منو

بهترین مدلهای کیف پول مردانه و پسرانه اسپرت، مجلسی و روزمره

کیف پول پسرانه کوچک اسپرت اوال مدل چرم طبیعی طرح سافیانو
کیف پول پسرانه کوچک اسپرت اوال مدل چرم طبیعی طرح سافیانو
کیف پول چرما اسپرت با چرم طبیعی گاوی مگنتی
کیف پول چرما اسپرت با چرم طبیعی گاوی مگنتی
کیف پول مدل جیبی اسپرت پسرانه چرم مصنوعی
کیف پول مدل جیبی اسپرت پسرانه چرم مصنوعی
کیف پول چرم مردانه کوچک اسپرت برند بارثاوا
کیف پول چرم مردانه کوچک اسپرت برند بارثاوا
کیف پول چرم طبیعی جانتا مدل زیپی
کیف پول چرم طبیعی جانتا مدل زیپی
کیف پول طرح فلوتر چرم آنیل مدل آروشا
کیف پول طرح فلوتر چرم آنیل مدل آروشا
کیف پول مردانه چرم طبیعی زیگما مدل گیسونا مدل زیپی
کیف پول مردانه چرم طبیعی زیگما مدل گیسونا مدل زیپی
کیف پول چرم طبیعی دیاکو مدل کتی دکمه ای
کیف پول چرم طبیعی دیاکو مدل کتی دکمه ای
کیف پول مردانه و جاکارتی چرم طبیعی دیاکو
کیف پول مردانه و جاکارتی چرم طبیعی دیاکو
کیف پول کهن چرم مدل LW50-18
کیف پول کهن چرم مدل LW50-18
کیف پول مردانه چرم مشهد مدل D0552-087
کیف پول مردانه چرم مشهد مدل D0552-087
کیف پول مردانه چرم مصنوعی مدل mjb2
کیف پول مردانه چرم مصنوعی مدل mjb2

کیف پول یکی از اصلی ترین اکسسوری های مردانه است. کیف پول مردانه مناسب همراهی همیشگی شما است که اسکناس ها و کارت های بانکی و کارت های شناسایی را در خود جای می دهد. همین دلیل کافیست که در هنگام خرید کیف پول مناسب بیشتر دقت کنیم.

راهنمای خرید کیف پول

راهنمای خرید کیف پولی مردانه کوچک و بزرگ

امروزه کیف پول مردانه و پسرانه در انواع مختلف و در جنس های متنوعی تولید می شود. کیف جیبی، کیف کتی، کیف پالتویی و ... . خرید کیف پول آسان نیست، از این جهت که کیف پولی که انتخاب می کنید نه تنها باید کیفیت بالایی داشته باشد و فضای کافی برای نگهداری پول و کارت هایتان داشته باشد و همچنین به مقدار کافی مقاوم و امن باشد، بلکه از نظر ظاهری نیز باید زیبا بوده و با سلیقه شما نیز سازگاری داشته باشد.

بنابراین اگر چنانچه بار دیگر قصد خرید کیف پول مردانه دارید، باید چندین نکته را در نظر بگیرید که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم.

منظور از کیف پول چیست؟

نام دیگر کیف پول، چنته می باشد که کیف کوچکی است که برای قرار دادن انواع اسکناس، سکه و کارت های اعتباری از آن استفاده می شود. علاوه بر این موارد می توان انواع مدارک مهمی چون کارت شناسایی، اشیا و ... را هم درون این وسیله قرار داد، بدون اینکه نگران آشفتگی و به هم ریختگی مدارکتان باشید.

معمولا کیف پول توسط مردان مورد استفاده قرار می گیرد، چون خانم ها یک کیف بزرگی دارند که می توانند انواع وسایلی که با خود حمل می کنند اعم از پول را درون آن قرار دهند.

عکس کیف پول مردانه

عکس کیف پول پسرانه جادار و شیک اسپرت

چرا آقایان باید کیف پول داشته باشند؟

در گذشته بیشترین چیزی که مردان در کیف پول هایشان حمل می کردند، مشتی سکه و اسکناس بود. به همین دلیل می توانستند آنها را در جیب شان قرار دهند و نیازی به خرید کیف پول احساس نمی کردند. اما در حال حاضر با داشتن انواع کارت های اعتباری و بانکی، پول نقد و کارت های شناسایی از جمله گواهینامه و کارت ملی، داشتن یک کیف پول برای سامان دهی به آنها واقعا نوعی ضرورت است.

مدل های کیف پول از نظر ظاهر

شاید فکر کنید که انتخاب نوع درست کیف پول صرفا برای کاربردی که دارد مهم است. در واقع این طور نیست و علاوه بر کاربرد، باید سبک لباس پوشیدن تان را هم در نظر بگیرید. انواع مختلفی کیف پول داریم که عبارت اند از:

کیف پول بیلفلد

کیف پول بیلفلد (Billfold) دو نوع اصلی دارد: دولا و سه لا. نوع دولا دوبار و نوع سه لا سه بار تا می شوند. این کیف پول ها همان کیف پول های مردانه کلاسیک هستند.

بیلفلدها را اغلب از چرم طبیعی تهیه می کنند. این کیف ها به همان اندازه که جذاب اند، کاربردی هم هستند. مخصوصا نوع دولای آن به شما کمک می کند به راحتی از شکاف هایی که در آن تعبیه شده است به کارت های بانکی تان دسترسی داشته باشید. این کیف ها علاوه بر اسلات های مخصوص کارت، جای کارت شناسایی هم دارند و در جیب های کناری آن هم می توانید پول نقد قرار دهید. این کیف پول هرگز محبوبیتش را از دست نمی دهد و با گذشت زمان رنگ کهنگی نمی گیرد؛ به همین دلیل برای هر مرد خوش تیپی انتخابی عالی به شمار می رود.

بیلفلد

عکس کیف پول مردانه بیلفلد دولا و سه لا

کیف پول اسپرت

کیف پول های اسپرت محکم تر از کیف پول های بیلفلد هستند و بنابراین محتویات شان ایمنی بیشتری خواهد داشت. به همین دلیل می توانید از آنها در هنگام دویدن یا تمرینات در باشگاه استفاده کنید. کیف پول های اسپرت را اغلب از مواد مصنوعی تهیه می کنند، به همین دلیل در برابر آب مقاوم هستند و در اثر گرما یا استفاده زیاد، سطح رویه آنها ترک برنمی دارد.

کیف پول اسپرت

اگر در محل کار یا به طور کلی در روز به طور رسمی لباس می پوشید، احتمالا این کیف پول برای استفاده روزانه شما مناسب نخواهد بود. می توانید دو کیف پول داشته باشید، نوع کلاسیک برای استفاده روزانه و نوع اسپرت برای زمان های ورزش.

کیف پول مسافرتی (Passport / Travel Wallets)

در روزهای عادی، معمولا کمی پول نقد و یکی دو کارت شناسایی (مثل گواهینامه و کارت ملی) و چند کارت بانکی برایتان کافی است؛ اما در مسافرت، هم پول نقد بیشتر و هم کارت های بانکی بیشتری نیاز دارید و هم اینکه گذرنامه و مدارک دیگری هم به کارت شناسایی شما اضافه می شوند. بنابراین به جای اینکه کیف پول باریک و شیک تان را طوری پر کنید که برآمده شود و ظاهرش از ریخت بیفتد، یک کیف پول مسافرتی بخرید که تمام موارد ضروری در آن جا بگیرد و ایمن تر هم باشد.

کیف پول مسافرتی

عکس کیف پول پاسپورتی مردانه

این کیف پول ها را هم از مواد مختلفی تهیه می کنند. اگر بیشتر به سفرهای کاری می روید، مسلما چرم بهتر است، اما برای مسافرت های تفریحی، چیزی ضدآب و بادوام که وسایل تان را ایمن نگه دارد کاربردی تر است. به طورکلی کیف پول مسافرتی برای استفاده روزانه مناسب نیست.

کیف پول کتی یا پالتویی

این کیف پول ها بلندتر از کیف پول های دیگر هستند و فضای بیشتری هم دارند و البته جنس آنها هم معمولا نازکتر است. اگر معمولا کارت و اسکناس زیادی را با خود حمل می کنید و نیاز به سازمان دهی آنها دارید، این کیف پول ها عالی هستند. فقط یادتان باشد با اینکه این کیف پول ها باریک هستند، اما از نظر بلندی در جیب شلوار یا پیراهن جا نمی شوند و جای آنها در جیب بغل کت یا پالتو است. می توانید آنها را در کیف یا ساک تان هم بگذارید.

کیف پول کتی به دلیل اینکه معمولاً در کت قرار داده می شوند، نباید خیلی سنگین باشند. بنابراین وزن زیادی ندارد و نباید درون آن را خیلی پر کرد.

کیف پول کتی

عکس کیف پول مدل پالتوی

کیف پول آکاردئونی

این کیف پول هم مانند کیف پول پالتویی بلند و جادار است، اما باریک نیست و حجم بیشتری دارد. در این کیف پول ها می توانید وسایل بیشتری را جا بدهید. اغلب زیپ دار هستند و بنابراین ازنظر نگهداری لوازم تان ایمن تر هستند. می توانید کلیدهایتان را هم در آنها بگذارید.

کیف پول آکاردئونی

عکس کیف پول مردانه کوچک مدل آکاردئونی

با این حال زیپ هرچقدر هم مدرن و کاربردی باشد، شیک نیست. به همین دلیل برای افرادی که معمولا لباس های رسمی و شسته رفته می پوشند، این کیف پول مناسب به نظر نمی رسد. مشکل دیگری که کیف پول های زیپ دار دارند، این است که امکان دارد اسکناس درون زیپ گیر کند و پاره شود.

کیف پول دور زیپ

این کیف پول برای آقایانی است که بیشتر تیپ اسپرت دوست دارند و از تیپ های پر زرق و برق خودداری می کنند. مزیتی که این کیف پول ها دارند این است که می توانید با خیال راحت پول ها و کارت اعتباری خود را در آن قرار دهید و نگرانی برای گم شدن آن ها نداشته باشید. اما این کیف پول ها را نمی توان در جیب شلوار قرار داد.

انواع مدل های کیف پول به لحاظ جنس

1 - کیف پول مردانه چرم طبیعی

یکی از محبوب ترین جنس ها در تولید کیف پول، جنس چرم می باشد. هم خانم ها و هم آقایان به استفاده از این جنس علاقه ی زیادی دارند. منتهی قیمت بالای این جنس سبب می شود که خیلی از افراد از خرید آن منصرف شوند. اگر قیمت کالا برایتان اهمیتی ندارد، خرید کیف پول از این جنس را به دلیل دوام و کیفیت بالایی که دارد و هم چنین زیبایی آن، به شدت توصیه می کنیم.

2 - کیف پول چرم مصنوعی

چرم مصنوعی یا صنعتی که بر پایه نفت تولید می شود، می تواند جایزگزین خوبی با شعار آسیب نرساندن به حیوانات باشد. چرم مصنوعی نیز دوام و مقاومت خوبی دارد اما قطعا این دوام کمتر از چرم طبیعی است. این چرم را در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع و زیبایی تولید می کنند.

3 - کیف پول نمدی

جنس نمد نسبت به سایر جنس هایی که در بازار موجود هستند، خیلی راحت و سریع شسته می شود. اگر به تمیزی و نظافت کیف پول اهمیت می دهید، خرید این مدل را به شما پیشنهاد می کنیم.

4 - کیف پول برزنتی

افرادی که به دنبال خاص بودن تیپ و استایلشان هستند، می توانند به سراغ خرید کیف پول برزنتی بروند. چون وزن سبکی دارند و در عین حال وزن بالایی را هم تحمل می کنند.

5 - کیف پول پارچه ای

خانم ها بعد از جنس چرمی، به خرید کیف پول پارچه ای علاقه زیادی دارند، چون در طرح و رنگ های زیبایی تولید می شوند. اگر روحیه هنری و ذوق و سلیقه زیادی دارید، خرید کیف پول پارچه ای انتخاب خوبی است.

انواع کیف پول

نکات مهم هنگام خرید کیف پول

انتخاب مدل

اولین نکته ای که هنگام خرید کیف پول مردانه باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب مدلی مناسب با سلیقه و تیپ و استایل شما است. کیف های پول مردانه خوشبختانه امروزه دارای تنوع مدلی فراوانی هستند و این شما هستید که باید انتخاب کنید یک کیف پول کوچکِ جیبی برایتان کافی است و یا یک کیف پول بلند برای قرار گرفتن اسکناس های شما بصورت کاملا صاف و تاخورده می تواند مناسب باشد!

انتخاب رنگ کیف پول

اگر کیف پول خود را از جنس چرم طبیعی انتخاب می کنید باید سازگاری آن را با سایر اکسسوری های به کار رفته در استایل خود در نظر داشته باشید. رنگ قالب به کار رفته در استایل شما تعیین می کند که از چه رنگ کیف پولی استفاده کنید. رنگ های مشکی و قهوه ای یکی از پرکاربردترین رنگ های کیف پول مردانه است.

انتخاب اندازه کیف پول

کیف پول وسیله ای برای نگهداری پول، کارت بانکی، هندزفری و گاهی تلفن همراه است؛ بنابراین لازم است که سایز آن را بسته به اینکه دقیقا چه چیزی را قصد دارید در آن نگهداری کنید انتخاب کنید. اگر عادت دارید که کیف پول خود را در جیب شلوار قرار دهید، از انتخاب اندازه های بزرگ کیف خودداری کنید.

بهترین مدل های کیف پول

عکس کیف پول مردانه کلاسیک چرم قهوه ای

یکی از اشتباهات رایج آقایان، خرید کیف پول های وارداتی بدون توجه به اندازه آنهاست. اندازه پولی که داخل کیف قرار می گیرد باید با سایز کیف هماهنگ باشد. تاخوردگی و چروک شدگی پول نشان می دهد که کیف پول مناسبی را انتخاب نکرده اید. همچنین اگر لبه اسکناس از کیف بیرون می زند گواه این مدعاست که کیف پول شما نیاز به تعویض دارد.

طراحی مناسب کیف

در طراحی قسمت های داخلی کیف پول، حتما باید قسمت های مربوط به کارت اعتباری و اسکناس توسط برش یا زیپ جدا شده باشد. قرار دادن وسایل در محفظه های مختلف به شما کمک می کند تا هم نظم بیشتری داشته باشید و هم از کارت های اعتباری داخل کیف پول در برابر آسیب محافظت می کند.

جاکارتی و فضاهای مختلف

اگر کیف پول شما همواره مرتب و منظم باشد، شک نکنید که هر کسی با دیدن آن متوجه شخصیت خوب و جنتلمنانه شما خواهد شد؛ خصوصا که این موضوعات همواره از سوی چشمان تیزبین خانم ها پوشیده باقی نمی ماند.

پس بهتر است به سراغ خرید کیف پول هایی بروید که دارای جاکارتی های مناسب، فضای کافی برای قراردادن مدارک شناسایی، عکس، اسکناس، سکه و حتی خودکار و هندزفری و در صورت لزوم جایی هم برای قرار دادن تلفن همراهتان داشته باشد تا همه چیز مرتب و منظم در کیف پولتان جلوه کند.

عکس انواع کیف پول مردانه خارجی

عکس انواع کیف پول مردانه خارجی

کیفیت دوخت

مورد بعدی مربوط به کیفیت دوخت به کار رفته در کیف پول مردانه مورد نظرتان می شود. یادتان باشد دوخت های ایجاد شده در کنار دوام و کیفیتشان می توانند تضمین یک عمر کارایی محصول را برای شما تضمین کنند؛ پس خواهشا از کنار آن به سادگی عبور نکنید.

قابلیت شستشو

اگر کیف پول شما از قابلیت شستشو برخوردار باشد، شما می توانید هر از چند گاهی محل نگهداری کارت ها و پول های نقدتان را تمیز کنید و آن را مورد شستشو قرار دهید تا همیشه کیف پولتان پاکیزه باشد و از ظاهری مناسب نیز برخوردار باشد.

قیمت کیف پول مردانه

قیمت کیف پول مردانه با توجه به عوامل مختلف و گوناگونی مشخص می شود و این شما هستید که بایستی نهایتا به دنبال خرید یک کیف پول مناسب و زیبا برای خود باشد.

خرید اینترنتی بهترین مدلهای کیف پول مردانه

حرف آخر

شاید در تصور برخی از افراد، توجه کردن یه این مسائل کوچک و بی اهمیت شمرده شود و برخی از آقایان در هنگام خرید کیف پول تنها آن را از روی ظاهر زیبا انتخاب کنند. در حالی که باید گفت که کیف پول نیز برای خود دارای فاکتورهایی مهم است که در هنگام خریدن باید به هر کدام از آن ها توجه شود.

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت کیف پول مردانه چقدر است؟
قیمت انواع کیف پول های مردانه از 20 هزار تومان تا 3 میلیون تومان می باشد و بستگی به مواردی همچون برند شرکت تولید کننده، جنس و نوع کاربری کیف، سایز و ابعاد، جا دار بودن، طراحی و کیفیت دوخت، نحوه بسته شدن و ... دارد.
بهترین برندهای کیف پول مردانه کدامند؟
از معروف ترین و بهترین برندهای تولید کننده کیف پول مردانه ایرانی می توان به چرم مشهد، نوین چرم، درسا، مارال چرم و کهن چرم و از برندهای خارجی میتوان به جانتا، شیفر، بوفالو، لویی ویتون، گوچی، ال سی وایکیکی، کروماکی، زارا، کلمبیا، پیرکاردین و تیمبرلند اشاره کرد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/08/04
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد