منو

مسواک سیلیکونی چرخشی 360 درجه یو شکل کودک چیست؟

بهداشت دهان و دندان کودکان یکی از مهمترین مواردی است که والدین باید توجه ویژه ای به آن از خود نشان دهند. مسواک کردن دندانهای بچه ها یکی از دشوار ترین کارهای بچه ها است که بچه ها به درستی خودشان نمی تواند این کار را انجام دهد و اغلب با مقاومت بچه ها همراه است.

در این مطلب از طوطی کالا قصد داریم مسواک متفاوت و جدیدی را با عنوان "مسواک چرخشی سیلیکونی U شکل 360 درجه" خدمت تان معرفی کنیم تا در زمان کمتر و با علاقه بیشتر کودکان (به دلیل جنس سیلیکونی و اذیت نکردن دندان کودکان توسط آن) اقدام به مسواک زدن دندان کودک دلبندتان (توسط خود شما یا خود کودک) بنمائید.

مسواک چرخشی سیلیکونی

عکس مسواک چرخشی سیلیکونی 360 درجه کودک

ساختار مسواک سیلیکونی یو شکل بچه گانه و کودکانه

مسواک جدید سیلیکونی کودک با ساختار کاملا متفاوت و بسیار ساده به بازار عرضه شده که از یک مواد سیلیکونی به صورت یو شکل و مناسب با دندان و لثه بچه ها و یک دسته درست شده است و به راحتی بر روی دندانها قرار می گیرد. همان طور که در تصویر مسواک سیلکونی مشاهده می کنید ظاهر متفاوت این مسواک کاملا مشهود است .

بر روی قسمت سیلیکونی این مسواک (که جنس بسیار نرم و با کیفیتی دارد و با توجه به تمامی استانداردهای بهداشتی تولید شده است) در هر دو طرف (هم قسمت بالا مخصوص شستشوی دندانهای بالا هم در قسمت پایین مخصوص شستشوی دندان های پایین) چهار ردیف فرچه برای تمیز کردن قسمت های کناری و بین آنها بکار برده شده است که به خوبی دندان ها را تمیز کرده و از آسیب زدن به دندانها جلوگیری می کند.

دسته بسیار زیبایی و فانتزی هم متناسب با دست کودکان طراحی شده که کودکان می توانند خود به تنهای بدون کمک والدین دندان های خود را تمیز کنند.

هیچ وقت برای شروع مسواک زدن دهان نوزاد زود نیست. حتی قبل از رشد اولین دندان، باکتری ها در دهان نوزاد رشد می کنند. باکتری ها از کجا می آیند؟ قندهای موجود در مکمل ها و شیر مادر، مقصرهای اصلی این مشکل هستند. زمانی که قندها بر روی لثه های نوزاد قرار می گیرند، می توانند باعث تجمع باکتری ها شوند. در حالی که همه افراد مقداری باکتری در دهان خود دارند، هدف شما باید پیشگیری از تجمع وسیع باکتری ها باشد چراکه این امر می تواند در آینده منجر به مشکلات سلامت دندان شود.

سیلیکون در زمان رشد دندان های نوزاد می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد چرا که مسواک های معمولی باعث آسیب به لثه ها شده و کودک نسبت به مسواک زدن حس بدی پیدا می کند.

مسواک زدن دندان کودک

تصویر مسواک سیلیکونی کودک

همچنین می توانید مسواک سیلیکونی را درون فریزر قرار داده و از آن به عنوان روشی عالی و ملایم برای تسکین ناراحتی های زمان رشد دندان استفاده کنید. همه مسواک های سیلیکونی قابلیت ضدعفونی در آب جوش را دارند.

اولین دندان نوزاد شما بین 6 ماهگی تا 1 سالگی رشد خواهد کرد با این حال این زمان ممکن است در کودکان مختلف متفاوت باشد. اولین مسواک استفاده شده برای نوزاد باید از جنس سیلیکون بوده و یا موهای آن از جنس نایلون نرم باشند.

حرید مسواک چرخشی یو شکل سیلیکونی کودک

عکس مسواک یو شکل چرخشی کودک

مزیت مسواک سیلیکونی نسبت به مسواک های معمولی

  • به طور همزمان هم دندان های قسمت بالا و هم دندان های قسمت پایین با هم شستشو داده می شوند در نتیجه وقت کمتری صرف شستشو دندانها می شود.
  • به خاطر وجود مواد سیلیکونی یو شکل متناسب با دندان بچه ها تمامی قسمت های دندان ها و لثه ها به خوبی شستشو داده می شود حتی دندان های آسیاب.
  • وجود چهار ردیف از فرچه های سیلیکونی در قسمت یو شکل این مسواک سبب می شود که حتی ریز ترین باقی مانده غذا ها از بین دندانها را خارج کند و تمیزی بیشتری به دندان ها ببخشد.
  • از دسته مقاوم و مناسب تری نسبت سایر مسواک های معمولی برخوردار است.
  • فرچه های این مسواک چون از جنس سیلیکون هستنند هیچ گونه آسیبی به دندان ها و لثه ها نمی زنند و موجب زخم های و آسیب احتمالی نمی شود و در شکل و ساختار دندان ها کوچکترین تغییری را ایجاد نمی کنند.
  • فقط با یک حرکت 90 درجه به صورت کامل دندان ها را می توانند تمیز کنند و نیازی به تغییر حالت مسواک و یا فرچه آن ندارد.
  • وجود فرچه های سیلیکونی برای دندان ها حالت تمیزی را به ارمغان می آورد و برای لثه ها کار ماساژور انجام می دهد و سبب گردش خون بیشتر در قسمت لثه ها می شود.

در مجموع می توان گفت که این محصول به خاطر شکل و ظاهر متفاوتش انقلابی جدید در صنعت مسواک سازی بچه ها بوده است.

خرید اینترنتی مسواک چرخشی کودک

نحوه عملکرد مسواک چرخشی سیلیکونی کودک U شکل

نتیجه گیری

مسواک سیلیکونی کودک، تجربه مسواک زدن ایمن و راحت برای کودکان را به ارمغان می آورد. جنس این مسواک از مواد نرم سیلیکونی تشکیل شده است و دستگیره های آسان برای ایجاد راحتی و کنترل در هنگام مسواک زدن وجود دارد.

ظاهر زیبا و جالب این مسواک باعث می شود کودکان علاقه بیشتری به مسواک زدن دندان های خود داشته باشند. به شما پیشنهاد میکنیم حتما این مسواک را برای کودکان خود تهیه کنید تا هم برای مسواک زدن علاقه بیشتری نشان دهند و هم دندان های سالم و تمیزی داشته باشند و شما هم از هزینه های اضافه و سرسام آور دندان پزشکی راحت شوید!

خرید مسواک چرخشی 360 درجه

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
مسواک چرخشی سیلیکونی چه فرقی با مسواک معمولی دارد؟
در این نوع مسواک به طور همزمان دندان های قسمت بالا و پایین با هم شستشو داده می شوند در نتیجه وقت کمتری صرف شستشو دندانها می شود. تمامی قسمت های دندان ها، لثه ها و حتی دندان های آسیاب به خوبی شستشو داده می شود، فرچه های این مسواک چون از جنس سیلیکون هستنند هیچ گونه آسیبی به دندان ها و لثه ها نمی زنند.
مسواک چرخشی سیلیکونی یو شکل برای چه سنی مناسب است؟
این مسواک مخصوص کودکان بین 2 الی 10 سال می باشد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/01/03
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد