منو

مقایسه چند مدل چتر کودک پسرانه با قیمت و کیفیت خوب جهت خرید

چتر کودک پسرانه مدل BENTEN

چتر بچه گانه بزرگ به واسطه ی طراحی و رنگ بندی زیبا و بدنه ای مستحکم، انتخابی مناسب برای استفاده در فصول سرد سال برای کودکان است. این چتر فریمی فلزی و بسیار مستحکم دارد که به دلیل ساختار مستحکمش، تا مقدار بسیار زیادی از این چتر دربرابر ضربه و فشار حفاظت خواهد کرد.

یکی از ویژگی های بسیار مهم در انتخاب چتر، نوع پارچه ای است که در ساخت آن به کار رفته است. این چتر دارای رویه ای از جنس پلاستیک نرم است که علاوه بر ایجاد ساختاری نسبتا سبک، از نفوذ آب به سطح زیر پارچه جلوگیری می کند تا با استفاده از آن بتوانید از خود دربرابر خیس شدن محفاظت کنید. همچنین این چتر در ابعادی مناسب و به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید آن را به سادگی و در زمان سفرهای درون شهری و برون شهری جابه جا کنید.

قسمت انتهای دسته ی این چتر ضامنی دارد تا بتوانید چتر خود را به شکلی راحت باز و بسته کنید. ستون این چتر برخلاف بیشتر محصولات هم رده اش به صورتی ساده طراحی شده است تا در صورت باز و بسته شدن، کیفیت خود را از دست ندهد و همچنین یک صوت جهت سرگرمی کودکان به دسته چتر وصل است.

پیشنهاد مطالعه : راهنمای خرید چتر

چتر مدل مرد عنکبوتی پسرانه

چتر مدل مرد عنکبوتی برای کودکان ضد آب، ضد باد، دارای میله های فنری میباشد که به هیچ عنوان خم نمی شود و حالت فنری باعث میشود پره ها نشکند. سایز بزرگ و وزن کم آن باعث میشود در روزهای بارانی به راحتی ازآن استفاده کرد. چتر همراه یک صوت پلاستیکی میباشد

چتر مدل مرد عنکبوتی
چتر بچگانه مدل نیما بی 9
چتر مدل BENTEN
نوع ستون
ساده فلزی
ساده فلزی
ساده فلزی
نوع دسته
عصایی پلاستیک
عصایی پلاستیک
عصایی پلاستیک
رنگ
آبی (طرح مرد عنکبوتی)
آبی (طرح ماشین کارتونی)
سبز (طرح نقاشی بن تن)
وزن
200 گرم
500 گرم
200 گرم
جنس فریم
فلزی
فلزی
فلزی
جنس پارچه
پلی استر
پلاستیک
پارچه نایلونی
نحوه باز شدن
کششی
ضامن دار
ضامن دار
کاور
ندارد
ندارد
ندارد
ابعاد
80x80x60 سانتی متر
80x80x60 سانتی متر
65x75x5 سانتی متر
تاریخ به روز رسانی : 1401/07/11
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد