منو

راهنمای انتخاب و خرید ساک دستی سفری و بررسی مدل های مختلف

نکاتی برای خرید ساک و چمدان

نکته ای که همه باید در ارتباط با خرید ساک و چمدان بدان توجه کنیم این است که هیچ نوع چمدان واحد و مشخصی که نیازهای همه مسافران را تأمین کند وجود ندارد و اینکه در این فرایند نحوه سفر کردن حائز اهمیت می باشد. برای خرید چمدانی برای سفر باید به نکاتی از جمله وزن و اندازه، قابلیت ها، قسمت های مختلف چمدان، ساختار و در نهایت ظاهر آن دقت نمایید که در این مطلب این خصوصیات را برایتان توضیح خواهیم داد.

راهنمای خرید کیف دستی مسافرتی

آشنایی با ساک سفری و انواع آن

سفر، واژه ای که شنیدنش انسان را به وجد می آورد لحظه هایی که چه با خانواده و چه با دوستان سر شود خیلی سریع می گذرند اما بسیار لذتبخش هستند، در این بین باید برای یک سفر راحت و بی درد سر لوازم مورد نیاز سفر را نیز به نحو احسنت انتخاب کنیم، همراه داشتن یک ساک سفری مناسب می تواند نخستین اقدام باشد

کیف سفری زیبا

چه نوع ساک سفری مناسب است؟

روزهای رفتن به سفر از لذت بخش ترین روزهای زندگی هر فردی است و همراه داشتن یک ساک سفری یا چمدان مسافرتی مناسب هم این لذت را دو چندان می کند، ساک مسافرتی مناسب و یا چمدان هر کدام به نحوی و با توجه به اندازه اش می تواند وسایل مورد نیاز یک مسافر را در خود جای دهد و از ریخت و پاش جلوگیری کند.

نخستین نکته در هنگام خرید ساک سفری توجه و اهمیت به وزن و اندازه آن است، ساک و چمدان هر چه وزنش کمتر باشد حمل کردنش راحت می باشد و در سفر هایی هوایی بار اضافه به مسافر تحمیل نمی شود، البته که باید به جنس و استحکام نوع ساک نیز اهمیت لازم را بدهیم.

ساک سفری و یا چمدان در انواع مختلف و طرح های متفاوتی در بازار یافت می شود، ساک ورزشکاران و شغل های خاص نظیر خلبان ها که همیشه در سفر هستند، ساک سفری زوج برای متاهل ها، ساک سفری نوزاد و ساک دستی کوچک که هر کدام می تواند در اندازه و جنس متفاوتی نسبت به بقیه باشد.

کیف دستی سفری

جنس انواع ساک و چمدان مسافرتی

چمدان ها و انواع ساک سفری در جنس های مختلف پلی کربنات، پارچه ای و پلاستیکی توسط تولید کنندگان روانه بازار می شود، چمدان و ساک مسافرتی از جنس پلی کربنات مقاوم ترین نوع است که از ضربه ها در امان است اما ممکن است گاهی در قسمت بار هواپیما و اتوبوس در تماس با اشیای نوک تیز دارای خط و خش شود که برای حل این مشکل هم می توان یک روکش پارچه ای برایش سفارش داد.

نوع پارچه ای ساک سفری هم از پارچه پلی استر و نایلون تولید شده است که دارای وزن کمی است و حملش آسان است و بیشتر مناسب سفرهایی هوایی است و بعضی اوقات رویه آن با روکشی پوشانده شده است تا از نفوذ آب به داخل وسایلش جلوگیری شود.

نوع پلاستیکی مقاومت انواع دیگر را ندارد اما مناسب افرادی است که نمی توانند ساک ها و چمدان های سنگین را حمل کنند و وسایل شان هم سبک می باشد.

در هنگام خرید ساک سفری و یا چمدان مسافرتی بهتر است به امنیت آن نیز توجه داشته باشیم و از انواع ساک و چمدانی استفاده کنیم که قابلیت قفل کردن و یا رمز گذاری را داشته باشد و همچنین برای حمل آسان باید از نوعی استفاده شود که دارای دو چرخ و یا چهار چرخ و یا دسته کشویی باشد تا مجبور نشویم آن را بلند کنیم.

بهترین مارک های چمدان و یا ساک مسافرتی در بازار شامل سامسونیت، دلسی، اکولاک و … می باشد که می توان نسبت به خرید آنها مطمئن باشیم.

مدل های ساک های مسافرتی

ساک های مسافرتی در دو مدل چرخ دار و بدون چرخ در بازار موجود است که بستگی به حجم لوازمی که میخواین با خودتون ببرید میتونید این مورد را انتخاب کنید. قاعدتا" ساک مسافرتی چرخدار حمل راحت تری نسبت به مدل دستی آن داره. این ساک های چرخدار در دو مدل دوچرخ و چهارچرخ موجوده که معمولا ساک مسافرتی چهارچرخ خیلی روان تر کنار شما حرکت می کنه.

کیف سفری مخصوص زنان

قیمت ساک های مسافرتی

اختلاف قیمت های ساک های مسافرتی معمولا به خاطر جنس پارچه و یراق آلاتی هست که روی هر ساک مسافرتی کار شده مثل چرخ، دسته ترولی، تو دوزی داخل ساک و مدت زمان گارانتی تو قیمت آن تاثیر داره و همچنان ساک های مسافرتی به نسبت چمدان اقتصادی تر است پس کسانی که دارند مهاجرت می کنند و تعداد زیادی ساک و چمدان لازم دارند این ساک ها براشون بصرفه تر است.

تاریخ به روز رسانی : 1401/07/12
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد