لیست بهترین ماساژورهای دستی ارزان قیمت برای صورت، بدن و سر

استفاده از ماساژ یا دستگاه های ماساژور برای انسان ها بسیار مفید بوده و می تواند خستگی را از بدن افراد خارج کند. هم چنین ماساژ می تواند به افراد کمک کند تا گرفتگی رگها و عروق در بدنشان از بین برود و بدن سرحال را داشته باشند. امروزه با وجود تغییر فعالیت های بدنی در هنگام کار، گرفتگی و خستگی در عضلات انسانها بیشتر دیده می شود.

کارمندانی که در روز به مدت زیادی پشت میز خود بر روی صندلی می نشینند باعث می شود درد زیادی را در کمر، کتف، گردن، شانه و… مشاهده کنند. به همین دلیل باید از ماساژ و دستگاه های ماساژور نیز استفاده کنند. ماساژور دستی محصولی است که می تواند به راحتی در کوتاه ترین زمان بدن خسته انسان را به بدن شاداب و سرحال تبدیل کند.

دستگاه های ماساژور به دو گونه برقی و غیر برقی تقسیم می شوند. ماساژور دستی جزء محصولاتی هستند که بدون کمک گرفتن از منبع انرژی برق شهری یا باتری توسط عضلات دست نقش خود را بر روی بدن اعمال می کند. می توان گفت یکی از خوبی های این دسته از ماساژور دستی غیر برقی بودن آن است که دیگر نگران سوختن و یا خراب شدن در آن نخواهیم بود.

انواع ماساژور

ماساژور برقی

به دلیل قابلیت استفاده راحتشان این مدل از ماساژورها مورد استقبال بسیاری از افراد قرار دارند، به علاوه این مدل ها نیاز به صرف انرژی فرد ندارند. این انواع دستگاه ماساژور که به راحتی قابل حمل و جا به جایی هستند، می توانند در منزل و محل کار و حتی درون اتومبیل مورد استفاده قرار گیرند و علاوه بر ماساژ نقطه مورد نظر باعث گرم کردن آن و در نتیجه احساس آرامش فرد می شوند.

ماساژور دستی

جزو مدل های اولیه ماساژور هستند که با کمک نیروی دست و یا باطری کار می کنند. از آنجایی که این ماساژورها معمولا به انرژی برق نیاز ندارند، در هر موقعیتی قابل استفاده هستند. به علاوه این ماساژورها به دلیل وزن کمی که دارند مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارند.

ماساژور دستی وسیله ای است که این امکان را به افراد می دهد تا هر نقطه از بدن را ماساژ داده و خود را از شر گره های عضلانی و گرفتگی ها خلاص نمایند. آنها میتوانند از این دستگاه برای ماساژ اندام هایی همچون کمر، شانه، شکم، پاها و دست ها استفاده کنند و نتایج قابل قبولی را دریافت نمایند. معمولا پزشکان اولین پیشنهادی که برای درمان گرفتگی عضلات ارائه می دهند استفاده از دستگاه ماساژور است.

لیست بهترین ماساژور های دستی ارزان قیمت

1 -

ماساژور الیپس مدل Handy

ماساژور دستیالیپس مدل هندی دارای چهار عدد پایه است کهدر انتهای پایه ها گوی های گردی قرار دارند که لغزش مناسبی را هنگام ماساژ به وجود خواهند آورد. این ماساژور را می توان برای ماساژ قسمت های مختلف بدن مانند شانه، پشت، بازو، پا و یا عضلات گردن مورد استفاده قرار داد. با حرکت این گوی ها روی سطح پوست جریان خون موضعی افزایش می یابد و افزایش جریان خون به دفع سموم بدن کمک می کند و باعث می شود حس خوشایندی به شخص دست بدهد
مشخصات محصول
 • مناسب برای
  تمام بدن
 • نوع ماساژ
  حرکتی
2 -

ماساژور سر کد e2112

این ماساژور 12 عدد میله ی فلزی دارد که به یک دسته وصل هستند. در انتهای هرکدام از این میله ها یک سری کروی قرار گرفته است تا در هنگام تماس با سر آسیبی به پوست سر نرسد. با استفاده از دسته ای که در انتهای این ماساژور قرار گرفته، می توان سری های آن را روی پوست سر قرار داد و با حرکت دادن آن میزان جریان خون به مرور افزایش می یابد.
یکی از دلایل ریزش مو، کاهش جریان خون در رگ های سر است. برای جلوگیری از این اتفاق می توان روش های گوناگونی را به کار برد که یکی از آن ها ماساژ دادن پوست سر است. ماساژ دادن پوست سر، موجب افزایش جریان خون در رگ ها، تغذیه ی بهتر پوست و مو و تقویت پیاز مو می شود.
استفاده از ماساژور پیش از خواب کمک می کند که خوابی عمیق تر داشته باشید. هرچند این وسیله ظاهری عجیب دارد؛ اما قیمت پایین و کارکرد جالبش آن را در دسته ی محصولات بسیار کاربردی قرار می دهد. شاخه های این محصول از جنس استیل می باشند که باعث میشود با بدن سازگاری داشته باشند و زنگ نزنند. هم چنین در سر شاخک ها زایده هایی برای جلو گیری از خراش پوست تعبیه شده است که بسیار مقاوم می باشند.
مشخصات محصول
 • مناسب برای
  سر
 • نوع ماساژ
  حرکتی
3 -

ماساژور بدن تن زیب مدل Pinch Rolling

ماساژور تن زیب (Tanzib) مدل (Pinch Rolling) یک ماساژور کوچک و سبک است که می توانید همیشه آن را همراه خود داشته باشید و استفاده کنید. این ماساژور از روش نیشگونی برای ماساژ دادن استفاده می کند و برای تمام بدن قابل استفاده است.
مشخصات محصول
 • مناسب برای
  تمام بدن
 • نوع ماساژ
  حرکتی
4 -

ماساژور سر الیپس مدل Prong

این ماساژور دارای 5 سر می باشد که در انتهای هرکدام از آن ها یک سری کروی فلزی سیقل داده شده قرار گرفته است تا در هنگام تماس با سر آسیبی به پوست سر نرسد و براحتی بر روی پوست بلغزد. یکی از دلایل ریزش مو ، کاهش جریان خون در رگ های سر است و برای جلوگیری از این اتفاق می توان روش های گوناگونی را به کار برد که یکی از آن ها ماساژ دادن پوست سر است
مشخصات محصول
 • مناسب برای
  سر
 • نوع ماساژ
  حرکتی
 • سایر توضیحات
  تنوع رنگ بندی، قابل شستشو
5 -

ماساژور دستی مدل donya1

ماساژور دستی مدل donya1 با حرکت دادن غلتک بر روی پوست فشار ملایمی به پوست وارد می شود که پزشکان معتقدند باعث متوازن شدن مایعات پوستی و خروج سموم از پوست می شود. یک متخصص زیباییکه از این وسیله استفاده می کند اعتقاد دارد، حرکت غلتک روی پوست مثل ورزش کردن بدن است.
با حرکت غلتک بر روی پوست چند اتفاق می افتد که از نظر علمی هم درست است. گردش خون بهتر می شود چون غلطک مثل ماساژ عمل می کند. به دلیل جمع شدن مایعات در بعضی از قسمت های صورت مثل روی گونه حرکت غلتک آن ها را متوازن می کند. در نتیجه پف زیر چشم از بین می رود. خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد.
در واقع مثل یک ورزش باعث سفت شدن عضلات صورت و کاهش چین و چروک ها می شود.سلول سازی پوست را سریع تر می کند. با گردش غلتک روی پوست سلول های مرده سریع تر کنده شده و جای آن ها سلول های جدید که زیر آن ها مخفی مانده اند ظاهر می شود. جذب کرم های پوست با کمک این غلطک بهتر صورت می گیرد پس تاثیر کرم ها بیشتر می شود.همچنین می توانید با قسمت کوچک ماساژور ناحیه اطراف چشم خود را ماساژ دهید. سنگ این ماساژور سنگ یشم می باشد که علاوه بر زیبایی بسیار محکم می باشد
مشخصات محصول
 • مناسب برای
  تمام بدن
 • نوع ماساژ
  حرکتی
6 -

ماساژور بدن تن زیب مدل بادی

برای این کالا، دسته ای در بدنه در نظر گفته شده که به راحتی می توان آن را در دست گرفت. سری این محصول به صورت رولی است؛ به این صورت که با قراردادن آن روی بدن، به صورت چرخشی حرکت می کند.
روی سری رولی این کالا، برجستگی های ریزی قرار دارد که در تماس با پوست بدن جریان خون را افزایش داده و به رفع خستگی ماهیچه ها کمک فراوانی کند. هرچند این محصول به صورت دستی کار می کند، کاربرد آسانش می تواند موردپسند بسیاری از افراد باشد. ماساژور Body دارای سری رولی و یک دسته ی کوتاه برای ماساژدادن کل بدن است.
مشخصات محصول
 • مناسب برای
  تمام بدن
 • نوع ماساژ
  حرکتی
 • سایر توضیحات
  دارای سری غلطکی پلاستیکی برای ماساژ، دارای دسته ی پلاستیکی
7 -

ماساژور دستی کد 8080

مشخصات محصول
 • مناسب برای
  تمام بدن
 • نوع ماساژ
  حرکتی
8 -

ماساژور بدن تن زیب مدل هشت پا

مشخصات محصول
 • مناسب برای
  تمام بدن
 • نوع ماساژ
  حرکتی
 • سایر توضیحات
  قابل استفاده از روی لباس، عملکرد بهتر با آغشته شدن به روغن ماساژ
1400/05/08
ارسال دیدگاه
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری بدون ذکر منبع غیرقانونی است