منو

روبدوشامبر چیست و انواع آن کدام است؟ معرفی بهترین مدلها

روبدوشامبر از محبوب ترین مدل های لباس خواب است که نوعی تن پوشی زیبا و لوکس به شمار می رود که توسط افراد شیک پوش در زمان خواب، استفاده می شود. البته در ایران این طور نیست که همه تمایل به پوشیدن لباس روبدوشامبر داشته باشند؛ با این حال طرفداران زیادی هم دارد.

راهنمای خرید روبدوشامبر

راهنمای خرید لباس راحتی روبدوشامبر

ما در این مقاله از طوطی کالا سعی داریم با معرفی انواع روبدوشامبر و بررسی ویژگی ها و کاربرد مدل های مختلف روبدوشامبر به شما در انتخاب و خریداری روبدوشامبر زنانه متناسب با نیازتان کمک کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

روبدوشامبر چیست؟

روبدوشامبر لباسی جلو باز و گشاد است که با کمربند معمولا همجنس لباس، بسته میشود و در خانه روی دیگر لباس ها مانند پیژامه توسط افراد خوش استایل، پوشیده می شود.

در قسمت مچ، یقه، حاشیه ها و سرشانه یا بقیه جاها این لباس خواب از بافت گیپور، توری یا بافت های دیگر برای تزئین استفاده می شود. روبدوشامبر (به فرانسوی Robe de chambre) در اصل کلمه ای فرانسوی، به معنای لباس خانه می باشد، که در ایران ممکن است ربدوشامب، روب و یا ربدوشامبر هم تلفظ شود.

تاریخچه روبدوشامبر

روبدوشامبر از اولین لباس هایی بوده است که انسان ها می پوشیدند. در دوران ماقبل تاریخ این لباس ساده ترین نوع لباس بود و به راحتی آن را تهیه می کردند، زیرا فقط از چند قطعه پارچه بدون هیچ برش پیچیده ای تشکیل می شد و اندازه گیری، دوخت و پوشیدن آن دشواری خاصی نداشت.

عکس روبدوشامبر نانه طرح دار

عکس روبدوشامبر زنانه طرح دار ابریشم

روبدوشامبرهای ابریشمی در چین، رداهای پشمی و پنبه ای در خاورمیانه، کیمونوی ژاپنی ها، لباس های دانشگاهی یا قضات در اروپا و لباس های رومی و یونان باستان از جمله توگاس، همگی نوعی روبدوشامبر هستند.

روبدوشامبر و پیژامه که لباس خواب نامیده می شد، هر دو در طی دهه های ۱۵۰۰ و ۱۶۰۰ میلادی به اروپا وارد شدند و در اصل از خاورمیانه آمده بودند. کلمه لباس خواب یا پی جامه در اصل از دو واژه ایرانی گرفته شده است (Pai Jamahs) و به شلوار گشادی گفته می شد که در ایران، ترکیه و هند می پوشیدند. روبدوشامبر هم نسخه تکامل یافته «بانیان» است؛ روپوشی گشاد و بلند که ایرانیان و ترک ها برای راحتی و پوشاندن خودشان از آن استفاده می کردند و نشانه حجب وحیا بود.

به همین ترتیب روبدوشامبر، روبدوشامبر حمام و پیژامه کلا از خاورمیانه یا غرب آسیا وارد اروپا شدند.

چرا مردم در گذشته از روبدوشامبر استفاده می کردند؟

همانطور که توضیح دادیم طبق شواهد تاریخی، در گذشته پادشاهان و افراد ثروتمند از روب یا همان روبدوشامبر های ساتن ابریشم برای پوشش، ظاهر زیبا و با وقار، گرم نگه داشتن خود استفاده می کردند. عموما جنس این مدل روبدوشامب ها از ساتن ابریشم لوکس و زیبایی بود که ثروت و قدرت فرد را نشان می داد.

یکی دیگر از دلایل استفاده از روبدوشامب در گذشته، گرم نگه داشتن بدن بود. آن ها علاوه بر زیبایی و راحتی در استفاده، بدن را گرم نگه می داشتند.

چرا باید از روبدوشامبر استفاده کنیم؟

روبدوشامبر علاوه بر زیبایی و بهبود استایل شما، رعایت بهداشت و داشتن خوابی آرام و یا استراحتی دلنشین و آرامش بخش در محیط خانه به همراه شیک پوشی و تقویت اعتماد به نفس شما است.

فواید روبدوشامبر یا همان روبدوشامب چیست؟

 • ایجاد صدی محافظ در مقابل عوامل بیماری زای بیرونی
 • بهداشت بیشتر و سلامتی بیشتر شما
 • شادابی پوست و مو به دلیل استفاده از پارچه ساتن ابریشم (محصولات برندهای معتبری مانند لباس سکرت)
 • استایلی بسیار زیبا و جذاب و در نتیجه بهبود اعتماد به نفس
 • قابل ست کردن راحت با انواع سبک از لباس

عکس روبدوشامبر زنانه

عکس مدل روبدوشامبر زنانه رنگ روشن شیک و زیبا

تفاوت روبدوشامبر با لباس خواب در چیست؟

لباس خواب پوششی راحت، معمولا به صورت پیراهن های خواب، بلوز و شلوارخواب، تاپ و شلوارک خواب و … بدون بند یا وسایل اضافی است. که برای داشتن خوابی آرام با کیفیت بهتر به عنوان لباس خواب مردانه و پوششی با کاربرد رویه لباس است. که معمولا دارای جیب بغل و کمری برای به هم رساندن و بستن دو طرف روبدو شامبر است.

به عبارتی دیگر روبدوشامبر را روی لباس خانه مانند پیژامه ها، لباس های راحتی و ... می پوشند و در هنگام خوابیدن آن را از تن در می آورند که به صورت روبدوشامبر مردانه و روبدوشامبر زنانه طراحی و تولید شده اند.

پس به صورت عامیانه می توان گفت که تفاوت روبدوشامبر با لباس خواب در این است که کسی با روبدوشامبر به تخت خواب نمی رود و اصلا انواع روبدوشامبر کاربردی برای خواب ندارد.

انواع روبدوشامبر

روبدوشامبرهای زنانه

روب های زنانه در جنس های مختلف ساتن، ابریشمی، پنبه ای، حوله ای و غیره در تنوع بالائی از رنگ و طرح، قد کوتاه، متوسط و بلند با بندی دور کمر برای بستن روبدوشامبر طراحی و تولید شده اند. اصولا طرح های روبدوشامبر ها مشابه هستند و تفاوت مدل های آن ها در جنس پارچه، رنگ و طرح های پارچه روبدوشامبر است.

انواع روبدوشامبر زنانه شیک و جدید

انواع لباس راحتی روبدوشامبر زنانه شیک و هات

در این میان روبدوشامبر حوله ای که به روبدوشامبر عروس هم معروف است از پر طرفدار ترین و کاربردی ترین روبدوشامبرهای زنانه است که در ایران به جزء جدا نشدنی از جهیزیه تبدیل شده است.

روبدوشامبر حوله ای زنانه

از جنس حوله ای معمولا با کلاه، جهت استفاده بعد از یک حمام برای خشک شدن و گرم ماندن بدن بسیار کاربرد دارد. این مدل از روبدوشامبر های حوله ای به عنوان روبدوشامبر عروس از جمله خریدهای ضروری عروس خانم ها قبل ازدواج می باشد.

روبدوشامبر های مردانه

روبدوشامبر های مردانه در تنوع بالایی در بازار وجود دارند مثل روبدوشامبر مردانه ابریشمی، روبدوشامبر مردانه ساتن، روبدوشامبر حوله ای مردانه و غیره در تنوع رنگ و طرح پارچه با بندی دور کمر برای بستن، طراحی و تولید و عرصه گشته اند.

روبدوشامبر حوله ای مردانه

این روبدوشامبرها که همانند روبدوشامبر های بانوان به روبدوشامبر داماد شناخته می شود دارای کلاه است و برای خشک کردن و گرم نگاه داشتن بدن بعد از استحمام آقایان کاربرد دارد.

با توجه به تنوع کم در تولید انواع مدل لباس راحتی مردانه، پوششی مانند روبدوشامبرهای مردانه می تواند نقش به سزایی برای شکیل کردن، ایجاد تنوع در لباس های خانگی مردانه و همین طور خوش فرم کردن اندام مردان و افزایش جذابیت اندام مردان داشته باشند.

روبدوشامبر حوله ای مردانه

عکس روبدوشامبر حوله ای مردانه

همین طور بر خلاف سایر لباس های راحتی مردانه. روبدوشامبرهای مردانه دارای تنوعی خوب در جنس پارچه مانند روبدوشـامبر مردانه ساتن، روبدوشامبر مردانه ابریشمی، روبدوشامبر مردانه نخی یا پنبه ای و غیره ... . همین طور گوناگونی زیاد در رنگ و طرح پارچه طراحی و تولید شده اند.

چه زمان های از روبدوشامبر استفاده می کنند؟

با توجه به ماهیت و الگو خاص انواع مدل روبدوشامبر زنانه و مردانه، کاربرد بسیار زیادی در مد و استایل شما خواهند داشت. یکی از مهمترین زمان ها برای استفاده از ربدوشامب، استفاده از آن در مهمانی های خصوصی است که شما علاوه بر راحتی، به زیبایی و جذابیت بیشتر خود، اهمیت می دهید.

به صورت عمومی، در زمان های زیر میتوان از مدل های مختلف روبدوشامب استفاده کرد:

 • در زمان های استراحت و خواب از روبدوشامبر ها بدون پوشیدن لباس زیر، استفاده کنید.
 • در زمان های که در محیط خانه و یا هتل، آزاد هستید و یا کارهای روزمره خود را انجام می دهید (عموما مدل های خاصی از روبدوشامب در هتل های لوکس وجود دارد.)
 • در اوقات تعطیلات، استراحت، تفریح در کنار استخر در ویلا، مهمانی های لاکچری و خصوصی
 • قبل از خواب و یا حتی بعد از خواب در ابتدای روز، با پوشیدن روبدوشامبر زیبا، اعتماد به نفس خود را بیشتر خواهید کرد.
 • در زمان های که مهمان شبانه خاصی دارید و یا خود در مهمانی های دوستانه به سر میبرید.

جنس روبدوشامبر

روبدوشامبر ها عموما از جنس پارچه های نرم و لطیفی مانند انواع ساتن، حریر، پارچه نخی تولید می کنند. هر کدام از این موارد از مزیت های خاص خود برخوردار هستند که باید به آن توجه کرد.

روبدوشامبر حریر

روبدوشامبر های تولید شده از جنس پارچه حریر، برای مواردی که صرفا زیبایی و ظاهر شما مورد توجه است، استفاده می شود. این سبک از روب، پوشش و ظاهر زیبا و دلربایی به بانوان خواهد داد اما با توجه به جنس این نوع پارچه، برای استفاده روزمره مناسب نیست و صرفا برای استفاده در زیر یک ساعت توصیه می شود چرا که حالت لیز و نازکی داشته و به راحتی بر روی بدن نمی ایستد، بنابراین برای استفاده در زمان خواب، توصیه نمی شود.

روبدوشامبر حریر زنانه

عکس روبدوشامبر حریر زنانه

این جنس از روبدوشامب ها؛ در واقع ماهیت فانتزی دارند. ویژگی بارز این جنس لباس؛ بدن نما بودن آن است، به صورتی که بیشتر از روی لباس زیر، ست شورت و سوتین و لباس خواب های کاستوم یا فانتزی پوشیده می شود. پارچه حریر؛ برای فصل های سرد مانند پاییز و زمستان به هیچ وجه مناسب نیستند و نسبت به انواع دیگر روبدوشامبر ها، طرفداران کمتری داشته و بیشتر جنبه تزیینی دارند.

روبدوشامبر ابریشمی

استفاده از پارچه ابریشم برای تهیه روبدوشامبر، باعث ایجاد ظاهری متفاوت برای این لباس شده است. پارچه ابریشم با داشتن بافت و ظاهری زیبای خود باعث شده است که این لباس به راحتی در موقعیت های مختلف قابل استفاده باشد.

هم چنین روبدوشامبر ابریشم گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در تخت خواب و به عنوان لباس خواب می باشد، چرا که پارچه ابریشم هیچ گونه آلودگی را در خود نگه نداشته و سبب ایجاد حساسیت در شما نمی شود، در نتیجه می تواند باعث ایجاد احساس آرامش در شما و افزایش کیفیت خوابتان گردد.

روبدوشامبر جنس ساتن

ساتن پارچه ای براق و نرم است. معمولا ساتن با یک سطح نرم و براق از یک طرف و یک سطح کدر تر در طرف دیگر مشخص می شود.

قدمت ربدوشامبر ساتن؛ به چین قرون وسطایی بر می گردد، جایی که این ماده منحصراً با ابریشم ساخته می شد. این مدل از انواع پارچه؛ در شهر بندری کوانژو چین آغاز شد که در عربی قرون وسطی به آن زایتون می گفتند و از این رو امروزه ساتن نامیده می شود. پارچه و تکنیک های بافت هر دو از جاده ابریشم عبور کرده و به طور گسترده در سراسر خاور میانه تولید می شود.

امروزه بهترین و شیکترین مدل های روبدوشامبر توسط تولیدکنندگان بزرگی مانند ویکتوریا سکرت و یا لباس سکرت؛ از ساتن ابریشم استفاده می کنند.

روبدوشامبر ساتن زنانه خوشگل

عکس روبدوشامبر ساتن زنانه بسیار شیک و زیبا

ویژگی روبدوشامبر ساتن

 • زیبا و جذاب
 • وزن کم و بسیار سبک
 • براق و دلربایی پارچه
 • لوکس ترین نوع پارچه برای لباس خواب؛ ساتن ابریشم است
 • قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی
 • لَختی زیاد و جذاب روبدوشامب ساتن
 • کیفیت بسیار بالا

روبدوشامبر نخی

پارچه نخی محبوب است، زیرا مراقبت از آن راحت است. پنبه، به راحتی تمیز میشود و میتوان آن را شستشو داد یا خشک و تمیز کرد. روبدوشامبر های نخی؛ در برابر دمای بالای آب مقاومت میکنند، اما در معرض جمع شدن و حتی چروک شدن هستند.

روبدوشامبر های نخی؛ دارای ویژگی های جذابی مانند تنفس پذیری لباس هستند. این پارچه به دلیل منافذ زیاد در خود، جریان هوا را به خوبی از خود عبور می دهد. در عین سبکی از استحکام بالایی نیز برخوردار است. اما پارچه نخی؛ گزینه مناسبی برای تولید روبدوشامبر نیست. ویژگی مهم این مدل از لباس خواب، یعنی لَختی و آزادی لباس با وجود پارچه نخی امکان پذیر نیست، برای همین در تولید این سبک از لباس خواب از آن استفاده نمی کنند.

روبدوشامبر مخملی

همانطور که از نام این محصول مشخص است، در طراحی و تولید این روبدوشامبر شیک زمستانی از پارچه مخمل استفاده می شود. پارچه های مخمل کمی ضخیم تر هستند و معمولا برای روبدوشامبر زمستانی زنانه و روبدوشامبر زمستانی مردانه، مناسب هستند.

روبدوشامبر گیپور

یکی از انواع روبدوشامبر موجود در بازار نمونه گیپور آن است. ربدوشامبر گیپور معمولا برای خانم ها کاربرد دارد و مورد استفاده آن ها قرار می گیرد. این گزینه برای فصل های مانند تابستان بسیار مناسب خواهد بود.

روبدوشامبر زنانه گیپور قرمز

عکس روبدوشامبر زنانه قرمز گیپور

پارچه روبدوشامبر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

پارچه هایی که برای تولید روبدوشامبر استفاده می شوند، باید از ویژگی های زیر برخوردار باشند:

 1. روب باید نرم و لطیف باشند، تا به بدن و پوست انسان، آزار و اذیتی نرسانند.
 2. وزن کمی داشته باشند؛ به گونه ای مانند پارچه ساتن ابریشم، شما حس برتن داشتن آن پارچه و لباس را نداشته باشید.
 3. پارچه استفاده شده در روبدوشامب، باید از جنس محکم و بادوامی باشد.
 4. رنگ بندی های زیبا و جذاب و کیفیت بالایی داشته باشد.
 5. بعد از شست و شو آبرفت نداشته باشد.
 6. ضخامت مناسب داشته باشد؛ ضخامت بیش از حد پارچه لباس خواب، باعث آسیب به پوست می شود.
 7. حالت لَختی و آزادی را در لباس حفظ کند. این به زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر روبدشامبر کمک شایانی می کند.

روبدوشامبر حوله ای چیست؟

روبدوشامبرهای حوله ای؛ معمولاً کلاه دار هستند، برای استفاده بعد از یک حمام و یا دوش گرفتن مناسب می باشد. این مدل از لباس، باعث گرم شدن بدن بعد از یک حمام دلچسب می شود و در یک هوای سرد زمستانی، این روبدوشامبر می تواند گزینه مناسبی برای زیبای و راحتی شما باشد.

همچنین به خشک شدن بدن بعد از استحمام کمک می کند و در واقع پوشیدن این لباس خواب در روزهای سرد زمستانی از سرماخوردگی و ویروس جلوگیری می کند. روبدوشامبر حوله ای؛ یکی از اساسی ترین موارد اکسسوری عروس است که باید هر کسی آن را داشته باشد.

به روبدوشامبر حوله ای، حوله تن پوش یا حوله پالتویی هم گفته می شود، شما می توانید اطلاعات تکمیلی درباره انواع حوله پالتویی را در مقاله (حوله پالتویی چیست؟) مطالعه فرمائید.

روبدوشامبر حوله ای

عکس روبدوشامبر حوله ای زنانه

معرفی انواع روبدوشامبر مخصوص عروس و داماد

روبدوشامبر عروس چیست؟ مدل روبدوشامبر عروس یکی از محبوب ترین انواع روبدوشامبر در میان اکثر افراد می باشد. این علاقه و محبوبیت به حدی است که امروز عروس خانوم ها در بخش هایی از کلیپ عروسی خود و برای آرایشگاه، از روبدوشامبر عروس استفاده می کنند. از متداول ترین انواع روبدوشامبر عروس می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

روبدوشامبر ساتن عروس

این نمونه محصول معمولاً به شکل ساتن با رنگ های روشن مانند سفید، نباتی، شیری، صورتی و … در بازار مشاهده می شود. این ربدوشامبر به دلیل آنکه دارای جنس ساتن است، بسیار مجلل و زیبا خواهد بود. تولید کنندگان نیز در تولید این نمونه محصولات دقت بسیار زیادی به خرج می دهند و از بهترین و عالی ترین پارچه های ساتن برای دوخت محصولات استفاده می کنند.

عکس روبدوشامبر عروس سفید

عکس لباس خواب و روبدوشامبر عروس سفید رنگ

روبدوشامبر عروس ابریشمی

پارچه ابریشم همیشه به عنوان یک پارچه گران قیمت، شیک و زیبا شناخته می شود، پس بدیهی ست که از این پارچه برای روبدوشامبر عروس نیز استفاده شود. یک روبدوشامبر عروس شیک ابریشمی دارای بافتی نرم و زیبا بوده و می تواند تا مدت ها مورد استفاده قرار بگیرد.

روبدوشامبر عروس و ساقدوش

استفاده از روبدوشامبر ست عروس و ساقدوش به یکی از محبوب ترین ترندها در بین عروس خانوم ها تبدیل شده است. در این حالت معمولا رنگ روبدوشامبر عروس سفید، و رنگ روبدوشامبر ساقدوش ها صورتی و یا نباتی است.

روبدوشامبر ست عروس و داماد

استفاده از لباس ست بین زوج های جوان همیشه جزو جذاب ترین کارها به حساب می آید که می تواند باعث بیشتر شدن علاقه بین زوجین شود.

ست روبدوشامبر عروس و داماد به دلیل زیبایی خاص خود مورد استقبال بسیاری از زوج های جوان قرار گرفته است. به همین علت برند لوتوس با تکیه بر طراحی منحصر به فرد خود اقدام به طراحی و ارائه ست روبدوشامبر زوج بوده و به شما در تجربه این احساس شیرین کمک می کند.

روبدوشامبر ست عروس داماد

عکس روبدوشامبر ست عروس داماد یا روبدوشامبر ست زوجین

نکاتی برای انتخاب و خرید روبدوشامبر

در این بخش درباره نکاتی که باید هنگام انتخاب و خرید روبدوشامبر در نظر بگیرید صحبت می کنیم.

مدل جیب ها و محل قرارگیری آنها

بیشتر روبدوشامبرها دو جیب بزرگ رویه در ناحیه پایین تر از کمر دارند. بااین حال مدل هایی هستند که یک جیب هم روی سینه دارند که زیاد معمول نیست. روبدوشامبر را بپوشید و جای جیب ها را امتحان کنید. جیب ها باید جایی قرار داشته باشند که دست تان راحت در آنها قرار بگیرد.مدل جیب ها مربعی است و دور آنها را با قیطان یا مغزی های رنگارنگ و تزیینی یا شیک می دوزند.

جای کمربند روبدوشامبر

همه روبدوشامبرها بند بلندی دارند که از پارچه خود روبدوشامبر دوخته می شود. وقتی آن را پوشیدید دو لبه روبدوشامبر را به صورت ضربدری روی هم می گذارید و بند آن را می بندید. معمولا دو بندینک یا حلقه روی روبدوشامبر قرار می دهند که درست در سطح کمر و کمی بالاتر از آن و در پهلوها قرار دارد.

روبدوشامبر را بپوشید، کمربند آن باید درست روی کمر قرار بگیرد. بندینک ها ممکن است از خود پارچه تهیه شده باشند یا اینکه نوارهایی باشند که رنگ و طرح آنها با قیطان یا مغزی دور جیب ها جور است.

اندازه و سبک روبدوشامبر

روبدوشامبر لباسی کاملا گشاد است، بنابراین باید در آن احساس راحتی کنید. طول آن را می توانید تا زانو، کمی کوتاه تر از آن یا میدی (تا ساق پا) انتخاب کنید. معمولا کسی روبدوشامبر کاملا بلند تا مچ پا نمی پوشد؛ اما اگر با آن راحت هستید مشکلی ندارد.

یقه های روبدوشامبر انواع مختلفی دارند. در اصل روبدوشامبر بدون یقه است؛ اما اگر یقه داشته باشد، شال یا آرشال متداول تر است.

روبدوشامبر بلند ساتن

عکس انواع روبدوشامبر بلند زنانه جنس ساتن

از آنجاکه روبدوشامبر از خاورمیانه نشئت گرفته است، شبیه رداست و معمولا یقه ندارد. با این حال روبدوشامبرهایی هستند که یقه مردانه یا انگلیسی دارند ولی رایج نیستند. یقه آرشال از همه رایج تر است.

قیمت روبدوشامبر

قیمت روبدوشامبر قبل از هرچیز به پارچه به کاررفته در دوخت آن بستگی دارد. روبدوشامبرهای تهیه شده از کشمیر و ابریشم معمولا گران تر هستند. از گزینه های مقرون به صرفه می توان به روبدوشامبرهای پشمی، پنبه ای و ابریشم های معمولی اشاره کرد.
رنگ موردعلاقه تان را انتخاب کنید.

روبدوشامبر در هر رنگی پیدا می شود؛ اما آبی، قرمز، خاکستری، قهوه ای و مشکی بیشتر در روبدوشامبرهای کلاسیک معمول بوده اند. از آنجاکه رنگ سفید بیشتر مختص حوله حمام روبدوشامبری است، سعی کنید روبدوشامبر را سفید انتخاب نکنید که با حوله اشتباه نشود.

طرز نگهداری روبدوشامبر

به طور کلی، نگهداری روبدوشامبرهای کشمیر، ابریشم و ساتن بسیار دشوار است. هم به راحتی نخ کش می شوند، هم شستشوی آنها سخت است. نگهداری از روبدوشامبرهای پشمی، پنبه ای و سایر الیاف خیلی راحت تر است. با این حال تصمیم با شماست. اگر مشکلی با بردن روبدوشامبرتان به خشک شویی ندارید، آن را از پارچه های ظریف و حساس انتخاب کنید.

نحوه صحیح پوشیدن روبدوشامبر به چه شکل است؟

در زمان پوشیدن روبدوشامبر باید به این نکته دقت داشته باشید که نباید سرشانه یک طرف، پایین تر و یا بالاتر از طرف دیگر باشد. در نحوه صحیح پوشیدن روبدوشامبر، قسمت سرشانه باید به موازات هم باشند. الگو روب، به این صورت است که عموما سایز بزرگ هستند و باید در آن، راحت باشید. سعی کنید از مدل های روب ساتن ابریشم درجه یک استفاده کنید تا علاوه بر راحتی، استایل زیبا و جذاب داشته باشید.

بهترین مدلهای روبدوشامبر زنانه

سخن پایانی

روبدوشامبر در مقایسه با سایر البسه حس راحت تری به بدن شما می دهد همچنین اگر نیاز دارید هم بدنتان را گرم نگه دارید و هم احساس ریلکس و راحتی داشته باشید مخصوصا بعد از یک روز کاری و خسته کننده، روبدوشامبر بهترین گزینه برای شماست.

ناگفته نماند در فصول گرم نیز می توانید از روبدوشامبر هایی از جنس نخ یا پنبه استفاده کنید به این روش می توانید یک پوشش خنک و راحت و ایده آل داشته باشید. علاوه بر این می توان گفت. خرید روبدوشامبر حوله ای از جمله لباس های ضروری هم برای مردان و هم برای زنان بسیار کاربردی و لازم است.

قطعا به خصوص در فصول سرد سال با داشتن روبدوشامبر حوله ای می توانید از لحظات بعد از حمام لذت بیشتری ببرید. همین طور از سرماخوردگی و دیگر بیماری های ویروسی فصل سرما در امان باشید. امروزه در صنعت لباس و مد از روبدوشــامبر به عنوان البسه ای زینتی، جذاب اما بسیار راحت استفاده می شود.

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت روبدوشامبر زنانه چند است؟
قیمت انواع لباس راحتی روبدوشامبر زنانه از 80 هزار تومان تا 3 میلیون تومان می باشد و به عواملی همچون برند شرکت سازنده، جنس پارچه، کیفیت دوخت و طراحی و ... بستگی دارد.
بهترین برندهای لباس روبدوشامبر زنانه کدام است؟
از معروف ترین برندهای تولید کننده روبدوشامبر می توان به برند اسمارا، ناتوسا، ماییلدا، مقمیس، تویین، اچ اند ام، جورج و ... اشاره کرد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/08/01
محصولات مرتبطمحصولات مرتبط
روبدوشامبر زنانه رنگ سبز روشن جنس تور و گیپور
روبدوشامبر زنانه رنگ سبز روشن جنس تور و گیپور
روبدوشامبر زنانه مقمیس ساتن ساده سفید رنگ فری سایز
روبدوشامبر زنانه مقمیس ساتن ساده سفید رنگ فری سایز
روبدوشامبر زنانه برند ناتوسا رنگ مشکی جنس توری
روبدوشامبر زنانه برند ناتوسا رنگ مشکی جنس توری
روبدوشامبر زنانه ماییلدا مدل گیپوری گلدار رنگ گلبهی
روبدوشامبر زنانه ماییلدا مدل گیپوری گلدار رنگ گلبهی
لباس خواب زنانه اسمارا جنس پلی آمید و پلی استر گیپور شیشه ای
لباس خواب زنانه اسمارا جنس پلی آمید و پلی استر گیپور شیشه ای
روبدوشامبر زنانه ساتن مشکی مدل Anya
روبدوشامبر زنانه ساتن مشکی مدل Anya
ربدوشامبر زنانه ساتن رنگ سفید مدل کیمونو
ربدوشامبر زنانه ساتن رنگ سفید مدل کیمونو
روبدوشامبر زنانه مدل گیپوری رنگ کالباسی جنس تور و گیپور
روبدوشامبر زنانه مدل گیپوری رنگ کالباسی جنس تور و گیپور
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد