خود را از بابت سرایت ادرار و بوی نامطبوع آن به محیط اطراف راحت کنید. این محصول بهداشتی اغلب یک بار مصرف و در سایزهای مختلف وجود دارد.

پد ادرار سگ و گربه که با نام هایی همچون زیرانداز بهداشتی سگ و گربه، پد آموزش ادرار سگ و گربه، پد دستشویی حیوانات و ... نیز شناخته می شود، برای آموزش دستشویی رفتن به این حیوانات در اماکن بسته یا کسانی که در آپارتمان زندگی می کنند و به هر دلیلی امکان آموزش توالت به حیوان خانگی خود در خارج از خانه را ندارند، بسیار عالی است.

پد آموزش ادرار سگ

پد آموزش ادرار سگ و گربه

ویژگی پد آموزش ادرار

این پد، دارای قدرت و سرعت جذب بسیار بالا بوده و امکان نشت مایعات و آلودگی به محیط اطراف را نیز به حداقل می رساند. از طرفی، وجود پودر جاذب و رویه سلولزی در لایه بالایی این پدها، از خیس شدن پای حیوان یا بروز حسایت پوستی روی بدن او نیز جلوگیری می کند.

ضمنا صفحه مشبک که پد داخل آن قرار میگیرد باعث می شود پای سگ هنگام دستشویی خیس نشود و این نکته بسیار مهمی است. این صفحه قابل شستشو بوده و از تکان خوردن پد جلوگیری می کند.

توجه کنید که استفاده از این پدها، تنها برای توله سگ ها یا آموزش ادرار به حیوان نیست. بلکه سگ ها و گربه های سالخورده یا حیواناتی که دچار بی اختیاری ادرار هستند نیز می توانند از این پدها استفاده کرده و آسایش و راحتی بیشتری داشته باشند.

پد بهداشتی سگ و گربه باید متناسب با سن و سال و سایز بدن حیوان انتخاب شود تا حیوان در هنگام استفاده از آن احساس راحتی داشته و ظرفیت پد نیز متناسب با حجم مثانه او باشد.

مزایای استفاده از پد ادرار

یکی از مشکلات نگهداری حیوانات خانگی، دفع کردن فضولات آنها می باشد، آنها بدون آموزش، مکان مورد نظر برای دفع فضولات خود را نمی شناسند، پدها یا زیرانداز بهداشتی حیوانات می توانند در این مسیر به شما کمک نمایند.

استفاده از پد زیرانداز سگ و گربه، علاوه بر پاکیزه ماندن محیط و فضای داخلی منزل یا محل کارتان، شما را مطمئن می سازد که امکان نشتی رطوبت و آلودگی به محیط اطراف وجود نداشته و لایه جاذب موجود در این پدها، همه چیز را جذب می کند.

این لایه جاذب، حتی از خیس شدن پای حیوان پس از ادرار نیز جلوگیری کرده و امکان انتقال رطوبت و آلودگی از طریق کف پای او به دیگر بخش های محیط را نیز کاهش می دهد.

ویژگی های پد ادرار سگ

مزایا و ویژگی های پد ادرار سک

پد حیوانات فقط یک لایه محافظ و ضد نشت نیست. یک محصول بهداشتی مناسب است که استفاده از آن به افراد این امکان را می دهد که خیلی راحت و بدون نگرانی از کثیف شدن محیط خانه به حیوان خانگی خود تعلیم ادرار بدهد.

کاربردهای پد دستشویی سگ و گربه

پد تعلیم دستشویی سگ، یکی از واجبات هرخانه ای است که در آن، از سگ ها نگهداری می شود، در ادامه با مهم ترین کاربرد ها و دلایلی که خرید پد برای سگ را واجب می کند، آشنا شوید:

1 - آموزش آسان جای توالت به سگ

پیش از تولید این پدها، آموزش محل دستشویی به سگ، سخت تر از رد کردن 7 خان رستم بود اما خوشبختانه امروزه با کمک پد تعلیم سگ می توانید در کمتر از چند هفته جای دستشویی به سگ تان را آموزش دهید.

2 - عدم انتشار بوی نامطبوع ادرار سگ

هیچ چیز بدتر از انتشار بوی نامطبوع، بعد از دستشویی سگ درخانه نیست، استفاده از پد دستشویی از پخش شدن بوی بد و نامطبوع ادرار سگ، جلوگیری می کند.

پد آموزش ادرار سگ

پد آموزش ادرار سگ

3 - حفظ نظافت خانه

شاید از تصور کثیف شدن خانه توسط سگ های خرابکار بعد از دستشویی وحشت زده شوید، اما خوشبختانه پد دستشویی از پخش شدن و کثیفی خانه توسط سگ پس از ادرار جلوگیری می کند.

4 - حفظ سلامتی اعضای خانواده

اگر بیخیال آموزش دستشویی به سگ تان شوید و آن را به حال خودش رها کنید، تعجبی ندارد که در هفته های آینده شاهد بیماری در میان اعضای خانواده تان باشید. پس برای جلوگیری از این فاجعه باید به فکر خرید پد تعلیم دستشویی برای سگ تان باشید تا از انتشار بیماری ها در خانه یا محلی که در آن از سگ نگهداری می شود جلوگیری کنید.

5 - جذب رطوبت ادرار سگ

گاهی اوقات سگ ها بعد از ادرار بدنشان از طریق برخورد مستقیم با محیط، مرطوب می شود و اگر سگ تان در این شرایط وارد خانه شود، حجم وحشتناکی از بیماری و آلودگی را روانه محل زندگی شما می کند. خوشبختانه شما می توانید خیلی ساده با خرید پد دستشویی سگ، از این فاجعه نیز جلوگیری کنید و خیال خودتان را آسوده سازید.

6 - امکان جابجایی آسان

اصولا پدهای آموزش دستشویی به سگ ها، وزن زیادی ندارند و شما می توانید خیلی راحت و بدون دردسر، آن را هر جای خانه که نیاز دارید قرار بدهید. این قابلیت به شما کمک می کند که خیلی ساده، در کمترین زمان ممکن، جای دستشویی را نیز به سگ دوست داشتنی تان آموزش دهید.

آیا می توان به جای زیرانداز بهداشتی حیوانات از روزنامه استفاده کرد؟

جدا از مبحث فرهنگی، روزنامه از خاصیت جلوگیری از پخش بو برخوردار نیست. جوهر روزنامه بعد از خیس شدن پخش شده و به پاهای حیوان خانگی می چیسبد و پس از مدتی سبب بروز بیماری پوستی آن ها می شود. هر روزنامه تنها یکبار قابل استفاده بوده، این در حالی است که یک زیرانداز بهداشتی سگ و گربه ها تا 48 ساعت هم کاربرد دارد.

یک لایه پلاستیک زیر پد های ادرار وجود دارد که به هیچ وجه اجازه نمی دهد ادرار حیوانات خانگی روی زمین پخش شود، در حالی که روزنامه این قابلیت برخوردار نیست.

پد ادرار سگ

استفاده از روزنامه به عنوان پد ادرار سگ!

چه زمانی باید پد آموز ادرار سگ و گربه را تعویض کرد؟

پر شدن بیش از اندازه پد ها باعت آلودگی اطراف، بوی بد و نم زدن می شود که باعث بیماری های زیادی در انسان و حیوان خانگی خواهد شد.

سگ ها مانند انسان ها به پاکیزه بودن و تمیز بودن پوست و اطراف خود اهمیت می دهند و بوی بد پد باعث آزار آن ها می شود. از طرفی اگر بوی پد ها باعث اذیت شدن پوست و یا شامه حیوان شود، روند یادگیری به وسیله پد ها به هم می ریزد و حیوان دیگر در آن محل کار خود را انجام نمی دهد.

در اکثر مواقع این پدها تا 48 ساعت می توانند داوم بیاورند، اما این موضوع بستگی به قدرت جذب پد مورد نظر و ظرفیت مثانه سگ یا گربه دارد! در هر صورت پد ادرار را به محض پر شدن آن باید تعویض کرد.

مهمترین نکات هنگام خرید زیرانداز بهداشتی حیوانات

تعداد لایه پد بهداشتی حیوانات

معمولاً پدهای بهداشتی حیوانات خانگی موجود در بازار در چندین لایه هستند. پد ها از 3 لایه تا 5 لایه تقسیم شده اند که همین امر باعث می شود عمل جذب ادرار به خوبی صورت پذیرد.

بوگیر بودن پد ادرار سگ و گربه

شاید نگران این مسئله باشید هنگامی که حیوان روی پد ادرار کند بوی بد کاملاً در محیط خانه بپیچد و فضا را مسموم کند. اما جای هیچ نگرانی نیست، چراکه این پدها از بوگیر قوی برخوردارند که در ضمن ضد حساسیت نیز هستند.

عکس ادرار سگ روی پد ادرار

ادرار سگ روی پدر آموزشی ادرار سگ

ترکیبات پد بهداشتی حیوانات

این مورد خود خیلی حائز اهمیت نیست، چراکه شما که نمی خواهید پدها را باز کنید تا ببینید درونش چه خبر است. امّا چون اکثر این سوال برایشان یک چالش است باید عنوان نماییم که درون زیرانداز بهداشتی حیوانات از چندین لایه با جذب بالا و کاملاً آنتی باکتریال به همراه مواد خوشبو کننده قوی است. همچنین این پدها شامل پودر جذب کافی برای جذب ادرار و موادی هم جهت جلوگیری از حساسیت هستند.

قدرت جذب زیرانداز بهداشتی سگ و گربه

معمولاً زیرانداز بهداشتی حیوانات که با کیفیت هستند. فقط توجه داشته باشید پس از اینکه حیوان روی پد ادرار کرد تا حدی که مایع جمع نشود سعی نمایید پد را تعویض کنید، زیرا جمع کردن پد با گذشت زمان برای شما سخت تر خواهد شد.

ابعاد زیرانداز بهداشتی حیوانات

این مورد کاملاً به محصولی دارد که انتخاب می نمایید بستگی دارد. امّا در کل پدهای شصت در نود سانتی متر نسبت به دیگر ابعاد پد از فروش بیشتری برخوردار هستند. خود این مسئله نشان می دهد که این سایز بسیار کاربردی تر است.

مناسب چه نوع حیوانی

در خرید زیرانداز بهداشتی حیوانات و بر روی بسته، همیشه به طور دقیق درج شده که پد مدنظر برای چه حیواناتی مناسب است. امّا به صورت کلی اغلب زیرانداز بهداشتی حیوانات را برای سگ و گربه مورد استفاده می گیرند، البته عموم مردم این دو حیوان خانگی دوست داشتنی را دارند و اصلا پیش نمی آید مثلا طرف خرس خانگی داشته باشد و برای آن هم دنبال پد باشد.

خرید پد ادرار حیوانات

در پایان

نگهداری حیوانات خانگی مانند سگ و گربه در محل زندگی برای بیشتر ما بسیار لذت بخش و دلچسب است. اما به جز این لذت، رعایت نکات بهداشتی برای سلامتی ما و حیوانات خانگی بسیار مهم است. حیوانات باید مکان مناسبی برای دفع ادرار داشته باشند تا محیط زندگی تمیز و ایمن برای ما و آن ها باقی بماند. استفاده از زیرانداز بهداشتی به این موجودات دوست داشتنی نه تنها یاد می دهد که کجا دفع ادرار کنند، بلکه از آلودگی محیط زندگی ما نیز جلوگیری می کند.

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت پد زیرانداز بهداشتی سگ چند است؟
قیمت پد ادرار حیوانات از 40 هزار تومان تا 1 میلیون تومان می باشد و به عواملی همچون برند شرکت تولید کننده، ابعاد پد، تعداد موجود در بسته، قدرت جذب و ... بستگی دارد.
آیا این پد ادرار سگ و گربه قابل شستشو می باشد؟
برخی از پد ها قابل شستشو هستند و می توانند تا چند بار آن ها را شست.
تاریخ به روز رسانی : 1402/08/06
محصولات مرتبطمحصولات مرتبط
پد دستشویی حیوانات بی تی آی بسته 10 عددی
پد دستشویی حیوانات بی تی آی بسته 10 عددی
زیر انداز بهداشتی حیوانات خانگی تافته بسته پنج عددی آنتی باکتریال
زیر انداز بهداشتی حیوانات خانگی تافته بسته پنج عددی آنتی باکتریال
پد بهداشتی سگ و گربه بسته ۱۰ عددی ابعاد 60 در 90
پد بهداشتی سگ و گربه بسته ۱۰ عددی ابعاد 60 در 90
پد آموزش ادرار حیوانات مدل اکونومی بسته 11 عددی
پد آموزش ادرار حیوانات مدل اکونومی بسته 11 عددی
زیرانداز بهداشتی سگ آسو پد سایز 60 در 60
زیرانداز بهداشتی سگ آسو پد سایز 60 در 60
پد زیرانداز بهداشتی حیوانات زی بسته 10 عددی
پد زیرانداز بهداشتی حیوانات زی بسته 10 عددی
پد آموزش ادرار حیوانات پاپی پد بسته 30 عددی
پد آموزش ادرار حیوانات پاپی پد بسته 30 عددی
پد زیر انداز بهداشتی حیوانات سان پد بسته 5 عددی
پد زیر انداز بهداشتی حیوانات سان پد بسته 5 عددی
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد