منو

بهترین مدلهای کیف اداری زنانه و دخترانه چرم اصل شیک و جدید

کیف اداری چرم مصنوعی نویان با آستر پارچه
کیف اداری چرم مصنوعی نویان با آستر پارچه
کیف اداری و رسمی زنانه آدین چرم مدل سچل و شاپر
کیف اداری و رسمی زنانه آدین چرم مدل سچل و شاپر
کیف اداری زنانه چرم قهوه ای روشن بارثاوا چرم ساده گاوی کروکودیلی
کیف اداری زنانه چرم قهوه ای روشن بارثاوا چرم ساده گاوی کروکودیلی
کیف اداری زنانه آدین چرم فرم مسنجر
کیف اداری زنانه آدین چرم فرم مسنجر
کیف اداری زنانه آدین چرم گاوی مدل دافل
کیف اداری زنانه آدین چرم گاوی مدل دافل
کیف اداری زنانه چرم طبیعی نگار فرم تت
کیف اداری زنانه چرم طبیعی نگار فرم تت
کیف اداری زنانه آدین چرم مدل DZ1 nw
کیف اداری زنانه آدین چرم مدل DZ1 nw
کیف اداری زنانه مدل شرمین ZS206
کیف اداری زنانه مدل شرمین ZS206
کیف اداری زنانه چرم مشهد مدل A0162 053
کیف اداری زنانه چرم مشهد مدل A0162 053
کیف اداری زنانه چرم کروکو مدل آویسا
کیف اداری زنانه چرم کروکو مدل آویسا
کیف اداری زنانه چرمی مدل FL 24300
کیف اداری زنانه چرمی مدل FL 24300
کیف اداری زنانه پارینه چرم قهوه ای روشن مدل v212
کیف اداری زنانه پارینه چرم قهوه ای روشن مدل v212

یکی از وسایل مهم و کاربردی برای خانم ها و آقایان کارمند، اساتید دانشگاه، دانشجویان، مدیران و ... کیف اداری می باشد. این وسیله برای نگهداری قرارداد های کاری، وسایل شخصی، کتاب، جزوه و لپ تاپ به کار می رود. استفاده از این کیف ها به تیپ و استایل اشخاص زیبایی خاصی می بخشد.

کیف های اداری از جنس های مختلفی ساخته می شوند، که بهترین نوع آن کیف اداری چرمی زنانه می باشد. کیف چرم به خصوص اگر چرم طبیعی باشد در مقایسه با سایر جنس ها از قیمت بالاتری برخوردار است، شما با انتخاب یک کیف چرم طبیعی خوب می توانید مدت ها از آن استفاده کنید.

کیف چرم اداری زنانه

راهنمای خرید کیف اداری زنانه چرم

کیف اداری زنانه برای آنکه بتواند نیازهای مورد انتظار را برطرف کند باید ویژگی های خاصی داشته باشد. این ویژگی ها در سایر انواع کیف ها خیلی مدنظر قرار نمی گیرند اما برای یک کیف اداری خوب لازم و حتمی هستند.

در ادامه به معرفی و بیان ویژگی های لازم برای کیف های اداری خواهیم پرداخت تا شما پس از این در زمان خرید کیف اداری به مشکل برنخورید و کیف اداری زنانه ای را انتخاب کنید که با نیاز های شما در محیط اداری کاملا مطابقت داشته باشد.

کیف اداری چرمی چیست؟

وسیله ای است برای حمل وسایل مورد نیاز مربوط به کار خانم ها و آقایان که روزانه در محل کار به آن ها احتیاج دارند. مانند نامه های اداری، پرونده ها، قراردادهای کاری، کتاب، جزوات، لپ تاپ، تبلت، شارژر موبایل و… جنس این کیف ها از چرم طبیعی و مصنوعی است به همین دلیل به آن کیف اداری چرمی می گویند.

اهمیت استفاده از کیف های اداری زنانه

کیف اداری، نیاز جامعه امروزی است، نیازی که در ابعاد و مدل های مختلف احساس می شود، به همین جهت در سال های اخیر تنوع آن به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و تولیدکنندگان تلاش کرده اند که برای همه سلایق، کیف اداری چرم زنانه در طرح های مختلف تولید کنند.

از آنجایی که چرم یکی از بهترین و بادوام ترین موادی است که می توان از آن برای ساخت کیف های اداری بادوام استفاده کرد، انتخاب ایده آلی است. علاوه بر این، کیف اداری چرم زنانه، ظاهری شیک و رسمی به شما می بخشد.

کیف چرم اداری زنانه، کیف مقاومی است که با توجه به قیمت و تعداد اقلام مورد نیاز طراحی شده و در دسته بندی خانم ها و آقایان وجود دارد. همچنین برای کسانی که مشاغل اداری دارند و در طول روز چیزهای زیادی را با خود حمل می کنند، مناسب است. کیف های اداری با ویژگی های منحصر به فرد خود علاوه بر زیبایی می توانند از بار خستگی های شما بکاهند تا بتوانید به راحتی آن ها حمل نمایید.

کیف چرم اداری اسپرت

کیف اداری دخترانه آبی کاربنی چرم (کیف چرم دانشجویی اسپرت)

همان گونه که می دانید طی نمودن مسیرهای طولانی برای حضور در محل کار به خودی خود خسته کننده می باشد و استفاده از کیف های غیراداری می تواند به این میزان خستگی بی افزاید بنابراین در چنین مواردی استفاده از کیف های اداری اهمیت می یاید.

ویژگی های لازم برای کیف اداری زنانه

شکل کیف: کیف های اداری تنها نوع کیف های هستند که از نظر شکل زنانه و مردانه آنها تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و تنها تفاوت این است که کیف اداری زنانه اندکی ظریف تر هستند. اغلب این کیف های به شکل مستطیل بوده و قابلیت حمل با دست و یا روی دوش را به صورت همزمان دارا است تا اگر دوست داشتید آن را با دست حمل کنید و یا برای سهولت در حمل آن را روی دوش خود قرار دهید.

جادار بودن: کارمندان مراکز اداری و رسمی علاوه بر یک سری لوازم شخصی از جمله کیف پول، کلید و ... یک سری وسایل و لوازم مربوط به کار از جمله لپ تاپ و یا دفتر و دسته های کاغذ را با خود حمل می کنند. کیف های اداری باید برای جا دادن به تمامی این وسایل فضای مخصوص به خود را داشته باشد.

ایجاد جیب های داخلی و خارجی و استفاده از جداکننده ها در فضای داخلی کیف می تواند موجب بهینه شدن طراحی داخلی کیف شده و پاسخ مناسبی به نیاز های افراد باشد. کیف های اداری باید بگونه ای طراحی شوند که پیدا کردن و برداشتن وسایل از آنها به راحتی و با سرعت معقول قابل انجام باشد و لوازم و وسایل کوچک تر مانند خودکار و یا کارت شناسایی در آن گم نشوند. این فضا سازی مناسب در کیف اداری زنانه مورد توجه بیشتری قرار می گیرد. زیرا خانم ها وسایل ریز بیشتر همراه خود دارند.

بهترین مدلهای کیف اداری زنانه چرم

استایل شیک برای خانم های کارمند با کیف اداری زنانه

جنس کیف اداری: جنس کیف های اداری باید از مواد مقاوم تهیه شوند به همین منظور استفاده از چرم های طبیعی و مصنوعی و پارچه های برزنتی انتخاب های مناسب تری نسبت به سایر مواد اولیه محسوب می شوند. از آنجایی که کیف های چرمی ظاهری زیباتر و آراسته تر و شیک تری دارند، درصد بالای افراد به دنبال کیف اداری چرمی برای استفاده در محیط کار هستند.

به ویژه خانم ها که ظاهر و زیبایی کیف مورد استفاده شان بسیار دارای اهمیت است کیف اداری زنانه چرمی را به سایر انواع کیف اداری ترجیح می دهند. کیف های اداری چرمی معمولا در سه رنگ مشکی، قهوه ای تیره و قهوه ای روشن طراحی تولید می شود که دو رنگ تیره رسمی تر است و رنگ روشن آن را می توان برای محیط های راحت تر با فضای دوستانه استفاده کرد.

سایز و ظاهر کیف: خیلی مهم است که سایز کیف به اندازه باشد تا تمام وسایل در آن جا بگیرد اما باید توجه داشت که کیف های خیلی بزرگ را نمیتوان به راحتی حمل کرد. از طرفی برای آنکه کیف اداری زنانه حس شیک بودن و رسمی بودن را منتقل کند باید طراحی ظاهری و دوخت تمیزی داشته باشد. کیف هایی که ظاهر نامناسب و یا دوخت نامرتبی دارند برای محیط های اداری و رسمی مناسب نخواهند بود.

نکات مهمی که هنگام خرید کیف اداری زنانه باید به آن ها توجه کنید

  • ابعاد و اندازه کیف: با توجه به میزان وسایل خود نوع کیف را مشخص کنید. اگر مقدار زیادی وسیله را قرار است با خود حمل کنید، به دنبال کیف های بزرگتر بروید.
  • تعداد زیپ: کیف هایی بخرید که دارای تعداد بیشتری زیپ هستند، هرچه تعداد زیپ بیشتر باشد شما می توانید وسایل خود را در قسمت های مشخصی قرار دهید تا در موقع نیاز به راحتی آن ها را پیدا کنید. تصور کنید کیف شما فقط یک زیپ داشته باشد و شما تلفن همراه خود را درون کیف قرار دهید. اگر به تلفن خود نیاز داشته باشید باید مدت زیادی را صرف بالا و پایین کردن وسایل داخل کیف کنید تا تلفن خود را پیدا کنید.
  • نوع چرم: همان طور که در بالا گفته شد، کیفیت چرم را نوع دباغی چرم مشخص می کند، کیفیت چرم های ایرانی به ترتیب شهر تبریز با کیفیت ترین چرم را تولید می کند که محصولات این شهر به طور کلی به کشور ایتالیا فرستاده می شود و در ایران با نام چرم ایتالیایی شناخته می شود. بعد از تبریز چرم مشهد کیفیت بالایی دارد و در آخر هم به سراغ چرم تهران بروید.

انواع مختلف کیف چرم زنانه

عکس کیف اداری زنانه چرم اصل

  • نوع دوخت: نوع دوخت هم نقش مهمی در کیفیت کیف ایفا می کند. کیف های دست دوز محبوبیت بیشتری در ایران دارند و به علت اینکه کار دست هستند و صنایع دستی هم محسوب می شوند از قیمت بالایی برخوردار هستند.
  • جنس زیپ: زیپ های فلزی در مقایسه با زیپ های پلاستیکی از کیفیت بیشتری برخوردار هستند. پس اگر قرار است زیپ های کیف را در طول روز زیاد باز و بسته کنید به دنبال زیپ های فلزی جنس برنجی بروید.
  • نوع دسته: نوع دسته هم نقش مهمی در جابه جایی کیف شما ایفا می کند برخی از کیف های اداری فقط یک دسته دارند و ممکن است بعد از مدتی دست شما را خسته کند. اگر در کیف خود وسایل زیادی دارید و سنگین است کیف هایی خریداری کنید که دارای دسته های بلند هستند و می توانید کیف را روی دوش خود بیاندازید. وجود بند آویز دوشی حمل و نقل کیف را برای شما آسان می کند.

برندهای معروف تولید کننده کیف زنانه

برندهای بسیار زیادی در سراسر دنیا انواع کیف های شیک زنانه را تولید می کنند. برندهای ایرانی چرم گزینه های بسیار شیکی را در مقابل کاربر گذاشته اند. کیف زنانه چرم مشهد تنوع و الگوهای مختلفی دارد و کیف زنانه نوین چرم هم انتخاب های زیادی را پیش روی علاقه مندان به چرم می گذارد. برند کیف زنانه درسا هم کیف های رنگارنگی را در بازار عرضه کرده است.

برندهایی مانند مارال، شنل، زارا و ... هم گزینه های دیگری هستند که برای خرید کیف زنانه جدید می توانید به آن ها مراجعه کنید.

راهنمای انتخاب و خرید کیف اداری زنانه

عکس کیف اداری دخترانه بسیار شیک و جذاب

جنس های متنوع کیف زنانه

کیف زنانه از جنس های مختلفی تولید می شود. انواع جنس های مصنوعی مانند فوم و چرم مصنوعی برای تولید کیف استفاده می شود و کیف های پارچه ای هم دسته بزرگی از کیف ها را تشکیل می دهند. مدل های حصیری هم گزینه هایی هستند که در سال های گذشته مد شده اند.

جنس دیگری که در دوخت کیف زنانه به کار گرفته می شود چرم طبیعی پوست حیوانات است. این کیف ها اغلب گران قیمت هستند و در دسته کیف زنانه لاکچری قرار می گیرند. البته باید این را هم در نظر بگیرید که یک کیف چرم دست دوز عمر درازتری از مدل های مشابه از جنس فوم دارد.

چگونه سایز کیف اداری زنانه را انتخاب کنیم؟

سایز کیفی که انتخاب می کنید کاملاً به شما و موقعیت کاریتان بستگی دارد. اگر جزء آن خانم های پرتلاشی هستید که باید به سفرهای کاری زیادی بروید و یا در جلسات مهمی شرکت کنید که نیاز به لوازم دیجیتالی مانند لپ تاپ دارید، باید کیف اداری تهیه کنید که سایز بزرگی دارد و می تواند از لپ تاپ شما به خوبی محافظت کند.

در غیر این صورت حتی استفاده از یک کیف اداری و فولدر زنانه کوچک هم می تواند کار شما را راه بیندازد.

رنگ های محبوب کیف زنانه

کیف زنانه مشکی و قهوه ای محبوب ترین رنگ کیف زنانه است و می توانند بهترین انتخاب برای محیط های حرفه ای باشند، با توجه به این محبوبیت، عمده کیف های موجود در بازار هم به همین رنگ است زیرا این دو رنگ قدرت و جذابیت خاصی را به فرد مقابل منتقل می کنند از طرفی دیگر این دو رنگ می توانند با هر استایلی به آسانی ست شوند.

رنگ های خنثی مانند کرم، سفید و طوسی هم میان خانم ها طرفداران زیادی دارند. البته استفاده از کیف های رنگارنگ به خصوص در فصل تابستان بسیار رایج است. در ضمن می توانید با توجه به رنگ لباس رسمیتان از هر رنگ کیفی که می خواهید استفاده کنید.

بهترین مدل های کیف اداری دانشجویی و دخترانه

عکس کیف اداری زنانه جدید در رنگ های مختلف

روش های نگهداری از کیف اداری چرمی

  • اجتناب از شستشو: هرگز کیف های چرمی را شستشو ندهید، شستشوی چرم باعث خشک شدن و تغییر رنگ چرم می شود. اگر کیف چرمی شما کثیف شد و نیاز به تمیز کردن داشت کافی است یک محلول تمیز کننده چرم خریداری کنید و به وسیله اسفنج روی قسمت کثیف شده بکشید. سپس با پارچه تمیز آن را خشک کنید. البته می توانید این محلول را خانگی تهیه کنید برای این کار کافی است به یک لیوان آب مقدار چند قطره سرکه سفید و چند قطره مایع ظرفشویی اضافه کنید، تا این محلول ساخته شود.
  • واکس زدن کیف: کیف خود را هر روز واکس بزنید، واکس زدن چرم طول عمر آن را زیاد می کند. برای این کار کافی است از فروشگاه های چرم فروشی یک عدد پی واکس تهیه کنید. البته خود شما هم می توانید با آب کردن پی یا چربی گوسفندی این واکس را تهیه کنید.
  • نور خورشید: هرگز کیف چرمی خود را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید. نور خورشید به جنس چرمی آسیب وارد می کند.
  • نگهداری در جای خشک: جنس چرم یک ماده ضد آب نیست، تنها ماده ای که باعث آسیب دیدن چرم می شود آب است. در روز های بارانی مراقب باشید آب روی کیف چرمی شما ریخته نشود.


خرید بهترین مدلهای کیف اداری زنانه

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت انواع کیف اداری زنانه چند است؟
قیمت کیف اداری زنانه چرم به عوامل مختلفی همچون برند شرکت تولید کننده، نوع چرم (طبیعی یا مصنوعی)، وزن و اندازه کیف، جا دار بودن، طراحی و کیفیت دوخت، نحوه بسته شدن و ... بستگی دارد، اما در حالت کلی قیمت کیف اداری زنانه از 200 هزار تومان تا 6 میلیون تومان می باشد.
بهترین برندهای کیف اداری زنانه کدامند؟
شرکت های زیادی اقدام به تولید کیف اداری زنانه کرده اند که از معروف ترین آنها می توان به برند چرم مشهد، نوین چرم، سرزمین چرم، کروکو، شیفر، بوهو، پارینه، لیدوما، بارز، بارثاوا اشاره کرد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/07/22
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد