منو

بهترین مدلهای نظم دهنده کشو پلاستیکی و پارچه ای

نظم دهنده کشو پلاستیکی مدل sunplan بسته 3 عددی
نظم دهنده کشو پلاستیکی مدل sunplan بسته 3 عددی
نظم دهنده کشو مای هوم مدل ترکیه بسته 3 عددی جنس پارچه
نظم دهنده کشو مای هوم مدل ترکیه بسته 3 عددی جنس پارچه
نظم دهنده کشو پلاستیکی مجموعه 3 عددی
نظم دهنده کشو پلاستیکی مجموعه 3 عددی
نظم دهنده کشو پلاستیکی مدل Lakeland بسته 6 عددی
نظم دهنده کشو پلاستیکی مدل Lakeland بسته 6 عددی
نظم دهنده کشو مدل لاولی جنس پلاستیک 5 قسمته
نظم دهنده کشو مدل لاولی جنس پلاستیک 5 قسمته
نظم دهنده کشو مدل گلد جنس پلاستیک 5 بخشی
نظم دهنده کشو مدل گلد جنس پلاستیک 5 بخشی
نظم دهنده کشو آلاس جنس پارچه فیلامنت ضخیم دارای ۹ جیب مدل Akordiyon
نظم دهنده کشو آلاس جنس پارچه فیلامنت ضخیم دارای ۹ جیب مدل Akordiyon
نظم دهنده پلاستیکی سه بخشی کاجین مدل H109
نظم دهنده پلاستیکی سه بخشی کاجین مدل H109
باکس نظم دهنده چوبی با رویه پارچه ای مدل storage مجموعه 3 عددی
باکس نظم دهنده چوبی با رویه پارچه ای مدل storage مجموعه 3 عددی
باکس نظم دهنده دومان جنس پلاستیک درب دار مدل ONE
باکس نظم دهنده دومان جنس پلاستیک درب دار مدل ONE
نظم دهنده کشو جنس پارچه مجموعه 3 عددی
نظم دهنده کشو جنس پارچه مجموعه 3 عددی
نظم دهنده لباس زیر و جوراب 16 خانه ای پارچه ای
نظم دهنده لباس زیر و جوراب 16 خانه ای پارچه ای

تا به حال چند بار برایتان پیش آمده که در فضایی کوچک به دنبال وسیله ای بوده اید و هرچه گشته اید کمتر به نتیجه رسیده اید؟

یکی از مشکلاتی که همه ما در زندگی روزمره با آن روبرو هستیم، نامنظم بودن اشیای داخل کمدها و کشوها می باشد. این موضوع باعث می شود که برای پیدا کردن شیء مورد نظر وقت زیادی صرف کنیم، یا حتی گاهی اوقات اصلاً آن را پیدا نکنیم.
به هم ریختگی وسایل موجود در یک اتاق یا یک خانه می تواند تاثیرات مخربی بر روح و روان ما داشته باشد. دیدن صحنه هایی از وسایل به هم ریخته و نا منظم می تواند موجب به هم ریختگی افکار و اندیشه ما شود.

یک راه حل کارآمد استفاده از نظم دهنده ها و جدا کننده ها در محل های مختلف خانه است. شما می توانید در هر نقطه ای از منزل از لوازم نظم دهنده استفاده کنید. از آشپزخانه و حمام گرفته تا اتاق خواب و قفسه های دیواری. اگر برای تمیز کاری منزل و دسته بندی وسایل به دنبال یک راهکار هستید، در حقیقت خرید لوازم نظم دهنده یک ایده عالی خواهد بود.

عکس نظم دهنده کشو پلاستیکی

راهنمای خرید نظم دهنده کشو پلاستیکی و پارچه ای

در این مقاله از طوطی کالا با انواع نظم دهنده و مزایای استفاده از آنها آشنا خواهیم شد، پس تا انتها با ما همراه باشید.

نظم دهنده چیست؟

نظم دهنده یک محصول بسیار کاربردی جهت ایجاد نظم در کشو ها است، در واقع طراحان با ساخت نظم دهنده ها در ابعاد و اشکال مختلف توانسته اند بهترین قدم را برای ایجاد نظم در کشو ها بر دارند.

انواع نظم دهنده

نظم دهنده های کشو

یکی از بدترین اتفاقاتی که می تواند در مورد محتویات یک کشو رخ دهد این است که برای پیدا کردن یک وسیله درون آن تمام محتویات کشو به بیرون ریخته شود. حتی گاهی اوقات به قدری خسته می شویم که کشو را از جای خودر در می آوریم و بر زمین گذاشته و درون آن را زیر و رو می کنیم. اینگونه مواقع برای مرتب کردن دوباره کشو باید زمان زیادی را سپری کنیم هرچند که احتمالا در آینده نیز مشکلی که اکنون رخ داده بود باز هم رخ خواهد داد.

بنابراین برای جلوگیری از تکرار صد باره این موضوع می توان از نظم دهنده کشو استفاده کرد. نظم دهنده کشو به شما این امکان را می دهد تا وسایل داخل کشو را بدون اینکه با یکدیگر تداخلی داشته باشد درون یک کشوی واحد قرار دهید و به هنگام نیاز بتوانید به راحتی وسیله مورد نظرتان را پیدا کنید. این نظم دهنده های بسیار سبک هستند و اغلب قیمت مناسبی دارند. بنابراین می توانید برای تمامی کشوهای منزل خود از این نظم دهنده ها تهیه کنید.

نظم دهنده های کشو در جنس های پلاستیکی، پارچه ای، چوبی و فلزی تهیه و روانه بازار می شوند.

تقسیم کننده کشو پارچه ای

تقسیم کننده کشو پارچه ای نیز مانند نظم دهنده کشو لباس، جهت چیدن و مرتب کردن البسه به کار می رود ولی با این تفاوت که جنس این تقسیم کننده کشو از پارچه های نرم است. اغلب از این تقسیم کننده کشو برای چیدن لباس های نرم مانند لباس های نوزاد و اطفال و یا حوله ها استفاده می کنند ولی برای چیدن سایر لباس ها نیز قابل استفاده است.

نظم دهنده پارچه ای کشو

نظم دهنده پارچه ای کشو

نکته دیگر در رابطه با نظم دهنده کشو پارچه ای این است که به دلیل پارچه ای و منعطف بودن جنس این تقسیم کننده کشو، میتوان آن را به راحتی جابجا و حمل کرد و یا در جاهای مختلف، آن را قرار داد.

نظم دهنده جاکفشی

صحنه دلخراشی ست وقتی که جاکفشی را باز می کنید و می بینید که افراد خانه کفش های خود را روی کفش شما قرار داده اند. کفش دوست داشتنی و محبوب تان اکنون زیر تعدادی از کفش ها قرار گرفته است و به احتمال زیاد خاکی شده و تغییر شکل داده. این موضوع می تواند بسیار ناراحت کننده باشد به ویژه اگر روی کفش های خود حساس هستید.

نظم دهنده جا کفشی

عکس نظم دهنده جا کفشی

گاهی اوقات فضای کافی درون جا کفشی وجود دارد اما این فضا به شکلی درست مدیریت نشده است. بنابراین می توان با استفاده از یک نظم دهنده جا کفشی به کفش ها نظم و ترتیب داد. همچنین اگر فضای کافی برای تعبیه نظم دهنده درون جا کفشی وجود نداشته باشد می توان آن را خارج از جا کفشی و کنار آن قرار داد تا کفش ها به نظم و ترتیب با توجه به مالکیت هر فرد درون آن چیده شود. گاهی اوقات نظم دهنده ها به گونه ای طراحی می شوند که کفش ها با توجه به ارتفاع و ابعاد درون آن قرار بگیرند. بنابراین این نیز فکر خوبی ست که نظم دهنده ی کفش های شما هم بدین صورت طراحی شود.

نظم دهنده های آشپزخانه

آشپزخانه محیطی ست که درون آن دنیایی از لوازم کوچک و بزرگ است. بنابراین به طور صد درصد به تعدای نظم دهنده احتیاج دارد. باز کردن کابینت ها و روبرو شدن با خیل عظیمی از وسایلی که روی هم تلنبار شده اصلا صحنه جالبی نیست. قرار دادن قاشق و چنگال ها درون یک محفظه می تواند به ساماندهی آن ها کمک کنید. همچنین لوازمی مانند انواع کفگیر، لوازم چوبی، بشقاب های چینی و شیشه ای، انواع ادویه و لوازم شوینده باید جدا از هم به صورت منظم چیده شوند.

نظم دهنده زیر سینک آشپزخانه

عکس نظم دهنده زیر سینکی آشپزخانه

نظم دهنده های آشپزخانه می توانند درون کابینت ها یا کشوهای آشپرخانه نصب شوند و فضای داخلی کابینت را نظم و ترتیب دهند. بنابراین دیگر از بابت به هم ریختگی لوازم درون کابینت ها نگران باشید. نظم دهنده های آشپزخانه با تفکیک فضای داخلی کابینت و کشوها این نظم را به ارمغان خواهد آورد.

نظم دهنده های سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی از این جهت که محیطی ست که باید بهداشت در آن در حد اعلای خود رعایت شود به طور قطعی نیاز به نظم دهنده دارد. حوله، مسواک، شامپو، شوینده های صورت، بدن و صابون باید در محفظه های جداگانه تعبیه شوند تا ارتباطی با یکدیگر نداشته باشند و دسترسی به آن ها سریع تر رخ دهد.

عکس نظم دهنده سرویس بهداشتی

عکس نظم دهنده سرویس بهداشتی

استفاده از نظم دهنده در محیط سرویس بداتشتی نه تنها به سلامت و بهداشت این محیط کمک می کند بلکه موجب زیبایی هرچه بیشتر آن خواهد شد.

نظم دهنده های لوازم شخصی

افراد دارای انواع و اقسام وسیله های شخصی هستند از عطر و ادکلن گرفته تا شانه و دستمال و لوازم آرایش و لوازم اصلاح و انواع کرم و مواد بهداشتی. این موارد را نمی توان به صورت پراکنده روی میز آرایش قرار داد. به ویژه اگر اتاق شما انحصاری نیست و با فرد دیگری به طور مشترک یک اتاق دارید. بهتر است وسیه های شخصی خود را جدا کنید و درون یک نظم دهنده بچینید تا هم دسترسی به آن راحت باشد و هم با وسیله های دیگری دچار تداخل نشود. این نظم دهنده ها را می توانید روبروی آینه اتاق خود قرار دهید و یا روی میز بگذارید. اینگونه می توانید سریعا به هر وسیله ای که می خواهید دسترسی داشته باشید و بعد آن را سر جایش بگذارید.

نظم دهنده رومیزی

عکس نظم دهنده رومیزی لوازم شخصی

۵ دلیل که باعث میشود شما از نظم دهنده استفاده کنید

  1. هر بار که چیزی را از کشو بیرون می آورید، به چیزهای دیگری آسیب نمی زنید و هر وسیله جای خود را دارد و فضایی برای نگه داری وسایل اضافی نمی ماند.
  2. نیاز نیست که هر سه ماه یک بار کشوها را خالی کنید تا وسایلتان را پیدا نمایید. زیرا از قبل با خرید یک ارگانایزر از شلوغی جلوگیری کرده اید.
  3. دیگر نیاز به کشو های زیاد ندارید و هر بار، با باز و بسته کردن تعداد زیادی کشو برای پیداکردن وسایل خود، به کشو آسیب وارد نمی کنید. در نتیجه طول عمر کشو را نیز بالا خواهید برد.
  4. به صورت کلی نظم، کلمه ای کلیدی است و همین کلید، اساس اصلی آرامش در زندگی شماست.
  5. با انتخاب نظم دهنده های رنگی مخصوص کودکان، هماهنگی و آرامش را از کودکی به آنها آموزش می دهید.

مهمترین نکات هنگام خرید نظم دهنده کشو

1 - به سایز نظم دهنده و سایز کشویتان دقت کنید

اولین فاکتو مهم، انتخاب نظم دهنده بر اساس سایز کشو هایتان است، این وسیله را در اندازه های مختلفی تولید می کنند بزرگ بودن اندازه تقسیم کننده مانع از قراگیری آن داخل کشو می شود. به همین علت باید نظم دهنده ای را انتخاب کنید که اندازه ای متناسب با سایز کشوی کمد یا کابینت منزلتان داشته باشد تا به راحتی بتوان تقسیم کننده را داخل کشو قرار داد.

سایز نظم دهنده کشو

نظم دهنده کشو در سایزهای مختلف تولید می شود

2 - به جنس نظم دهنده ها دقت کنید

شما قطعا در این اوضاع اقتصادی نمیخواهید هر روز یک محصول را خریداری نماید پس به جنس نظم دهنده ها دقت کنید تا جنسی مرغوب و مقاوم داشته باشد. جدا کننده های کشو را از جنس های مختلفی نظیر پلاستیک و پارچه تولید می کنند تقسیم کننده های پلاستیکی وزنی بسیار سبک با قیمتی ارزان دارند بدنه آنها کیفیت مناسبی داشته و از استحکام بالایی برای استفاده کردن برخوردار هستند.

جدا کننده های پارچه ای نیز کیفیت و دوام بالایی داشته و داخل آنها لوازم مختلف را می توان قرار داد هنگام انتخاب هر کدام از آنها ابتدا کیفیت جنس استفاده شده در ساخت جدا کننده را مورد بررسی قرار داده و سپس اقدام به خرید کردن کنید.

3 - دقت داشتن به ویژگی تغییر سایز

ویژگی تغییر سایز در نظم دهنده کشو به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی اقدام به تغییر دادن سایز جدا کننده نمایید و سایز تقسیم کننده را متناسب با اندازه کشوی خود تنظیم کنید به همین علت هنگام خرید بهتر است مدلی انتخاب کنید که قابلیت تغییر سایز را داشته باشد.

4 - قابلیت شستشو

عملکرد شستشوی جداکننده کشو به شما این امکان را می دهد که در صورت کثیف شدن وسیله خود را به راحتی با آب و ضدعفونی بشویید و تمیز کنید. این ویژگی مدل های پارچه ای باعث افزایش طول عمر آن نیز می شود.

5 - دقت داشتن به تعداد محفظه

یکی از نکات خرید نظم دهنده دقت داشتن به تعداد محفظه خواهد بود تقسیم کننده باید تعداد مناسبی محفظه داشته باشد تا لوازم مختلف را بتوان داخل آنها جای داد به همین منظور شما باید متناسب با نیاز خود جدا کننده ای را انتخاب کنید که تعدادی مناسب محفظه داشته باشد تقسیم کننده هایی که تعداد محفظه های آنها بیش از سه عدد است لوازم بیشتری را برای شما نگهداری می کنند.

نظم دهنده پلاستیکی کشو

عکس نظم دهنده پلاستیکی کشو

6 - از مراکز معتبر خریداری نماید

قطعا مراکز معتبر فروش محصولات خانگی برای شما تخفیف و خدمات مناسبی را ارائه می دهند، پس دقت کنید از این مراکز معتبر محصولی را خریداری نمایید.

بهترین مارک نظم دهنده کشو

فانتونی (Fantoni)، ایکیا (Ikea)، مای هوم (My home)

در بازار موجود، بسیاری از مارک ها ارائه دهنده ی نظم دهنده های کشو هستند. اما بهترین مارک نظم دهنده کشو بستگی به نیازها و ترجیحات شما دارد. در ادامه، تعدادی از مارک های معروف در زمینه نظم دهنده های کشو را ذکر خواهم کرد:

  • ایکیا (Ikea): ایکیا یکی از مارک های مشهور و قابل اعتماد در زمینه مبلمان و لوازم خانگی است. آن ها نیز نظم دهنده های کشوی با کیفیت بالا و قابلیت های متنوعی ارائه می دهند.
  • فانتونی (Fantoni): این مارک در زمینه سازماندهی و نظم دهنده های خانه شناخته شده است. آن ها مجموعه ای وسیع از نظم دهنده های کشوی با طرح ها و اندازه های مختلف را ارائه می دهند.
  • مای هوم (My home): مای هوم یکی دیگر از مارک های محبوب است که محصولات زیادی برای سازماندهی و نظم دهنده کشو تولید می کند. آن ها با مواد مرغوب و دوام بالا شناخته می شوند.

در نهایت، بهتر است قبل از خرید مطالعه و بررسی های لازم را انجام داده و نظرات کاربران را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین مارک نظم دهنده کشو را براساس نیازهای شخصیتان انتخاب کنید.

خرید اینترنتی نظم دهنده کشو

نتیجه گیری

قطعا خرید نظم دهنده کشو مناسب می تواند کشو هایتان را منظم کند، و به شما حس اعتماد و منظمی را بدهد زیرا همه چیز در جای خود قرار دارد دیگر دنبال وسایل داخل کشو نمیگردید. نظم دهنده ها ابزاری کاربردی هستند که باید هر خانه ای نسبت به خرید آنها اقدام کنند تا نظم در کشو ها حاکم شود.

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت نظم دهنده کشو چند است؟
قیمت انواع نظم دهنده یا تقسیم کننده کشو از 15 هزار تومان تا 900 هزار تومان می باشد و به عوامل مختلفی همچون برند شرکت تولید کننده، وزن و ابعاد، جنس، تعداد بخش ها، کیفیت ساخت و ... بستگی دارد.
فایده استفاده از نظم دهنده کشو چیست؟
هر بار که چیزی را از کشو بیرون می آورید، به چیزهای دیگری آسیب نمی زنید، با خرید یک ارگانایزر از شلوغی جلوگیری می کنید، طول عمر کشو را به دلیل کمتر باز و بسته شدن آن بالا خواهید برد، در کمترین زمان ممکن به لوازم خود دسترسی خواهید داشت و در وقت خود صرفه جویی می کنید.
تاریخ به روز رسانی : 1402/04/07
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد