منو

بهترین مدلهای سویشرت و هودی نوزادی دخترانه و پسرانه جدید

هودی نوزادی زمستانی لوپیلو مدل تدی جنس پلی استر و پنبه
هودی نوزادی زمستانی لوپیلو مدل تدی جنس پلی استر و پنبه
سویشرت نوزادی دخترانه کارترز جنس دورس طرح قو
سویشرت نوزادی دخترانه کارترز جنس دورس طرح قو
سویشرت نوزادی لوپیلو مدل بره پشمی جنس پلی استر
سویشرت نوزادی لوپیلو مدل بره پشمی جنس پلی استر
سویشرت نوزادی پسرانه کارترز جنس دورس طرح خرسی
سویشرت نوزادی پسرانه کارترز جنس دورس طرح خرسی
سویشرت نوزادی کارترز مدل قلب و ستاره جنس پلی استر
سویشرت نوزادی کارترز مدل قلب و ستاره جنس پلی استر
سوشرت نوزادی دخترانه توپومینی نخی خال خالی
سوشرت نوزادی دخترانه توپومینی نخی خال خالی
سویشرت نوزادی کارترز جنس فوتر زیپ دار
سویشرت نوزادی کارترز جنس فوتر زیپ دار
سویشرت نوزادی دخترانه لوپیلو مدل راه راه جنس پنبه دو رو
سویشرت نوزادی دخترانه لوپیلو مدل راه راه جنس پنبه دو رو
سویشرت نوزادی دخترانه نخی پنج دکمه برند لونی تونز مدل Cute little
سویشرت نوزادی دخترانه نخی پنج دکمه برند لونی تونز مدل Cute little
سویشرت نوزادی لوپیلو جنس پلی استر رنگ سفید بدون کلاه
سویشرت نوزادی لوپیلو جنس پلی استر رنگ سفید بدون کلاه
هودی نوزادی برند لوپیلو مدل پینگو جنس پنبه ای
هودی نوزادی برند لوپیلو مدل پینگو جنس پنبه ای
سویشرت نوزادی پسرانه کارترز پارچه دورس طرح زرافه
سویشرت نوزادی پسرانه کارترز پارچه دورس طرح زرافه

خرید لباس های مناسب برای نوزادان در فصول سرد (پاییز و زمستان) قطعا ضروریست و پدر و مادر برای سلامتی نوزادانشان باید به این موضوع اهمیت دهند. یکی از مناسب ترین لباس ها برای نوزادان و کودکان که هم زیبا و هم گرم هستند سویشرت و هودی های نوزادی هستند.

سویشرت نوزادی در انواع مختلف به بازار عرضه میشوند، ما در این مقاله از طوطی کالا می خواهیم شما را با نکات مهم و ضروری که باید هنگام خرید سویشرت و هودی نوزادی مورد توجه قرار دهید آشنا کنیم، پس با ما در ادامه همراه باشید.

راهنمای خرید سویشرت و هودی نوزادی

راهنمای خرید هودی و سویشرت نوزادی

سویشرت نوزاد چه ویژگی هایی دارد؟

معمولا سویشرت های نوزادی، این ویژگی ها را دارند:

  • آستین های بلندی دارند و سرآستین انها ساده یا کشباف است، که سرآستین های کشباف مانع ورود هوای سرد به بدن نوزاد میشود.
  • بعضی سویشرت ها کلاه دار و بعضی بدون کلاه هستند که سویشرت کلاهدار یا هودی طرفدار و خریدار بیشتری دارند.
  • گاهی سویشرت های بدون کلاه، با شلوار نوزادی طراحی و فروخته میشوند، که با نام ست سویشرت و شلوار نوزادی شناخته می شود.
  • نحوه بسته شدن سویشرت ها با هم فرق دارد. بعضی ها جلوباز هستن و بعضی ها با دکمه یا زیپ بشته می شوند. برای نوزادان با سن کمتر، سویشرت جلو باز بخرید و برای نوزادان بزرگتر، سویشرت دکمه دار یا زیپ دار بخرید.
  • بعضی سوشرت های نوزادی دخترانه و سوشرت های نوزادی پسرانه بصورت بافتنی هستن که می تونید بعنوان ژاکت یا پلیور استفاده کنید.
  • سویشرت کودک ممکن است به شکل ساده یا آستردار طراحی شده باشد. هنگام خرید به این مورد توجه کنید که کدام مدل سویشرت نوزادی را میخواهید بخرید.
  • ضخامت سویشرت هم یکی از ویژگی هایی هست که هنگام خرید سویشرت نوزادی بهتر است بهش دقت کنید. یعنی قرار است در چه فصلی استفاده شود؟ فصل زمستان سویشرت ضخیم تر و بهار و پاییز بهتر اسن سویشرت نازک تری استفاده بشود.

سویشرت نوزاد بافتنی

عکس سویشرت نوزاد پسرانه بافتنی خرسی کلاه دار

تفاوت سویشرت و هودی نوزاد چیست؟

هودی یک سویشرت است ولی برعکس خیر، سویشرت یک هودی نیست. هودی اغلب گشاد، بدون زیپ و دکمه (با زیپ و نیمه زیپ هم دارند)، داشتن کلاه گشاد، جیب یکسره و ... هستند. ولی سویشرت های معمولا بدون جیب، کلاه و با زیپ و دکمه هستند.

شباهت سویشرت و هودی نوزاد چیست؟

هر دو لباس محصوص فصول سرد سال هستند و کش دور دست و دور کمر را برای پوشاندن کل بدن از سرما دارند و این مزیت عالی این دو است.

انواع مختلف هودی و سویشرت نوزاد براساس جنس

انواع هودی و سویشرت کودک در جنس های مختلفی تولید و عرضه می شوند که این امکان را فراهم می کند تا در فصول مختلف مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به بررسی برخی از انواع هودی های کودکانه می پردازیم.

هودی و سویشرت نوزاد با پارچه نخی

اگر می خواهید از این لباس در فصولی استفاده کنید که خیلی سرد نیستند، می توانید از هودی یا سوشرت های نخی استفاده کنید. ویژگی این نوع از هودی ها این است که رطوبت جذب نخ نمی شود گردش هوا اتفاق می افتد که باعث تنفس پوست در طول روز می باشد.

سویشرت نخی نوزادی

عکس سویشرت نوزادی نخی (مخصوص فصل پاییز و بهار)

سویشرت و هودی های با پارچه دورس

پارچه های درس های گفته می شود که از جنس پنبه اسپاندکس و پلی استر می باشد که هر کدام از این ترکیبات ویژگی های خاص خود را دارند که در نهایت باعث می شوند که این نوع هودی عایق گرما، دارای کشسانی لازم و درخشندگی کافی باشد.

سویشرت نوزاد با پارچه لاکرا

در ترکیبات پارچه این سویشرت، از پلی استر و اسپندکس استفاده شده که در حقیقت الیاف مصنوعی می باشد و بسیار سبک است. ویژگی این نوع سویشرت کشسانی بالا و درخشندگی مناسب می باشد. البته به خاطر نفوذ کم هوا نباید از آن برای فعالیت های ورزشی که باعث تعریق می شود استفاده کرد.

سویشرت نوزادی بافتنی

انواع هودی و سویشرت نوزادی بافتنی نیز طرفداران بسیار زیادی دارند و می تواند علاوه بر راحتی و گرم نگه داشتن دلبندتان در فصول سرد سال، یک استایل شیک و جذاب برای آنان باشد.

موقع خرید انواع هودی و سویشرت بافتنی دقت کنید که لباس پرز ندهد. پرز بافتنی می تواند وارد سیستم تنفسی نوزاد شده و باعث اذیت شدن او شود. همچنین، مراقبت صحیح و شستشو منظم از سویشرت نوزادی بافتنی می تواند دوام و ماندگاری لباس کودک را افزایش دهد.

سویشرت نوزادی بافتنی

هودی و سویشرت نوزاد با پارچه پشمی

این نوع از لباس کودک یکی دیگر از مدل های پر طرفدار هودی و سویشرت های نوزادی پسرانه و دخترانه به شمار می روند که از دوخته شدن پارچه با ترکیبات پشم و پلی استر بدست می آید. این جنس پارچه عایق بسیار مناسبی در برابر گرما و سرما می باشد و دوام بسیار بالایی دارد.

سویشرت و شلوار نوزاد پشمی

عکس هودی و سویشرت و شلوار نوزادی پشمی

مهمترین نکات هنگام خرید سویشرت و هودی نوزادی

سایز سویشرت نوزاد

یکی از نکاتی که در خرید پوشاک نوزاد و کودک باید دقت کنید این است که بچه ها سریعا رشد می کنند و باید مواظب باشید لباس دقیقا سایز بدنشان باشد.

در نوزادان و کودکان سایز لباس یک امر کاملا چشمی است! و باید خودتان دقت کنید کودک شما درشت اندام یا ریز اندام هست؟ مثلا ممکن است یه نوازد ۶ ماهه باشد اما اندامی به اندازه کودکان یک ساله داشته باشد. بنابراین برای این کودک باید لباس یک ساله سفارش بدید نه ۶ ماهه!

رنگ سویشرت یا هودی نوزاد

تنوع رنگ های شاد و بسیار زیادی در سویشرت و هودی های نوزادی پسرانه و دخترانه وجود دارد. بعضی سویشرت ها از چند نوع پارچه تولید می شوند یا طرح عروسکی دارن یا گلدار یا راه راه هستند. یا ترکیبی از رنگ های زیبا و هماهنگ هستند.

سعی کنید در انتخاب لباس نوزاد، خودتان را محدود به رنگ های پسرانه یا دخترانه نکنید. تنوع رنگ و طرح در لباس های نوزادی بسیار خوب است و می توانید هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید.

شما می توانید با توجه به رنگ کلاه و شاه گردن و یا رنگ کفش کودکتان، سویشرت و هودی را برای کودک دلبندتان فراهم کرده و با آن ها ست کنید. مثلا ست خرسی با کفش قهوه ای زیبا می شود و ست هندوانه ای با کفش قرمز!

عکس هودی و سویشرت نوزادی جدید

عکس نوزاد با سویشرت نخی نوزادی پاییزی

جنس سوشرت و هودی نوزادی

در مورد جنس و نوع طراحی سویشرت نوزادی، به نکات زیر دقت کنید:

  • بهتر است سویشرتی خریداری کنید که از حساسیت و آسیب های پوستی نوزاد جلوگیری کند. بنابراین الیاف سویشرت بهتر است کاملا طبیعی و ضدحساسیت باشد.
  • انواع سویشرت مخصوص نوزاد چه از جنس بافتنی، مخملی یا پولیشی، ممکن است ترکیباتی از الیاف مصنوعی داشته باشند. اما اگه آستر لباس از الیاف طبیعی باشد، میشود استفاده کرد، در غیر اینصورت توصیه نمیشود.
  • اگه سویشرت از جنس الیاف مصنوعی باشد و آستر از الیاف طبیعی نداشته باشد، می توانید زیر سویشرت از تیشرت یا بلوز نخی استفاده کنید تا الیاف مصنوعی با پوست نوزاد تماس نداشته باشند.

طراحی ایمن

شاید کمتر کسی به ایمن بودن یک لباس برای کودک هنگام خرید دقت داشته باشد! اما هنگام خرید سویشرت نوزادی حتما مطمئن شوید که سویشرت دارای زیپ ها یا دکمه های ایمن و فاقد قطعات کوچک، بندهای بلند و موارد مشابه باشد تا از احتمال خفه شدن نوزاد جلوگیری شود.

در نهایت نیز دقت کنید که قسمت های کشبافت لباس ها نباید روی بدن نوزاد رد بیندازند. لباسی که باعث قرمزی و جا انداختن روی بدن نوزاد شود، برای او تنگ است و جلوی خونرسانی طبیعی را خواهد گرفت.

ضخامت سویشرت نوزادی

هنگام خرید لباس نوزاد، توجه به ضخامت لباس خیلی مهم است و این نکته برای سویشرت هم وجود دارد. اول از همه دقت کنید در منطقه با چه آب و هوایی زندگی می کنید. ممکن است یک منطقه با آب و هوای کوهستانی یا یک منطقه با آب و هوای خشک باشید. همچنین بستگی دارد برای چه فصلی می خواهید این سویشرت را به تن نوزاد کنید، در فصل زمستون یا بهار و پاییز؟ با توجه به این موارد، سویشرت با ضخامت مناسب را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی بهترین مدلهای هودی و سویشرت نوزاد

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت انواع سویشرت و هودی نوزادی چند است؟
قیمت سویشرت نوزادی و هودی نوزادی از 100 هزار تومان تا 800 هزار تومان می باشد و به عوامل همچون برند شرکت سازنده، جنس پارچه، سایز و اندازه، کلاه دار بودن، زیپ دار بودن، نوع طرح و کیفیت دوخت و ... بستگی دارد.
بهترین برندهای تولید کننده سویشرت نوزادی کدامند؟
از بهترین و معروف ترین برندهایی تولید کننده سویشرت و هودی نوزادی می توان به برند لوپیلو، اچ اند ام، لونی تونز، کارترز، دیزنی، رابو، نکست، جورج، مادرکر، توک توک، فیورلا، مانگو، جیمو، نیلی و آدمک اشاره کرد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/08/01
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد