منو

راهنمای خرید سه چرخه کودک + معرفی بهترین مدلهای سه چرخه

امروزه کم تحرکی کودکان به دلیل وابستگی آن ها به رسانه ها و بازی های کامپیوتری، تبدیل به دغدغه بزرگ برای والدین شده است. یکی از راهکار های رفع این کم تحرکی میتواند تشویق آن ها به بازی های ورزشی و هیجان انگیز باشد.

همه کودکان علاقه زیادی به دوچرخه سواری دارند، سه چرخه کودک علاوه بر اینکه انرژی او را تخلیه می کند، موجب ایجاد ترکیبی بی نظیر از ماجراجویی، سرگرمی و انرژی بی اندازه می شود. سه چرخه در کنار تقویت تخیل کودک، به او اجازه بودن و ماجراجویی در محیط پیرامون خود و کشف و درک آن را می دهد، به همین دلیل سه چرخه برای کودکان در مقایسه با سایر وسایل بازی، در اولویت اول قرار دارد. برای یک کودک سه چرخه حکم یک ماشین آخرین سیستم برای بزرگسال را دارد، پس شما می توانید با خرید این وسیله کودک خود را خوشحال کنید.

در واقع خاطرات دوران شیرین کودکی با یادآوری لحظات لذت بخشی که به همراه دوستان خود سوار بر سه چرخه و یا دوچرخه به گشت و گذار در محله می پرداختید و از کشف نواحی مختلف آن سرشار از لذت می شدید، کامل می شود. در واقع می توان سه چرخه را پیش نیاز دوچرخه سواری دانست و تا زمانی که راندن سه چرخه را یاد نگرفته اید، نمی توانید به سراغ دوچرخه سواری بروید.

راهنمای خرید سه چرخه

راهنمای خرید سه چرخه کودک

اما انتخاب بهترین سه چرخه کودک نیز یکی از مشکلاتی است که والدین با آن درگیر می شوند و باعث سردرگمی آن ها می شود. بهترین مارک سه چرخه کودک چیست؟ پرفروش ترین سه چرخه کودکان کدام است؟ و در نهایت بتوانند بهترین سه چرخه کودک خود را انتخاب کنند.

در این مطلب از طوطی کالا، قصد داریم با توضیح ویژگی های مختلف سه چرخه های کودک، راهنمای خرید آن را هم به شما ارائه کنیم. چنانچه قصد خرید یکی از این محصولات را دارید، پیشنهاد می کنیم ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید تا ضمن کسب اطلاعات کامل درباره آن ها، بتوانید سه چرخه مناسب برای فرزند دلبندتان خریداری کنید.

سه چرخه کودک چیست و چه کاربردی دارد؟

نوعی وسیله نقلیه که شباهت زیادی به دوچرخه دارد با این تفاوت که دارای سه چرخ است. برخلاف تصور همه فقط مختص به کودکان نیست و برای بزرگسالان هم استفاده می شود. در این وسیله شخص با رکاب زدن نیروی لازم جهت حرکت به چرخ ها منتقل می کند.

انواع مدل های سه چرخه کودک از نظر جنس

1 - سه چرخه پلاستیکی: در واقع ارزان ترین نمونه سه چرخه می باشند، وزن آن ها از مدل های دیگر سبک تر است. شما به راحتی می توانید می توانید آن ها را جا به جا کنید، زیرا پلاستیک از فلز خیلی سبک تر می باشد، البته این نکته را هم در نظر بگیرید که از نظر مقاومت خیلی ضعیف تر از فلز عمل می کنند. در این مدل علاوه بر بدنه فرمان و سه چرخ هم از جنس پلاستیک ساخته می شوند.

2 - سه چرخه فلزی: اگر کودک شما وزن زیادی دارد و احساس می کنید یک سه چرخه پلاستیکی وزن او را تحمل می کند، بهتر است به سراغ سه چرخه های فلزی بروید. شاید وزن آن ها مقداری سنگین باشد، اما در عوض مقاومت آن ها چند برابر مدل های پلاستیکی است. از نظر قیمتی هم مقداری از نمونه پلاستیکی ارزان تر می باشند. در مقایسه با طول عمر بالایی که دارند می توان گفت که از ارزش خرید بالایی برخوردار می باشند.

3 - سه چرخه فلزی - پلاستیکی: اگر با وزن خیلی زیاد سه چرخه های فلزی مشکل دارید و وزن کودک شما طوری نیست که از نمونه های پلاستیکی استفاده کنید، پیشنهاد می کنم مدل های پلاستیکی فلزی را انتخاب کنید، زیرا چهار چوب اصلی آن ها که کار اصلی تحمل وزن کودک را بر عهده دارد فلزی بوده و لوازم جانبی دیگر که باعث افزایش وزن سه چرخه می شوند از جنس پلاستیک ساخته می شود.

انواع مدل های سه چرخه کودک

1 - سه چرخه اهرم هدایت فرمان یا کالسکه ای: شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که زمانی با کودک خود بیرون می روید و کودک شما تمایل به رکاب زدن ندارد با حرکت و کنترل او با مشکل مواجه شوید در این حالت بهترین کار استفاده از سه چرخه دارای اهرم هدایت فرمان است. این اهرم سه چرخه را به یک کالسکه تبدیل کرده که به راحتی می توانید آن را کنترل کنید.

بهترین سن برای استفاده از سه چرخه کالسکه ای سن بین یک تا سه سالگی است. یکی از امتیازات سه چرخه کالسکه ای داشتن سایه بان برای کودک است. علاوه بر این کودک شما در این سه چرخه می تواند هنگامی که خسته شد بخوابد. صندلی در این مدل از سه چرخه 360 درجه می چرخد و این خود امتیاز زیادی محسوب می شود. در قسمت عقبی آن فضایی وجود دارد که شما می توانید کیف یا وسایل همراه خود را آنجا بگذارید.

معرفی بهترین مدلهای سه چرخه در بازار

عکس کودک با سه چرخه کالسکه ای

جای پا برای کودک تلاش او برای به حرکت راندن این سه چرخه ها ایجاد شوق و نشاط در او می کند. در این مدل سه چرخه والدین به راحتی می توانند کنترل چرخ جلو را داشته باشند و دیگر نیاز به بلند کردن چر خهای جلو نیست. چرخ های سه چرخه کالسکه ای نیاز به باد کردن ندارد. از همه این ها مهم تر راحتی استفاده از سه چرخه کالسکه ای است که باعث شده بین خانواده ها محبوبیت زیادی داشته باشد و این مدل کالسکه ای یکی از بهترین سه چرخه کودک است.

یکی دیگر از ویژگی هایی که هنگام خرید سه چرخه باید به آن توجه کنید امنیت و ایمنی آن است.

2 - سه چرخه موزیکال: زمانی که شما کودک کم سن و سال خود را به گردش می برید و خودتان آن را کنترل می کنید، معمولا حوصله کودک سر می رود و بی قراری می کند. داشتن یک دستگاه موزیکال باعث می شود که کودک شما کمتر بی قراری کند و تمرکز بیشتری روی سه چرخه داشته باشد. کمتر کسی را پیدا می کنید که با پخش موزیک به آرامش دست پیدا نکند، کودک و پیر و جوان هم نمی شناسد. پس با خرید این مدل کودک خود را به موزیک سرگرم کنید.

3 - سه چرخه کمربند و سایبان دار : شرکت های سازنده سه چرخه برای افزایش ایمنی کودک شما اقدام به تولید این وسیله با کمربند ایمنی می کنند، که جلوی افتادن کودک شما از روی سه چرخه را می گیرد. همچنین یکی از دغدغه های اصلی پدر و مادرها جلوگیری از تماس مستقیم نور و گرمای خورشید با سر کودک است که شرکت با اضافه نمودن سایبان به این وسیله این مشکل را برطرف کرده است و دیگر نگرانی بابت این موضوع نخواهید داشت.

راهنمای خرید سه چرخه کودک

عکس سه چرخه کودک پلاستیکی کمربند دار

مزایای خرید و استفاده از سه چرخه

 • قیمت آن در مقایسه با وسایل دیگر مانند دوچرخه و اسکوتر ارزان تر است، بنابراین ارزش خرید بالایی دارد.
 • شما با خرید سه چرخه می توانید یک قدم کودک خود را به دوچرخه سواری نزدیک کنید، زیرا مهارت رکاب زدن را به کودک آموزش می دهد.
 • کودک شما با وسیله نقلیه و راندن یک وسیله آشنا می شود و مهارت دست فرمان او بالا می رود.
 • آموختن این وسیله بسیار ساده تر از دوچرخه است زیرا نیاز به حفظ تعادل ندارد.
 • یک وسیله بی خطر است و کودک شما هنگام استفاده با هیچ مشکلی مواجه نمی شود. حتی به علت داشتن سه چرخ زمین نمی خورد.

بهترین مارک سه چرخه کودک

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک سه چرخه کودک به شما معرفی کنیم، شاید در حق سایر تولید کنندگان باکیفیت مقداری بی انصافی کرده باشیم. زیرا برندهای باکیفیت زیادی در این زمینه فعالیت می کنند، در ادامه مطلب لیستی از بهترین برند های سه چرخه کودک را به شما معرفی می کنیم.

 • سه چرخه رکسانا
 • سه چرخه بیلی لند
 • سه چرخه جی تویز
 • سه چرخه دلیجان
 • سه چرخه فلامینگو
 • سه چرخه زرین تویز
 • سه چرخه بانومد
 • سه چرخه لوپ کار
 • سه چرخه تی سی وی

سه چرخه کودک چیست؟

عکس پسربچه سوار بر روی سه چرخه

نکات مهم هنگام خرید سه چرخه کودک

1 - ایمنی سه چرخه: اولین و مهم ترین نکته هنگام خرید سه چرخه کودک ایمنی آن است. داشتن ایمنی بالا یکی از ویرگی های این وسیله می باشد. زیرا سلامت کودک شما در اولویت قرار دارد. در مواردی شما حاضرید تمام دار و ندار خود را بدهید تا کودک شما سلامتی خود را بدست آورد. پس بهتر است مدل های سایبان دار و کمربند دار را انتخاب کنید.

2 - تناسب با فیزیک بدنی: شما می توانید مدل و انتخاب رنگ سه چرخه را به کودک خود موکول کنید، اما باید به تناسب وسیله با فیزیک بدنی کودک خود توجه کنید. زیرا اگر پای کودک شما به پدال نرسد و توان رکاب زدن را نداشته باشد، سه چرخه دیگر یک وسیله سرگرم کننده برای کودک شما نخواهد بود. البته به اندازه دست کودک خود هم توجه کنید، زیرا ممکن است، کودک شما توانایی گرفتن فرمان را نداشته باشد.

3 - قیمت سه چرخه: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد به همین دلیل بهتر است، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید سه چرخه را مشخص کنید. با این کار تمام مدل هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می شوند، در نتیجه انتخاب و خرید برای شما آسان می شود. پیشنهاد می کنم قید مدل های ارزان قیمت را بزنید، زیرا کیفیت لازم را ندارند و با خرید آن ها زمان و سرمایه خود را به هدر می دهید.

4 - جنس سه چرخه: همانطوری که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، جنس این وسیله با توجه به سلیقه شما می تواند متفاوت باشد. معمولا سه چرخه ها از پلاستیک، فلز یا ترکیبی از هر دوی آن ها ساخته می شود.

مهم ترین مسئله برای انتخاب جنس سه چرخه محل مورد استفاده کودک است. یعنی باید بدانید که کودک شما از سه چرخه خود در محیط داخلی استفاده می کند یا در محیط خارجی. برای انتخاب سه چرخه های مخصوص فضای باز، محصولاتی با بدنه فولادی یا فلزی، که از لاستیک های ایمنی برخوردارند توصیه می شود.

سه چرخه سواری دختربچه

عکس دختر بچه در حال سه چرخه سواری در پارک

به این ترتیب می توانید مطمئن باشید که کودک شما، چه در جاده های شنی و چه در جاده های آسفالت ایمن خواهد بود. اما اگر کودک شما از سه چرخه در فضاهای داخلی استفاده می کند، بهتر است از انواع سبک تر آن انتخاب کنید. سه چرخه های پلاستیکی وزن کمی دارند و به راحتی در خانه حمل ونقل می شوند. به علاوه اگر کودک زمین بخورد، از وزن ناشی از سه چرخه آسیب نمی بیند. بنابراین، بهتر است برای خرید بهترین سه چرخه کودک، جنس بدنه آن را نیز مورد بررسی قرار دهید.

5 - وزن و سن کودک: به وزن و سن کودک خود توجه ویژه ای داشته باشید. شرکت های سازنده سه چرخه معمولا این وسیله را برای رده های سنی مختلف تولید می کنند که شما باید متناسب با سن کودک خود بهترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید. البته به وزن کودک خود هم توجه داشته باشید، زیرا هر وسیله تنها قادر به تحمل یک وزن خاص می باشد و در صورت رعایت نکردن این مقدار یا به وسیله و یا به سلامت کودک خود آسیب وارد می کنید.

6 - وزن سه چرخه

مورد بعدی برای انتخاب سه چرخه کودک توجه به وزن آن می باشد. هر چه وزن سه چرخه بیشتر باشد، قطعا در ساخت آن از متریال باکیفیت تری استفاده شده است. البته یادتان باشد سه چرخه ها نباید به حدی سنگین باشند که کودکان نتوانند با آن ها بازی کنند!

ضمن اینکه باید به قابلیت تحمل وزن سه چرخه که برابر با وزن کودکتان باشد نیز توجه داشته باشید؛ البته اگر می خواهید از سه چرخه برای سال های بعدی نیز استفاده کنید، بهتر است به سراغ خرید محصولی بقا قابلیت تحمل وزن بالاتری به نسبت وزن کودک خود باشید. وزن یک سه چرخه تحت تاثیر بسزایی از جنس بدنه آن است.

7 - انتخاب رنگ سه چرخه کودک

اغلب محصولاتی که برای کودکان طراحی می شوند، در طیف های رنگی گوناگون به بازار می آیند. همچنین، تولیدکنندگان در طراحی این محصولات سعی می کنند از رنگ های شاد و چشم گیر استفاده کنند. به همین علت انتخاب محصولات متعلق به کودکان اغلب دشوار است.

در انتخاب رنگ سه چرخه فارغ از علاقه مندی های خودتان، باید علاقه مندی های فرزند خود را در نظر بگیرید. زیرا در نهایت او از این محصول استفاده می کند. پس بهتر است با انتخاب رنگ مناسب، احساس شادمانی بیشتری به او هدیه بدهید. شاید بهترین راه این است که او را با خود به فروشگاه ببرید تا از میان محصولات مختلف یکی را انتخاب کند.

8 - برند محصول: همیشه برند های معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید. زیرا از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده اند. از طرفی تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ خرید برندهای ناشناخته بروید، زیرا تست کردن این محصولات چیزی جز اتلاف وقت و هزینه نخواهد داشت.

خرید اینترنتی سه چرخه کودک

عکس سه چرخه سواری دختربچه کنار مادر در پارک

مهم ترین ویژگی های سه چرخه استاندارد

سه چرخه استاندارد از ویژگی های مهمی مانند جنس بدنه مقاوم، ابعاد مناسب، رنگ زیبا و همینطور انعطاف پذیری بالا برخوردار است. میله های باکیفیت مهم ترین چیزی است که سه چرخه های استاندارد را از نمونه های غیر استاندارد متمایز میکند، داشتن سایه بان نیز از جمله ویژگی هایی است که باعث آسایش و راحتی کودکان می شود. اما در ادامه به بررسی مهم ترین ویژگی های سه چرخه استاندارد می پردازیم.

 • امکان تنظیم صندلی متناسب با جثه و قد کودک
 • داشتن کمربند ایمنی برای حفظ سلامت و ایمنی کودک
 • پدال های نرم و روان
 • دارا بودن سبد خرید برای حمل اسباب بازی های کوچک
 • روکش صندلی مقاوم در برابر نور خورشید یا سرما
 • چرخ هایی از جنس PVC
 • بدنه مقاوم در برابر ضربه یا فشار
 • چرخ های استاندارد و مناسب

یکی از مهم ترین نکات در انتخاب انواع سه چرخه کودکان توجه به رده سنی آن ها است. استفاده از سه چرخه به طور معمول برای کودکان بین 2 تا 5 سال رایج است، بنابراین با انتخاب ابعاد و اندازه مناسب سه چرخه می توان به افزایش توان پدال زدن کودکان کمک کرد.

انتخاب سه چرخه کودک مناسب سنین مختلف

اگر سایز سه چرخه کودک به درستی انتخاب نشود، می تواند موجب از دست دادن کنترل کودک و آسیب دیدن او شود. در واقع خرید سه چرخه متناسب با اندازه بدن کودک و قد او باشد، زیرا این باور اشتباه است که سایز دوچرخه اهمیت زیادی ندارد و می توان دوچرخه ای خرید که کودک تا چندین سال قادر به استفاده از آن باشد.

کودکان با سن دو سال و بزرگ تر به وسایل سواری نسبتاً عریض تر که ارتفاع آن به زمین کمتر باشد، مانند ماشین هایی که با پدال حرکت می کنند علاقه دارند. کودکان در این سن قدرتی مناسب برای پدال زدن را دارند، به همین دلیل سه چرخه ها نیز مناسب این رده سنی هستند و یکی از بهترین وسایل بازی برای اوست.

کودکان ۲ ساله در پدال زدن مهارت پیدا می کنند، اما کمی همچنان در حفظ تعادل ضعیف می باشند. وسایل چرخ دار کوچک مناسب این رده سنی اند. باید برای این سن اندازه چرخ ها مورد توجه قرار گیرد. چرخ های 30 تا 35 سانتیمتری مناسب هستند.

بنابراین کودک از اساس و پایه با مباحثی مانند تعادل، هماهنگی و کنترل آن آشنا می شود. استفاده از این سه چرخه ها در کودکی باعث می شود تا کودک در سنین بزرگتر برای حفظ تعادل دیگر به کمک کسی نیازی نداشته باشد.

راهنمای خرید بهترین مدلهای سه چرخه در بازار

تصویر کودک در حال سه چرخه سواری

روش نگهداری از سه چرخه کودک

 • سه چرخه فلزی را دور از آب و رطوبت نگهداری کنید، زیرا جنس بیشتر آن ها آهن است و بر اثر رطوبت پوسیده می شوند.
 • سه چرخه پلاستیکی را مقابل نور مستقیم خورشید قرار ندهید، زیرا پلاستیک میانه خوبی با نور خورشید ندارد و دچار تغییر رنگ و پوسیدگی می شوند.
 • با توجه به حداکثر وزن توصیه شده از سه چرخه استفاده کنید. به عنوان مثال اگر کودکی بزرگتر در منزل دارید مواظب باشید که از آن استفاده نکند زیرا آسیب جدی به وسیله وارد می شود.
 • هر چند وقت یکبار قسمت های متحرک آن را به وسیله روغن یا گریس روان کاری کنید، زیرا خشک شدن این قسمت ها به ساچمه آن ها آسیب وارد می کند.

پیشنهاد مطالعه : راهنمای خرید موتور شارژی کودک

بهترین و پرفروش ترین مدل های سه چرخه کودک

1 -

سه چرخه کودک مدل کارن

سه چرخه کودک مدل کارن
سه چرخه کودوک کارن با کیفیت عالی و رنگ بندی زیبا. دارای پدال های بسیار روان و مناسب برای کودکان دو تا پنج سال و سایه بان مناسب برای تابستان. همچنین کمربند خلبانی که امنیت کودک حین استفاده از دستگاه را تضمین می کند.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  97x48x102
 • نوع چرخها
  پلاستیک
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد جلوی فرمان
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  محافظ صندلی
 • سایر توضیحات
  کمک فنر دار
2 -

سه چرخه زرین تویز مدل L1

سه چرخه زرین تویز مدل L1
سه چرخه ی زرین تویز مدل L1 سه چرخه ای پلاستیکی است که درون چرخ جلویی، توپ های رنگی دارد که ضمن حرکت، توپ ها می چرخند. توپ های رنگی که در جلوی این سه چرخه قرار دارند، باعث جلب توجه کودکان خواهند شد.
این سه چرخه ی 57 سانتی، می تواند هدیه ای مناسب برای کودکان یک تا سه سال باشد که حسابی آن ها را سرگرم می کند. درعین حال به آن ها کمک می کند تا ضمن حرکت با سه چرخه، عضلاتی قوی در پا و دستانشان داشته باشند.
کودکان دوست دارند سوار یک وسیله ی نقلیه ساده شده و با آن حرکت کنند. این اسباب بازی رنگارنگ وسیله ای ایمن و بی خطر است که می توان پس از راه افتادن کودک، برایش خرید تا با آن راه رفته و بازی کند. این وسیله ی نقلیه ی پلاستیکی را شرکت زرین تویز طراحی و به بازار ارائه کرده و در دو رنگ زرد و قرمز در سایت موجود است.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  57×29.3×40
 • نوع چرخها
  پلاستیک
 • مناسب برای
  کودکان 1 تا 3 سال
 • سایر توضیحات
  دارای 6 توپ رنگی در چرخ جلو
3 -

سه چرخه ارابه طرح موتور مدل رکسانا

سه چرخه ارابه طرح موتور مدل رکسانا
مشخصات محصول
 • ابعاد
  55×40×55
 • نوع چرخها
  پلاستیک EVA
 • مناسب برای
  کودکان 1 تا 4 سال
 • قابلیت های صوتی
  موزیکال
 • ویژگی های نوری
  چراغ دار
 • سایر توضیحات
  با رکاب زدن حرکت میکند
4 -

سه چرخه بیبی لند مدل Robot T402

سه چرخه بیبی لند مدل Robot T402
سه چرخه ی بیبی لند مدل Robot T-402 یکی از رویاهای کودک برای ماشین بازی است. با فرمانی شبیه یک ربات، این حس وحال را در کودک ایجاد می کند که در حال سواری با یک سهچرخه ی فضایی است.
سه چرخه ی Robot T-402 با وزنی معادل 6/25 کیلوگرم در یک بسته بندی به ابعاد 63/5×28/5×43 سانتی متر عرضه شده است. این مدل دارای سه چرخ پلاستیکی است و برای حرکت کردن، پدال هایی روی چرخ جلوی آن وجود دارد.
برای کنترل سه چرخه از اهرم هدایت فرمان استفاده شده و والدین می توانند بر جهت و حرکت ماشین کنترل داشته باشند؛ همچنین صندلی دارای محافظ بوده و برای خردسالان مناسب است. برای راحتی کودک حین سواری، سیستم کمک فنر در نظر گرفته شده است تا ضربات ناشی از سطح ناهموار به کودک وارد نشود.
گفتنی است این سه چرخه، دارای سایبان و سبد بوده و سیستم موزیکال هم دارد. چرخ های پهن و پلاستیکی ماشین سبب می شود در سطوح نرم هم حرکت کند و قرارداشتن مرکز ثقل روی چرخ های عقب باعث می شود هدایت و کنترل ماشین توسط چرخ های جلو راحت تر انجام شود.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  63.5×28.5×43
 • نوع چرخها
  پلاستیک
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد، سایبان
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  محافظ صندلی
 • مناسب برای
  کودکان 1.5 تا 3 سال
 • قابلیت های صوتی
  موزیکال
 • سایر توضیحات
  دارای کمک فنر
5 -

سه چرخه پلی فکتوری مدل لوپ کار

سه چرخه پلی فکتوری مدل لوپ کار
احتیاجی به باطری، چرخ دنده ها، و یا پدال نیست. فقط کافی است که فرمان را از یک سمت به سمت دیگر حرکت دهید! صندلی این ماشین طراحی خاصی دارد که کودک را در حالت بسیار راحت و امن قرار می دهد تا به راحتی مانور دهد و احتمال چپ کردن را غیر ممکن می کند.
بدین ترتیب بچه ها می توانند در داخل و خارج از خانه روی سطوح صاف و هموار بازی کنند. Loop Car یک اسباب بازی عجیب است که با استفاده از نیروهای طبیعی اینرسی، نیروی گریز از مرکز، اصطکاک، و قدرت انسان کار می کند.
Loop Car های پلی فکتوری برخلاف مدل های قدیمی با چرخ های ژله ای تولید شده و همین باعث افزایش عمر وسیله شما تا 5 برابر می شود. ضمن اینکه مثل چرخ های پلاستیکی سر و صدا تولید نمی کند و می توانید در آپارتمان با خیال راحت بدون نگرانی از ایجاد مزاحمت برای همسایه ها از آن استفاده کنید. این وسیله تا 100 کیلوگرم وزن را تحمل می کند.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  80x30x43
 • نوع چرخها
  PU
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • مناسب برای
  کودکان بالای 3 سال
 • سایر توضیحات
  بدون باتری و چرخ دنده و پدال، جنس بدنه ABS
6 -

سه چرخه کودک ارزان قیمت طرح موتور وسپا

سه چرخه کودک ارزان قیمت طرح موتور وسپا
با کمک این موتور 60 سانتی می توان یک بازی شاد و مهیج را برای کودکان فراهم کرد. فاصله ی این موتور پلاستیکی از زمین 30 سانتی متر است. این فاصله زیاد نیست و در صورت سقوط کودکان، اتفاقی برایشان نخواهد افتاد.
این محصول دارای ابعاد 30 × 30 × 60 سانتی متر بوده و وزنی معادل 1.2 کیلوگرم دارد. این محصول با توجه به ابعاد کوچکش، فضای چندانی را در خانه اشغال نمی کند. می توان از موتور وسپا در خانه یا بیرون و در فضای باز استفاده کرد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  60x30x30
 • نوع چرخها
  پلاستیک
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • مناسب برای
  کودکان 1 تا 3 سال
7 -

سه چرخه دلیجان طرح گاو مدل Matador

سه چرخه دلیجان طرح گاو مدل Matador
سه چرخه ی دلیجان مدل Matador با طرح گاو از وسایلی است که می تواند برای یک کودک هم وسیله ای ورزشی محسوب شود و هم موجبات تفریح او را فراهم کند. این سه چرخه با وزنی معادل 7.2 کیلوگرم، یکی از انواع سه چرخه با وزن کم به شمار می رود.
Matador از قطعات پلاستیکی و بدون لبه های تیز ساخته شده است و این موضوع آن را مناسب استفاده ی کودکان خواهد کرد. فرمان توسط یک عروسک گاو همرنگ با بدنه به دوشاخه ی چرخ جلو وصل شده است و پدال ها هم روی همین چرخ تعبیه شده اند.
این مدل دارای سه چرخ پلاستیکی است و برای حرکت کردن، پدال هایی روی چرخ جلوی آن وجود دارد. برای کنترل سه چرخه از اهرم هدایت فرمان استفاده می شود و والدین می توانند بر جهت و حرکت ماشین کنترل داشته باشند؛ همچنین صندلی دارای محافظ بوده و برای خردسالان مناسب است.
صندلی را می توان در دو حالت مختلف عقب و جلو قرار داد.گفتنی است این سه چرخه سایبان، سبد و سیستم موزیکال هم دارد. چرخ های پهن و پلاستیکی سه چرخه سبب می شوند در سطوح نرم هم حرکت کند و قرارداشتن مرکز ثقل روی چرخ های عقب باعث می شود هدایت و کنترل سه چرخه توسط چرخ جلو راحت تر انجام شود.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  100×93×‌48.5
 • نوع چرخها
  پلاستیک
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سایبان، سبد پشت صندلی
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  محافظ صندلی
 • مناسب برای
  کودکان 3 تا 5 سال
 • قابلیت های صوتی
  موزیکال
8 -

سه چرخه کودک دلیجان به همراه سایبان مدل Lotus

سه چرخه کودک دلیجان به همراه سایبان مدل Lotus
سه چرخه دلیجان مدل لوتوس با کیفیت ساخت شرکت دلیجان میباشد. از یک بدنه فلزی با کیفیت ساخته شده است. دارای رنگبندی و بدنه مشکی می باشد. این محصول با کیفیت دارای دسته هدایت کننده والدین و دارا ی کمربند خلبانی می باشد.
این محصول با کیفیت دارای خدمات پس از فروش می باشد و دارای نشان استاندارد ایران است. این سه چرخه کودک دارای چرخ های اسفنجی و بدون صدا می باشد. و دارای ساییان نیز هست سه چرخه بازی همواره یکی از مفرح ترین بازی ها برای کودکان می باشد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  110x48x70
 • نوع چرخها
  اسفنجی
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد جلوی فرمان و سایبان
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  محافظ صندلی
 • مناسب برای
  کودکان 1 تا 4 سال
9 -

سه چرخه کودک مدل سوبارو کد 1000

سه چرخه کودک مدل سوبارو کد 1000
مشخصات محصول
 • ابعاد
  65x30x50
 • نوع چرخها
  اسفنجی
 • مناسب برای
  کودکان 2 تا 4 سال
10 -

سه چرخه بیبی لند مدل هیرو

سه چرخه بیبی لند مدل هیرو
بدنه کاملا فلزی و محکم با پوشش رنگ مناسب و زیبا، محکم و مقاوم در برابر وزن تا ۸۰ کیلوگرم، دارای سبد وسایل در قسمت جلوی سه چرخه، بهمراه یک عدد هدیه ماشین طرح حیوانات هولی قدرتی متناسب با رنگ سه چرخه.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  100*80*40
 • نوع چرخها
  پلاستیک EVA
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • اقلام همراه
  سبد
 • مناسب برای
  کودکان 2 تا 4 سال
11 -

سه چرخه جی تویز مدل Digo

سه چرخه جی تویز مدل Digo
جی تویز این سه چرخه را برای کودکان 3 تا 7 سال در نظر گرفته است که وزنی کمتر از 50 کیلوگرم دارند.سه چرخه ی Digo از یک فریم پلاستیکی به طول 60 سانتی متر ساخته شده است.
این مدل از چرخ هایی به جنس پلاستیک سخت و بدون نیاز به بادکردن بهره می برد. این محصول کمک فنر ندارد و برای محیط های کوچک طراحی شده است.
پدال های سه چرخه روی چرخ جلو تعبیه شده و نیروی پاهای کودک هم از همین طریق سه چرخه را به حرکت درمی آورد. می توان این سه چرخه را برای کودکانی خریداری کرد که پاهایشان به پدال می رسد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  60×30×40
 • نوع چرخها
  پلاستیک
 • مناسب برای
  کودکان 3 تا 7 سال
پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت سه چرخه کودک چند است؟
قیمت انواع سه چرخه کودک از 150 هزار تومان تا 7 میلیون تومان می باشد و به عوامل مختلفی همچون برند شرکت سازنده، جنس بدنه و چرخ ها، امکانات ایمنی سه چرخه، وجود سایه بان و کمربند، نحوه کنترل فرمان، موزیکال بودن و ... بستگی دارد
بهترین مارک های سه چرخه کودک کدام است؟
از بهترین و پرفروش ترین برندهای سازنده سه چرخه می توان به برند ارابه، رکسانا، بیلی لند، جی تویز، دلیجان، فلامینگو، زرین تویز، بانومد، پیلسان، دیگو، لوپ کار و تی سی وی اشاره کرد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/04/10
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد