منو

خرید چسب ناخن مصنوعی + آموزش نحوه چسباندن و پاک کردن آن

ناخن های شما یکی از مهم ترین عوامل زیبایی و یکی از شیک ترین عناصری هستند که حتی با یک آرایش ساده می توانند دست ها و یا کل آرایش شما را درخشان کنند.

امروزه داشتن ناخنی زیبا با طرح های شیک مورد توجه بسیاری از خانم ها می باشد. برخی افراد کاشت دائمی ناخن را انتخاب می کنند و برخی دیگر فقط برای مراسم هایی خاص دوست دارند که ناخن هایی با طرح های متفاوت داشته باشند این افراد ناخن مصنوعی موقت را برمی گزینند.

زیرا استفاده از یک ناخن مصنوعی خوب هم به ناخن های شما آسیب نمی زند و هم سبب می شود که هر وقت که خواستید با یک پاک کننده لاک ناخن آن ها را از دست ها خود جدا کنید و به راحتی به هر کاری که دوست داشتید برسید.

چسب ناخن مصنوعی

راهنمای خرید چسب ناخن مصنوعی

اما استفاده از ناخن مصنوعی مستلزم استفاده از چسب ناخن مصنوعی مرغوب نیز می باشد. در گذشته، گذاشتن ناخن مصنوعی بسیار عذاب آور بود. چرا که خیلی زود چسب آن شل می شد و ناخن میفتاد.

اما اکنون چسب ناخن مصنوعی جدیدی که در بازار وجود دارند از کیفیت بالایی برخوردار بوده و شما می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید. در ادامه بیشتر با چسب ناخن مصنوعی و نکات مهم استفاده از آن آشنا خواهیم شد، و در پایان چند نمونه از بهترین برند های چسب ناخن مصنوعی را خدمت تان معرفی خواهیم کرد.

چسب ناخن مصنوعی چیست؟

چسب ناخن مصنوعی، نوعی چسب است که برای چسباندن ناخن مصنوعی بر روی ناخن طبیعی استفاده می شود. در ساخت این نوع چسب، از موادی استفاده شده است که به ناخن طبیعی آسیب وارد نمی کند. از این چسب تنها برای چسباندن ناخن مصنوعی استفاده می شود و نمی توان با آن کاشت ناخن انجام داد. این محصول قدرت چسبندگی بالایی دارد و شما می توانید به راحتی ناخن های مصنوعی را با آن بچسبانید.

چسب ناخن با داشتن موادی خاص به طور سریع و در عرض چند ثانیه خشک می شود. حداقل مدت ماندگاری این نوع چسب ها یک روز و حداکثر یک هفته می باشد.

بهترین مدل های چسب ناخن مصنوعی

عکس چسب ناخن مصنوعی برند زد وان

انواع چسب ناخن مصنوعی

چسب ناخن مصنوعی بسته به این که چه نوع بسته بندی داشته باشند به 3 نوع تقسیم می شوند.

چسب ناخن مصنوعی قطره ای

طراحی بسته بندی این نوع چسب به این صورت است که موقع استفاده این چسب به صورت قطره قطره از قوطی خود خارج می شود. معمولا برای چسباندن یک ناخن مصنوعی بین یک تا سه قطره چسب کافی است.

چسب ناخن مصنوعی برس دار

این نوع چسب ناخن مصنوعی بسته بندی شبیه به لاک دارد. شما مثل زمانی که دارید لاک می زنید، چسب روی ناخنتان میزنید و بعد ناخن مصنوعی را روی آن می چسبانید.

چسب ناخن مصنوعی ورقه ای ژله ای

این چسب بسته بندی شبیه به قرص دارد و داخل آن ورقه ی کوچک چسب است که از یک طرف به ناخن طبیعی و از طرف دیگر به ناخن مصنوعی می چسبد. در واقع عملکرد آن، شبیه به چسب بادکنک است.

انواع چسب دندان مصنوعی

عکس انواع چسب ناخن مصنوعی (قطره ای، برس دار، ورقه ای)

چسب ناخن مصنوعی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 • یک چسب خوب باید شفافیت آن به صورتی باشد که اصلا دیده نشود تا زیبایی ناخن ها را بهم نریزد.
 • سرعت خشک شدن آن بالا باشد تا هم وقت ما را نگیرد و هم استحکام آن بالا باشد.
 • محکم باشد تا بتوانیم روی این چسب حساب کنیم.
 • ماندگاری طولانی داشته باشد (حداقل 3 تا 4 روز).
 • به ناخن های ما آسیبی نزند و از خشک شدن سطح ناخن و پوسته پوسته شدن آن جلوگیری کند.
 • جلوگیری از کدر شدن یا ایجاد سفیدک بعد از خشک شدن.
 • حاوی فرمولاسیون ضد حساسیت یا حاوی اتیل سیانوآکریلات و رزین طبیعی باشد که برای پوست ایمن تر است.

عوارض احتمالی ناخن مصنوعی و چسب ناخن

مراحل مختلف چسباندن ناخن مصنوعی به خصوص اگر با رعایت بهداشت انجام نشود، کمی خطرناک است. توصیه می شود که برای کارهای ناخن از وسایل شخصی و اختصاصی خودتان استفاده کنید.

استفاده از وسایل دوستان و همکاران یا استفاده از وسایل آلوده در سالن ها، می تواند به عفونت و درد منتهی شود. شایع ترین خطرات روش های نادرست چسباندن ناخن شامل عفونت های قارچی، اگزمای پوستی، بروز ترک و شکاف، تغییر رنگ ناخن، التهاب اطراف ناخن، شل شدن ناخن های طبیعی و خارش و سوزش دور ناخن هاست.

چسب قطره ای

از چسب قطره ای برای چسباندن ناخن مصنوعی استفاده نکنید

به هیچ وجه از چسب قطره ای صنعتی و فوری همه کاره برای چسباندن ناخن استفاده نکنید. چسب هایی که مخصوص ناخن نیستند امکان دارد باعث آسیب به بافت ناخن شوند یا پوست اطراف ناخن را خراب کنند. همچنین چسب می تواند باعث ایجاد حساسیت شدید و عفونت شود. چسب های صنعتی ناخن ها را نازک کرده و مواد معدنی ناخن را می سوزانند. چسب های خیلی قوی مواد طبیعی و بافت ناخن را خشک کرده و ناخن ها را از بین می برند. بخارات چسب های نامناسب به لایه های زیرین ناخن نفوذ کرده و باعث بروز عوارض خطرناکی می شوند.

نکات مهم در مورد استفاده از چسب ناخن مصنوعی

 1. توصیه می کنیم که از چسب مخصوص ناخن برای چسباندن ناخن مصنوعی استفاده کنید. به هیچ وجه از چسب قطره ای صنعتی و فوری همه کاره برای چسباندن ناخن استفاده نکنید. در صورتی که از چسبی غیر از چسب مخصوص ناخن استفاده کنید دچار عفونت خواهید شد. چسب ناخنی هم که تهیه می کنید توجه داشته باشید که حتما اصل باشد.
 2. یک نقطه چسب روی ناخن مصنوعی و یک نقطه چسب روی سطح ناخن خودتان بگذارید. از چسب زیادی و بیش از حد استفاده نکنید. اگر چسب زیاد باشد بعد از گذاشتن ناخن، از اطراف بیرون زده می شود که هم اذیت کننده است و هم جلوه زیبایی نخواهد داشت.
 3. بعد از زدن چسب، حالا ناخن مصنوعی را دقیقا بالای کوتیکول و روی بستر ناخن خودتان قرار دهید. به مدت ۱۰ ثانیه آن را نگه دارید و آرام فشار دهید تا مطمئن شوید هیچ حبابی زیر ناخن مصنوعی جمع نشده است. اگر ناخن مصنوعی محکم به بستر ناخنتان نچسبد، رطوبت به راحتی زیر ناخن رفته و آن را جدا خواهد کرد.

بهترین برندهای چسب ناخن مصنوعی

در این قسمت از مقاله به معرفی چند تا از بهترین برند های تولید کننده چسب ناخن می پردازیم. تهیه بهترین چسب ناخن مصنوعی خیلی مهم است. چرا که در صورت استفاده از چسب های نامرغوب ممکن است ناخن شما عفونت کند.

 • چسب ناخن مصنوعی کیانگ تگو: این چسب ناخن مصنوعی از نوع برس دار است و بسته بندی شبیه به لاک ناخن دارد. دوام بالا، خشک شدن با سرعت بالا و آسیب نرساندن به ناخن طبیعی از ویژگی های این محصول است.
 • چسب ناخن مصنوعی شارون: این چسب ناخن مصنوعی از نوع قطره ای می باشد. کیفیت بسیار خوبی دارد و قابل استفاده در منزل و سالن های آرایشی می باشد.
 • چسب ناخن مصنوعی زد وان: این محصول ساخت کشور کره می باشد و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. نوع بسته بندی این چسب از نوع برس دار است و ماندگاری بالایی دارد.

چسب ناخن مصنوعی

عکس چسباندن ناخن مصنوعی روی ناخن طبیعی

طریقه مصرف چسب ناخن مصنوعی

قبل از استفاده از چسب ناخن دست های خود را کاملاً بشویید ناخن های شما عاری از هرگونه چربی باشد. همچنین لاک های خود را از روی ناخن خود با لاک پاک کن پاک کنید.

بعد از آن یک نقطه از چسب را روی ناخن و یک نقطه از چسب را روی ناخن مصنوعی بزنید و آنها را به هم بچسبانید و ۱۰ ثانیه ناخن مصنوعی را بر روی ناخن خود محکم فشار دهید پس از آن اطراف ناخن خود را با گوش پاک کن تمیز کنید و اگر چسب به جاهایی چسبیده بود که امکان پاک شدن نبود و زیبایی ناخنتون را تهدید میکرد با مقدار کمی استون چسب را پاک کنید.

فراموش نکنید که بعد از استفاده از چسب ناخن درب آنرا محکم ببندید تا چسب ناخن حالت خود را از دست ندهد و بتوانید مدت زمان زیادی از آن استفاده کنید.

نحوه پاک کردن چسب ناخن مصنوعی

هنگام استفاده از چسب ناخن مصنوعی مراقب ریختن آن روی پوست یا لباس تان باشید. مواد شیمیایی که باعث قوی شدن چسب ناخن می شود به همان اندازه از بین بردن آن را دشوار می کند. استون یکی از بهترین روش های خانگی از بین بردن آن است.

نحوه پاک کردن چسب ناخن مصنوعی

آموزش تصویری و گام به گام نحوه پاک کردن چسب ناخن مصنوعی

برای جدا کردن ناخن مصنوعی به ناخن گیر، دو عدد ظرف، وازلین، حوله و استون نیاز دارید. ناخن مصنوعی را کوتاه کنید. داخل یکی از ظرف ها به اندازه ی کافی استون بریزید و ظرف دیگر را با آب پر کنید. برای این که استون پوست دستتان را خراب نکند، دور ناخن و نوک انگشتانتان را وازلین بمالید. مواظب باشید که روی ناخن هایتان وازلین نزنید؛ چون مانع رسیدن استون به چسب ناخن مصنوعی می شود.

انگشتان خود را به مدت 20 دقیقه در ظرف استون بگذارید تا استون چسب ناخن مصنوعی را حل کند سپس انگشتانتان را از کاسه بیرون آورده و به آرامی ناخن های مصنوعی را بکشید. اگر جدا نشد باید کمی بیشتر ناخن ها را در استون قرار دهید تا استحکام ناخن از بین برود.

پس از آن که تمام ناخن ها جدا شد انگشتانتان را در کاسه آب گرم بگذارید تا استون پاک شود. دست تان را خشک کنید. اگر هنوز مقداری چسب روی ناخن تان باقی مانده باید آن را با سوهان پاک کنید. دقت داشته باشید که باید سوهان را خیلی آرام روی ناخن هایتان بکشید تا زخمی نشوند.

ممکن است استون ناخن ها را خشک و درخشندگی آن ها را از بین ببرد. برای بازیابی رطوبت دوباره ناخن از روغن استفاده کنید.

ناخن ها را با نوشابه خیس کنید

مقدار کافی از هر نوشابه را در یک کاسه بریزید، سپس آن را روی نوک انگشتان خود بگذارید، بگذارید 10 دقیقه بماند و سعی کنید به آرامی ناخن ها را بردارید، نتیجه سریع و بدون درد خواهید داشت.

روش پاک کردن چسب ناخن مصنوعی از روی پارچه و لباس

برای پاک کردن چسب ناخن مصنوعی از روی لباس و پارچه 3 راه وجود دارد:

 • استفاده از بخار : برای این کار می توان از اتو بخار استفاده کرد؛ به این ترتیب باید پارچه ای روی محل چسب قرار داده و به آن بخار دهید تا چسب با حرارت شل شده، به پارچه مقابل چسبیده و از بین برود.
 • استفاده از سرکه : پارچه ای آغشته به سرکه را روی چسب بزنید تا چسب ناخن مصنوعی نرم شده و از پارچه جدا شود.
 • استفاده از حلال : پارچه ای آغشته به استون یا تینر را روی چسب بزنید تا چسب ناخن مصنوعی نرم شده و از پارچه جدا شود.

چسب ناخن مصنوعی

عکس چسب مخصوص چسباندن ناخن مصنوعی

قیمت چسب ناخن مصنوعی

عواملی چون کشور سازنده، مواد اولیه با کیفیت، نوع بسته بندی و حجم چسب ناخن مصنوعی در قیمت آن تاثیر گذار است. در حال حاضر و در بازار داخلی قیمت چسب ناخن مصنوعی بسیار متفاوت می باشد. معمولا چسب ناخن مصنوعی برس دار به خاطر نوع بسته بندی و همچنین حجم بیشتری هم که دارند، قیمتشان بالاتر است.

نتیجه گیری

ناخن مصنوعی موقتی و فوری، هزینه کمی داشته و بسیار ارزان است. سایر روش های کاشت ناخن، بسیار گران هستند. اگر می خواهید در خانه، ناخن های خود را تزئین کنید، بهترین روش چسباندن ناخن مصنوعی است. کاشت ناخن در خانه بدون روش های سالنی و تجهیزات امکان پذیر نیست و بهتر است به استفاده از ناخن های مصنوعی و چسب ناخن ادامه دهید.

در طول ماه، چند هفته اجازه دهید ناخن ها حالت طبیعی داشته باشند و هوا بخورند. ناخن ها نیاز به تغذیه دارند و می توانند از نور و مواد معدنی استفاده کنند. استفاده از ناخن های مصنوعی برای یک یا دو هفته در ماه، بهترین روش استفاده از ناخن مصنوعی است.

1 -

چسب ناخن مصنوعی دان بیوتی مدل BG وزن 10 گرم

چسب ناخن مصنوعی دان بیوتی مدل BG وزن 10 گرم
چسب ناخن Don Beauty با دوام و ماندگار، مناسب برای انواع ناخن ها به خصوص ناخن های حساس می باشد. این چسب لاکی می تواند به مدت طولانی ناخن های مصنوعی را روی دستانتان نگه دارد و شما بدون نگرانی به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید و از زیبایی ناخن هایتان لذت ببرید.
چسب ناخن دان بیوتی دارای قلم می باشد که این امر باعث هدر نرفتن چسب و دوام و ماندگاری آن می شود و همچنین باعث می باشد چسب اضافی روی ناخن ها ریخته نشود و باعث کثیفی و ظاهر زشت روی ناخن ها نگردد. ثبات و دوام ناخن های مصنوعی شما بر روی دست به مرغوبیت چسب ناخنی بستگی دارد که شما استفاده می کنید.
چسب ناخن مصنوعی دان بیوتی مدل BG یکی از مرغوب ترین انواع چسب ناخن مصنوعی در بازار ایران است. این چسب با ماندگاری بالا و مقاومت بسیار خوب می تواند ناخن های شما را حداقل به مدت 12 ساعت روی دستتان بدون مشکل نگه دارد. این چسب ناخن به خوبی در برابر آب مقاوم است و با شستن دستانتان، ناخن ها جدا نمی شوند.
مشخصات محصول
 • حجم چسب
  ۱۰ گرم
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی
2 -

چسب ناخن مصنوعی فولبرت وزن 10 گرم

چسب ناخن مصنوعی فولبرت وزن 10 گرم
مشخصات محصول
 • حجم چسب
  ۱۰ گرم
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی
 • اقلام همراه آرایشی
  چسب
3 -

چسب ناخن مصنوعی مدل 14 مجموعه 24 عددی

چسب ناخن مصنوعی مدل 14 مجموعه 24 عددی
مشخصات محصول
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی
 • تعداد
  ۲۴ عدد
 • ظاهر
  بدون رنگ و طرح
4 -

چسب ناخن مصنوعی نایس لیدی مدل NG حجم 10 میلی لیتر

چسب ناخن مصنوعی نایس لیدی مدل NG حجم 10 میلی لیتر
مشخصات محصول
 • حجم چسب
  ۱۰
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی
 • اقلام همراه آرایشی
  چسب
5 -

چسب ناخن مصنوعی کلاریلا وزن 3 گرم

چسب ناخن مصنوعی کلاریلا وزن 3 گرم
چسب ناخن کلاریلا، با ماندگاری بالا و مقاومت بسیار عالی می تواند ناخن های مصنوعی را حداقل به مدت 24 ساعت بر روی دستانتان نگه دارد. این محصول در برابر رطوبت بسیار مقاوم است و سطح ناخن های شما را پوسته نمی کند.
با استفاده از این چسب ناخن کلاریلا، شما می توانید به بهترین حالت ناخن های مصنوعی خود را مورد استفاده قرار داده بدون آنکه در زیر ناخن شما حباب ایجاد شود و در نهایت ناخنی کاملا یکنواخت خواهید داشت.
مشخصات محصول
 • وزن
  3 گرم
 • سایر توضیحات
  دارای کیفیت مرغوب، ماندگاری و مقاومت بالا، مقاوم در برابر رطوبت، بدون گذاشتن اثر بر روی ناخن، ضد حساسیت، جدا شدن آسان با استفاده از لاک پاک کن
6 -

چسب ناخن مصنوعی ژله ای بی بیوتی مدل STI36 مجموعه 36 عددی

چسب ناخن مصنوعی ژله ای بی بیوتی مدل STI36 مجموعه 36 عددی
چسب ژله ای بی بیوتی، محصولی عالی برای چسباندن راحت و بدون دردسر ناخن مصنوعی روی انگشتان شما میباشد، این چسب بسیار قوی بوده و جایگزینی مناسب برای چسب های مایع است.
قبل از استفاده سطح ناخن های خود را از هرگونه چربی و مواد اضافی پاک کنید (برای از بین بردن چربی سطح ناخن از بافر هم میتوان استفاده کرد) تا چسب به راحتی و بسیار محکم بر روی ناخن هایتان قرار گیرد.
مشخصات محصول
 • تعداد
  ۳۶ عدد
 • ظاهر
  بدون رنگ و طرح
7 -

چسب ناخن مصنوعی جویل مدل 203 وزن 10 گرم

چسب ناخن مصنوعی جویل مدل 203 وزن 10 گرم
مشخصات محصول
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی
 • ویژگی محصول آرایشی
  چسب
8 -

چسب ناخن مصنوعی کره ای توپوینت مدل PNG-01

چسب ناخن مصنوعی کره ای توپوینت مدل PNG-01
مشخصات محصول
 • وزن
  ۷.۵ گرم
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی
 • حجم
  ۷.۵ میلی لیتر
 • جنس
  پلاستیک
 • کشور مبدا برند
  کره
پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
چسب ناخن مصنوعی چیست؟
چسب ناخن مصنوعی، نوعی چسب است که برای چسباندن ناخن مصنوعی بر روی ناخن طبیعی استفاده می شود. این محصول قدرت و سرعت چسبندگی بالایی دارد و شما می توانید به راحتی ناخن های مصنوعی را با آن بچسبانید.
قیمت انواع چسب ناخن مصنوعی چند است؟
عواملی چون کشور سازنده، مواد اولیه با کیفیت، نوع بسته بندی و حجم چسب ناخن مصنوعی در قیمت آن تاثیر گذار است، اما در حالت کلی رنج قیمت چسب ناخن مصنوعی از 10 هزار تومان تا 100 هزار تومان می باشد.
تاریخ به روز رسانی : 1401/12/21
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد