منو

پایه نگهدارنده مانیتور، راهنمای خرید و معرفی بهترین مدلها

هر شخصی به طور میانگین 3 الی 4 ساعت از روز را پشت کامپیوتر یا تلویزیون می گذراند، این وسیله ها با توجه به فواید و تاثیرات مثبتی که در زندگی ایجاد کرده اند به همان اندازه می توانند خطرناک بوده و مشکلاتی برای سلامتی جسمی شما ایجاد کنند.

مشکلاتی مانند گردن درد، کمر درد (در صورت قوز کردن)، چشم درد و کاهش بینایی (به دلیل عدم رعایت فاصله مجاز با مانیتور) و سایر مشکلات که همگی در صورت استفاده نادرست از کامپیوتر به وجود خواهد آمد.

برای رفع و کاهش چنین مشکلاتی وسیله جانبی با عنوان پایه نگهدارنده مانیتور طراحی و ساخته شده است. همچنین در بعضی از مواقع نیز بدلیل محدودیت فضای اتاق یا محل کار و یا استفاده بهینه از مانیتور یا تلویزیون مجبور هستیم از مدل پایه های دیواری یا رومیزی نگهدارنده مانیتور استفاده کنیم.

با توجه به اهمیت موضوع دراین مقاله از طوطی کالا به بررسی پایه نگهدارنده مانیتور و انواع آن خواهیم پرداخت و نکات مهم و ضروری هنگام خرید پایه مانیتور در اختیار تان قرار خواهیم داد، در انتها نیز چند مورد از پرفروش ترین مدل های پایه نگهدارنده مانیتور را خدمت تان معرفی خواهیم کرد.

پایه نگهدارنده مانیتور چیست

راهنمای خرید پایه نگهدارنده مانیتور

پایه نگهدارنده مانیتور چیست؟

یک پایه نگهدارنده مانیتور یک براکت یا بازوی پشتیبان است که برای نگه داشتن مانیتور رایانه، لپ تاپ، نوت بوک و یا صفحه نمایشگر، طراحی شده است. بازوی مانیتور، پایه مانیتور و براکت مانیتور از دیگر نام های رایج این ابزار است.

یک بازوی قابل تنظیم به شما این امکان را می دهد تا به سهولت، ارتفاع و زاویه مانیتور رایانه خود را مطابق میل خود تنظیم کنید. همچنین این پایه ها را می توان با میز تحریر و یا میزهای اداری معمولی نیز استفاده نمود و به راحتی می توان آن ها را به فضای کاری یا دیوار محل کار شما متصل نمود. بسته به نیاز شما انواع مختلفی از پایه های نگهدارنده مانیتور وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

چرا به پایه مانیتور نیاز داریم؟

استفاده از پایه نگهدارنده مانیتور قابل تنظیم در فضای کاری شما، مزایای ارگونومیکی زیادی دارد. این پایه ها به شما این امکان را می دهد تا صفحه نمایش خود را به راحتی در هر ارتفاع، عمق و زاویه مناسبی تنظیم کنید و نیاز به خم شدن یا قوز کردن برای دیدن صفحه نمایش را از بین می برد.

همچنین این خم شدن می تواند به مرور زمان بر بدن شما تأثیر بگذارد و باعث درد گردن، شانه، سردرد، فشار چشم و سایر دردهای دیگر شود که بر سلامتی جسمی شما تأثیر می گذارد.

پایه نگهدارنده تکی

عکس پایه نگهدارنده مانیتور یا بازوی براکت مانیتور

علاوه بر این، استفاده از پایه نگهدارنده مانیتور می تواند به افزایش بهره وری شما در محیط کار نیز کمک کند. در نتیجه دیگر لازم نیست وقت زیادی را برای تنظیم فضای کاری خود صرف کنید تا صفحه نمایش خود را بهتر ببینید زیرا می توانید بسته به نیاز فضای کاری خود، ارتفاع و زاویه مانیتور را به سرعت تنظیم نمایید. این کار به شما این فرصت را می دهد تا روی کارهای خود تمرکز کرده و کارایی خود را افزایش دهید.

همچنین بیان این نکته نیز حائز اهمیت است که اگر بیش از یک نفر بخواهند از فضای کاری یکسان استفاده کنند، پایه نگهدارنده امکان تنظیم آسان آن را بین هر کاربر رایانه فراهم می کند، در صورتی که اگر مانیتور شما مستقیماً روی میز کار شما قرار داشته باشد، این امر کاری بسیار دشوار است.

پایه های نگهدارنده هنگام کار در فضاهای محدود نیز عالی هستند. آن ها فضای میز شما را آزاد می کنند و به شما فضای بیشتری برای کار می دهند. به علاوه، هنگامی که از مانیتور خود استفاده نمی کنید، می توانید به سادگی آن را جدا کرده و در گوشه ای بگذارید.

دسته بندی پایه مانیتور بر اساس تعداد پایه

پایه نگه دارنده مانیتورهای تکی و معمولی

این پایه ها در نمونه ها و مدل های مختلفی طراحی و تولید شده اند. همان طور که اشاره کردیم کاربرد اصلی آن ها برای تنظیم ارتفاع و تعیین درجه دید مناسب است.

عکس پایه مانیتور تکی

عکس پایه مانیتور تکی رومیزی ثابت

در بسیاری از موارد کسی که مشغول به بازی های آنلاین و یا کامپیوتری است نیاز دارد تا به صورت ویژه ای به صفحه نمایش اشراف داشته باشد. در این هنگام تصمیم می گیرد تا از یک پایه مقاوم و قابل اطمینان بهره ببرد.

مورد دیگری که برای پایه نگه دارنده مانیتورهای عادی در نظر گرفته شده است محیط های مانیتورینگ مانند اتاق نظارت بر دوربین های مداربسته است. زمانی که شخص ناظر نیاز دارد تا مانیتورهای زیادی را روی میز یا دیوار نصب کند حتماً به این وسیله نیاز پیدا خواهد کرد.

پایه مانیتور دوتایی

از دیگر نمونه های بسیار پرکاربرد که کارایی مخصوص به خود را دارند می توان به پایه نگهدارنده مانیتور با دو جایگاه اشاره کرد. این وسیله به گونه ای طراحی شده که بتواند به صورت هم زمان دو مانیتور را با زاویه دلخواه شما برایتان در ارتفاع معین نگه دارد. نمونه های قدرتمند پایه مانیتور دوتایی موجود در بازار این امکان را به شما خواهند داد تا صفحه نمایش تا ابعاد 27 اینچ را به راحتی در کنار هم استفاده کنید.

پایه نگهدارنده مانیتور دو تایی

عکس پایه مانیتور دوتایی

معمولاً گیمرهای حرفه ای و کسانی که کارهای گرافیکی در حد پیشرفته انجام می دهند کاربران اصلی پایه مانیتور دوتایی هستند. این پایه ها می توانند روی میز نصب شوند و شما نمای مورد نظر را به صورت توأم با دو تا مانیتور داشته باشید.

پایه مانیتور سه تایی

این پایه در گروه وسایل جانبی کاملاً تخصصی دسته بندی می شود و برای کسانی است که قصد دارند تا از طریق فعالیت در بورس یا طراحی گرافیکی یا بازی به درآمد برسند. پایه مانیتور سه تایی برای شما به صورت هم زمان سه مانیتور را در کنار هم قرار می دهد. شما می توانید زاویه آن ها را به صورت باهم یا مجزا تنظیم کنید. اگر زاویه هر سه دستگاه یکی باشد آنگاه صفحه های نمایش در امتداد هم قرار می گیرند.

پایه نگهدارنده مانیتور 3 تایی

عکس پایه مانیتور مدل سه تایی

حالت دیگر استفاده این است که مانیتور وسط را بدون تغییر زاویه نگه دارید و مانیتورهای سمت راست و چپ را به طرف چشمان خود منحرف کنید. این حالت برای بازی های اتومبیل رانی بسیار ایده آل به نظر می رسد.

انواع پایه نگه دارنده مانیتور بر اساس نحوه نصب و ساختار

 • پایه مانیتور فنری: یکی از کاربردی ترین پایه ها می باشد که بازو های آن به مانیتور متصل می شود و قابلیت تنظیم ارتفاع را هم دارند که برای چند سیستم میتوان از آن ها استفاده کرد، همچین قیمت پایه مانیتور فنری بسیار مناسب می باشد.
 • پست: این مدل هم مانند مدل قبلی می باشد و به فضای کاری شما متصل می شود. معمولا این مدل از چند بازو برای اتصال چند مانیتور بهره می برد.
 • دیواری: این مدل همان طور که از نامش پیداست معمولا روی دیوار نصب می شود و باعث می شود فضای کمتری اشغال شود.
 • ریلی: اگر نیاز به نظارت چند مانیتور دارید حتما از این مدل استفاده نمایید. پایه ریلی تک یا چندگانه باعث می شود در عین حال که فضای کمتری اشغال می شود، مانیتورهای خود را نیز ساماندهی نمایید.

پایه نگهدارنده مانیتور چه مشکلاتی را حل می کند؟

گردن درد

یکی از شایع ترین مشکلات برای افرادی که بیشتر با کامپیوتر سرو کار دارند، گردن درد است. این درد به دلیل تنظیم نادرست صفحه مانیتور اتفاق می افتد؛ اما این مشکل با استفاده از پایه مانیتور رومیزی قابل حل است.

زیرا شما می توانید با کمک پایه نگهدارنده مانیتور ارتفاع، عمق، زاویه صفحه نمایش خود را تنظیم کنید تا هیچ فشاری به ناحیه گردنتان وارد نشود و بتوانید برای مدت زمان بیشتری پشت سیستم باشید و کارهایتان را انجام دهید.

ایجاد آسیب چشمی

چشم ها یکی از مهم ترین اعضای بدن هستند و ممکن است ناخواسته باعث به وجودآمدن مشکلات مزمن در آن ها شوید. برای این منظور شما می توانید از نگهدارنده مانیتور استفاده کنید تا بتوانید فاصله و زاویه مناسب برای صفحه نمایش خود تنظیم کنید. بهترین حالت ممکن برای تماشای صفحه نمایش کامپیوتر رعایت فاصله چشم ها به اندازه یک بازو از مانیتور و کمی زاویه رو به بالا است.

مزایای پایه نگهدارنده مانیتور

کاهش کمر درد و افزایش دید بهتر توسط پایه مانیتور

کمر درد

به دلیل نشستن نادرست پشت سیستم، ممکن است خطرات جبران ناپذیری مانند ایجاد قوز و آسیب به ستون فقرات عایدتان شود. از این رو بهترین وسیله که می تواند به وضعیت سلامت شما کمک کند و آن را بهبود بخشد پایه مانیتور متحرک است که امکان تنظیم حالات مختلف را دارد.

پای نگهدارنده علاوه بر مشکلات جسمانی که برطرف می کند، می تواند سایر مشکلات مانند عدم تمرکز و خستگی مفرط را نیز کاهش دهد. پایه نگهدارنده مانیتور به دلیل داشتن امکان تنظیم ارتفاع و زاویه دید، می تواند مستقیما در مقابل چشمان شما قرار گرفته و از حواس پرتی و عدم تمرکز جلوگیری کند.

VESA چیست و چه کاربردی دارد؟

VESA WALL MOUNT استاندارد بین المللی می باشد که تولید کننده گان مانیتور و تلویزیون های دنیا برای استفاده یکسان از پایه های نصب تلویزیون یا مانیتور بر روی دیوار مجبور به پیروی از آن شدند بنابرین اگر در یک LCD ، LED ، Monitor ، Plasma شما واژه VESA WALL MOUNT را مشاهده کردید مطمئن باشید که دارای سوراخهای استانداردی جهت نصب پایه یا براکت در قسمت پشت LCD TV ، LCD MONITOR می باشد.

اکثر مانیتورهای تولید شده در بازار از استاندارد VESA پشتیبانی می کنند ولی بعضی از مدل ها نیز وجود دارند که از این استاندارد پشتیبانی نکرده و باید از استند کمک بگیریم.

مطمئن شوید مانیتور شما با استاندارد VESA سازگار است

بهتر است قبل از خرید پایه نگاهی به پشت مانیتور بیاندازید و مطمئن شوید که سوراخ های نگهدارنده پایه وجود دارد یا خیر؟ سوراخ ها باعث می شود پایه های فولادی بوسیله پیچ به طور ثابت مانیتور را محکم نگه دارد.

به طور استاندارد سوراخ ها با با فاصله 100mm از هم قرار گرفته اند که این ابعاد در مانیتورهایی با سایز 35 اینچ به بالا در بیشتر مواقع بدلیل وزن بیشتر متفاوت است همچنین در مدل های کوچکتر نیز ممکن است بدلیل نازک و کوچک بودن صفحه نمایش متفاوت باشد .

به نگهدارنده پایه دقت کنید . زاویه و نوع سوراخ ها کمی متفاوت است. این استاندارد بدلیل سایز صفحه نمایشی بود که در توضیحات بالا به آن اشاره کرده ام.

vesa

وجود سوراخهای نگهدارنده مانیتور در پشت آن

بررسی عوامل مؤثر در قیمت پایه نگه دارنده مانیتور

مثل تمامی اجناس جانبی برای وسایل الکترونیکی، پایه های نگه دارنده نیز از طیف قیمت وسیعی برخوردار هستند. مورد اول که در تعیین قیمت نقش زیادی دارد برند تولیدکننده است. پایه مانیتور LG و همچنین پایه مانیتور سامسونگ از نام آشناترین نمونه های باکیفیت و گران قیمت هستند. پایه هایی که می توانند دو یا سه صفحه نمایش یا تعداد بیشتری را نگه دارند نیز قیمت بیشتری دارند.

مورد دیگر کیفیت ساخت است. هرچه متریال به کاررفته از کیفیت بالاتری برخوردار باشد به تبع آن قیمت محصول نیز بیشتر خواهد بود. در نهایت باید به امکانات و دسترسی هایی که برای شما مهیا می شوند اشاره کرد. هرچه میزان تغییر زاویه و ارتفاع بیشتر باشد یعنی وسیله شما از ارزش بالاتری برخوردار است.

برندهای محبوب تولید پایه نگهدارنده مانیتور

سامسونگ، ال جی، باراد، ارگو چند نمونه از بهترین برندهای تولید این وسیله می باشند که در مدل های مختلفی ساخته می شوند.

راهنمای خرید پایه نگهدارنده مانیتور

اکنون که به طور کامل با ضرورت خرید پایه نگهدارنده مانیتور آشنا شدید، با یکدیگر به بررسی کامل نکات خرید آن (نوع متصل شونده با گیره و دیواری) می پردازیم تا برای سلامتی شما و نوع کارکردی که از آن انتظار دارید بهترین گزینه باشد.

قابلیت VESA

همانطوری که در قسمت قبل به طور کامل توضیح دادیم، از جمله مواردی که باید هنگام خرید پایه نگهدارنده مانیتور به آن توجه داشت قابلیت VESA است که در واقع باید نوع مانیتوری که خریداری می کنید با این ویژگی سازگار باشد. این ویژگی در واقع جای مخصوصی در پشت مانیتور است که به راحتی به پایه وصل شده و هیچ ابزار اضافی نیاز نخواهد داشت.

اما اگر مانیتور را از قبل خریداری کرده اید قبل از خرید پایه، به پشت مانیتور نگاه کنید در صورتی که چنین جایی در پشت آن وجود داشت اقدام به پایه نگهدارنده مانیتور کنید در غیر این صورت باید به جای آن از مکمل نصب کمک بگیرید.

راهنمای خرید پایه مانیتور

وزن مانیتور

هنگام خرید پایه نگهدارنده مانیتور حتما به اندازه ی مانیتور (کمتر از 15 اینچ تا بالای 40 اینچ) دقت کنید چرا که بر روی وزن آن تأثیر می گذارد. بررسی این مورد هم به خاطر قابلیت VESA و هم به دلیل حداکثر وزن قابل تحمل توسط پایه بسیار مهم است. معمولا پایه ها مانیتور تا اندازه 27 اینچ که معادل وزنی بین 6 تا 13 کیلو می شود را می توانند تحمل کنند در غیر این صورت باید به دنبال پایه هایی بسیار قوی و قطورتر باشید.

تعداد مانیتورها

فاکتور بسیار مهم دیگری که هنگام خرید پایه ی نگهدارنده ی مانیتور مطرح است تعداد مانیتورهایی است که باید متصل شوند. با اینکه در مصارف خانگی تنها یک مانیتور وصل خواهد شد اما در برخی ادارت و یا حتی برای گیمینگ (Gaming) نیاز خواهید داشت تا چندین مانیتور را متصل کنید و در نتیجه باید پایه متناسب با آن را نیز خریداری کرده که همزمان بتواند وزن تمامی مانیتورها را نیز تحمل کند.

ارتفاع گرفتن مانیتور یا سطحی بودن

بسته به سلیقه و یا نوع کاربری شما با مانیتور، شاید نیاز داشته باشید که وقتی مانیتور به پایه نگهدارنده مانیتور متصل می گردد از سطح زمین یا میز چندین سانتی متر بیشتر فاصله بگیرد، در چنین مواقعی باید این وسیله، ستون یا pole نیز همراه داشته باشد که قادر خواهید بود برحسب لزوم آن را به سمت بالا یا پایین ببرید.

قابلیت تنظیم

قبل از انتخاب این وسیله نگهدارنده به قابلیت تنظیم آن دقت کنید. برخی از این وسایل ثابت هستند. اکثر این نوع از لوازم جانبی کامپیوتر دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند. پایه های مدرن و جدید دارای تنظیم هد یا همان سر نیز هستند یعنی این قابلیت تغییر شیب در درجه های متفاوت و چرخش وجود خواهد داشت.

قابلیت چرخش پایه مانیتور

قابلیت چرخش پایه مانیتور در جهات و زوایای مختلف

اگر به دنبال تحرک بیشتری از صفحه نمایش خود هستید، پایه با بازوی مفصلی امکان جا به جایی افقی دستگاه شما را فراهم خواهد کرد. با نوع مانیتور ارتجاعی شما می توانید آن را متناسب با وزن دستگاه خود تنظیم کنید.

فضای در دسترس

بسته به اینکه فضای کافی در اختیار دارید یا خیر و همچنین تا حدی بسته به نوع سلیقه، بهتر است که نوع دیواری پایه نگهدارنده مانیتور را خریداری کنید که هم برای کسانی که با کمبود جا مواجه هستند بسیار مناسب است و هم اینکه پایه به هیچ وجه دیده نخواهد شد. همچنین این نوع پایه ها به علت ساختار محکم فلزی خود، از استقامت بیشتری برخوردار می باشند.

گزینه های جانبی

بعضی از این وسایل، سینی های دیگری دارند که صفحه کلید و یا لپ تاپ را نگه می دارند. پورت های USB نیز در برخی از این وسایل وجود دارد. یعنی وقتی شما نیاز به اتصال ابزاری به برق دارید، به راحتی مدیریت کابل را در اختیار خواهید داشت. پایه های مخصوص دیگری هم تولید می شوند که مخصوص نمایشگرهای اولترا واید طراحی شده اند.

لیست پرفروش ترین و مقاوم ترین مدلهای پایه نگهدارنده مانیتور

1 -

پایه نگهدارنده مانیتور ارگو مدل WLA004

پایه نگهدارنده مانیتور ارگو مدل WLA004
کلیه بازوهای نگهدارنده مانیتور ارگو به گونه ای طراحی شده اند که متناسب با نیاز کاربر میتوان ارتفاع و زاویه و ... آنها را تنظیم نمود. بازوی نگهدارنده دوقلو مانیتور یکی از پر کاربردترین و پرفروش ترین انواع بازوهای نگهدارنده مانیتور است.
این مدل دارای سیستم بالابر گازی منحصر به فرد است که آن را به یکی با دوام ترین بازوهای مانیتور موجود در بازار و طراحی زیبا و ارگونومیک تبدیل کرده است. همانند سایر بازوهای نگهدارنده این مدل نیز از بالاترین کیفیت مواد ساخته شده و ترکیبی منحصر به فرد از کارایی و زیبایی ارائه میدهد.
از مزایای اصلی پایه نگهدارنده رومیزی دو تایی ERGOمدلWLA004 طراحی ارگونومیک که منجر به افزایش بهره وری و کارایی، تثبیت موقعیت قرارگیری مانیتورها بدون رانش و افتادگی، قابلیت آزادی در تغییر موقعیت قرارگیری مانیتور متناسب با نیازهای ارگونومیک کاربر، قوی و محکم ، قابلیت نگهداشتن هرکدام از پایه ها با تحمل وزن مانیتورهای 2 تا 9 کیلوگرم (17 تا 30 اینچ)، قابلیت مدیریت کابل های مربوط به مانیتور ها که میز کار خلوت و مرتبی را فراهم خواهد اورد، راهکار مناسب برای برای تغییر سریع و کارآمد موقعیت مانیتورها در شرایط مختلف و کیفیت بسیار خوب، ارائه آرامش خاطربرای کاربر و قابلیت نصب آسان را میتوان نام برد.
مشخصات محصول
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۴۲۰x۱۵۰x۲۲۰
2 -

پایه نگهدارنده مانیتور ارگو مدل VNDLB502

پایه نگهدارنده مانیتور ارگو مدل VNDLB502
پایه هیدورلیکی خارجی ERGO مناسب برای مانیتور های سایز 10 تا 27 اینچ بوده و تحمل وزن 2 الی 9 کیلوگرم را دارد. از مزایای مهم این پایه نگهدارنده می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1 - بهبود سلامتی در محیط کار و افزایش کارایی. 2 - انعطاف پذیری بالا و زوایای بهینه دید. 3 - بهینه سازی فضای موجود بر روی میز کار و مدیریت کابل. 4 - نصب و راه اندازی آسان. 5 - کیفیت ساخت بالا.
مشخصات محصول
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۳۷۰x۳۰۰x۱۰۰
3 -

پایه نگهدارنده مانیتور باراد مدل استار MS1

پایه نگهدارنده مانیتور باراد مدل استار MS1
مشخصات محصول
 • وزن
  ۲۱۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۴۵x۲۰۵x۴۲۵
 • حداکثر وزن مانیتور قابل حمل
  4 kg
 • ابعاد مانیتور قابل حمل
  ۱۰ تا ۲۶ اینچ
4 -

زیر مانیتوری ام دی اف مانیتور مدل 001

زیر مانیتوری ام دی اف مانیتور مدل 001
کسانی که بیشتر اوقات روز را با کامپیوتر سر و کار دارند زاویه دیدشان نسبت به مانیتور باید استاندارد و متناسب باشد تا فرم نشستن روی صندلی صحیح و فشار روی مهره های گردن وارد نشود.
راه حل این مسئله، استفاده از زیر مانیتوری های چوبی می باشد. ارتفاع این زیر مانیتوری 9 سانتی متر و برای اکثریت مانیتور ها قابل استفاده است. جنس این محصول از ام دی اف مستحکم ساخته شده و سادگی ان باعث زیبایی آن شده است.
مشخصات محصول
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۹۰×۲۲۰×۲۵۰
 • جنس
  ام دی اف
5 -

پایه نگهدارنده مانیتور تکی مدلE55T

پایه نگهدارنده مانیتور تکی مدلE55T
این روزها پایه ها کاربردهای مختلف برای مانیتورها طراحی و ساخته شده است. این پایه از فلز ساخته شده که از استحکام خوبی برخوردار است.
پایه مانیتور f5t قابلیت چرخش تا 90 درجه را در محور افقی و 45 درجه را در محورعمودی فراهم می کند تا کاربر بتواند زاویه مورد نظر خود را تنظیم کند. علاوه براین، می تواند چرخش 360 درجه مانیتور را به همراه داشته باشد.
مشخصات محصول
 • وزن
  2۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۴۵۰x۳۵۰x۸۰
6 -

پایه نگهدارنده مانیتور دیواری مدل RSD-MW01

پایه نگهدارنده مانیتور دیواری مدل RSD-MW01
مشخصات محصول
 • وزن
  ۵۷۵ گرم
 • ابعاد
  ۱۳۰x۱۲۵x۱۲۵
 • سایر توضیحات
  قابلیت چرخش حول دو مفصل و تنظیم فاصله بین دیوار و مانیتور
7 -

استند نگهدارنده مانیتور مدل X5T

استند نگهدارنده مانیتور مدل X5T
استند مدل X5T با پایه قابل تنظیم در ارتفاع و زوایای مختلف، بهترین راهکار برای حل این مسئله بوده و علاوه بر آن، محیط کار و خانه را یک دست و زیبا می نماید.
این پایه دارای قابلیت چرخش +30 تا -30 درجه به بالا و پایین به صورت عمودی دارد. پایه X5T قابلیت تنظیم ارتفاع به طول حداقل 17 سانتی متر و حداکثر 50 سانتی متر را دارد.
پایه مانیتور مدل X5T دارای قابلیت چرخش +60 تا -60 درجه به راست و چپ به صورت افق را دارا می باشد. همین طور X5T دارای قابلیت چرخش 360 درجه ای صفحه ی مانیتور نیز می باشد.
پد زیر پایه از خراشیدگی سطوح میز کار جلوگیری می نماید. صفحه Vesa Mount برای نصب آسان دارای قابلیت جداسازی بست های روی پایه با تحمل وزن حداکثر 6 کیلوگرم، امکان نظم دهی به کابل ها را فراهم می سازند.
مشخصات محصول
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۴۰۰x۳۰۰x۱۰۰
8 -

پایه نگهدارنده مانیتور دوقلو کد شاتلی 2020

پایه نگهدارنده مانیتور دوقلو کد شاتلی 2020
پایه نگهدارنده دو مانیتور مدل شاتلی 2020 محصولی از برند ایفل است. این محصول از فلز ساخته شده و می تواند بر روی سوراخ میز شما نصب شود. طراحی این محصول ساده است و با استفاده از آن می توانید فضای بیشتری را برای انجام کارهای خود ایجاد نمایید.
پایه نگهدارنده ایفل از استاندارد Vesa با ابعاد 75 در 75 و 100 در 100 پشتیبانی می کند. پایه ایفل قابلیت نصب دو مانیتور در کنار هم را دارد. به این ترتیب شما می توانید دو مانیتور با سایزهای 13 تا 24 اینچ را در کنار هم قرار دهید.
قابلیت چرخش تا 90 درجه را در محور افقی و 45 درجه را در محورعمودی فراهم می کند تا کاربر بتواند زاویه مورد نظر خود را تنظیم کند. علاوه براین، می تواند چرخش 360 درجه مانیتور را به همراه داشته باشد. بر روی پایه این محصول، محلی برای قرار گرفتن سیم های مانیتور تعبیه شده است تا ظاهر میز منظم تر به نظر برسد.
مشخصات محصول
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۵۵۰x۲۰۰x۸۰
9 -

پایه نگهدارنده مانیتور تسکو مدل TMS2000

پایه نگهدارنده مانیتور تسکو مدل TMS2000
کسانی که بیشتر اوقات روز را با کامپیوتر سر و کار دارند زاویه دیدشان نسبت به مانیتور باید استاندارد و متناسب باشد تا فرم نشستن روی صندلی صحیح و فشار روی مهره های گردن وارد نشود.
زیر مانیتوری ابزاری است که به منظور تنظیم ارتفاع مانیتور استفاده می شود. پایه نگهدارنده TMS 2000 محصولی از شرکت تسکو-TSCO می باشد. این پایه نگهدارنده با ارتفاع ثابت در دو سایز متفاوت تولید شده است و جنس آن از شیشه و پلاستیک می باشد .
مشخصات محصول
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۹۰x۲۳۰x۱۱۰
پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت پایه نگهدارنده مانیتور چند است؟
قیمت پایه مانیتور به عواملی همچون برند تولید کننده، تعداد پایه ها برای نگهداری مانیتور، کیفیت ساخت، امکانات و دسترسی های روی پایه بستگی دارد، اما در حالت کلی رنج قیمت پایه مانیتور از 50 هزار تومان شروع و تا 5 میلیون هم ادامه دارد.
انواع پایه نگه دارنده مانیتور کدام است؟
پایه نگهدارنده مانیتور از نظر تعداد نگهداری مانیتور به نوع تکی، دوتایی و سه تایی تقسیم می شود و از نظر نحوه اتصال و نصب به پایه نگهدارنده دیواری، رومیزی، ثابت و متحرک بازو دار تقسیم می شود.
تاریخ به روز رسانی : 1401/12/22
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد