منو

بهترین مدلهای کیف اداری مردانه و کیف دانشجویی پسرانه شیک

کیف اداری مردانه چرم بارز جنس چرم مصنوعی
کیف اداری مردانه چرم بارز جنس چرم مصنوعی
کیف اداری مردانه چرم طبیعی گراز اسپرت و اداری
کیف اداری مردانه چرم طبیعی گراز اسپرت و اداری
کیف اداری مردانه پارچه ای سبک وزن
کیف اداری مردانه پارچه ای سبک وزن
کیف اداری مردانه هایبورگ جنس چرم طبیعی سگکی
کیف اداری مردانه هایبورگ جنس چرم طبیعی سگکی
کیف اداری مردانه چرم ویژه قفل رمزدار
کیف اداری مردانه چرم ویژه قفل رمزدار
کیف اداری و رسمی مردانه چرم با بند بلند
کیف اداری و رسمی مردانه چرم با بند بلند
کیف اداری مردانه چرم مصنوعی زیپی روزمره و رسمی
کیف اداری مردانه چرم مصنوعی زیپی روزمره و رسمی
کیف اداری مردانه کهن چرم مدل L160-1
کیف اداری مردانه کهن چرم مدل L160-1
کیف اداری مردانه چرم مشهد مدل A0584-087
کیف اداری مردانه چرم مشهد مدل A0584-087
کیف اداری مردانه پارچه ای مدل KM88
کیف اداری مردانه پارچه ای مدل KM88
کیف اداری مردانه چرم مصنوعی مدل NU-0046
کیف اداری مردانه چرم مصنوعی مدل NU-0046
کیف اداری مردانه چرم مصنوعی کد 10176
کیف اداری مردانه چرم مصنوعی کد 10176

کیف اداری مردانه یک نیاز برای تمام آقایان است که بتوانند وسایل را همراه خود داشته باشند. برای مثال برای اینکه به محل کار یا ادارات مختلف بروند باید پرونده های زیادی حمل کنند. مناسب ترین کیف برای این استایل کیف های اداری مردانه هستند که با توجه به رنگ لباس و کفشتان می توانید رنگ کیف را انتخاب کنید. بنابراین داشتن یک کیف اداری به شما خیلی کمک می کند.

کیف اداری مردانه

راهنمای خرید کیف اداری مردانه

علاوه بر این، داشتن یک کیف اداری باعث می شود شما استایل و تیپ رسمی مردانه داشته باشید. برای مثال وقتی شما وارد یک جلسه اداری می شوید، اگر با یک کیف اداری مردانه شیک وارد شوید، بسیار جلوه خوبی پیدا می کنید. اگر اسناد مهمی دارید و نگران گم شدن آن ها هستید، حتما باید برای خود یک کیف اداری مردانه خریداری کنید.

کیف اداری چیست؟

نوعی کیف دستی مردانه است که از چرم طبیعی یا مصنوعی و دیگر جنس ها ساخته می شود، کیف های اداری جزء کیف هایی هستند که به دلیل ابعاد بزرگ و فضای کافی، برای نگهداری وسایل همراه روزانه، وسایل کاری، وسایل دانشگاهی و ... بسیار مناسب و کاربردی هستند.

در واقع داشتن محفظه های بزرگ و جیب هایی داخلی و خارجی به این نوع کیف کمک می کند تمامی وسایل کوچک و بزرگ افراد را ساماندهی کنند. نوع حمل دستی و دوشی آن نیز بر محبوبیت کارهای اداری افزوده است. این کاربردهای زیاد باعث شده به طور معمول هر فردی معمولاً یک یا چند مورد کیف اداری شخصی داشته باشد.

انواع کیف اداری مردانه

 • کیف دانشجویی: نوعی کیف اداری است که برای دانشجویان ساخته می شود، داخل آن قسمت های مختلفی برای قراردادن کتاب، جزوه و لپ تاپ طراحی شده است.
 • کیف کارمندی: نوع دیگری از کیف اداری کیف کارمندی است. این کیف ها قسمت های مختلفی برای قرار دادن وسایل مورد نیاز روزانه کارمندان دارند.
 • کیف اساتید: این نوع از کیف تقریبا شبیه کیف دانشجویی است و جزو کیف های اداری محسوب می شود. علاوه بر قسمت هایی برای قرار گرفتن لپ تاپ، کتاب و جزوه دارای قفل های رمزدار می باشند.
 • کیف وکلا: این کیف نسبت به کیف های ادارای دیگر دارای فضای بزرگتری هستند (اندازه پرونده های موکل).
 • کیف پزشکان: کیف پزشکی نوع دیگری از کیف اداری است. در این کیف ها علاوه بر قرار گرفتن وسایلی مانند کتاب، جزوه، لپ تاپ قسمتی هم برای قرار دادن تجهیزات پزشکی وجود دارد.

راهنمای خرید اینترنتی کیف چرم اداری مردانه

کیف اداری چرم

کیف های اداری به تناسب محیطی که قرار است از آن ها استفاده شود، می تواند جنس متفاوتی داشته باشند. برای فضاهای رسمی و کلاسیک بهتر است از کیف چرم مردانه استفاده شود و برای فضاهای صمیمی تر می توان از کیف های برزنتی نیز استفاده شود.

راهنمای خرید کیف اداری مردانه

ابعاد کیف اداری مردانه

ابعاد کیف اداری مردانه ای که می خواهید خریداری کنید، کاملا به شما بستگی دارد. باید قبل از خرید کیف اداری بدانید که به چه میزان فضا برای لوازمتان نیاز دارید، آیا تنها برای حمل مدارک و کارت های شناسایی قصد خرید کیف دارید؟ و یا اسناد و مدارک، کتاب و حتی لپ تاپ را هم باید با کیفتان حمل کنید.

جنس کیف اداری مردانه

کیف های اداری مردانه در جنس های مختلفی مانند چرم، برزنت، پلی استر، اشبالت و ... تولید می شوند که نمونه های چرمی همواره بادوام تر هستند و البته قیمت نسبتا بالایی هم دارند. اما انتخاب جنس کیف اداری می تواند بسته به سلیقه، بودجه و استایل هر فرد متفاوت باشد.

اگر به دنبال کیف اداری چرمی هستید که کیفیت بالایی داشته باشد که تا سالیان طولانی بتوانید از آن استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما چرم بوفالو است.

رنگ کیف اداری

تنوع رنگ در کیف های اداری مردانه کم نیست اما سه رنگ مشکی، قهوه ای تیره و قهوه ای روشن معمول ترین رنگ ها برای کیف اداری هستند و آنها را با رنگ های زیادی می توان ست کرد. مشکی و قهوه ای تیره رسمی تر و حرفه ای ترند و احساس اقتدار به فرد می دهند. قهوه ای روشن هم برای محیط های غیررسمی و با جو دوستانه تر مناسب تر است. ضمن اینکه این رنگ ها چرک تاب هستند و دیر به دیر کثیف می شوند.

هرچه بیشتر فضای شرکت، سازمان یا اداره ای که در آن مشغول به کار هستید، رسمی تر باشد؛ بهتر است در درجه اول رنگ مشکی و ددر اولویت دوم رنگ قهوه ای سوخته یا شکلاتی را انتخاب کنید. در کل رنگ های خنثی مانند سیاه، قهوه ای یا خاکستری گزینه های همه کاره هستند و در محیط های مختلف می توانید از آنها استفاده کنید.

رنگ های دیگری مثل سبز، زرشکی و ... هم در بین رنگ های استفاده شده در این این نوع کیف دیده می شود که رنگ های تازه تر و جسورانه تری هستند. به یاد داشته باشید کیف های دو رنگ برای محیط اداری کمی نامناسب است و بهتر است از استفاده آن ها خودداری کنید.

کیف اداری مردانه

رنگ کیف اداری می تواند با استیل شما ست شود

جا و محفظه

اگر علاقه دارید وسایل خود را دسته بندی کنید، کیف اداری شما باید دارای محفظه های جدا باشد. برای کیف های اداری محفظه های موبایل، کیف پول، برگه ها و پرونده ها یافت می شود.

اگر شغل شما طوری است که باید لپ تاپ با خودتان حمل کنید، اطمینان حاصل کنید که کیف اداری می خرید دارای یک محفظه بالشتکی است که به طور خاص برای محافظت از لپ تاپ شما در برابر ضربه و خط و خش طراحی شده است. همچنین در خرید کیف اداری مردانه باید دقت کنید که اندازه آن با سایز لپ تاپ شما هماهنگی دارد.

بند دستی و رو دوشی

کیف های اداری دستی، ظاهر رسمی و مجلسی تر دارند و برای مجالس رسمی و ادارات مناسب تر هستند. اما برخی از کیف های اداری مردانه دارای بند دستی و رو دوشی هستند که می توانید در هر شرایطی که خواستید از آن ها استفاده کنید.

نوع بسته شدن کیف

کیف اداری شما می تواند هم بصورت زیپی و هم بصورت قفل دار (با انواع و اقسام قفل ها) بسته شود. این که کیف مورد نظرتان به چه سبک و سیاقی بسته شود موضوعی است که بایستی شما با در نظر گرفتن ارزش اشیاء و محتویاتی که در داخل کیف قرار داده اید، انتخاب نمایید.

قیمت کیف اداری

قیمت در هر خریدی یکی از فاکتورهای مهم است که حتما باید به آن توجه شود. تمام آنچه که ما در این مطل برایتان شرح داده ایم از جمله نکات مهمی است که بر روی تعیین قیمت کیف اداری تاثیرگذار هستند.

در هنگام خرید، دقت داشته باشید قیمت کیف اداری مردانه ای که قصد خرید آن را دارید، با کیفیت محصول همخوانی داشته باشد.

عکس کیف اداری مردانه

عکس کیف داشجویی پسرانه شیک چرم طبیعی

بهترین برندهای کیف اداری مردانه

برند یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید کیف اداری مردانه است، در ادامه ما چند تا از بهترین برند کیف اداری مردانه و پسرانه را که به خاطر جنس باکیفیت و مرغوب، جیب دار بودن، راحتی و ... توانسته اند رضایت و توجه مشتریان را به خود جلب کنند. بهترین برندهای کیف چرم اداری مردانه عبارتند از:

 • تومی: این برند معتبر به خاطر کیف های تجاری و مسافرتی ممتاز و بادوام خود شناخته شده است. آنها طیف گسترده ای از کیف های اداری، از جمله کیف و کوله پشتی را با ویژگی های کاربردی و طراحی های شیک ارائه می دهند.
 • سامسونایت: سامسونایت برندی جا افتاده در صنعت چمدان است و کیف های اداری را نیز با تمرکز بر دوام، سازماندهی و استایل تولید می کنند. آنها طیف وسیعی از گزینه ها را برای مطابقت با نیازها و ترجیحات مختلف دارند.
 • Knomo : این برند در ایجاد کیف های شیک و کاربردی برای حرفه ای ها تخصص دارد. آنها کیف های لپ تاپ، کوله پشتی و کیف هایی با طراحی متفکرانه و مواد درجه یک ارائه می دهند.
 • Bose : بوس به خاطر محصولات صوتی خود شناخته شده است، اما آنها همچنین دارای یک سری کیف اداری هستند که عملکرد را با زیبایی مدرن و مینیمال ترکیب می کند.
 • Filson : فیلسون یک برند میراثی است که کیف های مقاوم و بادوام تولید می کند که هم برای استفاده در دفتر و هم در فضای باز مناسب است. کیف های آنها اغلب از مواد باکیفیت مانند بوم و چرم ساخته می شود.
 • Everlane : اورلان برندی است که بر تولید محصولات اخلاقی و پایدار از جمله کیف های اداری تمرکز دارد. آنها سبک ها و رنگ های متنوعی را برای انتخاب ارائه می دهند.
 • کنت کول : کنت کول طیف وسیعی از کیف های حرفه ای از جمله کیف های پیام رسان را با طراحی مدرن و ویژگی های کاربردی تولید می کند.
 • Bellroy : بلوری برای طراحی های باریک و مینیمال خود شناخته شده است و کیف های اداری را ارائه می دهد که هم کاربردی و هم شیک هستند.
 • بریگز و رایلی : بریگز اند رایلی برند دیگری است که در تولید کیف های اداری بادوام و منظم و مناسب برای مسافران کاری برتر است.
 • Incase : اینکس به دلیل کیف های فن آور، از جمله آستین های لپ تاپ و کوله پشتی هایی که با در نظر گرفتن وسایل الکترونیکی طراحی شده اند، محبوب است.​

خرید اینترنتی انواع کیف اداری مردانه

چند نکته مهم در نگهداری از کیف اداری

اگر می خواهید کیف اداری تان تا مدت زیادی دوام بیاورد، رعایت یکسری نکات در نگهداری آن واجب و ضروری است. البته اشتباه نکنید! قرار نیست یک کیف اداری تا ده ها سال برایتان بماند. بلاخره هر چیزی عمر مفیدی دارد اما با رعایت نکات مهم و ضروری، می توان در گذر زمان عمر مفید کیف را نظاره گر بود.

 • کیف اداری اگر از نوع چرم طبیعی یا مصنوعی باشد باید برای خشک نشدن و ترک بر نداشتن روی آن از پاک کننده های مخصوص و چرب استفاده کرد. شستن یک کیف چرم از عمر آن کم خواهد کرد. کیف های برزنتی هم باید طبق اصول خاص شست و شوی برزنت، با دقت تمام شسته شوند.
 • هرگز کیف چرمی یا برزنتی خود را به مدت طولانی در آفتاب نگذارید. شاید کیف برزنتی بتواند در مقابل نور مقاومت نشان دهد ولی کیف های اداری چرم در مقابل نور آفتاب و گرما بسیار آسیب پذیرند.
 • سعی کنید موقع تمیز کردن کیف اداری، دستمال مرطوب یا خیس به یراق آلات آن نکشید چون احتمال زنگ زدگی و پوسیدگی در آن بالا می رود.
 • اگر از کیف اداری با چرم طبیعی استفاده می کنید، بهتر است مواقعی که در منزل هستید و استفاده ای از آن نمی کنید، آن را در جای تاریک قرار دهید واگر خالی است، آن را از روزنامه یا وسایلتان پر کنید تا شکل جمع شده و خشک به خود نگیرد.
 • اگر کیف اداری شما از چرم طبیعی است کیف خود را هر روز واکس بزنید، واکس زدن چرم طول عمر آن را زیاد می کند. برای این کار کافی است از فروشگاه های چرم فروشی یک عدد پی واکس تهیه کنید. البته خود شما هم می توانید با آب کردن پی یا چربی گوسفندی این واکس را تهیه کنید.
 • کیف های اداری جادار هستند ولی این بدان معنی نیست که هرچه دم دستتان می آید داخل آن قرار دهید. وسایل تیز و برنده می تواند به آستر داخلی آن آسیب وارد کند.
پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت انواع کیف اداری مردانه چقدر است؟
قیمت انواع کیف اداری مردانه به عوامل مختلفی همچون برند شرکت تولید کننده، جنس کیف، ابعاد و اندازه کیف، کیفیت ساخت، نحوه بسته شدن، جادار بودن، نوع بند و دستگیره و ... بستگی دارد اما در حالت کلی قیمت کیف اداری مردانه از 200 هزار تومان تا 10 میلیون تومان می باشد.
کیف اداری در چه مدل های تولید می شود؟
کیف های اداری بسته به کارای و کاربرد آنها در مدلهایی مانند کیف دانشجویی، کیف کارمندی، کیف اساتید، کیف وکلا و کیف پزشکان تولید می شوند که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند.
تاریخ به روز رسانی : 1402/08/06
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد