منو

آیا کرم لاغری واقعا در چربی سوزی شکم و پهلو موثر هستند؟

اضافه وزن معمولا برابر با ناسالم بودن نیست، بسیاری از مردم دچار اضافه وزن هستند اما بسیار تندرست می باشند. اما در بعضی مواقع اضافه وزن عاملی بر ایجاد بیماری قلبی، فشار خون و انواع سرطان به خصوص سرطان کیسه صفرا و ... را به همراه دارد.

کرم لاغری چیست

استفاده از کرم چربی سوزی شکم

بنابراین یکی از مهمترین دغدغه افرادی که اضافه وزن دارند و یا چاق هستند، تناسب اندام و رسیدن به وزن ایده آل است که روش های زیادی برای رفع این دغدغه وجود دارد یکی از این روش ها استفاده از کرم یا پماد لاغری می باشد که بدون داشتن عوارض (در صورت استفاده صحیح و خرید کرم های استاندارد و اورجینال) برخلاف برخی از روش ها می تواند حس خوب لاغر شدن را به این افراد هدیه دهد.

اما سوال اصلی اینجاست که : کرم های لاغری چقدر می توانند باعث چربی سوزی و کاهش وزن شوند؟! آیا با مالیدن کرم روی پوست می توان از شر چربی های اضافه چند لایه و ذخیره شده بدن خلاص شد؟ در این مقاله می خواهیم به این سوالات و چند سوال دیگر در مورد کرم های لاغری پاسخ دهیم، پس با طوطی کالا همراه شوید.

اهمیت تناسب اندام در زیبایی و اعتماد به نفس

امروزه با گسترش عادت ها، رژیم غذایی ناسالم، ماشینی شدن زندگی انسان ها و کم تحرکی به مرور چاقی و اضافه وزن به یک پدیده جهانی تبدیل شده به گونه ای که داشتن اندام خوب و متناسب امروزه برای برخی از افراد به یک رویا تبدیل شده است.

اهمیت این موضوع به اندازه ای بالا است که افراد حاضرند از هر راهی برای سریع رسیدن به اندام متناسب استفاده کنند که در برخی از موارد راه های آسیب زا و اشتباهی را در نظر میگیرند زیرا داشتن اندام متناسب علاوه بر زیبایی و جذابیت ظاهری در حس اعتماد به نفس هم تاثیر مثبتی دارد و اینکه بدن هم سالم می ماند. یکی از راه هایی که برای لاغر شدن امروزه استفاده می شود استفاده از کرم لاغری است.

کرم لاغری چیست؟

کرم لاغری، که به عنوان پماد موضعی یا ژل چربی سوز نیز شناخته می شود، برای لاغری شکم و سایر اندام ها استفاده می شود. این ژل برای مناطق دارای چربی بیش از حد مانند باسن و ران نیز استفاده می شود تا چربی های اضافی را رفع کند و باعث خوش فرمی بدن شود.

موضوع اصلی در مصرف این کرم ها آگاهی از بهترین نوع ژل مناسب برای شما است که تأثیر منفی بر زندگی روزمره شما نگذارد. این کرم محصول بدون نسخه است که در بسیاری از مغازه های لوازم آرایشی به فروش می رسد و از مواد مختلف بسیاری برای کمک به دستیابی به این هدف ساخته شده است. ژل چربی سوز سوخت وساز بدن را افزایش نمی دهد بلکه موقتاً بافت چربی را کاهش می دهند و از بین می برند.

با انجام این روش متابولیسم طبیعی بدن از فرآیند به عنوان منبع انرژی استفاده می کند. به جای استفاده از انرژی به دست آمده از مواد غذایی مصرف شده، بدن چربی موجود را می سوزاند. این پروسه به عنوان لیپولیز شناخته می شود. کرم چربی سوز نیز باعث ایجاد اختلال در گردش خون می شود که موجب افزایش جریان خون به منطقه مورد استفاده می شود.

راهنمای خرید کرم لاغری

پماد چربی سوز شکم باعث لاغری و سلامت بدن می شود

همه ما می دانیم که چیزی که می خوریم و مصرف روزانه کالری نقش مهمی در کاهش وزن دارد اما فقط دنبال کردن رژیم غذایی خاص به شما کمک نمی کند که چربی های اضافی را بسوزانید. این کار نیاز به ایجاد برخی تغییرات جدی در شیوه زندگی دارد تا بدنی لاغر، متناسب و سالم داشته باشید. برخی از کرم ها و ژل ها برای کمک به کاهش وزن فرموله شده اند.

کرم لاغری، هرچند که مؤثر است، نباید به عنوان تنها راه حل بلند مدت برای کاهش وزن استفاده شود. نتیجه کوتاه مدت است. به محض اینکه استفاده از آن را متوقف کنید اثرات از بین می رود و بدن شما دوباره شروع به افزایش وزن می کند. با این وجود، اگر شما به دنبال نتایج بلندمدت هستید یا می خواهید بهترین استفاده را از کرم لاغری بدن داشته باشید، رژیم غذایی و تمرینات منظم ضروری است. در صورت تجویز پزشک هرکسی مجاز به استفاده از کرم لاغری بدن است.

حتی اگر بهترین کرم لاغری را هم داشته باشید، اگر به صورت درست از آن استفاده نکنید ممکن است برخی عوارض جانبی را تجربه کنید.

سلولیت چیست؟

تجمع بافت چربی در ناحیه ایی از بدن را چاقی موضعی یا به عبارت دیگر سلولیت می نامند. این توده های چربی معمولاً در باسن، ران و قسمت های تحتانی بدن افراد مخصوصاً زنان ایجاد می شود. این تجمع چربی معمولاً به صورت فرورفتگی در پوست نمایان می شود که امروزه اصطلاح پوست پرتقالی را به آن نسبت می دهند. سلولیت باعث ظاهری نامناسب، عدم اعتمادبه نفس و ایجاد نارضایتی در افراد می شود.

کرم لاغری

تاثیر ژل و کرم لاغری

کرم لاغری و ژل لاغری محصولاتی ضد سلولیت هستند که باعث از بین رفتن چربی موضعی، به ویژه در قسمت هایی از بدن که مستعد تجمع چربی هستند، می شود. طبق تحقیقات انجام شده، کرم ها و ژل های لاغری زمانی باعث چربی سوزی، کاهش وزن و اثربخشی بیشتر می شود که قبل از ورزش و یا تمرینات خانگی به موضع مورد نظر ماساژ داده شوند.

کرم های لاغری و ژل های لاغری سلول های پوست را به صورت منظم، ظریف و جوان تر ظاهر می کنند و سلولیت را از بین می برند و برای افزایش خون رسانی به بدن بسیار مناسب هستند.

کرم لاغری چه گونه عمل می کنند؟

کرم های به اصطلاح چربی سوز یا کرم لاغری با افزایش جریان خون در مناطق استعمال شده اثر می کنند. این کار به بدن برای حل کردن چربی های سفت شده و تجمع یافته کمک می کند. به علاوه آن ها دارای مواد خاصی هستند که موقع استعمال حس سرما و خنکی را ایجاد می کند که باعث تحریک در غدد لنفاوی و باعث انقباض بافت پوست و سفتی پوست می شود.

این ژل و کرم ها در قسمت هایی از بدن با تجمع بیشتر چربی مانند اطراف شکم، بازوها، سینه، اطراف صورت و چانه تأثیر بیشتری دارند. اگر این کرم های طبیعی لاغری را مرتب استعمال کنید و در کنار آن ورزش و تغذیه ی سالم داشته باشید به زودی متوجه تغییر ضخامت پوست خود، سفتی آن، درخشندگی و نرمی آن می شوید.

تناسب اندام با کرم لاغری

کرم و ژل لاغری شکم باعث چربی سوزی پهلو ها می شود

کرم و ژل لاغری موضعی کاهش وزن واقعاً مؤثر است؟

این ژل و کرم های چربی سوز می توانند مفید باشند اگر فرد به دلایل پزشکی و برای سلامتش بخواهد لاغر شود اما حتی اگر فردی چاق نیست و بدن سازی کار می کند هم می تواند از آن ها استفاده کند تا بدنش خوش فرم تر شود. بنابراین جواب به این پرسش که آیا این کرم ها و ژل های لاغری مؤثر است یا خیر به عوامل مختلف و استفاده درست از آن ها بستگی دارد.

از نظر بسیاری از متخصصان و پزشکان، تنها راه موثر و مفید برای رفع چاقی متعادل کردن تغذیه و فعالیت جسمانی مستمر و منظم است. در عین حال داروها و مکمل های غذایی برای رفع چاقی تنها کمک کننده هستند و به تنهایی قادر به رفع مشکل چاقی در افراد و لاغر شدن آنان نیستند.

تفاوت ژل لاغری و کرم لاغری در چیست؟

اما تفاوت بین کرم لاغری و ژل لاغری تنها در ساختار آن است یعنی کرم ها حاوی مقداری چربی بوده ولی ژل ها فاقد چربی می باشند و ساختار آبکی تری دارند و نکته دیگر اینکه جذب ژل بر روی پوست در مدت زمان کمتری در مقایسه با کرم انجام می گردد. کرم ممکن است پس از مصرف بر روی پوست قابل مشاهده باشد اما ژل بعد از مصرف از روی پوست ناپدید می شود.

بنابراین مصرف کرم و ژل لاغری هر دو به یک اندازه بر لاغری و چربی سوزی بدن و رفع سلولیت بدن تأثیر دارند و کاملاً بدون عوارض می باشند. برای موثرتر بودن این محصولات باید ورزش و رژیم لاغری را در برنامه روزانه خود بگنجانیم.

قبل و بعد استفاده از کرم لاغری

قبل و بعد استفاده از کرم لاغری

مزایای استفاده از ژل های چربی سوز

استفاده از آن ها بسیار آسان است. فقط کافی است آن ها را در منطقه ای که می خواهید چربی را کاهش دهید بمالید.

 • به راحتی در دسترس هستند
 • تسریع سوخت چربی های انباشته شده
 • جلوگیری از تجمع چربی های جدید
 • حذف سریع چربی های اضافی در ناحیه شکم، ران، باسن و بازو
 • حاوی مواد مؤثره گیاهی جهت افزایش جریان خون موضعی و کمک به حذف مواد حاصل از تجزیه چربی ها
 • جذب سریع و بدون نیاز به شستشو

معایب و عوارض احتمالی کرم و ژل چربی سوز

 • این ژل و کرم ها هنگامی که به شکم اعمال می شوند احساس قلقلک و خارش ایجاد می کنند.
 • نمی توانند به عنوان کاهش دهنده چربی به صورت تنها و مستقل استفاده شوند.

عوارض جانبی احتمالی کرم و ژل لاغری عبارتند از:

 • از دست دادن اشتها
 • سرگیجه
 • ضربان قلب نامنظم
 • بی خوابی
 • تعرق مفرط
 • اسهال
 • حالت تهوع
 • لرزش

کاهش وزن با کرم لاغری

تجربه لاغری با استفاده از کرم های لاغری شکم

هنگام خرید ژل های لاغری به چه نکاتی توجه کنیم؟

موارد پراهمیت وجود دارد که فرد در هنگام خرید کرم چربی سوز باید به آن ها توجه داشته باشد زیرا عدم توجه به آن ها می تواند باعث استفاده از محصول اشتباه و نامناسب شود و در نتیجه به سلامت او آسیب برساند. در اینجا چند نکته وجود دارد که همه باید هنگام خرید ژل های چربی سوز رعایت کنند حتی اگر آن ها را برای بدن سازی می خرند.

 • همیشه اطمینان حاصل کنید که محصولاتی را که نمی شناسید خریداری نمی کنید. بدون تحقیق درباره محصول، جذب آگهی های تبلیغاتی آنلاین نشوید.
 • اگر محصولی را برای خرید در نظر گرفته اید حتماً از افرادی که قبلاً آن را استفاده کرده اند تحقیق کنید. همچنین اگر هیچ محصولی در نظر ندارید می تواند به پزشک مراجعه کنید. پزشک می تواند اطلاعاتی را ارائه کند که برای فرد بسیار مفید خواهد بود و برای خرید محصول مناسب کار را آسان می کند.
 • همچنین خریداری محصولی که دارای سابقه خوب در بازار است بسیار مهم است. سعی کنید از محصولی که احتمال می دهید سلامتی شما را تحت تأثیر قرار می دهد، زیرا دیگران را با مشکل مواجه کرده است استفاده نکنید. محصولی که بسیاری از افرا مصرف نکنید زیرا ممکن است مشکل مشابه برایتان ایجاد شود.
 • همچنین بسیار مهم است که فرد اطمینان حاصل کند که محصولی که خریداری می کند اصلی و واقعی است. محصولات تقلبی بسیاری در بازار عرضه می شوند که می توانند سلامتی فرد را شدیداً با مشکل روبرو کنند. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که علامت استاندارد محصول را بررسی کنید.
 • به شما توصیه می کنیم که حتماً در زمان خرید، به سراغ برندهای مطرح و کاملاً شناخته شده بروید. از خرید کرم های لاغری بی کیفیت و ارزان قیمت به شدت خودداری کنید. چراکه این کرم، کاملاً باپوست شما در تماس بوده و باید به طور واقعی و بی بازگشت چربی زدایی را انجام دهد. پس از خرید کرم های ارزان قیمت و همین طور گمنام اجتناب کنید.
 • بررسی تاریخ انقضا محصول هنگام خرید نیز بسیار اهمیت دارد. همیشه به یاد داشته باشید که تاریخ انقضاء را چک کنید و تا جای ممکن از بسته های کوچک کرم های چربی سوز خریداری کنید. به این ترتیب قبل از انقضای محصول می توانید آن را کاملاً تمام کنید.
 • توجه کنید که براثر لاغر شدن و از بین رفتن چربی ها، امکان دارد که پوست بدن شل شده و شما شاهد ترک های پوستی باشید. حتماً در زمان خرید به مشخصات محصول توجه کنید تا خاصیت ضد سلولیت داشته باشد. در این صورت هم زمان با لاغر شدن و از بین رفتن چربی ها، پوست شما شکل و ظاهر اولیه خود را از دست نمی دهد.

نکاتی برای استفاده از کرم های چربی سوز

فرد می تواند کرم ها را به قسمت هایی از بدن مانند شکم، ران، باسن، بازو و غیره اعمال کند که بیشتر در معرض تجمع چربی هستند. برای کسب بهترین نتایج توجه به نکات زیر توصیه می شود:

نحوه استفاده از کرم لاغری

 • کرم لاغری را دو بار در روز، صبح و عصر، مصرف کنید.
 • هنگام استفاده از کرم روی پوست از حرکات دایره ای استفاده کنید و فشار کافی را برای تحرک رسوبات چربی اعمال کنید.
 • همیشه قبل از مصرف ژل های چربی سوز پوست را کاملاً تمیز کنید تا اطمینان حاصل شود که آن ها کاملاً جذب می شوند.
 • برای افزایش اثر چربی سوزی این کرم ها، بعد از اعمال آن، محل را با پلاستیک بپوشانید و حدود 20 دقیقه آن را رها کنید.
 • به خاطر داشته باشید که فرد همچنین باید رژیم سالم داشته باشد و تمرینات ورزشی را برای به دست آوردن نتایج بهتر دنبال کند. انجام این کارها به او کمک خواهد کرد که این چربی های موضعی را از بین ببرد و کاهش وزن داشته باشد.

بهترین و موثرترین مدلهای پماد و ژل چربی سوز شکم

1 -

کرم لاغری گیاهی دلتا دارو مدل ویونکس حجم 200 میلی لیتر

کرم لاغری گیاهی دلتا دارو مدل ویونکس حجم 200 میلی لیتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۲۰۰ میلی لیتر
 • ترکیبات
  بدون عصاره
کرم لاغری گیاهی دلتا دارو مدل ویونکس دارای ترکیبات کاملا گیاهی است و زیر نظر متخصصین و اساتید برتر کشور تولید می شود. این کرم متابولیسم بدن را افزایش داده و موجب افزایش سرعت چربی سوزی بدنتان می شود. پماد لاغری و چربی سوزی گیاهی دلتا دارو بین ورزشکاران بسیار محبوب است و برای چربی سوزی بیشتر از آن استفاده می کنند.
راهنمای استفاده : روزی ۲ بار روی شکم، رانها، باسن، پهلوها و بازوها مالیده شود. اثرات لاغری پس از ۳۰ روز استفاده مداوم شروع می گردد.
2 -

لوسیون لاغری سامی استالیش مدل bl وزن 250 گرم

لوسیون لاغری سامی استالیش مدل bl وزن 250 گرم
مشخصات محصول
 • حجم
  ۲۵۰ میلی ‌لیتر
 • نوع عصاره
  کافین، جنسینگ، اسانس قهوه
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
این محصول یک چربی سوز طبیعی هست که با استفاده افراد سوخت و ساز بدن بالا میرود و در نهایت شروع به چربی سوزی میکند. در این لوسیون فوق العاده عصاره هایی از قبیل جنسینگ گلیسرین کافئین و اسانس قهوه به کار برده شده که هر کدام از آن ها دارای خواص مختلفی هستند.
نتایج تحقیقاتی کلینیکی به اثبات رسانده که ترکیبات مواد تشکیل دهنده در این لوسیون دارای خواص فراوان بوده و برای ماساژ درمانی و رفع خستگی ناشی از فعالیت های روزانه و ورزشی موثر بوده و تکرار و استفاده از این محصول باعث افزایش گردش خون و بالا رفتن متابولیزم و در نتیجه کاهش سایز و وزن را به همراه خواهد داشت که نتایج فوق توسط ماساژور های حرفه ای تست و مورد تایید قرار گرفته است.
راهنمای استفاده : مقداری از لوسیون را بر روی موضع مالیده و آن را کاملا ماساژ دهید تا جذب پوست شود.
3 -

ژل لاغری گنو گمبرون مدل Fast حجم 200 میلی لیتر

ژل لاغری گنو گمبرون مدل Fast حجم 200 میلی لیتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۲۰۰ میلی ‌لیتر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عصاره
  دارچین، زنجبیل، زیره و انار
راهنمای استفاده : مقداری از ژل را در محل مورد نظر گذاشته و ماساژ دهید، بعد از ۵ تا ۱۰ دقیقه احساس گرمای خاصی در محل مورد ایجاد می شود.
4 -

کرم ژل لاغری آلوئه ورا روجا به همراه صابون لاغری

کرم ژل لاغری آلوئه ورا روجا به همراه صابون لاغری
مشخصات محصول
 • حجم
  ۱۰۰ میلی ‌لیتر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عصاره
  آلوئه ورا
 • جنس محفظه
  پلاستیک
ژل لاغری و صابون لاغری آلوئه ورا محصولی کاملا گیاهی و طبیعی می باشد که جهت برطرف کردن چاقی موضعی تمام نقاط بدن، بخصوص ناحیه شکم و دور باسن با اثر چربی سوزی بسیار بالا و بدون سوزش و ایجاد حساسیت می باشد.
ژل لاغری و صابون لاغری آلوئه ورا، علاوه بر کمک به کاهش وزن سریع بدن، باعث شفافیت و سفید تر شدت سطح پوست محل استفاده شده نیز می شود استفاده و مالیدن ژل طبیعی گیاه آلوئه ورا بر روی پوست و بخصوص پوست صورت، باعث درخشندگی و زیبایی پوست می شود.
طریقه مصرف: هر روز بعد از حمام مقداری از ژل را روی پوست مالیده با حرکت دورانی خوب ماساژ دهید سپس یک کیسه نایلونی روی موضع کشیده و بعد از چند ساعت با آب ولرم و صابون آلوئه ورا داخل بسته بشویید.
مواد تشکیل دهنده: عصاره طبیعی آلوئه ورا، اسید استئاریک، موم عسل، سیتل الکل، پارافین وازلین نگهدارنده، اسانسهای گیاهی لانولین، گلیسیرین، موم لانت، روغن نارگیل آب دیونیزه اوسرین و الانترنین، امولسیون کننده و افزودنیهای مجاز
5 -

کرم لاغری سینره حجم 200 میلی لیتر

کرم لاغری سینره حجم 200 میلی لیتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۲۰۰ میلی لیتر
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • کشور مبدا برند
  ایران
کرم لاغری سینره یک محصول آنتی سلولیت است که باعث حذف چربی های زیر پوستی در نقاطی مانند شکم، باسن، ران و زانو می گردد. مواد موثره موجود در کرم لاغری سینره دارای جذب سریع و قدرت اثر زیاد می باشند و اکثرا منشاء گیاهی دارند و در لابراتوار های معتبر کشور فرانسه تهیه شده اند.
این مواد فاقد عوارض جانبی (مانند آنچه با دارو های خوراکی لاغری دیده می شود) هستند و کارایی آنها طی تست های کلینیکی به اثبات رسیده است. کرم لاغری سینره با افزایش سرعت سوختن چربی ها از یک سو و جلوگیری از ذخیره سازی چربی ها از سوی دیگر به سرعت باعث کوچک شدن سلولهای چربی می شود.
علاوه بر این مواد افزایش دهنده جریان خون و لنف در این فراورده باعث دفع آب تجمع یافته در بین بافت چربی می شود و باعث می شود که بدون نیاز به انجام ماساژ دفع مواد زاید و آب اضافی به سرعت انجام پذیرد، گرچه ماساژ باعث افزایش بیشتر سرعت حذف مواد می گردد.
با مصرف این فراورده ظاهر پوست پرتقالی در مناطقی مثل ران و باسن به سرعت از بین رفته و سطح پوست صاف و یکدست می شود. از آنجا که بدنبال کاهش وزن پوست به راحتی به حالت اولیه باز نمی گردد و اصطلاحا شل می شود در این فراورده از موادی استفاده شده است که باعث افزایش استحکام پوست می شود و از شل شدن پوست بعد از کاهش وزن جلوگیری می نماید.
راهنمای استفاده : روزی دوبار ۲ بار در روز مقدار کافی از کرم لاغری سینره را بر روی موضع مورد نظر قرار داده و با حرکات دورانی به خوبی ماساژ دهید تا کاملا جذب پوست شود.
6 -

ژل لاغری سوماتلین مدل توتال بادی حجم 250 میلی لیتر

ژل لاغری سوماتلین مدل توتال بادی حجم 250 میلی لیتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۲5۰ میلی لیتر
 • ترکیبات
  دارای عصاره
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • جنس محفظه
  پمپی
ژل لاغری سوماتلین یکی از معروف ترین و قوی ترین ژل های لاغری ایتالیایی می باشد که به عنوان یکی از مطرح ترین برندهای جهانی در سطح دنیا مطرح است. این ژل برای همه افراد و برای هرنوع چاقی قابل استفاده می باشد و برای همه قسمت های بدن مانند شکم، پهلوها، ران، باسن، بازو، ساق پا، سینه ها و غبغب و ... و درمان سلولیت های زیرپوستی مناسب می باشد.
ژل چربی سوز سوماتلین با توجه به مصرف موضعی هیچگونه عوارضی ندارد و طی مدت حداقل 4 هفته باعت کاهش سایز و وزن مشهود می شود. ژل لاغری سوماتلین با توجه به خواص لیفتینگ و اسلیمینگ از افتادگی پوست بعد از دوران لاغری جلوگیری می کند و به درمان افتادگی پوست حاصل از رژیم غیر اصولی و زایمان نیز کمک می کند.
عملکرد ژل لاغری سوماتلین از بین بردن موضعی چربی های زیر پوست از طریق ایجاد حرارت شکل می پذیرد. در واقع باید گفت که ترکیبات گیاهی موجود در این ژل لاغری از طریق افزایش گردش خون ناحیه ای و ایجاد حرارت بر روی پوست فرد موجب می شود تا ناحیه مورد نظر فرد برای دفع حرارت از چربی های موجود در زیر پوست انسان کمک بگیرد که نتیجه این پروسه، لاغری موضعی محل قرارگیری ژل خواهد بود.
7 -

کرم لاغری ایچون بیوتی مدل EFFECTIVE حجم 100 میلی لیتر

کرم لاغری ایچون بیوتی مدل EFFECTIVE حجم 100 میلی لیتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۱۰۰ میلی ‌لیتر
 • جنس محفظه
  کاسه ای
 • نوع محفظه
  پلاستیک
 • مشخصات ویژه
  جذب چربی زائد پوست
کرم لاغری ایچون بیوتی با توجه به تاثیر سریعی که دارد رضایت بسیاری از مشتریان و مصرف کنندگان برند ایچون بیوتی را به دست آورده است. این محصول دارای ترکیبات منحصر به فرد است که می تواند به سرعت به سطح پوست نفوذ کند، که باعث سوختن چربی ها در زمان ماساژ شده و سلول های پوست را به شکل جوان تر ظاهر می کند چربی های زیر پوستی در نقاطی مانند شکم، باسن، ران و زانو را از بین می برد.
این کرم سرعت سوختن چربی ها را افزایش داده و از ذخیره سازی آنها جلوگیری می کند. به سرعت باعث کوچک شدن سلولهای چربی می شود. همچنین مواد استفاده شده در این کرم استحکام پوست را افزایش داده و از شل شدن پوست بعد از کاهش وزن جلوگیری می نماید. اگر هم زمان با استفاده از ژل لاغری ایچون بیوتی تغذیه سالم و تمرینات ورزشی داشته باشد به نتیجه مطلوب و مورد نظرتان خواهید رسید این محصول مناسب خانم ها و آقایان بوده و هیچ گونه عوارضی ندارد، علاوه برفرم دهی بدن باعث نرمی و لطافت پوست نیز می شود.
8 -

ژل لاغری راز گل سرخ مدل آلوئه ورا وزن 200 گرم

ژل لاغری راز گل سرخ مدل آلوئه ورا وزن 200 گرم
مشخصات محصول
 • حجم
  200 میلی ‌لیتر
 • جنس محفظه
  پلاستیک
 • نوع محفظه
  کاسه ای
9 -

کرم لاغری فست اسلیمینگ مدل Oily حجم 200 میلی لیتر

کرم لاغری فست اسلیمینگ مدل Oily حجم 200 میلی لیتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۲۰۰ میلی ‌لیتر
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • جنس محفظه
  پلاستیک
 • نوع عصاره
  رزماری، گیاهان دریایی، زنجبیل
کرم لاغری یا ژل لاغری و ماساژ فست اسلیمینگ (Fast Slimming) ساخته شده از عناصر گیاهی، حاوی روغن رزماری، روغن چربی سوز گیاهان دریایی و عصاره زنجبیل است و جهت کاهش وزن و سایز بکار می رود. ژل لاغری فست اسلیمینگ برای لاغری، ماساژ و آرامش و تسکین استفاده می شود.
اگر از این کرم برای لاغری استفاده می کنید یک روش می تواند بصورت زیر باشد: ابتدا مقداری از ژل لاغری را به موضع بمالید و کمی مالش دهید سپس روی آن سلفون بپیچید و 20 دقیقه بعد باز کنید و قسمتی را که کرم مالیده بودید، بشویید یا استحمام کنید.
لاغری روش دوم: برای اثر بخشی مضاعف می توانید پس از مالیدن کرم و سلفون پیچیدن، روی سلفون پارچه ای مانند ملافه بپیچید و روی آن تشک ترمودرمی (تشک لاغری) ببندید (دقت کنید برای جلوگیری از چسبیدن سلفون به تشک لاغری، تشک لاغری را مستقیما روی سلفون قرار ندهید).
روش سوم: کرم لاغری را می توان همراه دستگاه جی فایو (G5) هم استفاده کرد. کرم لاغری و ماساژ فست اسلیمینگ برای ماساژ و ریلکسیشن و تسکین هم بکار می رود.
پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت کرم لاغری در بازار چند است؟
قیمت انواع کرم و ژل های لاغری بستگی به عواملی همچون برند شرکت تولید کننده، مواد و ترکیبات تشکیل دهنده کرم، حجم، میزان اثربخشی، نداشتن عوارض جانبی و ... دارد اما در حالت کلی قیمت انواع کرم لاغری از 50 هزار تومان تا 500 هزار تومان می باشد.
بهترین برندهای کرم لاغری کدامند؟
از معروف ترین و بهترین برندهای تولید کننده کرم لاغری می توان به برند سینره، لدورا، سی گل، هات ویتا، هات چیلی، ناکی، ویونکس، والنسی، کلارنس، ایچون بیوتی، گنو گمبرون، جمولوژی، روجا و آندرا اشاره کرد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/09/15
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد