منو
نمایش محتوا

راهنمای خرید کیف لوازم آرایش زنانه و معرفی بهترین مدلها

اکثر بانوان کم و بیش عاشق لوازم آرایشی هستند؛ دنیای خوش رنگ و لعابی که برای انتخاب تا خرید در آن وقت صرف می کنند و وسواس زیادی هم به خرج می دهند؛ ولی آیا در نگهداری این وسایل درست عمل می کنند؟ شما چطور؟ کیف یا کیس مناسبی برای نگهداری وسایل آرایش دارید که از آسیب دیدن، نفوذ گرما و آلودگی به آن ها جلوگیری کند؟

یکی از مشکلاتی که خانم ها با آن سر و کار دارند، گم شدن وسایل آرایشی است. خرید کیف لوازم آرایش مناسب می تواند از بروز این مشکل جلوگیری کند. استفاده از کیف های آرایشی فقط مخصوص آرایشگران حرفه ای نیست بلکه هر زنی که آرایش می کند احتمالا نیاز به یک کیف لوازم آرایشی دارد.

پس در ادامه مطلب با طوطی کالا همراه باشید تا راهنمای کاملی درباره نحوه انتخاب و خرید کیف لوازم آرایشی زنانه در اختیارتان قرار دهیم.

کیف لوازم آرایشی

کیف لوازم آرایشی چیست؟

کیف لوازم آرایشی همان طور که از نام آن مشخص است، کیفی در اندازه کوچک است که جایگاهی ویژه برای لوازم و محصولات آرایشی میباشد تا همیشه خانم ها بتوانند مجموعه ای کاربردی از لوازم آرایش را به سادگی به همراه خود داشته باشند.

کیف لوازم آرایشی معمولاً از جنس چرم مصنوعی می باشد که ارزان ترین پرفروش ترین نوع آن در بازار مربوط به کیف های لوازم آرایش از جنس چرم مصنوعی است. البته کیف لوازم آرایش با چرم اصل نیز وجود دارد که کمی گران است و مناسب همه افراد نمی باشد. سایز کیف های آرایشی معمولا کوچک است زیرا قرار نیست خیلی داخل آن خرت و پرت گذاشته شود فقط چند تا رژ لب و کرم و برس و مام و …در آن گذاشته می شود.

مهم ترین نکات در انتخاب و خرید یک کیف لوازم آرایش

اگر قصد خرد یک کیف لوازم آرایش دارید باید به نکات فراوانی دقت کنید، تا یک خرید ایده آل را داشته باشید.

اندازه ی کیف لوازم آرایش

اگر به مقدار زیادی از لوازم آرایش استفاده نمی کنید بهتر است اقدام به خریداری یک کیف نماید که اندازه ی بزرگی نداشته باشد و نیاز شما را در این ارتباط برطرف نماید، و یا در صورتی که که به میزان زیادی از لوازم آرایش استفاده می کنید و در شرایط مختلف به لوازم آرایش خود احتیاج دارید، بهتر است ابعاد بزرگ تر یک کیف لوازم آرایش را خریداری نمایید.

قابل شستشو بودن بدنه کیف آرایش

قابل شستشو بودن کیف آرایش هم از فاکتورهای قابل توجه دیگر است. وسایل آرایش در کیف آرایش ایمن هستند؛ اما ممکن است تحت فشار قرار بگیرند و کیف آرایش رنگ بگیرد. در این صورت باید از کیفیت بدنه، قابلیت شستشو و عدم تداخل رنگ ها بعد از هر بار شستشو مطمئن باشید.

کیف لوازم آرایشی

کیفیت کیف لوازم آرایشی

از دیگر مواردی که باید مورد توجه قرار گیرد، جنس و کیفیت کیف لوازم آرایش می باشد. هنگام خرید کیف باید به میزان کیفیت آن توجه شود. به دلایل مختلفی مانند جا به جا کردن کیف لوازم آرایش برای مهمانی و یا سفر، باید کیف از کیفیت مرغوبی برخوردار باشد. در ساخت بعضی از کیف های لوازم آرایشی از جنسی استفاده می شود که چرک نمی شوند و فرد همواره کیفی تمیز را همراه دارد.

تفکیک پذیری وسایل

خانم ها از تداخل و یا کثیف شدن کردن لوازم آرایشی در کیف با خبرند و این اتفاق برای هر فردی ناخوشایند می باشد. یک کیف لوازم آرایش خوب باید برای هر وسیله از لوازم آرایش دارای مکان جدایی باشد تا داخل کیف ظاهری مرتب داشته باشد و دسترسی به تمام وسایل به راحتی امکان پذیر باشد.

جنس کیف آرایشی

یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن در هنگام خرید کیف آرایشی توجه کنید، جنس کیف آرایشی ست. سعی کنید از کیف های آرایشی ضد آب استفاده کنید، همچنین کیف های آرایشی دارای جنس چرمی، طول عمر و دوام بسیار بیشتری نسبت به سایر جنس ها دارند. همچنین این کیف ها در صورتی که بر اثر مالیده شدن لوازم آرایش به آن کثیف شوند، نسبت به جنس های دیگر راحت تر پاک میشوند.

قیمت کیف لوزم آرایشی

از دیگر ویژگی های یک کیف لوازم آرایش خوب، دارا بودن قیمت مناسب می باشد .اما هر چقدر هم که یک کیف لوازم آرایش کیفیت بالایی داشته باشد در صورت داشتن قیمت فوق العاده گران، هر کسی تمایلی به خریدن آن پیدا نخواهد کرد. قیمت کیف های آرایشی بسیار متنوع و متفاوت است، قیمت این کیف ها باتوجه به جنس ساخت، یا نوع کاربری یا برند تولید کننده ی آن ها متفاوت است، بطور مثال کیف های آرایشی از جنس چرم، نسبت به سایر جنس ها قیمت بالاتری دارند، یا کیف های آرایشی معمولی نسبت به جعبه لوازم آرایشی قیمت پایین تری دارند.

راهنمای خرید کیف لوازم آرایشی زنانه

چه لوازمی آرایشی را نباید در کیف لوازم آرایش خود قرار داد؟

مرتب بودن کیف لوازم آرایشی همواره یکی از مهم ترین دغدغه های است که خانم ها با آن رو به رو هستند. در این قسمت سعی داریم با مشخص کردن لوازم غیر ضروری در کیف لوازم آرایش، از افتادن چنین اتفاق هایی جلوگیری کنیم. از قرار دادن وسایل و لوزم آرایشی داخل کیف که تاریخ مصرف آن ها گذشته است، جدا خود داری کنید. چنین لوازمی در بیشتر اوقات سبب کثیف شدن کیف و اشغال کردن فضای زیادی از آن می شوند.

  • وسایلی که به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند، اگر وسیله ای را در طول یک سال به هیچ عنوان مورد استفاده قرار نداده اید، داخل کیف لوازم آرایش قرار ندهید.
  • عدم قرار دادن لوازم آرایشی مشابه: اگر از یک لوازم آرایشی چند مدل مشابه دارید، از قرار دادن همه ی آن ها در کیف خود داری کنید.

چند نکته طلایی برای نگه داری کیف لوازم آرایش

  • همیشه لوازم آرایشی ضروری خود را در کیف آرایشی بگذارید.
  • کیف آرایشی معمولا جثه ی کوچکی دارد پس لوازم زیاد در آن نگذارید چون درزهای آن باز می شود
  • بزرگترین خطا، گذاشتن لوازم نوک تیز و برنده بدون محافظ و پوشش در کیف می باشد.
  • اگر جنس کیف آرایشی شما از نوع چرم مصنوعی یا طبیعی باشد، خیلی بهتر از نوع پارچه ای است زیرا اگر مواد آرایشی از شیشه و ظرف خود بیرون بریزد، کیف چرمی از نفوذ آن به بیرون جلوگیری می کند.
  • اگر به حفظ سلامتی خود اهمیت می دهید باید کیف آرایشی خود را هر از گاهی کاملا شسته و تمیز و ضد عفونی کنید.
  • هیچگاه کیف آرایشی خود را به صورت مشترک با کسی استفاده نکنید زیرا ممکن است باکتری و ویروس خود را به دیگران منتقل کنید یا حتی دیگران به شما منتقل کنند.

کیف لوازم آرایشی چیست

سخن آخر

کیف لوازم آرایش یکی از مهم ترین اکسسوری های کیف هر بانو است. با کیف لوازم آرایش فضای کیف، کشو و میز آرایش سازماندهی می شود و وسایل آرایشی ماندگاری بیش تری خواهند داشت. کیف های آرایش به دو صورت ثابت رومیزی و قابل حمل طراحی می شوند. ابعاد کیف و تقسیم بندی فضای داخلی آن مهم ترین فاکتوری است که هنگام خرید باید در نظر داشته باشید.

تاریخ 1400/10/27
کیف لوازم آرایش زنانه چرم مصنوعی طرح دختر مدل CB001
کیف لوازم آرایش زنانه چرم مصنوعی طرح دختر مدل CB001
کیف لوازم آرایش دخترانه مدل 136403
کیف لوازم آرایش دخترانه مدل 136403
کیف لوازم آرایش زنانه چرم مصنوعی مدل CB029
کیف لوازم آرایش زنانه چرم مصنوعی مدل CB029
کیف لوازم آرایش زنانه پلی استر مدل L777
کیف لوازم آرایش زنانه پلی استر مدل L777
کیف لوازم آرایش زنانه چرم مدل CL003
کیف لوازم آرایش زنانه چرم مدل CL003
کیف لوازم آرایش زنانه چرم مدل mgmake
کیف لوازم آرایش زنانه چرم مدل mgmake
کیف لوازم آرایش زنانه چرم مشهد مدل L0190-008
کیف لوازم آرایش زنانه چرم مشهد مدل L0190-008
کیف لوازم آرایش زنانه مانگو جنس چرم طبیعی
کیف لوازم آرایش زنانه مانگو جنس چرم طبیعی
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد