منو

اسکوتر کودک - راهنمای خرید اسکوتر کودک و معرفی بهترین مدلها

امروزه یکی از اسباب بازی هایی که حس هیجان و نشاط را برای کودکان به ارمغان می آورد، اسکوتر کودک (Scooter Kids) است. اسکوتر سواری از جمله بازی های پرطرفداری است که دختر و پسر نمی شناسد. اسکوتر کودک باعث فعالیت بدنی بیشتر، یادگیری مهارت های حرکتی جدید و دور شدن کودکان از گوشی و شبکه های مجازی می شود.

والدین هنگامی که می خواهند برای فرزندان خود این وسیله بازی را بخرند باید بدانند که سایز و اندازه مناسب برای اسکوتر کودک چیست و استفاده از آن برای کودکان چه مزایا و معایبی به همراه دارد. براین اساس چنانچه تمایل دارید درباره اسکوتر کودک بیشتر بدانید، پیشنهاد می کنیم تا پایان این پست با طوطی کالا همراه باشید.

اسکوتر کودک دو چرخ

راهنمای خرید اسکوتر کودک دخترانه و پسرانه

خرید اسکوتر چه فایده ای برای کودکان دارد؟

این روزها بیشتر والدین از نشستن مداوم فرزندشان پای گوشی و بازی های کامپیوتری گله دارند. البته که باید بازی های فکری کودکان را نیز مد نظر داشته باشید، اما فعالیت فیزیکی هم موضوع مهمی است خصوصا اگر کودک تان تحرک کافی ندارد!

ابزار هایی مانند اسکوتر و کفش اسکیت نه تنها سرگرم کننده هستند، بلکه کودک تان را به تحرک وا می دارند و خالی از هیجان هم نیستند. ضمنا باید خدمت تان عرض کنیم که منظورمان اسکوترهای دسته دار غیربرقی است.

از جمله فواید اسکوتر سواری برای کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجربه هیجان : اسکوتر سواری جزو ورزش های هیجانی است. بچه ها معمولا از تجربه سرعت و حس وزش باد بر صورت شان به وجد می آیند.
 • کمک به برقراری تعادل : کودک با اسکوتر سواری یاد می گیرد موقع حرکت یا دویدن تعادلش را حفظ کند. این بازی تمرین خوبی است تا کودک تان بعدها دوچرخه سواری را راحت تر یاد بگیرد.
 • آمادگی برای ورزش های دیگر : اسکوتر سواری به دلیل افزایش قدرت حفظ تعادل در کودک شما، می تواند او را برای ورزش هایی همچون دوچرخه سواری، اسکیت، اسکیت بورد و ... آماده کند.
 • افزایش اعتماد به نفس : وقتی کودک تان پیشرفتش را در اسکوتر سواری ببیند، اعتماد به نفس بیشتری هم پیدا می کند.
 • افزایش سرعت عمل و تصمیم گیری در لحظه : اسکوتر سواری به فرزند شما برای یادگیری مهارت های زیادی کمک می کند. از جمله این مهارت ها می توان به سرعت عمل، تصمیم گیری هنگام دیدن موانع، تشخیص سرعت مناسب و ... اشاره کرد.
 • تقویت عضله سازی و استقامت جسمی : کودک برای اسکوتر سواری باید حرکاتش را طوری هماهنگ کند که حین حرکت نلغزد و همین برای تقویت استقامت جسمی تمرین مفیدی است. اسکوتر سواری در کل بازی پرتحرکی است و به تقویت عضله سازی هم کمک می کند.
 • تمرین رعایت نکات ایمنی : کودک برای اسکوترسواری باید کلاه ایمنی و زانوبند استفاده کند. وقتی پیش از هر بار اسکوتر سواری به کودک تان یادآوری کنید که اول ایمنی بعد بازی، کم کم یاد می گیرد که بعدها هم در انجام فعالیت هایی مثل دوچرخه سواری و بعدتر رانندگی نسبت به رعایت نکات ایمنی بی توجه نباشد.
 • یادگیری مهارت های ارتباطی : اسکوتر سواری گروهی در پارک فرصتی است تا کودک تان در زمینه مهارت های اجتماعی و بازی های تیمی هم رشد کند.

انواع اسکوتر کودک

اسکوتر کودک چهار چرخ

این اسکوتر همان طور که از نامش پیداست، مخصوص کودکان و دارای چهار چرخ است که به کودک کمک می کند تا سواری خود را متعادل کند. این وسیله فقط از کودکان سبک وزن پشتیبانی می کند و برای کودکان پیش دبستانی وسیله ای مناسب است.

اگر فرزند شما به تازگی نحوه راه رفتن را آموخته است، باید یک اسکوتر چهار چرخ برای کودک خود انتخاب کنید. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید، این است که اسکوتر باید با گروه سنی فرزند شما سازگار باشد تا ترکیبی بین سرگرمی و ایمنی را برای او فراهم کند.

اسکوتر کودک چهار چرخ

عکس اسکوتر کودک چهار چرخ

اسکوتر کودک سه چرخ

اسکوترهای مدل سه چرخ برای کودکان نوپا در حدود سن 2 تا 7 سال مناسب بوده، علاوه بر ثبات بالا سرعت بسیار کمی دارد و معمولاً فرمان آنها به صورت دوچرخه ای است تا تعادل بالا و امنیت بیشتری را برای کودکان در این رده سنی به وجود آورد.

این مدل اسکوترها در دو طرح برای کودکان طراحی و تولید شده اند:

اسکوتر کودک سه چرخ

عکس انواع اسکوتر کودک سه چرخ

اسکوتر کودک با دو چرخ در جلو و یک چرخ در عقب که برای حرکت به سمت جلو از قابلیت حفظ تعادل به صورت خودکار برخوردار بوده، دسته فرمان آن نمی چرخد و برای گردش به سمت چپ و راست نیاز به متمایل شدن بدن کودک به طرفین دارد.

اسکوتر کودک با یک چرخ در جلو و دو چرخ در عقب که خیلی روی مهارت های حرکتی تأثیری ندارد، اما باعث تقویت عضلات پای کودکان در گروه سنی حدود 2 سال می شود، قسمت پهن تر کفی اسکوتر در قسمت عقب آن قرار داشته و کودک را در زمینه حفظ تعادل به چالش نمی کشد.

اسکوتر کودک دو چرخ

اسکوتر دو چرخ یا معمولی برای گروه سنی 7 تا 12 سال مناسب بوده و چون کودکان از سن 4 سالگی به بعد می تواند به خوبی تعادل خود را حفظ کنند، خرید این نوع اسکوتر یک انتخاب عالی برای آنها است.

در ساخت این نوع اسکوتر از فلز استفاده شده که دارای وزن بیشتری بوده و این امکان را برای کودکان در این سن فراهم می کند تا هنگام حرکت کردن سرعت آن بیشتر شود.

اسکوتر دو چرخ کودک

عکس مدلهای مختلف اسکوتر کودک دو چرخ

اسکوترهای برقی

اسکوترهای برقی در ابتدا به صورت دسته دار و مشابه اسکوترهای دو چرخ طراحی می شدند. با این تفاوت که خود حرکت می کردند و نیازی به تلاش فرد نبود.

اما در حل حاضر اسکوترهای برقی بدون دسته به صورت یک برد (هاوربرد) به بازار آماده اند که نیاز به تعادل بیشتری دارند. این اسکوترها با باتری های قابل شارژ و یا تعویضی کار می کنند. در این اسکوترها کودک از نظر جسمی درگیر نمی شود. اسکوترهای برقی سنگین تر هستند و چرخ های بزرگ تری دارند. به علت وزن سنگین، پایداری بالاتری داشته و قیمت آن ها نیز گران تر است.

در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری درباره اسکوتر برقی یا هاوربرد و انواع آن به دست بیاورد مطالعه مقاله (راهنمای خرید اسکوتر برقی) به شما عزیزان پیشنهاد می شود.

اسکوتر برقی کودکان

عکس اسکوتر برقی یا هاوربرد

کودکات از چه سنی می توانند سوار اسکوتر شوند؟

بچه ها از لحاظ پیشرفت مهارت های حرکتی مثل هم نیستند. به همین خاطر خیلی نمی توان گفت کودک دقیقا از چه سنی می تواند اسکوتر سواری کنند. معیار جثه هم در این مورد کمکی نمی کند. پس بهتر است بیشتر به توانایی جسمی کودک تان نگاه کنید تا سن یا قد و قواره اش.

به طور کلی هنگامی که کودک شما شروع به بالا کشیدن بدن خود می کند و گام برداشتن کودک تان استوار می شود احتمالا برای شروع اسکوتر سواری هم تقریبا آماده خواهد بود. یعنی از چیزی حدود دو، سه سالگی به بعد. اسکوتر دسته دار در کل در مقایسه با اسکیت به مهارت های حرکتی کمتری نیاز دارد.

کدام یک از اسکوترها برای فرزند شما مناسب تر است؟

اسکوتر کودک چهار چرخ به عنوان یک وسیله سرگرمی و سالم برای کودکان نوپا، بسیار مناسب است. زمانی که کودک شما با اسکوتر خود حرکت می کند، به طور خودکار توانایی حفظ تعادل را پیدا می کند. این وسیله یک راه آسان و ساده برای تقویت مهارت های حرکتی کودکان است.

استفاده از اسکوتر کودک، به منظور حفظ تعادل، نیاز به انجام کارهای زیادی ندارد. با این حال، این وسیله، به کودک شما فرصتی سرگرم کننده برای افزایش مهارت های حرکتی ارائه می دهد. در صورت تمایل به راحتی استفاده کودک از اسکوتر، بهتر است اسکوتر مناسب را برای کودک خود انتخاب کنید.

کودک در حال بازی با اسکوتر 3 چرخ

کودک در حال بازی با اسکوتر سه چرخ

از طرفی، اسکوتر سه چرخ کودکانه نیز به خوبی برای کودک شما مناسب است. در این نوع اسکوتر، دو چرخ در جلو و یک چرخ در عقب قرار دارد و برای این وسیله به مهارت های تعادلی نیاز نیست. به همین دلیل، اسکوتر سه چرخ برای کودکان نوپا یک انتخاب عالی به حساب می آید.

از سوی دیگر، استفاده از اسکوتر دو چرخ بیشتر به مهارت های تعادل نیاز دارد. کودکان برای حفظ تعادل در این نوع اسکوتر، همانند دوچرخه ها به سرعت خاصی نیاز دارند. به همین دلیل، کودکان باید با سرعت مناسبی حرکت کرده و با استفاده از فرمان اسکوتر، کنترل بر حرکت های خود را حفظ کنند. بنابراین، استفاده از اسکوتر دو چرخ بیشتر برای کودکان بزگتر مناسب خواهد بود.

سایز و اندازه مناسب برای اسکوتر کودک چیست؟

طبق راهنمای خرید اسکوتر کودک، والدین لازم است در هنگام خرید اسکوتر برای کودکانشان به توانایی جسمی و جثه آنها توجه داشته باشند و برای او سایز مناسب اسکوتر را انتخاب نمایید. معمولاً سایز اسکوترهای دسته دار بر اساس اندازه چرخ آنها سنجیده می شود که دراین خصوص رایج ترین سایزها عبارت اند از:

 • اسکوترهایی که چرخ آنها کوچک است؛ دارای سایز چرخ 100، 120 و 125 میلیمتر هستند.
 • اسکوترهایی که چرخ آنها متوسط است؛ دارای سایز چرخ 145 و 180 میلیمتر هستند.
 • اسکوترهایی که چرخ آنها بزرگ است؛ دارای سایز چرخ 200 و 205 میلیمتر هستند.
 • و اسکوترهایی که چرخ آنها خیلی بزرگ است؛ دارای سایز چرخ 230 میلیمتر هستند.

اندازه مناسب اسکوتر براس کودکان

عکس سایز مناسب اسیکوتر برای کودکان

معایب استفاده از اسکوتر کودک چیست؟

 • اسکوتر سواری برای کودکان ایمنی پایینی دارد و ممکن است برای آنها خطراتی را به همراه داشته باشد، لذا بهتر است هنگام استفاده از این وسیله بازی، برای بچه ها کلاه ایمنی، دستکش، زانوبند و آرنج بند تهیه کنید تا آسیب نبینند.
 • کودکان نمی توانند در هر مکانی اسکوتر سواری نمایند و لازم است برای امنیت بیشتر و جلوگیری از حوادث احتمالی آنها را به محیط های مطمئن ببرید.
 • در صورت خراب شدن، معمولاً تعمیر اسکوتر آسان نیست و علاوه بر هزینه تعمیرات ممکن است درست کردن آن مدتی طول بکشد.

نکات ایمنی سوار شدن کودک به اسکوتر

خیلی از پدر و مادر ها هنگام خرید اسکوتر برای کودک شان، نگرانی های برای سلامتی و ایمنی فرزندشان دارند که خب طبیعی می باشد. اما در صورتی که اسکوتر را مناسب با سن کودکتان تهیه کنید و فرزندتان تان از تمهیدات ایمنی استفاده کند؛ همه چیز خوب پیش می رود.

پس برای اینکه خیالتان از سلامت کودکتان راحت باشد، کودک تان را هرگز بدون تمهیدات ایمنی روانه اسکوتر سواری نکنید. ضمنا دقت داشته باشید که لوازم ایمنی موردنیاز برای اسکوترسواری را باید جداگانه بخرید. پس در کنار خرید اسکوتر بودجه ای را هم به خرید این لوازم جانبی اختصاص دهید:

 • کلاه ایمنی: کلاه ایمنی حتما باید سایز سر کودک باشد. سایز اشتباه می تواند جلوی دید کودک تان را بگیرد. ضمن اینکه اگر کلاه ایمنی گشاد باشد، بندها به خوبی زیر چانه سفت نمی شوند و کلاه مدام لق خواهد زد. در این حالت کلاه ایمنی نمی تواند کارکرد مخافظتی درستی برای جلوگیری از ضربه به سر داشته باشد.
 • دستکش: دستکش به اندازه کلاه ایمنی ضروری نیست.
 • زانوبند و آرنج بند: اینها هم به اندازه کلاه ایمنی ضروری نیستند. اما به هرحال از آسیب های ضربه به هنگام زمین خوردن می کاهند.

کلاه ایمنی اسکوتر کودک

کودکان در حال بازی با اسکوتر سه چرخ

نکات مهم هنگام خرید اسکوتر کودک

وزن و قد کودک

والدین در هنگام خرید یک اسکوتر باید به وزن و قد کودکشان دقت کنند. البته همه اسکوترها تحمل وزن یک کودک را دارند، اما با این حال نمونه های کوچک تر آن امکان دارد از مواد ضعیف تری ساخته شده و تحمل وزن کودکان بالای 7 سال را نداشته باشند. همچنین از نظر ارتفاع دسته ها نیز باید به گونه ای باشد که با قد کودک شما تنظیم بوده و کودک به راحتی با دست های خود بتواند دسته های اسکوتر را نگه دارد.

مواد سازنده بدنه

اسکوترها اغلب از مواد پلاستیکی، فلزی و یا هر دو و به صورت ترکیبی ساخته می شوند. اسکوترهای پلاستیکی وزن کمتری داشته و انعطاف پذیری بیشتری دارند. این اسکوترها به علت تحمل وزن پایین آن ها برای کودکان زیر 3 سال مناسب هستند.

اما اسکوترهای فلزی، مقاومت بالاتری داشته و می توانند وزن بیشتری را تحمل کنند. به کارگیری فلزاتی مانند آلومینیوم باعث می شود تا با بالا بردن مقاومت اسکوتر، وزن آن بیش از حد سنگین نشود.

جنس دستگیره اسکوتر

جنس دستگیره باید از موادی باشد که باعث عرق و حساسیت در کف دست کودک نشود. همچنین ضد لغزش باشد. جنس لاستیکی با کیفیت و نرم و راحت بهترین گزینه برای یک اسکوتر کودک است.

پدال های اسکوتر کودک : پدال ها باید از جنس پلاستیکی، سازگار با محیط زیست، ضد لغزش و ایمنی باشند.

خرید اسکوتر کودک

عکس کودک در حال اسکوتر سواری با اسکوتر سه چرخ

سایز چرخ ها

اندازه چرخ ها متناسب با علاقه کودک می تواند بزرگ یا کوچک باشد. اما به یاد داشته باشید که چرخ های پهن تر تعادل را بهتر حفظ می کنند. به طور کلی اسکوتری که چرخ های بزرگ تری دارد، برای کودکان بزرگ تر طراحی شده است.

سیستم ترمز : سیستم ترمز یک اسکوتر باید خیلی با کیفیت و خوب ساخته شود تا در مواقع ضروری عمل کرده و مانع از تصادف کودکتان شود.

بیشینه سرعت اسکوتر : کودکان نوپا و مبتدی باید از اسکوترهای با سرعت کمتر استفاده کنند تا ایمنی و امنیت آن ها تضمین شود.

وسایل ایمنی

حادثه هیچ گاه خبر نمی کند. به همین خاطر بسیار خوب است که در کنار خرید اسکوتر برای کودکان دلبندتان از لوازم جانبی و لوازم ایمنی غافل نشوید. داشتن کلاه ایمنی، دستکش، زانو بند و همچنین چراغ های خطر بر روی اسکوتر از ضروریات می باشد. قبل از هرچیز به کودکتان استفاده از وسایل ایمنی، نحوه ترمزگرفتن و دوری از موانع خطرناک را آموزش دهید.

نوع طراحی و زیبایی بدنه

با توجه به اینکه اسکوتر وسیله ای سرگرم کننده بوده اما با وجود طرحی زیبا می تواند برای کودکان جذابیت بیشتری را ایجاد کند و ترس اولیه آنها برای استفاده را از بین ببرد.

برند اسکوتر کودک

با توجه به اینکه امروزه برندهای زیادی اقدام به تولید اسکوترهای کودک می کنند، هنگام خرید بهتر است از برندهای به نام و شناخته شده که محصولات باکیفیت تری با قیمت مناسب تولید می کنند، خریداری نمائید.

خرید اینترنتی اسکوتر کودک

تصویر تفریح و اسکوتر بازی کودکان در پارک جنگلی

قیمت اسکوتر بچه گانه

با توجه به شیطنت کودکان، اغلب شما به دنبال اسکوتر کودک ارزان می باشید تا در صورت شکستن، خرابی و یا رشد فرزندتان بتوانید مدل های جدیدتری را خریداری نمایید.

به طورکلی قیمت اسکوتر کودک نسبت به برند، کشورهای سازنده و کیفیت قطعات با یکدیگر متفاوت است. برای مثال اسکوتر بچه گانه ارزان 2 چرخ و یا 3 چرخ بسته به جنس بدنه، چراغ دار بودن و یا طرح های ساده و همچنین کشور سازنده باقیمت های مختلفی عرضه می شوند.

معرفی پرفروش ترین و جدید ترین مدلهای اسکوتر کودک دخترانه و پسرانه

1 -

اسکوتر کودک تاشو سه چرخ مدل Land

اسکوتر کودک تاشو سه چرخ مدل Land
اسکوتر کودک تاشو دارای طرحی کودکانه با رنگ شاد است و این اسکوتر برای کودکان بالای سه سال قابل استفاده است. ابعاد مناسب و قابل حمل این اسکوتر و همچنین قابلیت تاشو بودن آن باعث می شود شما بتوانید این اسکوتر را به راحتی جابه جا شود و با خود به سفر، پارک، پیاده روی ببرید.
ارتفاع فرمان این اسکوتر قابل تنظیم است و شما میتوانید با توجه به قد کودک خود آن را پایین تر و یا بالا تر ببرید. همچنین جنس دستگیره های آن از فوم است؛ به همین دلیل دست کودک هنگام گرفتن آن لیز نمی خورد و اذیت نمیشود و احساس راحتی میکنید.
چرخ های این اسکوتر از پلاستیک ژله ای است که با چراغ های رنگی داخلی قابل روشن شدن در هنگام حرکت است و مقاومت بالای آن اجازه استفاده در مدت زمان طولانی تری را می دهد و انعطاف پذیری بیشتری نیز خواهد داشت. این اسکوتر دارای کمک فنر نیز است.
مشخصات محصول
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • جنس دسته
  فوم
 • جنس چرخ
  پلاستیک ژله ای
 • تعداد چرخ
  ۳ عدد
2 -

اسکوتر کودک چهار چرخ مدل میکرو کد 44

اسکوتر کودک چهار چرخ مدل میکرو کد 44
مشخصات محصول
 • وزن
  3۰۰۰ گرم
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • تعداد چرخ
  4 عدد
 • جنس
  فلز
 • ظرفیت وزنی
  ۸۰ کیلوگرم
 • رده سنی
  ۳ تا ۶ سال
3 -

اسکوتر دو چرخ تاشو اکشن مدل 200

اسکوتر دو چرخ تاشو اکشن مدل 200
مشخصات محصول
 • وزن
  ۴۱۰۰ گرم
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • تعداد چرخ
  2 عدد
 • جنس
  آلمینیوم و آهن
 • ظرفیت وزنی
  ۱۲۰ کیلوگرم
 • رده سنی
  ۷ تا ۱۶ سال
4 -

اسکوتر بچه گانه پلاستیکی چهار چرخ زرین تویز

اسکوتر بچه گانه پلاستیکی چهار چرخ زرین تویز
اسکوتر زرین تویز مدل Go Fast یک اسباب بازی ورزشی و مهیج است که کودکان را بسیار هیجان زده و خوشحال می کند. این اسکوتر را شرکت زرین تویز طراحی کرده و مناسب کودکان بالای سه سال است.
مدل فوق می تواند تا وزن 20 کیلوگرم را تحمل کند. اسکوترGo Fast به سرهم بندی نیاز ندارد و دارای چهار چرخ است که از ویژگی های بارز آن می توان به وجود همین چهار چرخ اشاره کرد. بچه ها راحت می توانند تعادل خود را روی اسکوتر حفظ کنند.
از مزایای دیگر آن می توان به وزن سبک 0.81 گرمی اش اشاره کرد؛ زیرا حمل ونقل و جابه جایی آن برای والدین گرامی آسان و راحت تر خواهد بود.
مشخصات محصول
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • تعداد چرخ
  4 عدد
 • جنس
  پلاستیکی
 • ظرفیت وزنی
  ۲۰ کیلوگرم
 • رده سنی
  بالای ۳ سال
 • ابعاد
  ۵۱×۱۶×۲۶ سانتی متر
5 -

اسکوتر کودک چهار چرخ پلاستیکی طرح فیل

اسکوتر کودک چهار چرخ پلاستیکی طرح فیل
مشخصات محصول
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • نوع فرمان
  ثابت
 • تعداد چرخ
  4 عدد
 • جنس
  پلاستیک مقاوم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۵ کیلوگرم
 • رده سنی
  بالای ۳ سال
6 -

اسکوتر کودک پروانه ای سامیا مدل زیگ زاگ

اسکوتر کودک پروانه ای سامیا مدل زیگ زاگ
اسکوتر پروانه ای مدل زیگ زاگی ZigZag وسیله ای بسیار جذاب و هیجان انگیز برای کودکان دلبندتان می باشد. به وسیله ی این اسکوتر توده های ماهیچه ای پاهای فرزندتان بسیار قوی خواهد شد.
این محصول بدون نیاز تماس پا با زمین با حالت زیگزاگ به حرکت در می آید و دارای یک پدال ترمز در جلوی خود می باشد. اسکوتر zigzag دارای طراحی مناسب و ایمن برای کودکان بالای 3 سال است.
چرخهای این اسکوتر مجهز به بلبرینگ بوده که حرکت آن را آسانتر و سریعتر میکند همچنین داری برد موزیکال و رقص نور برای جذابیت و سرگرمی بیشتر برای کودکان دلبند شما می باشد.
چرخ های این اسکوتر از لاستیک است و مقاومت بالای آن اجازه استفاده در مدت زمان طولانی تری را می دهد اسکوتر زیگ زال با وزن مناسب برای بازی کودکان و کیفیت بالا انتخاب سنجیده ای خواهد بود.
مشخصات محصول
 • وزن
  ۲۸۰۰ گرم
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • تعداد چرخ
  4 عدد
 • جنس
  فلزی
 • ظرفیت وزنی
  ۶۰ کیلوگرم
 • رده سنی
  بالای ۳ سال
7 -

اسکوتر کودکانه تاشو مدل رجال Spider Man

اسکوتر کودکانه تاشو مدل رجال Spider Man
مشخصات محصول
 • وزن
  ۲۴۳۰ گرم
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • تعداد چرخ
  3 عدد
 • جنس
  فلزی
 • عرض
  ۱۳.۵ سانتی متر
8 -

اسکوتر کودک شیائومی مدل Mitu Rabbit

اسکوتر کودک شیائومی مدل Mitu Rabbit
اسکوتر جدید کودک شیائومی تولید شده به نام تجاری MITU یکی از با کیفیتترین محصولات کودک این برند میباشد. این محصول مناسب برای کودکان 3 تا 6 ساله میباشد و قابلیت تحمل وزن حداکثر 50 کیلوگرم را دارا میباشد.،
جنس چرخ ها لاستیکها Pu مقاوم در برابر سایش و ضخامت چرخ ها 32 میلیمتر برای چرخهای جلو و 52 میلیمتر برای عقب میباشد. این محصول در 3 رنگ آبی صورتی و زرد تولید میشود.
مشخصات محصول
 • وزن
  ۴۵۰۰ گرم
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • جنس چرخ
  Pu مقاوم
 • جنس
  فلزی
 • ظرفیت وزنی
  ۵۰ کیلوگرم
 • رده سنی
  ۳ تا ۶ سال
9 -

اسکوتر سه چرخ چشمک زن مدل دود زا

اسکوتر سه چرخ چشمک زن مدل دود زا
مجهز به 2 دستگاه مه پاش دینامیک آب است.
مشخصات محصول
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • جنس دسته
  آلمینیوم
 • جنس چرخ
  چشمک زن PU
 • تعداد چرخ
  3 عدد
 • جنس
  پاستیلی و پلاستیک نرم
 • ظرفیت وزنی
  ۵۰ کیلوگرم
 • رده سنی
  ۳ تا 8 سال
10 -

اسکوتر کودک سه چرخ ژله ای مدل X8

اسکوتر کودک سه چرخ ژله ای مدل X8
مشخصات محصول
 • وزن
  ۱۹۰۰ گرم
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • تعداد چرخ
  3 عدد
 • جنس
  فروش با روکش پلاستیک
 • ظرفیت وزنی
  ۵۰ کیلوگرم
 • رده سنی
  کودکان ۵ تا ۸ سال
11 -

اسکوتر آلومینیومی کمک فنر دار مدل 205 B

اسکوتر آلومینیومی کمک فنر دار مدل 205 B
مشخصات محصول
 • وزن
  ۵۵۰۰۰ گرم
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • تعداد چرخ
  2 عدد
 • جنس
  آلومینیوم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۶۵ کیلوگرم
 • رده سنی
  ۱۲ به بالا سال
پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
خرید اسکوتر چه فایده ای برای کودک دارد؟
اسکوترهای کودک فوایدی همچون ایجاد هیجان برای کودک، کمک به برقراری تعادل، آمادگی برای ورزش های دیگر، افزایش اعتماد به نفس، افزایش سرعت عمل و تصمیم گیری در لحظه، تقویت عضله سازی و استقامت جسمی، تمرین رعایت نکات ایمنی را در پی دارد.
قیمت انواع اسکوتر کودک چند است؟
به طور کلی قیمت اسکوتر کودک به عواملی همچون برند شرکت سازنده، کیفیت قطعات، سایز و تعداد چرخ ها و سایر امکانات جانبی اسکوتر بستگی دارد، اما در حالت کلی قیمت اسکوتر کودک از 100 هزار تومان شروع و تا 5 میلیون هم ادامه دارد.
تاریخ به روز رسانی : 1401/12/13
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد