منو

گیت ضد سرقت فروشگاهی چیست و بهترین مدل آن کدام است؟

اگر به چندین سال قبل برگردیم هنگام مراجعه شما به یک مغازه برای خرید، امکان گشتن در فضای مغازه و انتخاب اجناس مورد نظر وجود نداشت اما امروزه ساختار و ابعاد فروشگاه ها و مغازه ها تغییر کرده است. مشتری ها دوست دارند که در فروشگاه قدم بزنند و اجناس مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند و در نهایت از خریدش آن لذت ببرند.

با بزرگ شدن و رشد فروشگاه ها مشکلات و نگهداری از کالاها و اجناس هم کار دشوار و سختی به نظر می رسد. به همین دلیل کارشناسان حوزه امنیت استفاده از سیستم های امنیتی و ضد سرقت فروشگاهی را توصیه می کنند.

گیت ضد سرقت فروشگاهی

گیت ضد سرقت فروشگاهی

روش های مختلفی برای حفظ امنیت و جلوگیری از سرقت و خروج غیرقانونی اجناس از فروشگاه وجود دارد که یکی از بهترین این روش ها، استفاده از گیت ضد سرقت است. در سال های اخیر سیستم های ضد سرقت فروشگاهی بسیار رایج شده اند. تعداد زیادی از فروشگاه ها و مغازه ها برای تامین امنیت، مجهز به دوربین های مدار بسته و گیت های فروشگاهی هستند.

آیا می دانید گیت های فروشگاهی چگونه کار می کنند؟ و یا چند نوع گیت فروشگاهی داریم؟ در این مقاله از طوطی کالا سعی کردیم اساس کار گیت های ضد سرقت فروشگاهی و انواع آن را شرح دهیم.

گیت ضد سرقت فروشگاهی چیست؟

گیت های ضد سرقت فروشگاهی یا همان گیت امنیتی فروشگاهی Electronic Article Surveillance یا EAS به دستگاهی گفته میشود که در خروجی یک فروشگاه نصب میشود و از خروج غیر مجاز اجناس فروشگاه جلوگیری به عمل می آورد.

گیت فروشگاهی شامل آنتن که در خروجی فروشگاه نصب می شود، برد الکترونیکی که در داخل آنتن قرار می گیرد و اصلی ترین نقش را به عهده دارد و تگ ها و لیبل هایی که به کالا وصل می شوند و اگر شخصی قصد خروج کالا بدون پرداخت هزینه را داشته باشد، انتن نصب شده در خروجی فروشگاه پیغام هشدار داده و فروشنده را آگاه می سازد.

گیت فروشگاهی، دزدگیر لباس، دزدگیر پوشاک، گیت ضد سرقت، دزدگیر کیف و کفش، دزدگیر اجناس، دزدگیر فروشگاهی و ... نام های رایج این سیستم حفاظتی است.

گیت ضد سرقت فروشگاهی

دلیل استفاده از گیت فروشگاهی چیست؟

گیت فروشگاهی به راحتی خروج افراد را کنترل می کند اگر سارقین سود جو بخواهند کالا و یا اجناسی را از مغازه شما بدون اطلاع فروشندگان خارج نمایند شما به راحتی می توانید متوجه شوید، به این حالت که دستگاه گیت ضد سرقت فروشگاهی در هنگام خروج غیر مجاز و مخفیانه کالا آلارم می دهد و صاحبان فروشگاه را مطلع و باخبر می کند.

فناوری به کاررفته و نحوه کارکرد گیت فروشگاهی

فناوری این گیت ها به طورکلی از سه بخش تشکیل شده است:

 1. آنتن : همان سیستم تشخیص دهنده که معمولا در محل ورود و خروج مشتریان نصب می شود.
 2. برد الکترونیکی : که در داخل آنتن قرار دارد و یکی از مهم ترین بخش هاست.
 3. لیبل و تگ : که روی کالاها متصل می شوند. این تگ ها که با نام تگ دزدگیر هم شناخته می شوند، بعد از پرداخت هزینه کالا توسط مشتری و قبل از خروج آن از فروشگاه، توسط پرسنل جدا یا غیرفعال می شوند.

انواع تگ گیت ضد سرقت فروشگاهی

انواع مختلف لیبل یا برچسب مخصوص گیت های فروشگاهی

نحوه عملکرد گیت بر اساس جابجایی اطلاعات الکترونیکی (همان سیگنال 0 و 1) بین آنتن و تگ است. اگر تگ یا لیبل متصل به کالایی در محدوده فرکانس رادیویی آنتن قرار داشته باشد توسط آنتن شناسایی شده و آلارم هشدار خروج کالای غیرقانونی به صدا در می آید.

علاوه بر خود گیت فروشگاهی، معمولا ابزاری هم در اختیار فروشندگان وجود دارد که توسط آن تگ یا لیبل متصل به کالا را پس از پرداخت هزینه بدون آسیب زدن به کالا، جدا یا غیرفعال می کنند.

امکان نصب آنتن در ورودی سرویس بهداشتی یا اتاق پرو نیز برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی وجود دارد. علاوه بر آن حتی در صورتی که تگ متصل به کالا در کیف یا زیر لباس نیز مخفی شده باشد، توسط آنتن قابل شناسایی است.

فناوری گیت های ضد سرقت فروشگاهی

انواع گیت فروشگاهی

گیت های فروشگاهی با توجه به کاربرد و فرکانس به ۴ گروه تقسیم می شوند:

 1. گیت فروشگاهی RF
 2. گیت فروشگاهی AM
 3. گیت فروشگاهی EM
 4. گیت فروشگاهی RM

اگر می خواهیم درباره خصوصیات و ویژگی های هر کدام از گیت ها اطلاعاتی داشته باشید ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

1 - گیت فروشگاهی RF

گیت فروشگاهی RF (radio frequency) که از مشهورترین دزدگیرهای موجود در بازار که بدلیل کارایی بالا، نصب سریع و آسان در مقایسه با سایر مدل ها و قیمت مناسب از متداولترین گیت ها در فروشگاه ها می باشد.

امواج رادیویی در این نوع گیت بین فرکانس ۲ تا ۱۰ مگا هرتز است که فرکانس معروف گیت RF حدود ۸.۲ مگاهرتز است و دارای لیبل های چسبی تخت با سایز حدود ۴ در ۴ سانتی متر و تگ های متعدد است و بیشتر در کتاب فروشی ها و فروشگاه های مختلف استفاده میشود. که لیبل ها و تگ ها ارزان است. طرز کار این گیت به این صورت است که بعد از فروش جنس، لیبل ها توسط دستگاه مخصوص غیر فعال می شوند و تگ ها نیز توسط دستگاه جداساز تگ از کالا جدا می شود.

از معایب گیت فروشگاهی RF نیز می توان به مشکل تداخل امواج اشاره کرد. که در صورت وجود بیش از یک دستگاه RF با فرکانس مشخص (بعنوان مثال دو فروشگاه همجوار)، امکان ایجاد تداخل امواج و از کار افتادن دستگاه وجود دارد. همچنین گیت RF به علت محدودیت های فنی مختلف دارای گیرایی کمتری می باشد و برای پوشش محدوده وسیع درگاه یک فروشگاه باید تعداد زیادی از آنتن های گیت RF را پشت سر هم نصب نمود.

rf gate

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی RF

مزایای گیت فروشگاهی RF به اختصار

 • دارای فرکانس های متعدد و عدم تداخل در مراکز تجاری
 • تنوع در سایز و مدل لیبل RF
 • دارای قیمتی مقرون به صرفه برای لیبل و گیت
 • مورد استفاده برای انتشارات و هایپرمارکتها

2 - گیت فروشگاهی AM

گیت فروشگاهی AM (acousto-magnetic) با فرکانس ۵۸ کیلوهرتز نوع دیگری از دزدگیرهای الکترونیکی که از امواج مغناطیسی - آکوستیکی استفاده می کند. از مزایای این نوع گیت می توان به حساسیت بیشتر، قدرت پردازش بالای آنتن های گیت در شناسایی سیگنال لیبل ها و تگ ها با درصد خطا بسیار پایین و عدم تداخل امواج اشاره کرد. این گیت فروشگاهی با فرکانس استاندارد ۵۸KHZ کار می کند و آنتن گیرنده و فرستنده آن در جلو در ورودی فروشگاه قرار داده می شوند.

قیمت این نوع گیت فروشگاهی در مقایسه با گیت مدل RF کمی گرانتر می باشد؛ اما فواصل بیشتری را پوشش می دهد و نیاز به گذاشتن آنتن های زیاد را برطرف میکند که نوعا در هزینه ها بسیار صرفه جویی می شود و ویترین فروشگاه حفظ می شود. اغلب از گیت فروشگاهی AM جلوی درب فروشگاه های عریض مانند هایپر مارکت ها، فروشگاه های آرایشی و عطر و ادکلن، فروشگاه های موبایل فروشی و ... برای شناسایی لیبل کالاهایی مانند لوازم آرایشی و بهداشتی، کالاهای فلزی و لوازم الکترونیکی مانند موبایل استفاده می شود.

گیت فروشگاهی am

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی AM

مزایای گیت فروشگاهی AM به اختصار

 • مناسب در مجاورت با فلزات

3 - گیت فروشگاهی EM

گیت فروشگاهی EM (Electromagnetic) ابعاد بزرگ و محدوده پوشش کمی نسبت به مدل های دیگر دارد. فرکانس این مدل گیت فروشگاهی بین ۱ هرتز تا ۲۰۰۰ هرتز است و محدوده پوشش آن حداکثر تا ۸۰ سانتی متر قدرت دارد.

اما برتری گیت فروشگاهی EM نسبت به مدل های قبلی، قابلیت فعال و غیر فعال کردن نامحدود لیبل های آن است. در مدل های RF و AM بعد از غیرفعال کردن لیبل، دیگر آن لیبل قابلیت استفاده مجدد ندارد، اما در گیت EM این قابلیت وجود دارد و لیبل های غیر فعال شده قابل شارژ مجدد هستند. از مزایای دیگ این گیت می توان به انعطاف پذیری لیبل های آنها اشاره کرد که به راحتی قابل نصب بر روی هر جسمی و با هر ابعاد می باشد.

گیت فروشگاهی EM برای استفاده در مکان هایی که کالاهای را به امانت می دهند، مانند کتابخانه ها مناسب است. قیمت نسبتا بالا از دیگر معایب این گیت به شمار می رود.

مزایای گیت EM به اختصار

 • داشتن لیبل نامریی و باریک
 • جوابدهی بر روی فلز
 • خاصیت فعال و غیر فعال شدن لیبل EM و گیت مخصوص کتابخانه

4 - گیت فروشگاهی RM

گیت فروشگاهی RM بصورت ترکیبی از تکنولوژی های دو مدل گیت RF و AM ساخته شده است. تکنولوژی گیت فروشگاهی RM به گونه ای است که توانایی ها و قابلیت های سودمند هر دو نوع گیت فروشگاهی AM و گیت فروشگاهی RF را دارا می باشد. به طور مثال در تکنولوژی گیت فروشگاهی RM تداخل فرکانس، که در گیت های مدل AM و RF وجود داشت و جزو معایب مدل های ذکر شده بود، را ندارد.

محدوده پوشش دهی در گیت RM نسبت به گیت های دیگر افزایش یافته، لیبل های گیت AM و RF به بیش از ۱۰۰ سانتی متر و در تگ های هر دو مدل بیشتر از ۱۳۰ سانتی متر قابل ردیابی و پیگیری هستند و صاحبان فروشگاه ها می توانند از هر ۲ فرکانس بصورت تجمیع و همزمان در گیت فروشگاهی RM استفاده نمایند.

انواع گیت ضد سرقت فروشگاهی

کیت فروشگاهی ضد سرقت

گیت های معروف در بازار کدامند؟

گیت های موجود در بازار تنوع زیادی دارند می توان گیت ها را از نظر کشور سازنده به گیت های ایرانی و گیت های چینی دسته بندی نمود که عبارتند از:

 • گیت فروشگاهی سیگما (ایرانی)
 • گیت دزدگیر اوپال (چینی)
 • گیت ضد سرقت ایمن موج (ایرانی)
 • گیت گاندو (ایرانی)
 • گیت اسپینر
 • گیت سنسورماتیک

برخی گیت ها دارای بدنه ساخت کشور ایران هست اما برد ها و سیستم الکتریکی آن ساخت کشور چین است اگر بخواهم یکی از برندهای چینی خیلی خوب را به شما معرفی نماییم که با خیال راحت از آن استفاده کنید بردی به نام اسپایدر است این برد اسپایدر دارای تنوع زیادی می باشد که می توان KP21 و Kp25 را یکی از بهترین برد های چینی موجود در بازار ایران معرفی نمود.

بهترین گیت فروشگاهی چه فاکتورهایی دارد؟

بهترین دزدگیر فروشگاهی دارای 10 فاکتور مهم میباشد که شامل موارد زیر است:

 • عدم نویزپذیری (حساسیت آن نسبت به نویز کم باشد)
 • عرض پوشش دهی گیت دزدگیر زیاد باشد.
 • سرعت در تشخیص عبور لیبل یا تگ
 • تشخیص عبور تگ یا لیبل از زوایای مختلف
 • عدم تداخل فرکانس با سایر گیت ها
 • امکان نصب در اماکن مختلف
 • تعداد آنتن های گیت مناسب
 • امکان استفاده در فروشگاه های دارای کالاهای فلزی
 • استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت دستگاه دزدگیر
 • زیبا بودن ظاهر دزدگیر

خرید اینترنتی گیت ضد سرقت

پرفروش ترین مدلهای گیت فروشگاهی ضد سرقت

1 -

گیت ضد سرقت فروشگاهی AM سیگما مدل WG

گیت ضد سرقت فروشگاهی AM سیگما مدل WG
مشخصات محصول
 • وزن
  ۱۵ کیلوگرم
 • جنس آنتن بدنه
  فایبرگلاس
 • جنس گیت
  فلز
 • محدوده تشخیص
  ۱۰۰-۲۵۰ سانتیمتر
 • فرکانس
  ۰.۰۵۸
دزدگیر فروشگاهی سیگما از یک باکس کنترلر مجهز به صفحه نمایشگر و ریموت کنترل جهت انجام تنظیمات، به همراه 2 پایه آنتن تشکیل شده است و جهت محافظت فروشگاه ها از سرقت اجناس داخل فروشگاه طراحی و تولید شده است.
پشتیباتی و نصب این محصول به صورت حضوری در تهران و غیر حضوری در شهرستان ها رایگان است. کلیه فروشگاه های مواد غذایی، تزئینات ساختمانی، پلاسکو فروشی، فروشگاه های پوشاک، موبایل و ملزومات، کیف و کفش، جواهرات، عینک فروشی ها، اسباب بازی، کتاب فروشی ها و بسیاری از اصناف دیگر میتوانند از این محصول استفاده کنند.
همچنین پس از تهیه این محصول می بایست بسته به نیاز اقدام به تهیه تگ مناسب به همراه جداکننده و یا لیبل و خنثی کننده نیز نمود. با استفاده از 2 پایه این محصول میتوان عرض یک دهنه فروشگاه به اندازه تقریبی 100 الی250 سانتیمتر را با استفاده از تگ سخت و تا 130 سانتیمتر را با استفاده از لیبل های برچسبی پوشش داد.
2 -

دزدگیر فروشگاهی دو آنتن مدل ژیکان

دزدگیر فروشگاهی دو آنتن مدل ژیکان
مشخصات محصول
 • وزن
  ۱۵ کیلوگرم
 • جنس آنتن
  پلی آمید
 • فرکانس
  ۸.۲
 • پهنای باند
  ۶.۲ ~ ۱۱ MHZ
منظور از دزدگیر فروشگاهی دو آنتن این است که بورد الکترونیکی فرستنده در یک آنتن و بورد الکترونیکی گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در دزدگیر فروشگاهی دو آنتن (DUAL) گیرندگی یا میزان آشکار سازی در میان دو آنتن اسپینر 140 سانتی متر با تگ سخت و 110 سانتی متر با لیبل امنیتی را دارد.
همچنین بیرون از معبر عبوری بین آنتن ها در پشت هر آنتن با تگ سخت به میزان 30 سانتی متر و با لیبل امنیتی 15 سانتی متر آشکار سازی میکند. بنابراین دزدگیر فروشگاهی دو آنتن با کاربری تگ سخت برای خروجی تا عرض 200 سانتی متر و با کاربری لیبل امنیتی ت عرض 140 سانتی متر با احتساب پشت آنتن توانایی آشکار سازی دارد.
مصرف انرژی این محصول 10W می باشد و دارای تنوع رنگ بالایی می باشد که شما می توانید بااستفاده از دکمه ایی که بر روی آن تعبیه شده می توانید با سه رنگ اصلی رنگ های مورد نظر خود را بسازید. این بدنه از جنس پلی آمید بوده و بسیار شفاف است لذا این محصول در خروجی فروشگاه شما بسیار خودنمایی کرده و موجب جلب توجه و جذب مشتری برای شما می شود.
3 -

گیت ضد سرقت فروشگاهی RF مدل پرواسلیم

گیت ضد سرقت فروشگاهی RF مدل پرواسلیم
مشخصات محصول
 • وزن
  ۱3 کیلوگرم
 • جنس آنتن
  آلمینیوم
 • فرکانس
  ۸.۲
 • پهنای باند
  ۷۵۰ تا ۱۱۰۰
گیت فروشگاهی RF مدل پرواسلیم دارای فرکانس 4.75 ، 8.2 و 10.2 می باشد. گیت فروشگاهی RF مدل پرواسلیم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. همچنین به دلیل دارا بودن بدنه باریک در اکثر مکانها قابل نصب می باشد. این مدل نیز دارای طراحی داخلی خاص آن است که باعث عملکرد مناسب آن میشود.
4 -

گیت ضدسرقت فروشگاهی مدل پرو اسلیم

گیت ضدسرقت فروشگاهی مدل پرو اسلیم
مشخصات محصول
 • وزن
  ۱3 کیلوگرم
 • جنس آنتن
  آلمینیوم
 • فرکانس
  ۸.۲
 • پهنای باند
  ۵۰۰ تا ۱۱۰۰
 • رنگ
  سفید و مشکی
 • نورپردازی فوقانی آنتن
  دارد
گیت فروشگاهی RF مدل Proslim دارای فرکانس 4.75 ، 8.2 و 10.2 می باشد. گیت فروشگاهی RF مدل Proslim از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. همچنین به دلیل دارا بودن بدنه باریک در اکثر مکانها قابل نصب می باشد. این مدل نیز دارای طراحی داخلی خاص آن است که باعث عملکرد مناسب آن میشود.
5 -

دزدگیر فروشگاهی دو آنتن پریونت مدل ام سی 302

دزدگیر فروشگاهی دو آنتن پریونت مدل ام سی 302
مشخصات محصول
 • وزن
  ۱5 کیلوگرم
 • جنس آنتن
  پلکسی
 • فرکانس
  ۸.۲
 • پهنای باند
  ۶.۲ ~ ۱۱ MHZ
گیت فروشگاهی مدل mc302 یک سیستم جفت آنتن به حساب می آید و بدین معنی است که یکی از آنتن ها فرستنده و دیگری گیرنده خواهد بود. وجود همزمان گیرنده و فرستنده در این سیستم ها موجب می گردد که نسبت به سیستم های تک آنتن بسیار سریع تر باشند.
فرکانس کاری بالای سیستم که در رنج 8.2 مگاهرتز می باشد سرعت کاری این سیستم ها را نسبت به سیستم های AM بسیار بیشتر میکند. دهنه پوشش دهی این سیستم ها تا 140 سانتی متر بین دو آنتن و تا 20 سانتی متر در پشت هر آنتن می باشد.
همچنین طراحی مهندسی این مدل موجب گردیده که در این رنج دهنه هیچ گونه خطا و نقطه کوری در این سیستم مشاهده نگردد. همچنین با وجود طراحی زیبا و ظریف این مدل از آنتن های پریونت مقاومت بسیار بالایی نیز در برابر ضربه از خود نشان میدهند.
6 -

دزدگیر فروشگاهی اسپینر طرح پارتاک سه آنتن

دزدگیر فروشگاهی اسپینر طرح پارتاک سه آنتن
مشخصات محصول
 • وزن
  21 کیلوگرم
 • جنس آنتن
  MDF High Glass UPVC
 • فرکانس
  ۸.۲
 • پهنای باند
  ۶.۲ ~ ۱۱ MHZ
دزدگیر فروشگاهی اسپینر سه آنتن از سه عدد بورد الکترونیکی شامل دو عدد فرستنده و یک گیرنده تشکیل شده است که اصطلاحا به آن (+ DUAL) می گوییم.
چیدمان این محصول به گونه ای می باشد که برای کاربری های با استفاده از تگ فروشگاهی سخت برای خروجی های بین 200 تا 350 سانتی متر و برای کاربری های با لیبل های امنیتی برای خروجی هایی باعرض بین 170 تا 240 سانتی متر استفاده می شود .
دزدگیر فروشگاهی سه آنتن با همان منبع تغذیه ایی روشن می شود که سیستم های تک آنتن و دو آنتن را روشن می کند. مصرف انرژی بسیار پایین محصولات اسپینر را می توان منحصر به این شرکت دانست مصرف سیستم سه آنتن اسپینر تنها 15W می باشد.
همچنین یکی از راههای سرقت از فروشگاه قطع کردن برق آن توسط سارق می باشد که شرکت اسپینر این مشکل را با ساخت منبع برق اضطراری که در درون آنتن نصب میشود مرتفع ساخته است. این محصول در 4 تنوع فرکانسی تولید می شود و دارای تنوع دو رنگ سفید و مشکی می باشد. دزدگیر فروشگاهی سه آنتن اسپینر طرح پارتاک دارای 36 ماه گارانتی تعویض می باشد.
7 -

گیت ضد سرقت فروشگاهی مدل پرو گلس

گیت ضد سرقت فروشگاهی مدل پرو گلس
مشخصات محصول
 • وزن
  15 کیلوگرم
 • فرکانس
  ۸.۲
 • ابعاد
  ۱۵۵x۳۵x۵ میلی متر
 • حداکثر فاصله آنتن ها
  ۱۴۰ سانتی متر
گیت دزدگیر با تکنولوژی rf و پوشش فرکانس 8.2، 4.7، 10.2 می باشد و یک سیستم حفاظتی با طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشد.
این دستگاه دارای تکنولوژی تشخیص نویز و سازگار شونده اتوماتیک می باشد و با توجه به طراحی خاص حلقه های داخلی آنتن، دارای عملکرد بسیار خوبی می باشد و در محیط های پر نویز دارای کارایی ایده آل می باشد.
ظاهر بسیار لوکس و نورپردازی زیبای دستگاه یکی دیگر از مشخصه های آن است که باعث محبوبیت این مدل در میان مشتریان می باشد. این آنتن در دو سایز باریک جهت استفاده در فروشگاه های کوچک و مدل پهن برای معابر عریض و فروشگاه های بزرگ تولید و ارائه می گردد.
8 -

دزدگیر فروشگاهی اسپینر طرح پارتاک تک آنتن

دزدگیر فروشگاهی اسپینر طرح پارتاک تک آنتن
مشخصات محصول
 • وزن
  17 کیلوگرم
 • جنس آنتن
  MDF
 • جنس گیت
  MDF
 • محدوده تشخیص
  ۱2۰ سانتی متر
 • فرکانس
  ۱.۹۵
منظور از گیت فروشگاهی اسپینر تک آنتن این است که بورد الکترونیکی فرستنده و گیرنده امواج در یک آنتن تعبیه شده است. در گیت فروشگاهی تک آنتن (MONO) گیرندگی یا میزان آشکار سازی از دو طرف آنتن یکسان می باشد به طوری که گیت فروشگاهی تک آنتن اسپینر از هر طرف توانایی آشکار سازی تا 110سانتی متر با تگ سخت و 90 سانتی متر با لیبل امنیتی را دارد.
بنابر این گیت فروشگاهی تک آنتن اسپینر با تکنولوژی AM اگر در وسط درب فروشگاه نصب شود قادر به پوشش دهی درب هایی تا 220 سانتی متر با کاربری تگ های سخت و پوشش دهی درب هایی با عرض 180 سانتی متر با لیبل امنیتی می باشد.

جمع بندی

در دنیای امروز، مشتری ها بیشتر علاقه دارند که خودشان کالاهای موجود در فروشگاه را ببینند، لمس کنند و باکالاهای دیگر مقایسه کنند. ابعاد فروشگاه ها و مکان های دیگر عرضه محصولات مانند کتابخانه ها و میزان ورود و خروج محصولات، خطر سرقت و لزوم مقابله با آن را افزایش داده است. به همین دلیل از ابزار های امنیتی مختلفی استفاده می شود.

یکی از این ابزار ها گیت ضد سرقت فروشگاهی است. از بین انواع مختلف گیت فروشگاهی، مدل های EM, AM, RM و RF نسبت به بقیه معروف تر و کاربرد بیشتری دارند. در این مقاله تعریف گیت فروشگاهی، علت استفاده از آن، نحوه عملکرد و انواع مختلف گیت فروشگاهی را با هم بررسی کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت انواع گیت دزدگیر فروشگاهی چند است؟
قیمت گیت ضد سرقت فروشگاهی به عوامل مختلفی همچون برند شرکت سازنده، نوع تکنولوژی (RF، AM، EM، RM)، جنس بدنه گیت و آنتن، فرکانس، وزن، محدوده تشخیص و ... بستگی دارد اما در حالت کلی قیمت گیت ضد سرقت از 5 میلیون تا 40 میلیون تومان می باشد.
بهترین برندهای تولید کننده گیت ضد سرقت فروشگاهی کدامند؟
گیت های موجود در بازار از نظر کشور سازنده به گیت های ایرانی و گیت های چینی دسته بندی می شوند : گیت فروشگاهی سیگما (ایرانی) - اوپال (چینی) - ایمن موج (ایرانی) - گیت گاندو (ایرانی) - اسپینر - گیت سنسورماتیک
تاریخ به روز رسانی : 1402/09/01
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد