منو

بهترین مدلهای کیف پاسپورتی زنانه و دخترانه شیک و جدید

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید برای انجام یک کار مهم مدارک خود را بردارید و از خانه خارج شوید. در این شرایط داشتن یک کیف جمع و جور که بتواند مدارک، کارت های بانکی، دسته چک و کارت های شناسایی شما را به خوبی در خود جا بدهد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در این صورت امکان گم شدن مدارک شما کم می شود و در هر صورت دسترسی به مدارکتان در موقعیت های حساس راحت تر است. کیف پاسپورتی به همین منظور طراحی شده است. با طوطی کالا همراه شوید تا شما را با کاربرد کیف پاسپورتی چرم و مزایای استفاده از آن بیشتر آشنا کنیم.

کیف پاسپورتی زنانه چیست

راهنمای خرید کیف پاسپورتی دخترانه و زنانه

شاید در میان انواع کیف هایی که تولید می شوند گزینه های مختلف با ویژگی های شبیه به یکدیگر را مشاهده کنیم اما کیف پاسپورتی سعی می کند همیشه یک قدم از سایر موارد جلوتر باشد و طراحان مد، وقت و هزینه بسیاری را صرف ساخت و بروزرسانی این مدل کیف محبوب می کنند. اگر شما نیز مانند اکثر افراد جامعه به دنبال بهترین ها هستید، این کیف می تواند یکی از اساسی ترین نیاز هایتان را به راحتی فراهم سازد و در روز های سخت کاری یار و یاور شما باشد.

کیف پاسپورتی چیست؟

کیف پاسپورتی نوعی کیف دستی است که به دلیل کاربرد فراوان و امکان نگهداری از انواع کارت، مدارک متعدد، پول همراه، تلفن هوشمند به کیف پاسپورتی معروف شده است. هرچند خانم ها هم می توانند از کیف های پاسپورتی استفاده کنند؛ اما آقایان مشتریان دائمی این کیف ها هستند.

استفاده از این کیف شما را در نظم بخشیدن به مدارک مورد نیاز و تمام آنچه که برای کار و زندگی روزمره به آنها احتیاج دارید، یاری می کند. در واقع سازماندهی اطلاعات فیزیکی شما به عهده این امانتدار کوچک یعنی کیف پاسپورتی می باشد.

انواع کیف پاسپورتی زنانه

کیف پاسپورتی به انواع متفاوتی تقسیم و طبقه بندی می شود که به عنوان مثال می توان به مدل های اسپرت دخترانه، طرح چرم، طرح های افقی و عمودی، کیف دوشی، گردنی، دستی، کتابی، مجلسی، طرح های مگنتی یا زیپ دار و ... اشاره کرد.

همچنین این کیف ها در رنگ های مختلفی قابل عرضه می باشد از جمله کیف پاسپوتی مشکی، سفید، صورتی، آبی، زرد، قرمز، خاکستری و ... که شما می بایست با در نظر گرفتن کلیت تیپ و استایل شخصی خود، هماهنگی را حفظ کرده و از میان موارد مذکور، مناسب ترین آنها را انتخاب کرده و خریداری کنید.

کیف پاسپورتی زنانه شیک و جدید

کیف پاسپورتی زنانه انواع و مدلهای مختلفی دارد

کاربرد کیف پاسپورتی

کیف پاسپورتی میتواند استفاده های روزانه داشته باشد. مخصوصا برای زمان های خاصی که می خواهید برای یک وام ثبت نام کنید، ویزا بگیرید و یا در یک مزایده ثبت نام کنید. به طور کلی هر جایی که شما به کارت های اعتباری خود یا کارت های شناسایی تان نیاز داشته باشید کیف پاسپورتی به کمکتان خواهد آمد.

مزیت کیف پاسپورتی چرم

هرچند از جنس های مختلف در تهیه کیف پاسپورتی استفاده داده می شود اما کیف پاسپورتی چرم رواج بیشتری دارد. به هر حال هر فرد شاید نهایتا یک یا دو عدد کیف پاسپورتی داشته باشد. قرار نیست هر ماه و هر سال مدل کیف پاسپورتی خود را عوض کنید. بنابراین یک کیف پاسپورتی چرم به دلیل مقاومت و مرغوبیت جنس چرم بهترین گزینه برای نگهداری از کارت های شما است.

بهترین مدلهای کیف پاسپورتی زنانه و دخترانه

مدلهای کیف پاسپورتی عمودی دخترانه در رنگ های مختلف

رعایت چند نکته هنگام خرید کیف پاسپورتی چرم

تشخیص جنس کیف پاسپورتی

به طبیعی یا مصنوعی بودن چرم کیف پاسپورتی دقت کنید. مواظب باشید که پول چرم طبیعی را به جای مصنوعی پرداخت نکنید. سودجویان منتظر ناآگاهی شما هستند. برای این که مطمئن شوید کیف پاسپورتی چرم شما جنس مرغوب و با کیفیتی است آن را در جهات مختلف خم کنید. چرم بی کیفیت به راحتی خم نمی شود. اما چرم مرغوب خم می شود و حالت شکنندگی ندارد. همچنین اگر با ناخن انگشت خود به آرامی روی سطح کیف با کیفیت بکشید نباید ردی از ناخن شما به جا بماند.

بررسی جیب ها، زیپ وقفل ها

تعداد جیب را بررسی کنید و ببینید آیا از عهده نگهداری کارت های متعدد شما بر می آید یا نه. زیپ های کیف پاسپورتی چرم را چک کنید که روان باشد. قفل ها به راحتی کار کند و آویزهای کیف از کیفیت لازم برخوردار باشد. قفل های رمزدار به دلیل اهمیت فوق العاده مدارک شناسایی شما یکی از مزیت های کیف پاسپورتی چرم می باشد. هرچه دوخت کیف پاسپورتی چرم حرفه ای تر باشد زیباتر به نظر میآید.

خرید اینترنتی کف پاسپورتی زنانه

عکس کیف پاسپورتی جدید دخترانه شیک

انتخاب طرح های جدیدتر

انواع کیف پاسپورتی زنانه موجود در بازار دارای طرح ها و رنگ های متنوعی هستند. بهتر است هنگام خرید کیف پاسپورتی زنانه، ابتدا استایل و رنگ کیف را بررسی کرده تا مطابق با سلیقه شما باشد. اگر هم قصد دارید کیف پاسپورتی را به عنوان هدیه خریداری نمایید بهتر است سلیقه شخص هدیه گیرنده را مدنظر قرار دهید.

هرچه در تولید کیف پاسپورتی چرم از مواد اولیه مرغوب تری استفاده شده باشد، کیف پاسپورتی شما طول عمر بیشتری دارد. کیف های پاسپورتی که طراحی مدرن و جدید تری دارند را در اولویت انتخاب هایتان قرار دهید.

سبک باشد

یک کیف مدارک چرم مناسب، کیفی است که دارای کم ترین وزن ممکن باشد تا با قرار دادن مدارک مختلف درون آن بیش از حد سنگین نشده، یک بار سنگین برای شخص ایجاد نکند؛ چراکه این کیف باید همیشه همراه او باشد و ناگفته پیداست که همراه داشتن همیشگی یک کیف سنگین، بخصوص در سفر بسیار سخت خواهد بود.

برند کیف پاسپورتی زنانه

انتخاب برند معتبر و شناخته شده برای خرید کیف پاسپورتی زنانه، می تواند به شما در انتخاب یک محصول باکیفیت و بادوام کمک کند. همچنین بررسی نظرات و تجربیات دیگران درباره برند موردنظرتان نیز در انتخاب یک کیف پاسپورتی زنانه کمک کننده است.

از برند های ایرانی می توان به برند چرم مشهد، نوین چرم، مارال چرم، چرم بارز و از برندهای خارجی برند زارا، انزو رسی، نیکلاس، کراس بادی، آگوست و پاروفا اشاره کرد.

بهترین مدلهای کیف پاسپورتی زنانه

نگهداری و مراقبت صحیح از کیف پاسپورتی چرم

همه کسانی که از کالاهای چرمی استفاده می کنند به خوبی می دانند که مراقبت صحیح باعث ماندگاری و افزایش عمر مفید آنها می شود. رعایت کردن چند نکته ساده کمک می کند تا شما بتوانید سال های طولانی از محصولات چرمی خود استفاده کنید. در اینجا به چند مورد مهم درباره نگهداری صحیح از کیف پاسپورتی زنانه چرم اشاره می کنیم.

  • به منظور احیای چرم کیف پاسپورتی، چندماهی یک بار از نرم کننده های مخصوص چرم استفاده کنید. همچنین بسته به میزان استفاده از کیف پاسپورتی موردنظر، واکس زدن آن به روش صحیح هم پیشنهاد می شود.
  • بعد از هربار استفاده کیف پاسپورتی چرمی را با استفاده از یک دستمال تمیز، پاک نمایید. این کار از نشستن گردوغبار و ایجاد لکه بر سطح کیف پاسپورتی جلوگیری می کند.
  • از رسیدن آب، الکل و مایعات دیگر به کیف پاسپورتی چرمی خودداری کنید. رسیدن این گونه مواد به کیف پاسپورتی زنانه ممکن است منجر به خشک شدن، پوسته پوسته شدن، ایجاد لکه و غیره شود.
پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت کیف پاسپورتی زنانه چند است؟
قیمت کیف پاسپورتی زنانه به عوامل مختلی همچون برند شرکت تولید کننده، جنس کیف، ابعاد و اندازه، کیفیت دوخت، جا دار بودن، نوع بند و دستگیره، نحوه بسته شدن و ... بستگی دارد اما در حالت کلی قیمت کیف پاسپورتی زنانه از 15 هزار تومان تا 3 میلیون تومان می باشد.
بهترین برندهای کیف پاسپورتی زنانه کدامند؟
از بهترین و معروف ترین برندهای تولید کننده کیف پاسپورتی زنانه و دخترانه می توان به برند های ایرانی چرم مشهد، نوین چرم، مارال چرم، چرم بارز و از برندهای خارجی برند زارا، انزو رسی، نیکلاس، کراس بادی، آگوست و پاروفا اشاره کرد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/07/21
محصولات مرتبطمحصولات مرتبط
کیف پاسپورتی ارزان قیمت مدل 3030
کیف پاسپورتی ارزان قیمت مدل 3030
کیف پاسپورتی زنانه و دخترانه مدل 717
کیف پاسپورتی زنانه و دخترانه مدل 717
کیف پاسپورتی زنانه چرم اصل مدل 670
کیف پاسپورتی زنانه چرم اصل مدل 670
کیف پاسپورتی زنانه پارچه ترمه مدل P7
کیف پاسپورتی زنانه پارچه ترمه مدل P7
کیف پاسپورتی دخترانه مدل NIC723
کیف پاسپورتی دخترانه مدل NIC723
کیف پاسپورتی زنانه رسمی و اداری مدل 112
کیف پاسپورتی زنانه رسمی و اداری مدل 112
کیف پاسپورتی زنانه مدل زهدار
کیف پاسپورتی زنانه مدل زهدار
کیف پاسپورتی زنانه چرم مدل 1010
کیف پاسپورتی زنانه چرم مدل 1010
کیف پاسپورتی زنانه بند دار مدل 693
کیف پاسپورتی زنانه بند دار مدل 693
کیف پاسپورتی زنانه و دخترانه مدل 670
کیف پاسپورتی زنانه و دخترانه مدل 670
کیف پاسپورتی زنانه چرم مصنوعی مدل pmk5
کیف پاسپورتی زنانه چرم مصنوعی مدل pmk5
کیف پاسپورتی زنانه مدل گندم کد GB 333
کیف پاسپورتی زنانه مدل گندم کد GB 333
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد