منو

بهترین ساق دست مردانه طرحدار، ورزشی، اسپرت و انگشتی

ساق دست مردانه طرح زبرا راه راه بسته 4 عددی
ساق دست مردانه طرح زبرا راه راه بسته 4 عددی
ساق دست مردانه ساده مشکی جنس پلی استر و نخ
ساق دست مردانه ساده مشکی جنس پلی استر و نخ
ساق دست مردانه تن پوش هنگامه مدل انگشتی اسکلت پنبه ای
ساق دست مردانه تن پوش هنگامه مدل انگشتی اسکلت پنبه ای
ساق دست مردانه مدل لا انگشتی رنگارنگ طرح راه راه
ساق دست مردانه مدل لا انگشتی رنگارنگ طرح راه راه
ساق دست مردانه تن پوش هنگامه مدل یک انگشتی بسته 2 عددی
ساق دست مردانه تن پوش هنگامه مدل یک انگشتی بسته 2 عددی
ساق دست مردانه طرحدار جنس الیاف مصنوعی چینی
ساق دست مردانه طرحدار جنس الیاف مصنوعی چینی
ساق دست مردانه مدل تتو شیر فری سایز جنس استرچ
ساق دست مردانه مدل تتو شیر فری سایز جنس استرچ
ساق دست مردانه با طرح چاپ شده تتو بسته 4 عددی
ساق دست مردانه با طرح چاپ شده تتو بسته 4 عددی
ساق دست مردانه مدل تتو دختر جنس استرچ
ساق دست مردانه مدل تتو دختر جنس استرچ
ساق دست مردانه طرح پرنده کاغذی جنس پلی استر ضد حساسیت
ساق دست مردانه طرح پرنده کاغذی جنس پلی استر ضد حساسیت
ساق دست مردانه مدل شایان جنس نخی رنگ سفید
ساق دست مردانه مدل شایان جنس نخی رنگ سفید
ساق دست مردانه مدل سامورایی چینی بسته دو عددی رنگ پوست
ساق دست مردانه مدل سامورایی چینی بسته دو عددی رنگ پوست

اکثر افراد شاید فکر کنند که ساق دست فقط مخصوص زنان برای حفظ حجاب می باشد، اما کاملا در اشتباه هستید و ساق های دست مردانه نیز وجود دارد که کارایی های گوناگونی دارد و امروزه به عنوان یک اکسسوری جذاب و کاربردی برای مردان نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ساق دست مردانه

بهترین مدلهای ساق دست مردانه

در این مقاله از طوطی کالا می خواهیم شما را با انواع ساق دست مردانه و کاربردهای آن آشنا کنیم و به معرفی بهترین مدلهای ساق دست مردانه بپردازیم.

ساق دست مردانه چیست؟

ساق دست مردانه، نوعی پوشش است که برای قسمت مچ دست تا بالای آرنج مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا حالت کشی دارد تا بتواند در زمان استفاده بر سر جایش بماند و از دست در برابر عوامل مختلف محافظت و مراقبت نماید.

ساق دست مردانه به صورت ساده و طرح دار و در رنگ های مختلفی تولید می شود تا افراد خوش پوش و با سلیقه بتوانند با استفاده از آنها بسیار بهتر به نظر برسند.

انواع ساق دست مردانه

ساق دست های مردانه در جنس ها، طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند. برخی از رایج ترین انواع ساق دست مردانه عبارتند از:

ساق دست نخی

این نوع ساق دست برای استفاده در روزهای گرم مناسب است و به ساق دست مردانه تابستانه نیز معروف است.

ساق دست مردانه تاتو

ساق دست مردانه طرح تاتو

ساق دست پشمی

این نوع ساق دست برای استفاده در روزهای سرد مناسب است و به ساق دست مردانه زمستانه نیز معروف است.

ساق دست مردانه ورزشی

این نوع ساق دست از جنس حوله یا مواد جاذب رطوبت ساخته می شود و برای استفاده در هنگام ورزش مناسب است.

ساق دست خوب و حرفه ای می تواند تا حدود زیادی از آسیب های شایع در این قسمت جلوگیری کند و ورزشکاران می توانند با جرات بیشتری به ورزش بپردازند.

ساق دست مجلسی

این نوع ساق دست از جنس ابریشم یا ساتن ساخته می شود و برای استفاده در مجالس و مهمانی ها مناسب است.

ساق دست تاتو

خیلی از جوانان علاقه دارند که روی دست خود را تاتو کنند و بر اساس مد روز پیش بروند، اما این کار با عوارضی همراه است و سلامتی پوست شان را به خطر می اندازد. فرآیند تاتو کردن بسیار دردناک می باشد، از این رو خرید پستی ساق دست با طرح تاتو، گزینه ای مناسب برای این جوانان می تواند باشد تا از تاتوی واقعی استفاده نکنند و در عین حال دستی خالکوبی شده داشته باشند.

این ساق دست ها از پارچه های با کیفیت و مرغوبی تولید شده اند و طوری روی دست به نمایش در می آیند که گویی آن فرد دست خود را تاتو کرده است.

انواع مدلهای ساق دست مردانه تاتو

انواع مدلهای ساق دست مردانه تاتو

طرح های جذاب این ساق دست ها با تاتوی واقعی بسیار شباهت دارد و کسی که از آنها استفاده می کند، هر وقت که بخواهد می تواند آن را از آستین خود درآورد. با ساق دست طرح تاتو کسی متوجه نمی شود که تاتو نکرده اید و شناسایی پارچه ای بودن آن مشکل است. می توان گفت تنها فرقی که ساق دست تاتو با تاتوی واقعی دارد همین پوشیدنی بودن آن می باشد.

ساق دست مردانه انگشتی

برخی مواقع پس از پوشیدن ساق دست با انجام فعالیت روزانه و حرکت های متعدد دست ساق دست جمع می شود که این امر باعث اذیت افراد می شود که برای جلوگیری از این امر ساق دست مردانه انگشتی طراحی شده است. این نوع ساق دست با داشتن یک سوراخ در قسمت مچ دست و قرار گرفتن انگشت شصت در داخل آن، مانع جمع شدن آن می شود.

کاربرد های ساق های دست مردانه

امروزه دیگر پوشش ساق دست فقط مخصوص زنان نیست و مردان نیز از آن برای کارهای متفاوت استفاده می کنند تا هم سلامتشان حفظ شود و هم این که بسیار خوش استایل تر به نظر برسند و بتوانند در مهمانی ها و جمع های خودمانی آشنایان بیشتر بدرخشند.

پوشاندن دست از دید دیگران

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین کاربرد ساق های دست مربوط به پوشاندن دست می باشد، ممکن است که به جایی بخواهید بروید و بر تن خود پوشش آستین کوتاه داشته باشید و برای این که پوششتان متناسب با آنجا باشد می توانید از ساق دست بهره ببرید.

کاربردهای ساق دست مردانه

کاربردهای مختلف ساق دست مردانه

اگر کاری با مراکز نظامی و انتظامی پیدا کنید، افراد با پوشش آستین کوتاه را به هیچ وجه اجازه ندارند که راه بدهند، در چنین مواقعی است که با یک ساق دست می توانید مشکل خود را حل کنید تا به امور مربوط به خود بتوانید در چنین جاهایی که قانون پوشش مخصوص دارد رسیدگی نمایید.

محافظت از نور آفتاب

نور آفتاب در شرایطی که به صورت طولانی مدت به طور مستقیم با پوست برخورد کند مضراتی دارد.

در فصل های گرم سال اگر بدون محافظ و با آستین کوتاه در آفتاب قدم بزنید به طور قطع دچار مشکلاتی مثل سوختگی پوست و تیرگی آن خواهید شد، در چنین اوقاتی ساق دست به کار می آید و می تواند این مشکلات را برایتان رفع نماید.

شاید بگویید از کرم ضد آفتاب می شود استفاده کرد، این حرف شما صحیح است ولی استفاده از کرم بعد از مدتی نیاز به شستشو دارد و اگر به دنبال این هستید که با این مشکل مواجه نشوید به طور قطع ساق دست گزینه بهتری برای محافظت از نور آفتاب خواهد بود.

محافظت از سرمای هوا

بعضی از اوقات سال مثل اوایل پاییز و اوایل بهار دمای هوا به صورتی است که نه می شود گفت گرم است و نه می شود گفت سرد است، معمولا در چنین اوقاتی بعضی از افراد ممکن است آستین کوتاه به تن داشته باشند و ناگهان احساس سردی خفیفی کنند.

معمولا در این جور مواقع می توان با یک ساق دست مناسب و نخی تا حدودی جلوی این سردی لطیف هوا را گرفت تا موجب آزار و اذیت نشود، به خصوص که در چنین هوایی هنوز نمی توان به سراغ کاپشن ها و بلوزهای کلفت کاموایی رفت، زیرا هنوز هوا زیاد سرد نشده و استفاده از آنها زود است.

مخفی کردن تتوی دست

بعضی از مردان عادت دارند که بر روی دست های خود تتو کنند و این تتو معمولا اگر در قسمت ساق دست باشد به وضوح در دید دیگران خواهد بود، برای مخفی کردن تتو اگر پیراهنتان آستین کوتاه است پوشش ساق را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر برایتان مهم است که در بعضی از جاها دیگران پی به تتوی روی دستتان نبرند، می توانید به وسیله ساق های دست به راحتی تتو را زیر آن مخفی کنید تا دیگران بر روی عکس و طرحی که روی دستتان انداخته اید تمرکز نکنند و موجب اذیتتان نشوند.

پیشنهاد مطالعه » تاتو موقت چیست؟

مخفی کردن تتو با ساق دست مردانه

مخقی کردن تاتو دست با ساق دست مردانه مشکی

استفاده طبی

بعضی از افراد هستند که ممکن است که به خاطر دلایل خاصی دچار مشکلاتی مثل حساسیت پوست و قارچ و مسائلی از این دست شوند و پزشک به آنها تاکید کند که نباید دست هایشان به صورت آزاد با هوای بیرون برخورد کند چون موجب تشدید می شود.

در چنین مواقعی این افراد می توانند به وسیله ساق دست مشکل پزشکی خود را به طور کامل حل کنند تا دست هایشان با عوامل محیطی مختلف مثل سرما یا دمای هوا برخورد نکند و مشکلی که دارند بیش از پیش اوت نکند و موجب آزار بیشترشان نشود.

برای ست کردن لباس ها

مردان جوان معمولا علاقه دارند که به صورت اسپرت همه جا بچرخند تا بیشتر به چشم دوست هایشان بیایند، یکی از پوشش هایی که می تواند به این امر کمک بزرگی بکند پوشش ساق دست است و بر روی ست کردن لباسشان تاثیر عمیقی می گذارد.

معمولا ساق های دست در انواع رنگ و اندازه طراحی می شوند و همین می تواند کمک کند تا ساق مناسب با پوشش خود را انتخاب کنند و کنار لباس هایی که بر تن دارند بپوشند تا بسیار شیک و پیک تر در نظر دیگران به نظر برسند.

ضمنا مساله ست کردن لباس به خصوص در مردان جوان امروزه بسیار مساله مهمی می باشد و از هر ابزار و پوششی از کراوات، ساق دست، کمربند و از این جور چیزها بهره می برند تا به آن صورت که می پسندند مهیای شرکت در مهمانی ها و پارتی ها شوند.

استفاده برای جذب عرق زمان ورزش

بسیاری از مردان جوان عادت دارند که به طور مرتب در صبح یا شب فعالیت ورزشی انجام دهند تا روی فرم بمانند و همچنین سلامت جسمانی و روحی شان بیش از پیش حفظ شود، در هنگام فعالیت معمولا قسمت ساق دست و دیگر اعضای بدن به شدت عرق می زند.

ساق دست ورزشی انگشتی

مدل ساق دست ورشی انگشتی ساده

معمولا برای این که عرق را بتوانند در زمان فعالیت جذب کنند تا موجب سرما خورگی و آزار آنها نشود از پوشش هایی مثل ساق دست نخی که توانایی جذب عرق بالایی دارد بهره می برند تا به خوبی این مشکل را برای آنها حل کند و سلامتشان را حفظ نماید.

همچنین استفاده از ساق دست ورزشی و دیگر لباس های ورزشی تنگ و جذب در هنگام انجام فعالیت، موجب بهبود وضعیت گردش خون خواهد شد.

به عنوان محافظ در برابر خط و خش

بعضی از مردان در مشاغلی فعال هستند که اگر ساق دست خود را مورد محافظت کامل قرار ندهند ممکن است به پوست آنها آسیب های جبران ناپذیری مانند خط و خش عمیق برسد و از ادامه فعالیت های آنها جلوگیری کند.

به خصوص افرادی که در کارهای کشاورزی یا کارگری فعال هستند می توانند با ساق دست مناسب به خوبی سلامت خود را تضمین نمایند و جلوی مشکلاتی که ممکن است در طول فعالیت برایشان پیش بیاید را بگیرند تا کارها به نحو احسن پیش برود.

برای خوش استایل به نظر رسیدن

بسیاری ازمردان جوان عادت دارند که جوری لباس بپوشند تا بسیار خوش پوش و خوش استایل در نظر دیگران به نظر برسند، ساق دست یکی از پوشش هایی است که اگر مورد توجه قرار بگیرد به طور قطع خواهد توانست به آنها در این امر کمک کند.

خوش استیل شدن با ساق دست مردانه

استایل جذاب با ساق دست مردانه

به خصوص که این پوشش را کارخانه های تولید در انواع رنگ و طرح با کیفیت های مختلف پارچه و نخ تولید می کنند تا افراد با سلیقه اقدام به تهیه کردن آنها کنند و بتوانند با استایلی متفاوت و عالی پا به مهمانی های دوستان و آشنایان خود بگذارند.

در آخر لازم به ذکر است که شرکت تولید لباس فوگو با سال ها تجربه در زمینه تولید انواع و اقسام پوشش برای نقاط مختلف بدن، آمادگی دارد تا آنها را برای شما مشتریان عزیز به آدرستان ارسال نماید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر با شماره های واحد روابط عمومی ما تماس حاصل فرمایید.

نحوه شست و شوی بهترین ساق دست مردانه

برای اینکه بتوانید ساق دست مردانه با طول عمر بالا و مناسبی داشته باشد، باید مواردی را در مورد نگهداری از آن رعایت کنید. یکی از مهمترین موارد در نگهداری از ساق دست و هر لباس دیگری، نحوه شست و شوی آن است که در ادامه موارد مهم در این باره را برای شما شرح خواهیم داد:

  • بهتر است از آب با درجه حرارت سرد یا ملایم استفاده کنید.
  • شست و شوی با دست بهتر از شست و شوی با ماشین لباسشوئی است.
  • هرگز برای خشک کردن یا صاف کردن ساق دست از اتو استفاده نکنید.
  • هرگز برای خشک کردن ساق دست آن را در مقابل نور مستقیم خورشید قرار ندهید.
  • بهتر است که در هر دو صورت شستن با دست یا با ماشین لباسشویی از مواد شوینده ملایم استفاده کنید.

بهترین مدلهای ساق دست مردانه

تاریخ به روز رسانی : 1403/01/22
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد