منو

راهنمای خرید میخکوب بادی، شارژی و برقی + لیست پرفروش ترین مدلها

وقتی قرار باشد تعداد زیادی میخ را در چوب بکوبید قطعا چکش ابزار مناسبی نیست، چرا که هم زمانبر است و هم از دقت کمی برخوردار است و احتمال زخمی شدن و خستگی نیز وجود دارد. ابزاری تحت عنوان میخکوب ساخته شده که عملیات کوبیدن میخ را با دقت زیاد و به سرعت برای شما انجام می دهد و نوع بادی آنها بیشتر مورد توجه واقع شد.

یک میخ کوب قدرتمند و با کیفیت قادر است روزانه هزاران میخ را به صورت محکم و درست در محل مورد نظر شما وارد کند، این در حالی است که این وسیله به کمترین میزان نگهداری و مراقبت نیازمند خواهد بود.

با ما در طوطی کالا همراه باشید تا در مورد این ابزار مهم نجاری و صنعتی اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار دهیم.

راهنمای خرید میخکوب

راهنمای خرید میخکوب بادی، شارژی و برقی

میخکوب چیست؟

میخ کوب یک وسیله مکانیکی است که با نام تفنگ میخکوب نیز شناخته می شود به شما کمک می کند میخ را به درون سطوح مختلف چوبی و فلزی هدایت کنید. این دستگاه با استفاده از باتری، برق یا کمپرسور هوا راه اندازی می شود و روند کوبیدن میخ را بدون دردسر می کند.

در واقع این دستگاه علاوه بر کاهش زمان کوبیدن میخ، انرژی کمتری از شما می گیرد و همچنین خطراتی که حین استفاده از چکش ممکن است ایجاد شود را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. میخ کوب در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود و شما می توانید براساس نیاز خود، در پروژه های مختلف از آن استفاده کنید.

انواع میخکوب از نظر نوع محفظه نگه دارنده

میخکوب ها از نظر نوع محفظه نگه دارنده به دو دسته تقسیم می شوند

میخکوب های مخزن ردیفی

در میخ کوب مخزن ردیفی از میخ هایی استفاده می شود که مرتب شده و یا بوسیله نوارهای کاغذی، پلاستیکی و یا سیم نازک در کنار یکدیگر نگه داشته شده اند. این میخ ها یک نوار طولانی، بلند و باریک را شکل می دهند که به درون یک مخزن مستطیلی شکل حرکت می کند. طول این نوارها از 20 اینچ تا 40 اینچ متغیر است.

میخکوب مخزن ردیفی

عکس میخکوب بادی با مخزن ردیفی

میخکوب های سرگرد (حلقه ای)

میخ کوب سر گرد که به میخکوب سیم پیچی (کویل) یا میخکوب سایدینگ نیز معروف هستند، از حلقه هایی بلند و انعطاف پذیر از میخ هایی که بوسیله سیم به یکدیگر متصل شده اند، استفاده می کنند. این میخ ها درون یک مخزن حلقه ای شکل بر روی میخ کوب نگهداری می شوند.

این مخزن های حلقه ای شکل قابلیت نگهداری حداکثر 300 میخ را به طور همزمان داراست. این نوع میخ کوب جمع و جورتر است و قابلیت کار در مکان های بیشتری نسبت به میخ کوب نواری دارد.

میخکوب سرگرد

عکس میخکوب بادی با مخزن گرد و حلقه ای

انواع میخکوب از نظر منبع تغذیه

میخکوب بادی

میخ کوب های بادی از رایج ترین میخکوب هایی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند و با فشار هوا کار می کند و نسبت به مدلهای دیگر بسیار قوی تر و مناسب تر هستند زیرا هم قدرت بیشتری دارند و هم نسبت به کیفیتشان قیمت مناسبتری دارند.

روش کارکرد میخکوب بادی بدین صورت است که میخهای مخصوص در خشابهای این دستگاه قرار می گیرند و دستگاه با هر بار شلیک توسط باد میخ را به محل مورد نظر می کوبد. سایز میخ، فشار باد و ... نیز قابل کنترل است و بسته به طول میخ و استحکام قطعه کار قابل تنظیم است.

میخکوب گازی

عملکرد یک میخ کوب گازی دقیقاً مشابه عملکرد یک میخ کوب بادی است، تنها تفاوت این دو دستگاه در منبع انرژی مصرفی آن هاست که میخ کوب گازی با استفاده از کپسول های مخصوص انرژی مورد نیاز را تامین می کند.

این نوع میخ کوب ها با استفاده از هوای فشرده به کار نمی افتند، در عوض برای راه اندازی آن ها از گاز قابل اشتعال استفاده می شود تا از این طریق میخ ها به سطح مورد نظر کوبیده شوند.

این گاز از یک محفظه آزاد تخلیه شده و سپس به داخل جایگاه احتراق واقع در بالای پیستون تزریق می شود. شارژ الکتریکی موجود در باتری دستگاه نیز به اشتعال این گاز منجر شده، سپس احتراق رخ می دهد، بدین ترتیب پیستون حرکت کرده و میخ مورد نظر از درون دستگاه پرتاب می شود.

انواع مختلف میخکوب

عکس انواع میخکوب بادی، برقی، شارژی و گازی

میخکوب برقی

این مدل میخ کوب نسبت به دو مدل دیگر سروصدای کمتری دارد همچنین قیمتشان نیز کمتر است اما خوب است بدانید که مانند میخکوب شارژی قدرت کمتری نسبت به انواع میخ کوب دارند؛ البته همین ویژگی و وزن کمتر این میخکوب ها موجب می شود برای کارهای کوچکتر نیز از آن ها استفاده کنیم.

میخ کوب های شارژی

میخکوب هایی هستند که نیاز به کابل برق یا کمپرسور هوا ندارند و توسط باتری کار می کنند و امکان جابجایی بیشتری را نسبت به مدل های بادی و برقی برای شما فراهم می کند. این نوع میخکوب زمان راه اندازی سریعی دارد، اما قدرت کمتری نسبت به میخکوب بادی ارائه می دهد.

انواع تفنگ میخ کوب از نظر گیج (gaug)

در میان بازاریان جا افتاده است که به میخ هایی با ضخامت کم هستند، میخ سوزنی و میخ هایی با ضخامت متوسط هستند، میخ کبریتی و میخ هایی با ضخامت بیشتر هستند؛ میخ معمولی می گویند.

اما امروز دسته بندی میخ ها توسط اندازه گیج آن ها صورت می گیرد و تنوع بیشتری در بین آن ها وجود دارد به همین منظور دستگاهای میخ کوب بادی در تنوع بسیاری ساخته می شوند.

عدد گیج به تعداد میخ در یک اینچ اشاره دارد؛ یعنی با شمردن تعداد میخ چسبیده به هم در هر اینچ (طول ۲۵ میلیمتر) می توان عدد گیج یک میخ را یافت.

نحوه تشخیص گیج میخ میخکوب بادی

نحوه تشخیص گیج میخ میخکوب بادی

بنابراین میخ با گیج ۱۶ ضخیم تر از میخ با گیج ۱۸ است. در واقع عدد گیج کمتر مساوی با ضخامت بیشتر میخ است. این عدد روی میخکوب بادی و روی بسته بندی همه میخ های استاندارد درج شده است و نیاز به کشف یا محاسبه آن ندارید.

اگر به اطلاعات درج شده روی میخکوب های بادی توجه داشته باشید، حتماً عدد گیج میخ درج می شود. در واقع به اشتباه در بازار ایران میخ ها را به فروش می رسانند و عموماً مشتری ها اطلاعات دقیقی در مورد خصوصیات و مدل های میخ های مخصوص میخ کوب بادی ندارند.

در زمان خرید میخ برای هر میخکوب باید به عدد گیج آن توجه ویژه داشته باشید. در صورتی که عدد گیج میخ با عدد گیج میخکوب تناسب نداشته باشد، موجب ایجاد خسارت برای دستگاه می شود.

تقسیم بندی میخکوب بر اساس گیج

1 - میخکوب بادی اس کا

این میخ کوب ها برای میخ هایی با گیج ۱۸ و ضخامت نازک که ارتفاع ۱۰ تا ۵۰ میلی متر دارند، مناسب هستند. وجود حرف F بر روی دستگاه نشان دهنده این است که میخکوب مورد نظر از سری میخ کوب های این دسته می باشد.

میخکوب بادی اس کا

عکس میخکوب بادی اسکا

2 - میخکوب بادی تی پو یا سری T

از این مدل میخکوب ها برای کوبیدن میخ های دارای گیج ۱۶ استفاده می شود که معادل سنتی آن ها میخ کبریتی می باشد و جدیدا به آن ها میخ های تی پو نیز گفته می شود. وجود حرف T بر روی دستگاه نشان دهنده این است که میخ کوب مورد نظر جز این دسته می باشد.

3 - میخ کوب های سری تی یا سری CT

این مدل میخکوب ها برای کوبیدن میخ های با گیج ۱۴ که معادل میخ های معمولی در نجاری هستند مناسب است و اگر عدد ۱۴ یا کلمه CT بر روی دستگاه وجود داشت نشان دهنده این مدل میخکوب می باشد.

انواع میخ کوب از نظر نحوه شلیک

میخکوب های بدون ضامن

در میخ کوب های بدون ضامن، میخ ها پشت سرهم و با سرعت زیاد به جسم مورد نظر شلیک می شوند و همان طور که سرعت به هنگام کار کردن افزایش می یابد به نسبت آن ایمنی هم کمتر می شود و به مهارت بیشتری نیاز است.

عکس میخکوب ضامن دار

عکس ضامن در میخ کوب ضامن دار

میخکوب های ضامن دار

این مدل میخکوب ها بسیار ایمن تر از میخکوب های بادی بدون ضامن می باشند زیرا باید سر میخ بر روی جسم مورد نظر قرار بگیرد و فشار داده شود سپس به ماشه فشار وارد می کنیم تا میخ کوب، میخ را شلیک کند.

انواع میخ

میخهای مصرفی دستگاه میخکوب در انواع مختلفی تولید می شود و بسیار مهم است که با توجه به خوراک دستگاه تهیه شوند، به همین دلیل در زمان خرید یک دستگاه میخکوب به نوع خوراک دستگاه توجه کنید. همچنین بعضی از دستگاه ها قابلیت تعویض هد و خشاب را دارند و می توانید با تهیه آنها از انواع مختلف میخ و منگنه استفاده کنید. در زیر تعدادی از آنها را برای آشنایی بیشتر معرفی می کنیم

 • میخ اس کا (SK) : این میخ مخصوص گیج ۱۸ است و به صورت شانه ای عرضه می شود. طول سر ۱٫۹ میلیمتر می باشد.
 • میخ تیپو : این میخ مخصوص گیج ۱۶ است و به صورت شانه ای عرضه می شود. طول سر ۲٫۷ میلیمتر می باشد.
 • میخ تی ان (TN) : این میخ مخصوص گیج ۱۴ است و به صورت شانه ای عرضه می شود. طول سر ۵٫۵ میلیمتر می باشد.
 • میخ دو پایه : بسیار شبیه میخهای دو پایه برق کارها وحتی منگنه است ولی میتواند خیلی بلند تر باشد و به شکل شانه ای عرضه میشود.
 • میخ پالت : گروهی از میخهای معمولی که مخصوص ماشینهای پالت سازی تهیه میشود و گیجها ی گوناگون و شکل ساق قابل تغییر به درخواست مشتری دارد. مانند ساده یا دنده ای یا مته ای. و نوک تبری یا الماسی .
 • میخ پلاک : میخهای صفحه ای و مستطیلی است که در پشت قابها از آن استفاده میشود و شکلهای مختلفی با کاربری های متنوع، از آن تولید میشود.
 • میخ نواری : که در آن میخهای سر گِرد، با مفتولی (مثلا مسی) مانند قطار فشنگ به هم وصل میشوند و این نوارها به صورت دایره مانند، دور یک مرکز، پیچیده شده (چنبره ای شکل) و در خشاب مربوطه قرار میگیرند و به شکل نوار عرضه میگردد. این میخ ها به سه شکل نواری ساده، نواری دنده ای و نواری مته ای ساخته میشوند .

انواع مختلف میخ

عکس انواع مختلف میخ مخصوص میخکوب

نکته : در مورد سه میخ اسکا و تیپو و تی اِن، همانگونه که مشاهده میشود تفاوت اصلی در ابعاد و در ضخامت مفتول ساق است که به ترتیب نامها زیاد تر میشود و باز هم به ترتیب نام، استحکام اتصالات ایجاد شده نیز بیشتر میشود.

کاربردهای میخ کوب

هر یک از مدل های میخ کوب برای کار در یک شرایطی مناسب هستند، بعضی برای استفاده در فضاهای کوچک و محکم طراحی شده اند و بعضی دیگر بیشتر برای فضاهای بزرگ و کارهای سنگین تر مناسب هستند.

میخ کوب هایی که قطعه های بزرگ از اشیاء را به یکدیگر وصل می کنند، برای استفاده در کارهایی که نیازمند سرعت و قدرت بالا هستند، مناسب خواهد بود. میخ کوب هایی وزن سبکی داشته و ابزار بسیار مناسبی برای ساخت مبلمان، کابینت، و کارهای آراسته سازی و مدل دهی هستند.

منگنه ها، میخ کوب های مخصوص میخ های نازک و پونز کوب ها نیز ابزارهای سبک وزنی هستند که برای کارهای ظریف مناسب طراحی شده اند. میخ کوب هایی نیز به طور خاص برای کارگذاری قطعات بام طراحی و ساخته شده اند.

نکات مهم و راهنمای خرید میخکوب

انتخاب نوع

نخستین نکته در خصوص خرید میخ کوب توجه به نوع آن ها است که برای این منظور توصیه می کنیم به مطالعه بخش قبلی از همین مطلب بپردازید تا با درک درستی از مزایا و معایب هر چند نوع میخ کوب موجود در بازار کشورمان، مناسب ترین مدل را با توجه به نوع و حجم کاری خود انتخاب و سپس خریداری نمایید.

عکس میخکوب شارژی

عکس میخکوب شارژی

وزن و اندازه میخکوب

مدل هایی که در بالا توضیح داده ایم در اندازه و وزن های متفاوتی وجود دارند و چون از میخکوب ها به صورت دستی استفاده می شود؛ میزان راحتی شما با میخکوبی که می خرید بسیار مهم است؛ پس حتما میخکوبی را انتخاب کنید که اندازه و وزنش به گونه ای باشد که شما با آن به راحتی فعالیت کنید.

سرعت میخ کوب

به سرعت و تعداد میخ هایی که در یک دقیقه شلیک می شوند سرعت عملکرد میخ کوب می گویند و مسلما هرچه سرعت میخکوب بیشتر باشد کار خود را در زمان کوتاه تری انجام می دهید اما چون سرعت بیشتر شده است؛ برای کار با تفنگ میخ کوب نیاز به دقت و مهارت بیشتری دارید.

قدرت میخکوب

قدرت میخکوب های بادی نسبت به میخ کوب های برقی و گازی بسیار بالاتر است اما شما می توانید با توجه به حجم کارتان میخکوبی را انتخاب کنید که برای شما مناسب تر است زیرا اگر حجم کارتان کم است می توانید از مدل های دیگر استفاده کنید.

میخکوب صنعتی

عکس میخکوب صنعتی با خشاب بزرگ

نوع و ظرفیت خشاب

همان طور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم میخکوب ها بر اساس محفظه نگه دارنده به دو دسته مخزن ردیفی و مخزن حلقه ای تقسیم می شوند که هرکدام نیز ظرفیت مشخصی میخ را در خود جای می دهند، پس حتما قبل از خرید میخکوب مورد نظر و با توجه به حجم کارتان، بررسی کنید چه تعداد میخ نیاز دارید که داخل محفظه قرار گیرد.

نحوه کوبیدن میخ

اگر به دنبال میخکوبی هستید که فقط میخ را برایتان به سطح مورد نظرتان شلیک کند؛ می توانید از هر میخکوبی استفاده کنید.

اما اگر از دسته کسانی هستید که نحوه کوبیده شدن میخ بر روی سطح کاری مورد نظرتان، بسیار مهم است حتما پیش از خرید خود اقدام به تست کردن نحوه کوبیدن میخ توسط وسیله مورد نظرتان نمایید.

ضامن ایمنی میخکوب

در هر فعالیتی ایمنی مهم ترین بخش کار می باشد و هنگام کار با ابزارآلات صنعتی، برقی و…. این مسئله مهم تر نیز می شود شاید در نگاه اول میخ کوبیدن کار خیلی خطرناکی به نظر نمی آید اما اگر همان میخی که با سرعت و قدرت زیاد از دستگاه خارج می شود به جای برخورد با سطح ،با جسم خودمان برخورد کند آن زمان است که متوجه اهمیت ضامن ایمنی در انواع دستگاه میخ کوب می شوید.

ضامن دستگاه های میخکوب به دو صورت ضامن تماسی و ضامن ترتیبی وجود دارند که نوع ترتیبی آن بسیار بهتر است در واقع وظیفه اصلی ضامن میخ کوب این است که هنگام بیکاری دستگاه اگر به مکانی برخورد کند، میخ آزادانه شلیک نمی شود.

اندازه ماشه

تقریبا تمامی میخ کوب ها از ظاهری همچون یک تفنگ برخوردارند و تنها کافی است شما دستتان را بر روی ماشه محصول گذاشته و آن را فشار دهید تا میخ و یا منگنه مورد نظرتان از قسمت سَری محصول خارج شود.

از آن جایی که معمولا افراد در هنگام کار با ابزارهای این چنینی از دستکش های مخصوص کار استفاده می کنند، بهتر است به سراغ خرید محصولاتی بروید که دارای ماشه هایی بزرگ هستند تا بتوانید در هنگام داشتن دستکش نیز از آن ها استفاده کنید.

امکان تنظیم عمق نفوذ میخکوب

در بسیاری از میخکوب ها این امکان وجود دارد که با توجه به میزان مهارت فرد میخ را در عمق های مختلفی به درون سطح نفوذ کند.

بهترین مدلهای میخکوب

عکس میخ کوب با خشاب گرد و حلقه ای

باتری میخکوب

چنانچه بعد از مطالعه موارد بالا تصمیم به خرید میخ کوب شارژی گرفتید باید به جنس باتری، مدت زمانی که طول می کشد دستگاه کاملا شارژ شود و مدت زمانی که طول می کشد با شارژ صد در صد فعالیت کند را بررسی کنید تا حین انجام کار به مشکل بر نخورید.

سیم اتصال میخ کوب

جنس سیم دستگاه جهت خرید میخ کوب برقی بسیار مهم است پس حتما دستگاهی را بخرید که اطمینان دارید سیم آن هنگام کار خراب نمی شود.

قیمت میخکوب

تمام فاکتورهایی که در بالا توضیح داده شد مانند شرکت سازنده، جنس بدنه، توان، سایز و ... بر روی قیمت میخکوب اثر می گذارند، اگر به دنبال میخکوبی بسیار ارزان می باشید از کیفیت کارتان باید کم کنید اما بهتر است میخ کوبی را بخرید که کیفیت مناسبی داشته باشد و بعد به قیمت آن توجه کنید.

اکنون این شما هستید که باید متناسب با نوع نیاز و حجم کاری خود اقدام به خرید یک دستگاه قدرتمند و باکیفیت برای خود کنید.

مارک و برند میخکوب

همیشه با مراجعه به بازار و تحقیق حضوری می توانید متوجه شوید مارک های معروفی که در بازار به فروش می رسد کدام نام ها هستند هرچند توصیه می شود نکات خرید میخکوب را که به شما گفتیم جهت انتخاب درست در نظر داشته باشید.

راهنمای خرید میخکوب

عکس استفاده از میخ کوب بادی در صنعت چوب و کابینت

نکات مربوط به نگه داری میخ کوب

یکی از مهمترین موارد پس از خرید میخ کوب نحوه نگهداری آن است، چون هر چقدر هم میخ کوب ایده آلی تهیه کنید اما در نگه داری آن کوشا نباشید طول عمر دستگاهتان کم می شود.

 • از آنجایی که هنگام کار با میخ کوب، گرد و غبار زیادی تولید می شود همیشه باید دستگاه ها را تمیز کرد و از وارد کردن فشار بیش از اندازه به بدنه آن جلوگیری کرد.
 • در میخکوب های بادی امکان زنگ زدگی سیلندر ها و لوله های خارجی وجود دارد به همین علت توصیه می شود هر چند وقت یک بار قسمت های مورد نظر را روغن کاری کنید تا طول عمر افزایش یابد و کار با کیفیت بیشتری انجام شود هم چنین سعی کنید از روغن های خوب و با کیفیت استفاده کنید
 • وجود کیف مخصوص حمل برای این دستگاه نگهداری از آن را ساده تر کرده و از ورود هر گونه آسیب به آن در حین نقل و انتقالات جلوگیری می کند. بسیاری از دستگاه های میخ کوب به کیف مخصوص حمل مجهز هستند، اما اگر دستگاه میخ کوب شما به این امکان مجهز نبود باید یک کیف مخصوص برای این کار تهیه کنید.

لیست پرفروش ترین و بهترین مدلهای میخکوب با قیمت مناسب

1 -

میخ کوب برقی استنلی مدل 8-300

میخ کوب برقی استنلی مدل 8-300
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۲۸x۷x۳۰ سانتی متر
 • وزن
  ۱۹۰۰ گرم
 • توان
  ۶۵۰ وات
 • سایز میخ قابل پشتیبانی
  ۱۵، ۲۰، ۲۵، ۳۰، ۳۲ میلیمتر
 • ظرفیت
  ۱۰۰ عدد
2 -

میخ کوب بادی مکس مدل MF50

میخ کوب بادی مکس مدل MF50
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۲۷x۲۵x۸ سانتی متر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • توان
  ۱۲۰ وات
 • سایز میخ قابل پشتیبانی
  ۱۰ - ۵۰ میلی متر
 • فشار هوا
  ۶۰-۱۰۰ PSI
3 -

میخکوب و منگنه کوب شارژی نیومستر مدل NTC0023

میخکوب و منگنه کوب شارژی نیومستر مدل NTC0023
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۲۳x۶x۱۷ سانتی متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • توان
  ۳۰۰ وات
 • سایز میخ قابل پشتیبانی
  ۱۸
 • ظرفیت
  ۵۰
میخکوب و منگنه کوب شارژی نیومستر دو ابزار در یک ابزار است که هم قابلیت کوبیدن میخ 18 گیج و هم قابلیت کوبیدن منگنه یک اینچ را درون چوب دارد.
با این قابلیت و همچنین عدم نیاز به پمپ باد، هزینه ی نهایی شما بسیار کمتر شده ضمن اینکه آزادی و راحتی بسیار بیشتری نسبت به ابزار بادی دارید این دستگاه با دارا بودن یک باطری 20 ولت 2 آمپر قابلیت کوبیدن 1100 میخ با فقط یکبار شارژ را دارد.
اینگونه میتوان هر پروژه ی ام دی اف و چوبی را با یکبار شارژ این دستگاه به اتمام رساند. با وجود این دستگاه دیگر نیاز به خرید و حمل پمپ های باد سنگین 20 و 30 لیتری به درون محل کارگاه نصب نیست و استادکاران ام دی اف به راحتی و با یک دستگاه کوچک تمام کارهای خود را در زمینه میخکوبی و منگنه کوبی انجام میدهند.
همچنین دارای یک چراغ ال ای هوشمند برا روشنایی نقطه ی برخورد است میخکوب منگنه کوب شارژی نیومستر از نمونه های با کیفیت بازار بوده و رتبه و امتیاز بالایی در بررسی های سایت آمازون دارد. با وجود این قیمتی به ضرفه و رقابتی نیز دارد.
4 -

میخ کوب نواری هیوندای مدل HCN-8350

میخ کوب نواری هیوندای مدل HCN-8350
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۴۰x۳۷x۱۶ سانتی متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • سایز میخ قابل پشتیبانی
  ۱۸
 • ظرفیت
  ۲۵۵-۳۰۰ عدد
5 -

میخ کوب بادی جیت مدل 1850A

میخ کوب بادی جیت مدل 1850A
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۲۵x۶x۲۴ سانتی متر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • سایز میخ قابل پشتیبانی
  ۱۸
 • ظرفیت
  ۱۰۰
 • فشار هوا
  ۵۸-۱۰۰ PSI
6 -

میخ کوب دستی اس ام وای مدل چاشنی دار

میخ کوب دستی اس ام وای مدل چاشنی دار
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۳۰x۲۰x۴ سانتی متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • سایز میخ قابل پشتیبانی
  تا ۵ سانتیمتر
تفنک میخکوب ابزاری است مشابه تفنگ بادی است. تفنگ میخکوب بتن برای اتصال پلیت ها و صفحات مختلف به بتن می باشد. البته مصارف دیگری از جمله اتصال انواع توری های مشبک و غیره به صفحه های بتنی و مصالح ساختمانی را نیز دارد.
این تفنگ ها به وسیله چاشنی میخ موجود در خان تفنگ را با شدت به سمت هدف شلیک کرده و واشری که بر روی میخ قرار دارد صفحه را بر روی بتن نگه می دارد. با قرار دادن چاشنی مخصوص در داخل دستگاه و قرار دادن میخ در محل تعیین شده، می توانید از این ابزار استفاده کنید.
چاشنی هایی که برای این محصول در نظر گرفته اند در دو نوع و برای کوبیدن میخ در فلز یا بتن هستند. نوع میخی که برای این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد، از گونه های واشردار است. از این دستگاه در شغل های مختلف که با چوب و فلز سروکار دارند، استفاده می کنند.
7 -

میخ کوب و منگنه کوب برقی المکس مدل SG 502

میخ کوب و منگنه کوب برقی المکس مدل SG 502
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۲۴x۱۹x۷ سانتی متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • سایز میخ قابل پشتیبانی
  میخ اس کا ۱۵ میلیمتر و منگنه استاندارد
ضربه زن صنعتی با جریان ۵ آمپر قابل استفاده برای شلیک میخ و منگنه در چوب و MDF و گچ سرعت شلیک حداقل ۲۰ شلیک در دقیقه گنجایش خشاب میخ ۸۰ عدد گنجایش خشاب منگنه ۱۰۰ عدد طول کابل ۳ متر طراحی سبک و ارگونومیک دارای روکش ضد تعریق خشاب با امکان پر شدن سریع
8 -

میخ کوب برقی اریکسون مدل YP-ETN161

میخ کوب برقی اریکسون مدل YP-ETN161
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۲۷x۲۵x۳ سانتی متر
 • وزن
  ۱۷۰۰ گرم
 • توان
  ۱ وات
 • سایز میخ قابل پشتیبانی
  اسکا (اف) ۱۶ F (ارتفاع: ۳۲ میلی متر) گیج ۱۸ ( ۱۵ تا ۳۲ میلیمتر)
 • ظرفیت
  ۱۰۰ عدد
9 -

میخ کوب شارژی اکسکورت مدل XDC21-232D

میخ کوب شارژی اکسکورت مدل XDC21-232D
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۲۵x۲۰x۵ سانتی متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • سایز میخ قابل پشتیبانی
  تا سایز ۳.۲ میلیمتر
 • ظرفیت
  ۱۰۰ عدد
10 -

میخ کوب شارژی محک مدل NM-18B

میخ کوب شارژی محک مدل NM-18B
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۳۰x۳۰x۱۰ سانتی متر
 • وزن
  ۵۰۰۰ گرم
 • توان
  ۱۸ وات
 • سایز میخ قابل پشتیبانی
  54
پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
میخکوب چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است؟
میخ کوب یک وسیله مکانیکی است که به شما کمک می کند میخ را با سرعت بیشتر و انرژی و خطرات کمتر (نسبت به چکش) به درون سطوح مختلف چوبی و فلزی هدایت کنید. این دستگاه با استفاده از باتری، برق یا کمپرسور هوا راه اندازی می شود.
قیمت انواع میخکوب چند است؟
قیمت انواع میخکوب به عواملی همچون شرکت سازنده، نوع میخکوب، جنس بدنه، توان، سایز و ... بستگی دارد، اما در حالت کلی قیمت میخکوب از 200 هزار شروع و تا 20 میلیون تومان هم ادامه دارد.
تاریخ به روز رسانی : 1401/12/22
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد