منو

بهترین مدلهای ظرف پودر رختشویی یا جا پودری ماشین لباسشویی

ظرف پودر رختشویی دسته دارد با طرح گل مدل patris
ظرف پودر رختشویی دسته دارد با طرح گل مدل patris
ظرف پودر رختشویی سایز کوچک پلاستیکی مدل FP-01
ظرف پودر رختشویی سایز کوچک پلاستیکی مدل FP-01
ظرف نگهداری پودر رختشویی مدل ماشین لباسشویی سایز متوسط
ظرف نگهداری پودر رختشویی مدل ماشین لباسشویی سایز متوسط
ظرف پودر رختشویی طرح ماشین ظرفشویی جنس پلاستیک
ظرف پودر رختشویی طرح ماشین ظرفشویی جنس پلاستیک
ظرف پودر رختشویی لیمون طرح بافت با گنجایش 6 لیتر
ظرف پودر رختشویی لیمون طرح بافت با گنجایش 6 لیتر
ظرف پودر رختشویی اشکان پلاستیک
ظرف پودر رختشویی اشکان پلاستیک
ظرف پودر رختشویی لیمون دارای در کشویی
ظرف پودر رختشویی لیمون دارای در کشویی
ظرف پودر رختشویی آسا پلاستیک جنس پلاستیک غیرسمی مدل asa
ظرف پودر رختشویی آسا پلاستیک جنس پلاستیک غیرسمی مدل asa
ظرف پودر رختشویی مدل لاولی طرح ساده پلاستیکی
ظرف پودر رختشویی مدل لاولی طرح ساده پلاستیکی
ظرف پودر رختشویی دسته دار پلاستیکی بازن مدل Life
ظرف پودر رختشویی دسته دار پلاستیکی بازن مدل Life
ظرف پودر ماشین رخشویی پلاستیکی با طرح گل صورتی
ظرف پودر ماشین رخشویی پلاستیکی با طرح گل صورتی
ظرف پودر رختشویی مدل ماربل جنس پلاستیک
ظرف پودر رختشویی مدل ماربل جنس پلاستیک

نگهداری و مراقبت از پودر رختشویی در همان بسته و پاکت خود، کار دشواری است. در این حالت، همیشه باید بسته پودر لباسشویی را در مکانی به دور از رطوبت و یا ضربه نگهداری کنید تا در هر زمان از پودر رختشویی جهت شستشوی لباس ها استفاده کنید.

اما تابحال به خرید ظرف پودر رختشویی و یا همان جا پودری لباسشویی فکر کرده اید؟

بهترین مدلهای جا پودری ماشین لباسشویی

راهنمای خرید بهترین مدلهای جاپودری ماشین لباسشویی

ظرف پودر رختشویی که با نام مخزن پودر ماشین لباسشویی هم شناخته می شود، یکی از بهترین و ایمن ترین وسایل جهت نگهداری ایمن و به دور نگهداشتن پودر لباسشویی از رطوبت به حساب می آید. وجود جا پودری لباسشویی در هر منزل، از اهمیت بالایی برخوردار است.

با استفاده از ظرف پودر رختشویی، شما می توانید بدون هیچ مشکلی پودر رختشویی را در قسمت مخصوص ماشین لباسشویی بریزید.

بهترین ظرف پودر رختشویی در بازار به شکل ها و رنگ های متنوع و زیبا عرضه می شود. برخی از آنها حتی شبیه به ماشین لباسشویی ساخته شده اند تا با سایر ظروف شما تفاوت داشته باشند. اگر می خواهید یک ظرف پودر رختشویی مناسب بخرید، می توانید از این راهنمای خرید استفاده کنید.

دلیل خرید ظرف پودر رختشویی

پودرهای رختشویی اصولا در جعبه های مقوایی عرضه می شوند. مشکلات این جعبه ها تا حدی زیاد و جبران ناپذیر هستند. زیرا ممکن با قرار دادن بسته در جایی نم دار باعث شوید که جعبه دچار رطوبت شده و پاره شود.

همچنین امروزه پودرهایی در بازار هستند که در کیسه های بزرگ چند کیلویی عرضه می شوند. برای همین امر نیاز به داشتن یک ظرف پودر بسیار احساس می شود. یا در هنگام خالی کردن پودر در مخزن از طرفین آن دانه هایی به بیرون بریزد.

با داشتن یک ظرف پودر رختشویی از مشکلات بوجود آمده جلوگیری خواهید کرد.

جا پودری ماشین لباسشویی

جا پودری ماشین لباسشویی طرح ماشین لباسشویی

مزایای استفاده از جاپودری لباسشویی چیست؟

جلوگیری از تماس حتی ذره ای رطوبت با پودر لباسشویی، یکی از وظایف اصلی هر ظرف پودر لباسشویی است. ظرف پودر رختشویی این تضمین را به شما میدهد تا هرگز با گلوله و یا مرطوب شدن پودر لباسشویی موجود درون ظرف مواجه نشوید.

با خرید ظرف پودر لباسشویی، از مزایای دیگری از سوی ظرف برخوردار خواهید شد که به چند مورد اشاره کردیم:

  • احتمال سوراخ شدن بدنه ظرف پلاستیکی پودر لباسشویی نسبت به بسته و پاکت مقوایی پودر لباسشویی بسیار کمتر است و اگر ظرف را در مکانی ایمن نگهداری کنید، هرگز با سوراخ شدن و یا خراش افتادن بر روی بدنه ظرف پودر رختشویی مواجه نخواهید شد.
  • چه پودر لباسشویی بسیار گران قیمت و باکیفیت و چه پودر ارزان قیمت و معمولی درون ظرف پودر رختشویی نگهداری کنید، کیفیت و دوام پودر موجود درون ظرف پودر لباسشویی حفظ خواهد شد.
  • به طور کلی، ظاهر یک ظرف پلاستیکی نسبت به ظاهر و شکل و شمایل پاکت مقوایی پودر لباسشویی بسیار شیک تر میباشد. کافیست رنگ و طرحی شکیل و زیبا از جا پودری لباسشویی را خریداری کنید و ظاهر کلی درون کابینت و یا کمد را شیک جلوه دهید.

نکات خرید ظرف پودر رختشویی

جنس بدنه ظرف

ظرف پودر رختشویی می تواند از فلز یا پلاستیک ساخته شده باشد. اما پیشنهاد می کنیم که از ظرف های پلاستیکی استفاده کنید. چون ظرف های پلاستیکی مزایای زیادی دارند.

  • اول اینکه بدنه آنها محکم و مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی است.
  • دوم اینکه قیمت آنها نسبت به ظرف های فلزی کمتر است.
  • سوم اینکه وزن آنها سبک است و راحت می توانید آنها را حمل و نقل کنید.

جا پودری ماشین لباسشویی لیمون

عکس جا پودری رختشویی یا مخزن پودر ماشین لباسشویی برند لیمون

دسته ظرف پودر رختشویی

ظرف پودر رختشویی ممکن است دسته داشته باشد یا نداشته باشد. اما ما به شما توصیه می کنیم که ظرفی را برگزینید که دسته داشته باشد. چون دسته کمک می کند که ظرف را راحت تر بردارید و از آن استفاده کنید. مخصوصا وقتی که می خواهید پودر را از ظرف بریزید و لباس هایتان را بشویید، دسته به شما امکان کنترل بیشتر را می دهد.

درب جا پودر رختشویی

ظرف پودر رختشویی باید حتما درب داشته باشد. چون درب جلوی ریخته شدن پودر به بیرون و آلوده شدن محیط را می گیرد. همچنین درب مانع ورود گرد و غبار و حشرات به داخل ظرف می شود. درب های کشویی نیز برای باز و بسته کردن ظرف بسیار مناسب هستند.چون با یک حرکت ساده می توانید آنها را باز یا ببندید.

طرح و رنگ مخزن پودر ماشین لباسشویی

ظرف پودر رختشویی می تواند طرح و رنگ های مختلفی داشته باشد. اما مهم این است که طرح و رنگ آن را با سلیقه و دکوراسیون خود سازگار کنید. برای مثال، یکی از طرح های جالب و خلاقانه ظرف پودر رختشویی، شبیه به ماشین لباسشویی است. این طرح بسیار زیبا و فانتزی است و می تواند جلوه ای شاد و متفاوت به محل نگهداری پودر بدهد. رنگ ظرف را نیز می توانید با رنگ سایر لوازم نظافتی خود هماهنگ کنید.


ظرف نگهدارنده پودر ماشین لباسشویی

ظرف نگهدارنده پودر ماشین لباسشویی

ظرفیت ظرف

ظرفیت ظرف پودر رختشویی باید به نیاز شما برآورده کند. ظرف های پودر رختشویی اندازه های بزرگ و کوچک دارند و هر کدام مقدار مشخصی از پودر را در خود جا می دهند. بنابراین ظرفی را انتخاب کنید که نه خیلی بزرگ باشد و فضای زیادی را اشغال کند و نه خیلی کوچک باشد و شما را مجبور به پر کردن آن هر بار کند.

ابعاد ظرف پودر لباسشویی

از طرفی باید ابعاد ظرف پودر لباسشویی را هم در نظر بگیرید. به این دلیل که اگر علاقه مند به نگهداری ظرف پودر رختشویی در کابینت و یا کمدی خاص باشید، در اینصورت باید ظرفی با ابعادی کوچکتر از ابعاد کمد و یا کابینت انتخاب و خریداری کنید.

طبیعتا هرچقدر که ظرفی با ابعاد کوچکتر خریداری کنید، از گنجایش و ظرفیت کمتری از سوی ظرف به منظور نگهداری پودر لباسشویی برخوردار خواهید شد.

بهترین مدلهای ظرف نگهدارنده پودر ماشین لباسشویی

نتیجه گیری

اگر پودر لباسشویی خود را در جعبه مقوایی نگه دارید، خطر زیادی را به بار می آورید. این جعبه ها با رطوبت و آب خراب می شوند و پودر شما را تر و بی فایده می کنند. برای حفظ کیفیت و عمر پودر لباسشویی، بهتر است از ظرف های پلاستیکی یا فلزی استفاده کنید که در برابر نم و آب مقاوم هستند و قیمت مناسبی هم دارند.

تاریخ به روز رسانی : 1403/01/13
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد