منو

گیره کوچک کننده و حالت دهنده بینی چیست و تاثیر آن چگونه است؟

گیره مخصوص بینی که کار آن کوچک کردن بینی و خوش فرم کردن آن است مدت زیادی می باشد که وارد بازار شده و طرفداران زیادی را هم در بین خانم ها و هم آقایان جذب کرده است. قطعا در بین خانم ها طرفداران بیشتری دارد به دلیل اینکه خانم ها به ظاهر خود بیشتر اهمیت می دهند. این گیره یک وسیه کوچک، ساده و با قیمتی ارزان بوده که براساس تبلیغات و کاتالوگ محصول مناسب کوچک کردن بینی های گوشتی ساخته شده است.

کارکرد آن بسیار ساده است و باید برای مدتی آن را بر روی بینی های خود بزنید تا بعد از آن شاهد آثار شگفت انگیز آن باشید.

گیره کوچک کننده بینی

عکس گیره کوچک کننده بینی یا فرم دهنده بینی

این گیره از دو قسمت چسبیده بر روی هم تشکیل شده است، قسمت سلیکونی که به صورت دندانه های با شکل مخصوص برای قرار گرفتن بر روی بینی بوده و قسمت پایه که این سلیکون ها بر روی آن نصب شده است و کمی حالت انعطاف پذیری دارد تا به راحتی بتوان دهانه آن را باز کرد و بر روی بینی قرار داد. دقت کنید که بر روی بست های جدید این محصول شرکت تولید کننده جعبه کارتنی قرار نداده است و به همراه یک کاتالوگ کوچک عرضه شده است.

از گیره بینی میتوان در سنین مختلف استفاده کرد، اما دقت کنید که در زمان خواب از آن استفاده نکنید.

تاثیرات و کارکرد گیره بینی برای کوچک کردن بینی

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که یک گیره ساده چگونه میتواند کار کوچک کردن بینی را انجام دهد؟ برای یافتن جواب باید به گیره لباس اشاره کرد که در گذشته برای کوچک کردن و فرم دادن بینی از آن استفاده میشد. گیره کوچک کننده بینی کارکردی همانند گیره لباس داشته که با ایجاد فشار بر روی ناحیه گوشتی یا غضروف دماغ باعث کوچک و فرم دادن به آن میشود که در نهایت از لحاظ پهنای بینی شکل و فرم آن کوچکتر خواهد شد.

تفاوت این گیره بینی با گیره لباس در سلیکون های مخصوص روی آن و شکل زیبای آن است که به راحتی و بدون ایجاد درد در نتیجه فشار آن میتوان از این گیره استفاده کرد. دقت نمایید که نوزآپ مناسب بینی های استخوانی نیست، چراکه استخوان در اثر فشارهای گیره حالت پذیر نیست و نیاز به جراحی دارد.

گیره حالت دهنده بینی و دماغ گوشتی

عکس گیره حالت دهنده بینی نویز آپ

البته بینی هایی که هم گوشتی و هم استخوانی هستند میتوانند از گیره بینی نوز آپ استفاده کنند و شاهد تاثیرات شگفت انگیز آن باشند. استفاده مرتب و ممتد از این گیره تاثیر بسزایی در کوچک کردن بینی های مختلف هم آقایان و هم خانم ها خواهد داشت.

این گیره بینی هیچ گونه عارضه جانبی نداشته و پیشنهاد میشود روزانه حدود بیست دقیقه از آن استفاده کنید. در واقع باید این وسیله را بهترین و کم هزینه ترین دستگاه برای فرم دهنده و کوچک کننده بینی به حساب آورد.

گیره مخصوص بینی را هم خانم ها و هم آقایانای که دارای بینی های گوشتی هستند میتوانند استفاده کنند، این گیره با امکان فرم دهی علاوه بر کوچک کنندگی بینی در هر سنی قابل استفاده می باشد (البته سن بعد از بلوغ) و در مدت کوتاهی شاهد نتیجه اعجاب انگیز آن خواهید بود. بهترین زیبا کننده، فرم دهنده و کوچک کننده قابل استفاده بینی های غضروفی و گوشتی.

خصوصیات و کاربردهای گیره کوچک کننده بینی

  • بهترین و ساده ترین وسیله کوچک کننده بینی های غضروفی و گوشتی
  • جلوگیری از تجمع چربی و همچنین عدم ایجاد مزاحمت برای تنفس از راه بینی
  • زمان مناسب برای استفاده روزانه فقط 20 دقیقه
  • قابل شستشو و استفاده راحت بدون ایجاد عوارض
  • سلیکون های مخصوص گیره مخصوص کوچک کننده بینی ضد حساسیت می باشد
  • قابل استفاده هم خانم ها و هم آقایان در هر سنی

گیره مخصوص کوچک کردن بینی

تاثیر گیره کوچک کننده بینی بر حالت گرفتن دماغ

با توجه به موارد فوق یکی از بهترین گزینه ها برای کوچک کردن بینی همین گیره بوده که جایگزین مناسبی برای جراحی های خطرناک است و با استفاده صحیح و مداون شاهد آثار آن پس از مدتی می باشید.

سلیکون یا پدهای مخصوصی که بر روی گیره بینی قرار دارد از جنس مخصوصی به نام دئودورانت تهیه شده است. این مواد ضد باکتری و ایجاد حساسیت پوستی است و قابل استفاده روی بینی های مختلف با سایز های متفاوت است. شما میتوانید بعد از هربار استفاده در صورتیکه پوست شما چرب باشد به راحتی گیره کوچک کننده بینی را شسته و سپس آن را خشک کنید. برای خشک کردن دقت کنید که در معرض تابش نور مستقیم آفتاب نباشد.

اگر تصمیم به عمل جراحی برای کوچک کردن بینی خود گرفته اید پبشنهاد میکنیم قبل از آن این گیره کوچک کننده بینی را تست کنید تا نیاز به هزینه های زیاد برای جراحی های مخصوص بینی نباشید و حتی عوارض بعد از عمل را نخواهید داشت.

یکی دیگر از مزیت های مهم این گیره ها این بوده که شما برای دیگر اعضای خانواده و یا حتی دوستان خود نیاز به خرید گیره دیگری نخواهید داشت. میتوانید بعد از مدتی استفاده آن را به دوستانتان داده تا آنها هم از آن استفاده کنند. این گیره به گیره کوچک کننده بینی نوز آپ با نام انگلیسی Nose Up معروف است و تاکنون طرفداران زیادی را از سرتاسر دنیا پیدا کرده است.

آیا گیره کوچک کردن بینی واقعا مناسب است؟

شما هم مثل خیلی از افراد مختلف حتما به دنبال خرید گیره کوچک کننده بینی به این صفحه وارد شده اید، این محصول که مدت چندین سال است وارد بازار شده روز به روز بر طرفداران آن افزوده شده است. گیره بینی نوز آپ با توجه به قیمتی که دارد یکی از روش های عالی برای کوچک کردن بینی است.

اگر میخواهید بینی خود را برای کوچکتر شدن به تیغ های جراحی بسپارید پیشنهاد میکنیم قبل از آن گیره نوزآپ را تست کنید تا به جای هزینه های عمل جراحی و خطرهای آن بتوانید از این محصول بی نظیر بهره ببرید. با توجه به قیمتی که این محصول دارد تمامی افراد میتوانند به راحتی آن را خرید کنند، همانطور که گفته شد این گیره مناسب کوچک کردن بینی های گوشتی است و افرادیکه دارای بینی استخوانی هستند نمیتوانند از آن استفاده کنند.

اگر به این می اندیشید که آیا این گیره واقعا تاثیری در کوچک کردن بینی دارد؟ جواب آن را میتوان از تبلیغات چندین ساله آن و استفاده از این گیره در کشورهای مختلف به راحتی متوجه شد. پس برای خرید گیره کوچک کننده بینی اصل اگر بینی شما گوشتی است این محصول یکی از بهترین ها در مقایسه با عمل جراحی و ... می باشد.

گیره فرم دهنده و حالت دهنده بینی

گیره کوچک کننده بینی قبل و بعد از استفاده

تفاوت کوچک کردن بینی با گیره بینی و عمل جراحی بینی

گیره بینی دارای عوارض نمی باشد و تنها با روزی ۲۰ دقیقه استفاده می تواند شاهد کوچک شدن بینی خود باشید در حالی که پس از عمل بینی فرد نیاز به استراحت پزشکی دارد و پس از ۱ الی ۲ سال می تواند نتیجه ببیند و احتمال نیاز به عمل مجدد بینی نیز وجود دارد. گیره بینی تنها برای کوچک کردن بینی های گوشتی می باشد درحالی که عمل جراحی مناسب برای کوچک کردن بینی های استخوانی می باشد.

هزینه گیره بینی نسبت به عمل جراحی بسیار پایین تر می باشد و از این گیره تمام اعضای خانواده می توانند استفاده نمایند در حالی عمل بینی دارای هزینه بسیار بالایی می باشد. عمل بینی یکی از عمل های دردناک می باشد ولی گیره بینی اینچنین نمی باشد.

امکان فرم دهی و کوچک کنندگی بینی برای خانم ها و آقایان در هر سنی نتیجه اعجاب انگیز آن را در مدت زمانی بسیار کوتاه تا حدی که خودتان نیز باورتان نمیشود مشاهده خواهید نمود.

گیره مخصوص کوچک کننده بینی

آیا شما هم میتوانید از گیره کوچک کننده بینی استفاده کنید؟

چنانچه شما هم در گروه دختر و پسرهایی هستید که دارای بینی گوشتی و غضروفی هستید میتوانید از این گیره بینی استفاده کنید. همانطور که ذکر شد این گیره برای افراد بینی استخوانی مناسب نیست. با خرید گیره بینی نیاز به مراجعه هیچ مشاوری برای عمل بینی نخواهید داشت و با استفاده از آن به طور مرتب بعد از مدتی شاهد تاثیرات آن خواهید بود. مواظب گیره های بینی تقلبی باشد. نوعی از گیره های بینی وجود دارد که حالت فنری آن بسیار کم است و به محض باز کردن دهانه های آن به طور کامل خواهد شکست. گیره کوچک کننده بینی نوز آپ دارای کیفیت عالی بوده و دارای یک بسته بندی کوچک می باشد.

اگر شما دارای بیماری تنفسی خاصی و یا بیماری هایی مانند آسم و ... هستید قبل از استفاده از آن با پزشک خود مشورت کنید، همچنین این گیره را در زمان خواب استفاده نکنید. کافیست زمانیکه در منزل یا محل کار خود هستید روزانه از آن استفاده کنید و همزمان به کارهای خود مشغول شوید. افرادیکه در سن بلوغ قرار دارند و هنوز بینی آنها دارای شکل و فرم خاصی نشده است و بدن آنها مرتب در حال تغییر است نباید انتظار تاثیرگذاری بالا از این گیره کوچک کننده داشته باشند چرا که مرتب تحت تاثیر رشد های جسمانی دوران بلوغ قرار دارند.

تاکنون افراد و مشتری های مختلفی درباره گیره کوچک کننده بینی نظر داده اند. شما هم اگر از این گیره استفاده کرده اید میتوانید درباره آن در بخش دیدگاه ها و پایین همین مطلب نظراتتان را درباره آن مطرح کنید.

روش استفاده از گیره کوچک کننده بینی

مخترعین ساخت این وسیله برای کسانی که قصد دارند از این محصول استفاده کنند پیشنهاد می کنند هر روز این گیره را 20 دقیقه و به مدت 25 روز به صورت مداوم استفاده کنند. اگر به فکر عمل حراحی برای کوچک کردن بینی خود هستید پیشنهاد می کنیم قبل از این کار یک بار گیره کوچک کننده بینی نوز آپ را امتحان کنید اگر نتیجه نگرفتید بعدا به عمل جراحی فکر کنید.

نحوه استفاده از گیره حالت دهنده بینی

اگر شما هم می خواهید از این محصول جواب گیرید و تصمیم تان برای استفاده از این محصول جدی است حتما آن را خریداری کنید وگرنه با یکی دو روز استفاده از این محصول نمی توانید از آن جواب بگیرید و پول خود را هدر ندهید.

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
آیا گیره کوچک کننده بینی تاثیری دارد؟
بله، گیره کوچک کننده بینی کارکردی همانند گیره لباس داشته که با ایجاد فشار بر روی ناحیه گوشتی یا غضروف دماغ باعث کوچک و فرم دادن به آن میشود که در نهایت از لحاظ پهنای بینی شکل و فرم آن کوچکتر خواهد شد.
چه کاسانی می توانند از گیره کوچک کننده بینی استفاده کنند؟
اگر بینی گوشتی و غضروفی دارید، میتوانید از این گیره بینی استفاده کنید. همانطور که ذکر شد این گیره برای افراد بینی استخوانی مناسب نیست.
تاریخ به روز رسانی : 1402/03/14
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کاربر مریم
18:58 - 1402/07/22
وقت بخیر و خسته نباشید. اگه تاثیرشو بذاره و کوچیک کنه دیگه لازم نیست ازش استفاده کنیم؟ به حالت قبل برنمیگرده و دائمیه؟

پاسخ : شاید لازم بشود پس از چند سال دیگر دوباره از آن استفاده کنید، اما باز بستگی به شخص دارد و می تواند در افراد مختلف تاثیرات متفاوتی داشته باشد.

کاربر ستاره
21:52 - 1402/07/19
سلام خسته نباشید بینی من گوشتی هست میخوام بدونم ایا با 25روز استفاده از گیره بینی من به طور دائمی کوچیک میشه ؟اخه بعضیا میگن باید همیشه ازش استفاده کنی وگرنه به حالت قبل بر میگرده در حالی که شما گفتین به بینی حالت میده. من قصد خریداری این محصول رو دارم اما قبلش میخوام مطمئن شم ممنون میشم پاسخ منو بدید

پاسخ : مدت زمان تاثیر گذاری این وسیله در افراد متفاوت فرق می کند. زمان اثر گذاری از یک ماه شروع و تا یک سال می تواند طول بکشد.

کاربر بیتااا
11:12 - 1401/05/18
احتمالش هست یعنی صد در صد نیست که
کاربر نازنین
17:00 - 1400/10/09
واقعا تاثیر میزاره

پاسخ : بله احتمالش زیاده

کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد