منو

پنکه رومیزی یو اس بی همراه چیست و عملکرد آن چگونه است؟

امروزه استفاده از لوازمی که کم حجم بوده و کارایی زیادی داشته باشند، روز به روز در حال افزایش است. لوازمی که اندازه کوچکی دارند، با برق لپ تاپ یا کامپیوتر یا موبایل ما کار می کنند و به راحتی قابل حمل هستند.

یکی از این لوازم پنکه رومیزی یو اس بی است. استفاده از پنکه USB فلزی رومیزی چهار پره بسیار آسان می باشد؛ تنها کافیست آن را به یک پورت USB متصل کنید و از نسیم آن لذت ببرید. شما می توانید پنکه USB فلزی رومیزی را در محل کار، منزل، گردش مسافرت یا هر جایی که دوست دارید به راحتی استفاده نمایید.

پنکه usb همراه رو میزی

کاربردهای متنوع این پنکه یو اس بی باعث شده رواج زیاد در بین مردم پیدا کند. شاید هر کسی به یک دلیل خاص، نیاز به پنکه usb داشته باشد.

نحوه عملکرد پنکه رومیزی یو اس بی

فن (پنکه) یو اس بی دار با وصل شدن به یو اس بی سیستم شما کار می کند. و شما می توانید آن را روی کیس یا میز خود قرار دهید. شما از این فن ( پنکه usb ) در هر کجایی که پورت یو اس بی وجود دارد می توانید استفاده کنید. وسیله ای سبک و مقاوم و پر داوم و کم صدا.

پنکه رومیزی یو اس بی

با استفاده از این پنکه قدرتمند که از برق USB برای چرخش و هوادهی استفاده می کند، علاوه بر آنکه در تابستان در پشت رایانه هوای بسیار مطلوب تری خواهید داشت ، می توانید آن را برای خنک کردن کیس کامپیوتر در جلوی کیس و با برای خنک کردن لپ تاپ در جلوی لپ تاپ خود قرار دهید تا به سرعت خنک شوند.

خرید و قیمت پنکه usb رو میزی

همچنین این پنکه کوچک USB به راحتی میتوانید آن در در هرجایی که پورت خروجی USB وجود داشته باشد مورد استفاده قرار دهید. مثلا با قرار دادن آن در جلوی داشبورد اتومبیل و اتصال کابل آن به USB دستگاه پخش ماشین و یا با استفاده از کابل OTG موبایل در هر جایی با استفاده از موبایل از پنکه همراه استفاده کنید.

پنکه یو اس بی همراه کامپیوتر

حتی در بیرون و مسافرت و جاهایی که امکان برق کابل USB ندارید میتونید با اتصال این پنکه به پاوربانک از آن استفاده نمایید.

تاریخ به روز رسانی : 1401/07/13
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد