منو

میسلار واتر چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد؟

یکی از مراحل مهم در روتین مراقبت پوست پاک کردن صورت در پایان روز است. متخصصان حوزه پوست و زیبایی تأکید دارند که افراد در پایان روز پوست خود را از مواد آرایشی و بهداشتی پاک کنند و هرگز با صورت آرایش شده به رختخواب نروند.

تنوع محصولات آرایشی و بهداشتی به آرایش پاک کن ها نیز رسیده است. انواع آرایش پاک کن و پاک کننده صورت در صنعت آرایشی و بهداشتی شامل موارد زیر است:

 • میسلار واتر Micellar water
 • شیر پاک کن
 • لوسیون
 • تونر
 • ژل شستشوی صورت
 • دستمال مرطوب

آرایش پاک کن مناسب، صورت را از هر گونه مواد آرایشی و آلودگی پاک می کند اما چربی پوست را از بین نمی برد و PH پوست را تغییر نمی دهد، آرایش پاک کن باید با توجه به جنس پوست انتخاب شود. بعضی از آرایش پاک کن ها برای تمام صورت هستند و بعضی مخصوص پاک کردن لب و چشم هستند.

انواع پاک کننده آرایش صورت

استفاده از پد پاک کننده آرایش صورت و میسلار واتر

شیر پاک کن، آرایش پاک کن به نسبت قدیمی است و همچنان محبوب است، میسلار واتر نیز به تازگی به بازار لوازم آرایشی راه پیدا کرده و آرایش پاک کن به نسبت جدیدی است و بسیاری از افراد این محلول را برای پاک کردن آرایش صورت استفاده می کنند. در فرمولاسیون اغلب آرایش پاک کن ها مواد مغذی و مرطوب کننده به کار رفته است.

میسلار واتر نوعی پاک کننده صورت بوده که برای ده ها سال، یکی از رازهای زیبایی در اروپا محسوب می شده است. این محصول نیازی به شستشو نداشته، به پوست آسیب نمی زند و از یک فناوری منحصر به فرد و متفاوت نسبت به سایر پاک کننده های صورت برای کمک به ایجاد تمیزی و نرمی پوست استفاده می کند.

اگر می خواهید یک پاک کننده جدید به روتین پوستیتان اضافه کنید، لازم است با این محصول و نحوه استفاده از آن آشنا شوید. در این مطلب ابتدا توضیحاتی درباره میسلار واتر و عناصر سازنده آن ارائه داده و سپس نحوه استفاده از این محصول را توضیح می دهیم، پس تا انتها با طوطی کالا همراه باشید.

میسلار واتر چیست؟

میسلار واتر Micellar water یک پاک کننده آرایشی در حالت مایع و حاوی مولکول های میسل کوچک است که به راحتی در آب حل می شوند و روغن را به خود جذب می کنند. این به این معنی است که روغن، مواد آرایشی، گرد و خاک، و آلودگی موجود بر روی پوست صورت شما، تنها با چند حرکت ساده توسط میسلار واتر جذب شده و از روی پوست صورت پاک می شوند و باعث احساس نرمی و زیبایی در پوست می شود.

میسلار واتر چیست

عکس انواع مختلف میسلار واتر

میسلار واتر از میسل ها یا ذرات روغنی تشکیل شده است. میسل ها با جذب کثیفی ها و ناپاکی ها، آن ها را از سطح پوست پاک می کنند. میسلار واتر بسیار کامل بوده و می تواند انواع محصولات آرایشی، از کرم پودر بیس گرفته تا آرایش چشم و ریمل را پاک کرده و عرق و چربی اضافی آن را از بین ببرد.

یکی از مزایای میسلار واتر این است که شما بعد از استفاده از آن بر روی پوست، نیازی به شستن صورت خود ندارید؛ زیرا میسلار واتر به طور کامل در پوست صورت شما جذب می شود و در حقیقت به عنوان یک تونر عمل می کند.

اغلب، مراقبت از پوست و پاک کردن آرایش به دو محصول جداگانه احتیاج دارد. بهترین نکته در مورد میسلار واتر این است که این محصول ساده و با کاربری آسان، هر دو کار را انجام می دهد.

عناصر تشکیل دهنده میسلار واتر چیست؟

میسلار واتر از میسل ها، یعنی ذرات لیپیدی پاک کننده که به صورت سوسپانسیونی در آب معلق شده اند، تشکیل شده است. میسلها، هر دو ویژگی آب گریزی و آب دوستی را دارند؛ این بدان معنی است که آن ها می توانند کثیفی، ناخالصی و آرایش صورت را از بین ببرند. ظاهر میسل مانند آب شفاف است؛ اما وقتی با پوست تماس پیدا می کند، متوجه می شوید که این محصول ترکیبات پیچیده بیشتری دارد.

میسل های موجود در میسلار واتر عملکردهای مختلفی دارد؛ از جمله کمک به از بین بردن آرایش، پاک سازی صورت و مرطوب کردن پوست. میسل، مانند آهن ربا، بدون نیاز به سابیدن شدید کثیفی، چربی و آرایش را از سطح پوست تان جدا کرده و بدون آن که پوست تان را خیلی خشک کند، آن را تمیز و آب رسانی می کند. میسل ها آن چنان کامل بوده که حتی می توانند آرایش های ماندگار مانند ریمل ضد آب را نیز پاک کنند.

پاک کردن آرایش چشم با میسلار واتر

پاک کردن آرایش چشم با میسلار واتر

تفاوت تونر و میسلار واتر

زمانی که سخن از تونر و میسلار واترها به میان می آید، معمولا تصور عموم مردم بر این است که این دو محصول تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و دارای کارکردی مشابه هستند. اما باید بدانید که تونر و میسلار واتر دو محصول کاملا متفاوت هستند که ترکیبات و کارکرد آنها نیز با یکدیگر کاملا متفاوت است.

میسلار واترها اغلب ساختاری روغنی دارند و استفاده از آن ها به پوست نیز حالت چرب می دهد. به خاطر همین ساختار روغنی پاک کننده خوبی برای آرایش صورت و حتی آرایش چشم هستند. استفاده از میسلار واترها پیش از شست و شوی صورت توصیه می شود.

در مقابل تونرها کاملا فاقد چربی هستند. اصلی ترین کارایی آن ها تنظیم PH پوست است. با هر بار شست و شوی پوست، سطح آن قلیایی شده و تونر می تواند تنظیم کننده خوبی برای این مشکل باشد. همچنین شوینده ها توانایی پاک سازی کامل و عمیق منافذ باز را ندارند و تونرها می توانند تکمیل کننده نهایی تمیز کردن پوست از هر نوع آلودگی باشند. بنابر این پس از پاک کردن آرایش با میسلار و شست و شوی صورت با انواع شوینده، نوبت به پاکسازی منافذ با استفاده از تونر می رسد.

تونر محصولی است که کاربردهای متعددی دارد و فراتر از یک آبرسان و تمیز کننده صورت است. در واقع اگر محصولی می خواهید که کارهایی فراتر از آبرسانی و پاک کنندگی ملایم انجام دهد، تونر را انتخاب کنید. تونرها هر گونه اثر از پاک کننده های صورت و سایر مواد زائد سرسخت را از بین می برند تا روند روتین پاکسازی را تکمیل کنند. در واقع قدرت پاک کنندگی آن ها بیشتر است و برای پوست های حساس، ناملایم تر هستند.

بر خلاف میسلار واتر، برخی از تونرها حاوی ترکیبات قابض هستند که با باکتری ها مبارزه می کنند، منافذ باز پوست را کوچک تر می کنند و چربی پوست را کنترل می کنند. علاوه بر این، این محصول سطح pH پوست را متعادل می کند و آن را برای مرحله بعدی روتین مراقبت از پوست آماده می کند. تمیزی سطح پوست با کمک تونر، اطمینان می دهد که محصولات مراقبتی که در مرحله ی بعد روتین خود استفاده می کنید، بهتر جذب می شوند.

از میسلار واتر می توانید برای پاکسازی صورت بدون استفاده از آب استفاده کنید. میسلار واتر یک محصول مراقبت از پوست چند منظوره است که آرایش، چربی و سایر آلودگی های روی پوست را بدون خشک کردن آن، پاک می کند. فرمولاسیون سبک این محصول، باعث شده که برای تمام انواع پوست حتی پوست های حساس قابل استفاده باشد.

پیشنهاد مطالعه » تونر صورت چیست؟

چه چیزی میسلار واتر را متفاوت می سازد؟

میسلار واتر، نوعی پاک کننده و تمیزکننده صورت است. اما برتری این محصول نسبت به محصولات شوینده صورت که پیش تر از آن ها استفاده می کردید چیست؟ برخلاف پاک کننده هایی که به شکل فوم یا لوسیون بودند، میسلار واتر ظاهری شبیه به آب داشته و نیازی به شستشو ندارد. میسلار واتر به یک وسیله جانبی نیاز دارد؛ به جای این که از این محصول مستقیماً روی صورت تان استفاده کنید، آن را روی پدهای پنبه ای ریخته و روی صورت تان بمالید. می توانید آرایش و آلودگی پوست تان را (که میسلار واتر از صورت تان پاک کرده است) روی پد مشاهده کنید.

پاک کردن آرایش دختر

پاک کردن آرایش صورت توسط پد آرایشی و میسلار واتر

اکنون که دانستید میسلار واتر چیست ، خوب است به این نکته هم توجه کنید که میسلار واتر فرمولاسیونی ملایم دارد و به پوست آسیب نمی رساند. در حالی که سایر پاک کننده ها ممکن است باعث از بین رفتن رطوبت پوست تان شوند، میسلار واتر در واقع می تواند به مرطوب شدن و آب رسانی آن نیز کمک کند. اگر از هر میکاپ آرتیست مشهوری در مورد محصولات زیبایی که استفاده می کند بپرسید، احتمالاً نام «میسلار واتر» را خواهید شنید.

میسلار واتر، چمدان بستن را نیز راحت تر کرده است. از آنجایی که شب ها برای تمیز کردن صورت تان تنها به یک محصول نیاز دارید، فضای خالی زیادی در کیف آرایشیتان خواهید داشت. به دلیل این که میسلار واتر مثل آب روان است، شما می توانید مقداری از این محصول را (به اندازه نیازتان) در یک بطری کوچک ریخته و همراه داشته باشید.

نحوه استفاده از میسلار واتر چگونه است؟

اکنون که دانستید میسلار واتر چیست با طرز استفاده از آن آشنا شوید. این نوع پاک کننده جدید، با هر پنبه توپی یا پد آرایشی، تاثیر مثبتش را بر جای می گذارد. برای نتیجه بهتر، از پدهای بزرگ پنبه ای استفاده کنید که در اکثر داروخانه ها موجود است. آنها به طور معمول به صورت استوانه هایی حاوی چند پد پنبه ای فروخته می شوند. میسلار واتر (مانند تمام پاک کننده های صورت) باید اولین قدم در روتین مراقبت از پوستتان باشد.

برای استفاده از این محصول:

یک پد پنبه ای را به پاک کننده آغشته کرده و روی صورت تان بکشید؛ این کار را تا زمانی ادامه دهید که هیچ لکه و رنگ جدیدی روی پد ظاهر نشود. برای پاک کردن آرایش چشم، ابتدا مطمئن شوید که پد را به خوبی به پاک کننده آغشته کرده اید.

سپس از روشی که فشردن و نگه داشتن نامیده می شود، استفاده کنید. کافی است پیش از آن که پلک تان را پاک کنید، پد را به آرامی روی پلک تان فشار داده و آن را برای چند ثانیه در محل نگه دارید. روش «فشردن و نگه داشتن» به میسل ها کمک می کند تا مانند آهن ربا عمل کرده و آرایش، آلودگی و ناخالصی های پوستتان را پاک کنند.

نحوه استفاده از پاک کننده میسلار واتر

آیا میسلار واتر برای پوست صورت مضرر است؟

میسلار واتر یک محلول ملایم، بدون الکل، بدون روغن، و بدون هرگونه مواد شیمیایی مضر برای پوست صورت ما است. این محلول دارای مواد صابونی قوی و یا عوامل پاک کننده سنگین نیست که چربی طبیعی و مفید پوست را از بین می برند. در نتیجه، میسلار واتر باعث خشک شدن پوست صورت و چروک شدن آن نمی شود. در عوض پوست را نرم کرده و به آن هیچ گونه صدمه ای نمی زند.

از طرفی دیگر، به دلیل اینکه میسلار واتر حاوی مواد پاک کننده خیلی قوی نیست، ممکن است که نتواند به خوبی تمام مواد آرایشی موجود بر روی پوست صورت شما را از بین ببرد. به همین دلیل، ممکن است که مجبور شوید پس از استفاده از میسلار واتر، از یک شوینده صورت، پاک کننده صورت، و یا تونر صورت استفاده کنید. در این حالت ممکن است با این سوال مواجه شوید که اصلا چرا باید به جای محصولات پاک کننده آرایشی دیگر، از میسلار واتر استفاده کنیم؟ دلایل بسیار برای این کار وجود دارند که در ادامه آنها را برای شما شرح می دهیم.

بهترین مدلهای میسلار واتر

عکس پاک کننده میسلار واتر

چرا باید از میسلار واتر استفاده کنیم؟

 1. بر خلاف پاک کننده های آرایشی دیگر، شما بعد از استفاده از میسلار واتر معمولا نیازی به شستن پوست صورت خود ندارید. چون این محلول، هیچ ردی از چربی و یا مواد شیمیایی مضر بر روی پوست صورت شما باقی نمی گذارد.
 2. این محلول هیچ ماده شیمیایی ای در ترکیبات خود ندارد. به همین دلیل چشمان شما را اذیت نمی کند و باعث قرمز شدن چشم ها و یا اشک ریختن شما نمی شود. همچنین، ترکیب آب و گلیسیرین موجود در میسلار واتر، برای خانم هایی که پوست حساسی دارند نیز بسیار مناسب است.
 3. میسلار واتر یک محلول لایه بردار نیست و در ترکیبات خود الکل نیز ندارد. به همین دلیل، باعث خشک شدن و یا ملتهب شدن پوست صورت شما نخواهد شد. این محلول ملایم، با پوست شما به نرمی رفتار می کند!
 4. میسلار واتِر به راحتی مواد آرایشی را از روی پوست صورت شما پاک کرده، و این مواد را روی پوست پخش نمی کند. همچنین، استفاده از آن باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. هیچ نیازی هم ندارید که در دستشویی از آن استفاده کنید. حتی می توانید زمانی که روی تخت نشسته اید با میسلار واتر پوست صورت خود را پاک کنید و پس از آن با خیال راحت بخوابید.

نحوه استفاده از میسلار واتر

نحوه استفاده از میسلار واتر با پد آرایشی

چه مواقعی باید از میسلار واتر استفاده کرد؟

اکنون که با نحوه استفاده از میسلار واتر آشنا شده اید، لازم است بدانید که در چه مواقعی باید از این محصول استفاده کنید:

آیا در آرایش تان اشتباه کرده اید؟ آیا ریملتان پخش شده است؟ به جای این که مجدداً تمام صورت تان را بشویید، می توانید از میسلار واتر استفاده کنید. کافی است یک گوش پاک کن را درون محلول آرایش پاک کن فرو کرده و اشکالات آرایش تان را پاک کنید. حتی در روزهایی که هیچ آرایشی ندارید نیز می توانید برای شاداب به نظر رسیدن پوست تان از میسلار واتر استفاده کنید. زمانی که در حال پیاده روی هستید یا بیرون از خانه ورزش می کنید، برای تمیز کردن ظاهرتان و دور کردن هرگونه آلودگی از سطح پوست تان، این محصول را به همراه داشته باشید.

حتی اگر نوعی فعالیت سنگین داشته باشید، میسلار واتر می تواند به شما کمک کند که سرحال به نظر برسید. برای این که دائم بتوانید پوست تان را به راحتی پاک سازی کنید، از دستمال مرطوب بر پایه میسلار واتر استفاده کنید. بعد از باشگاه، روزهای که تعریق زیادی دارید یا مواقعی که پوست تان به تقویت بیشتری نیاز دارد، دستمال های مرطوب بر پایه میسلار واتر بسیار مناسب هستند.

کاربردهای میسلار واتر

1 - تمیز کردن صورت در صبح

به طورکلی برای تمیز کردن یک پوست نرمال می بایست هر روز صبح و شب آن را شستشو داد. گاها برای افراد بسیار دشوار است که هر روز دو بار صورت خود را با آب بشویند. از این رو استفاده از این پاک کننده ها می تواند یک انتخاب خوب باشد، زیرا خیلی سریع و بدون اینکه نیاز به آب داشته باشید، می توانید صورت خود را حتی در رختخواب از هرگونه آلودگی تمیز نمایید. برخی افراد برای مراقبت از پوست خود، شب ها از انواع ماسک ها و سرم ها استفاده می کنند. لذا صبح ها می توان برای شستشوی آنان از میسلار واتر استفاده کرد.

2 - پاک کردن آرایش

میسلار واتر می تواند هرگونه آرایش غلیظی را مخصوص آرایش هایی که دارای مواد آرایشی روغنی است، تنها در عرض چند دقیقه تمیز نماید. از این لحاظ نوع عملکرد پاک کننده فوق همانند تونر می باشد. با توجه به ساختار ملایم آن، می توان برای پاک کردن آرایش، چندین پشت سر هم از آن بهره برد.

خرید اینترنتی ویسلار واتر

3 - شاداب کردن پوست

یکی دیگر از کاربردهای میسلار واتر، کمک به داشتن پوستی شاداب و سالم است. میسلار واتر می تواند رطوبت پوست شما را تامین نماید. بسیاری از افرادی که آرایش و گریم غلیظ دارند، ممکن است در طول روز با احساس گر گرفتگی و گرمای زیاد روبرو شوند. در این شرایط می توان مقداری میسلار را به پنبه آغشته کرد و به صورت ضربه به روی پوست زد تا رطوبت مورد نیاز پوست به آن جذب شود. در واقع این روش، هیدراته نمودن سریع پوست محسوب می شود.

4 - تمیز کردن براش های آرایشی

یکی از کاربردهای اساسی میسلار واتر، برای تمیز کردن براش های آرایشی می باشد. شما می توانید مقداری از این پاک کننده را در ظرفی ریخته و سپس براش را در آن قرار دهید. در نهایت به کمک یک حوله یا پارچه نرم به راحتی چربی و مواد آرایشی سطح آن را تمیز نمود.

بهترین و پرفروش ترین مدلهای میلسار واتر

1 -

میسلار واتر صورت نیوساد حجم 250میلی لیتر

میسلار واتر صورت نیوساد حجم 250میلی لیتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۲۵۰ میلی ‌لیتر
 • وزن
  ۲۸۳ گرم
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • سازگار با پوست های
  انواع پوست

در فرمولاسیون محلول آرایش پاک کن نیوساد از تکنولوژی میسلار واتر استفاده شده است. به همین دلیل بعد از استفاده نیاز به شستشو ندارد و برای پاک کردن آرایش انواع پوست های حساس، نرمال، خشک و مرطوب و چرب مناسب است.

این تکنولوژی قابلیت پاک کردن آرایش ضد آب چشم و صورت را فراهم آورده است. در فرمولاسیون دانش بنیان محلول آرایش پاک کن نیوساد از مواد پری بیوتیکی مانند فروکتوالیگوساکاریدها و قندهای دیگر استفاده شده است. این مواد به صورت انتخابی باکتری های بیماری زا را از بین می برند و باعث افزایش رشد باکتری های مفید سطح پوست می شوند و از این طریق به حفظ و ترمیم فلور نرمال پوست کمک می کنند.

ویژگی های این میسلار واتر : شاداب کننده، پاک کننده، آبرسان، ضد آلودگی

بیشتر
2 -

پاک کننده آرایش گارنیه مدل میسلار واتر پیور اکتیو

پاک کننده آرایش گارنیه مدل میسلار واتر پیور اکتیو
مشخصات محصول
 • حجم
  400 میلی لیتر
 • ترکیبات
  بدون چربی
 • سازگار با پوست های
  چرب و مختلط

میسلار واتر پیور اکتیو گارنیه مخصوص پوست های مختلط تا چرب و مستعد جوش و آکنه می باشد که چربی اضافی پوست را گرفته، ظاهری مات به آن می بخشد و منافذ باز را نیز کاهش می دهد اما پوست را خشک نمی کند و لطافتش را حفظ می نماید و برای کل صورت از جمله چشم ها و لب قابل استفاده است.

ویژگی های بارز این میسلار واتر : مات کننده، لطافت بخش، کوچک کننده منافذ باز پوست، کاهش دهنده چربی، ضد آلودگی، شفاف کننده، آبرسا

بیشتر
3 -

پاک کننده قوی آرایش شاربوت مدل میسلار واتر

پاک کننده قوی آرایش شاربوت مدل میسلار واتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۲۵۰ میلی ‌لیتر
 • ترکیبات
  بدون پارابن
 • سازگار با پوست های
  خشک

پاک کننده قوی آرایش، مخصوص پوست های خشک و معمولی، مناسب برای چشم، لب و صورت، افزایش شادابی و رطوبت پوست بدون ایجاد حساسیت، باعث پاک سازی و به طور کامل تمام آلودگی ها را از روی پوست پاک میکند و باعث شادابی، طراوت و حفظ رطوبت پوست می گردد.

تامین رطوبت عمقی پوست برای مدت طولانی و تحریک و فعالسازی عملکرد های حیاتی پوست می شود. بدون نیاز به شستشو و آب کشی. میسلار واتر شاربوت با فرمولاسیون و متریالی خاص تحت لیسانس شینکل کانادا و فاقد پارابن میباشد.

بیشتر
4 -

محلول پاک کننده آرایش ایلابرت مدل میسلار واتر A

محلول پاک کننده آرایش ایلابرت مدل میسلار واتر A
مشخصات محصول
 • حجم
  ۲۱۰ میلی ‌لیتر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • ترکیبات
  بدون الکل
 • سازگار با پوست های
  خشک

اگر شما پوست خشکی دارید، تولید سبوم و تنظیم رطوبت شما مختل شده است. برای جلوگیری از خشک شدن بیشتر پوست، باید از پاک کننده ای استفاده کنید که برای پوست خشک طراحی شده است. با ترکیبات مراقبتی مانند میسلار واتر ایلابرت می توانید به تسکین پوست خشک و همچنین پاکسازی و پاک کردن آرایش خود کمک کنید.

البته در دماهای سرد، بادهای تند یا هوای گرم خشک رطوبت پوست شما ممکن است از بین برود و به موانع محافظ طبیعی پوست آسیب برسد. پاکسازی با میسلار واتر ایلابرت به صورت روزانه می تواند به جایگزینی رطوبت کمک کند و پوست شما را شاداب کند.

استفاده از لوازم بهداشتی نامناسب، مانند پاک کننده های مبتنی بر صابون، می تواند پوست را خشک کند. از یک شوینده آبرسان استفاده کنید تا به پوست خود درمان و رطوبت مورد نیاز را بدهید. میسلار واتر ایلابرت بهترین پاک کننده آرایش را برای پوست های خشک است.

اگر پوست خشکی دارید، میسلار واتر ایلابرت می تواند بهترین پاک کننده آرایش، بدون ایجاد خشکی برای پوست شما باشد.

 • توجه: دور از دسترس اطفال نگهداری شود. فقط برای استعمال خارجی است.
 • شرایط نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از آفتاب نگهداری شود.
بیشتر
5 -

پاک کننده آرایش صورت رندل مدل میسلار واتر

پاک کننده آرایش صورت رندل مدل میسلار واتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۳۰۰ میلی ‌لیتر
 • ترکیبات
  دارای گلیسیرین
 • سازگار با پوست های
  خشک

میسلار واتر رندل یک پاک کننده ملایم و در عین حال موثر برای پاک کردن آرایش صورت است. این محصول تخصصی برای پوست های خشک تولید شده و به راحتی تمامی آرایش را از روی پوست صورت به صورت عمقی پاکسازی می کند.

این محلول پاک کننده حاوی عصاره آلوئه ورا و گلیسیرین است که علاوه بر پاک کردن آرایش صورت موجب حفظ رطوبت و تغذیه پوست شما نیز می شود. این محلول پاک کننده فاقد پارابن و الکل است به همین دلیل آسیبی برای پوست شما نخواهد داشت و با خیالی راحت می توانید از این محلول استفاده کنید.

برند رندل محصولات باکیفیت و کاربردی بسیاری در زمینه محصولات بهداشت شخصی دارد. اگر پوست شما خشک است و به یک محلول پاک کننده آرایشی احتیاج دارید ما به شما محلول پاک کننده آرایش صورت رندل مدل میسلار واتر را پیشنهاد می دهیم.

بیشتر
6 -

میسلار واتر فور اور لیدی با ویتامین سی

میسلار واتر فور اور لیدی با ویتامین سی
مشخصات محصول
 • حجم
  ۱۵۰ میلی ‌لیتر
 • سازگار با پوست های
  انواع پوست

میسلار واتر ویتامین سی فوراور لیدی یک محلول پاک کننده آرایش مناسب انواع پوست می باشد. این محلول برای پاک کردن انواع آرایش صورت، چشم ها و لب کاربرد دارد و به راحتی آرایش های ضد آب را پاک می کند.

میسلار واتر فوراور لیدی به آسانی و بدون اینکه موجب خشکی و التهاب پوست شود آن را عمیقا تمیز می کند و آلودگی وچربی اضافی را حذف می کند. ویتامین سی موجود در این محصول موجب روشن شدن پوست صورت می شود. این محصول فاقد پارابن و الکل است.

ویژگی های میسلار واتر فوراور لیدی : مرطوب کننده، روشن کننده، جوان کننده، پاک کننده آرایش، بازسازی کننده، آرامش بخش، قابل شستشو

بیشتر
7 -

محلول پاک کننده آرایش دینا مدل میسلار واتر

محلول پاک کننده آرایش دینا مدل میسلار واتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۴۰۰ میلی لیتر
 • وزن
  ۴۱۹ گرم
 • سازگار با پوست های
  انواع پوست

محلول میسلار واتر پاک کننده آرایش دینا حاوی عصاره آلوئه ورا و خیار است که به آبرسانی و رطوبت دهی بیشتر کمک کرده و با قدرت پاک کنندگی بالا آلودگی ها و انواع آرایش حتی آرایش های ضد آب را از صورت شما پاک خواهد کرد. این محصول با فرمولاسیون غیرچرب و رایحه ای ملایم مانع از ایجاد هرگونه حساسیت و تحریک می شود و احساس شادابی و طراوت را برای شما به ارمغان می آورد.

8 -

محلول پاک کننده آرایش صورت موزیلا مدل میسلار واتر

محلول پاک کننده آرایش صورت موزیلا مدل میسلار واتر
مشخصات محصول
 • حجم
  3۰۰ میلی لیتر
 • ترکیبات
  دارای عصاره
 • سازگار با پوست های
  چرب

محلول پاک کننده آرایش صورت موزیلا مدل میسلار واتر حجم 300 میلی لیتر کاملاً استاندارد تولیدشده است. این محصول مناسب صورت، لب و چشم است و دارای انواع عصاره های مفید است. این محصول آسیبی برای پوست شما نخواهد داشت و با خیالی راحت می توانید از آن استفاده کنید.

9 -

میسلار واتر کلیون مدل Micellar Cleansing Water

میسلار واتر کلیون مدل Micellar Cleansing Water
مشخصات محصول
 • حجم
  3۰۰ میلی لیتر
 • سازگار با پوست های
  انواع پوست
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا

محلول پاک کننده کلیون راهی است آسان و سریع جهت پاک کردن مواد آرایشی و آلودگی ها از صورت شما. این محصول آلودگی ها و مواد آرایشی بر روی پوست صورت را به شکلی عمیق و کامل با بکارگیری بسیار موثر مواد پاک کننده ملایم خود زدوده و موجب شادابی و آبرسانی به پوست صورت، اطراف چشمها و لب ها میگردد.

وجود فرمولی ملایم و بدون مواد معطر آلرژیک موجب گردیده که این محصول برای انواع پوست ها به ویژه پوست های حساس و خشک مناسب باشد.

طریقه مصرف : محلول را بر روی یک تکه پنبه ریخته و به آرامی صورت چشم ها و لب ها را پاک کنید. (بدون نیاز به آبکشی)

بیشتر
10 -

محلول پاک کننده آرایش صورت مدانسر مدل میسلار واتر

محلول پاک کننده آرایش صورت مدانسر مدل میسلار واتر
مشخصات محصول
 • حجم
  ۲۷۵ میلی ‌لیتر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • ترکیبات
  دارای عصاره
 • سازگار با پوست های
  معمولی
 • مناسب برای
  بانوان و آقایان

محلول پاک کننده آرایش مدانسر تولید شده با بهترین مواد اولیه با فرمولاسیون جدید و تکنولوژی میسلار واتر پوست صورت را از تمام مواد آرایشی پاکسازی نموده و باعث رطوبت رسانی به آن می گردد.

محلول مدانسر با دارا بودن ماده موثره زینک از التهابات پوستی جلوگیری می نماید و حساسیت زا نمی باشد. محلول مدانسر مناسب صورت، لبها و چشمها بوده و با خیالی آسوده بدون نیاز به شستشو و آبکشی پس از مصرف از آن استفاده نمایید.

محلول آرایش پاک کن مدانسر عاری از هرگونه ماده شیمیای مضر برای پوست و همچنین پارابن، اسانس، الکل، روغن و مشتقات حیوانی می باشد.

بیشتر

نکات ضروری هنگام خرید میسلار واتر

قبل از خرید میسلار واتر حتما مشخصات محصول را به دقت مطالعه نمایید. بین برندهای مختلف، برخی جزئیات متفاوت است. در ادامه برخی تفاوت های برندهای مختلف میسلار واتر را برای شما شرح می دهیم:

 • میسلار واترها عموماً بدون بو هستند اما برخی برندها محصولات عطردار تولید کرده اند.
 • برخی از برندها دارای کمی الکل هستند و مناسب برای چشم نیستند.
 • برخی از انواع میسلار واترها، دارای قدرت پاک کنندگی کمتری هستند و برای پاکسازی آرایش های سنگین مناسب نیستند. در عوض برای پاکسازی پوست از کرم های سبک روزانه بسیار مناسب هستند.
 • انواع خاصی از این محصولات چرب هستند و برای پوست های چرب مناسب نیستند.
 • تعدادی از انواع میسلار واتر قابل استفاده روی گردن هم می باشند.

بهترین مدل های میسلار واتر

کلام آخر

اگر به تازگی وارد دنیای میسلار واتر شده اید، به شیوه نوین روتین پاک سازی پوست خوش آمدید. با توجه به تاثیر به سزای این نوع پاک کننده روی پوست و سهولت استفاده از آن که نیازی به شستشو ندارد، احتمالا به دنبال شوینده دیگری نخواهید رفت.

شما می توانید از این پاک کننده ها صبح ها قبل از آرایش و شب ها قبل از خواب استفاده کنید. باید در نظر داشته باشید که میسلار واتر دارای ترکیبات بسیار سبکی است. از همین رو می توان آن را برای انواع پوست ها استفاده کرد. توجه به این نکته نیز الزامی است که میسلار ها و تونر ها مکمل یکدیگر هستند. میسلار ها می توانند پوست صورت را از هرگونه آلودگی تمیز کنند. در مقابل تونر ها نیز قادر هستند با بستن منافذ و لایه برداری ملایم به شادابی و طراوت پوست کمک کنند.

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت انواع میسار واتر چند است؟
قیمت انواع میسلار واتر به عواملی همچون برند شرکت تولید کننده، ترکیبات تشکیل دهنده، حجم، ویژگی ها، سازگاری با انواع پوست و ... بستگی دارد، اما در حالت کلی قیمت میسلار واتر از 40 هزار تومان تا 600 هزار تومان می باشد.
تفاوت تونر و میسلار واتر در چیست؟
میسلار واترها اغلب ساختاری روغنی دارند و استفاده از آن ها به پوست نیز حالت چرب می دهد و برای پاکسازی صورت بدون استفاده از آب استفاده می شود. در مقابل تونرها کاملا فاقد چربی هستند. تونرها هر گونه اثر از پاک کننده های صورت و سایر مواد زائد سرسخت را از بین می برند. در واقع قدرت پاک کنندگی آن ها بیشتر است.
بهترین برند های میسلار واتر کدامند؟
از بهترین و معروف ترین برندهای تولید کننده میسلار واتر می توان به برند نیوا، کامان، لافارر، سیمپل، بایودرما، نیوساد، گارنیر، اون، دینا، رندل، شاربوت، روبیان، کلوین، واتسونز و ... اشاره کرد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/09/19
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد