منو

خرید دستگیره کمکی توالت و کنار تخت خواب سالمندان

با بالا رفتن سن کارهای شخصی برایمان سخت میشود و درک آن برای افراد جوان سخت است. اما برای کسانی که پاهایشان قدرت کافی را در ایستادن ندارند این مشکل کاملا قابل درک میباشد و با این معضل روبرو میشوند که در انجام کارهای شخصی عاجز هستند.

اکنون زمانیست که باید بیش از هر وقت به فکر سالمندان باشیم، یکی از مشکلات اصلی پدر بزرگها و مادر بزرگها و افرادی که دچار نقص عضو شده و یا جانباز هستند، انجام کارهای شخصی مانند استفاده از دستشویی و توالت و حمام است. ابزاری کاربردی این روزها در سرویسهای بهداشتی نصب میشود که آن را دستگیره کمکی توالت مینامند.

دستگیره کمکی سالمندی چیست

راهنمای خرید دستگیره کمکی سالمندان

دستگیره کمکی چیست؟

دستگیره ها و تجهیزات سالمندی کمکی به جهت کمک و آسایش بیشتر برای افراد سالمند، معلولین، جانبازان و یا کسانی که برای بلند شدن یا تکیه دادن نیازمند یک تکیه گاه قوی هستند، کاربرد دارد و بیشتر در سرویس های بهداشتی یا حمام نصب می شوند.

علاوه بر استفاده خانگی دستگیره های دیواری، از دیگر کاربرد های آن در هتل ها و بیمارستان ها می باشد. تجهیزات کمکی و سالمندی، باعث کاهش ریسک خطرات ناشی از افتادن در بیماران، سالمندان و زنان باردار و نیز کمک به نشست و برخاست و حفظ تعادل معلولین و سالمندان و جلوگیری از اعمال فشار به مفاصل و زانوها و بازیابی استقلال فردی آن ها شده و قابل نصب در سرویس بهداشتی، حمام و راه رو ها (کنار توالت فرنگی و زمینی، روشویی و زیر دوش حمام) می باشد.

خرید اینترنتی بهترین مدل های دستگیره سالمندی

زنگ نزدن وسایل استیل در حمام و دستشویی یکی از مهم ترین دغدغه هاست و این دستگیره های سالمندی دارای بدنه استیل بوده و استیل نیز ضد زنگ است، همچنین این دستگیره از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است، این دستگیره ها به دلیل دارا بودن طرح های زیبا و شکیل، میتوان از آنها به عنوان جا حوله ای در حمام ها و سرویس های بهداشتی نیز استفاده کرد.

دستگیره های سالمندی و کمکی به راحتی قابل نصب و جاگذاری هستند و نیاز به راه اندازی پیچیده ای ندارد و میتوانید به راحتی و کمترین هزینه میتوانید آن را تهیه و نصب کنید، دستگیره هایی با زاویه های ۳۰ الی ۹۰ درجه باعث ایجاد حفظ تعادل و جلوگیری از لیز خوردگی میشود، هچنین در مقابل فشار وارده تحمل بالایی دارد و از جنس فولاد و رنگ الکترواستاتیک میباشد، این دو خصوصیات در کنار هم به دستگیره اجازه مقاومت بالایی را میدهند.

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
دستگیره کمکی سالمندان چیست؟
دستگیره های کمکی یکی از تجهیزات توانمند سازی سالمندان، معلولین، زنان باردار و یا کسانی که برای نشستن و برخواستن نیازمند یک تکیه گاه قوی هستند می باشد، و به جهت کمک و آسایش بیشتر برای این افراد در سرویس های بهداشتی یا حمام نصب می شوند.
دستگیره توانمند سازی در کجا ها نصب می شود؟
این ابزار توانمند سازی بیشتردر سرویس بهداشتی، حمام و راه رو ها (کنار توالت فرنگی و زمینی، روشویی و زیر دوش حمام) و هر جای دیگری که کمک به نشستن و برخواستن سالمندان و معلولین بکند، مورد استفاده قرار می گیرد.
تاریخ به روز رسانی : 1401/11/17
محصولات مرتبطمحصولات مرتبط
دستگیره کمکی سالمند استیل مدل ST32V120
دستگیره کمکی سالمند استیل مدل ST32V120
دستگیره کمکی پلاستیکی فیکا با روش وکیوم هوا مدل H3
دستگیره کمکی پلاستیکی فیکا با روش وکیوم هوا مدل H3
دستگیره کمکی تاشو کد T75
دستگیره کمکی تاشو کد T75
دستگیره کمکی V شکل کروم سالمندان مدل V120
دستگیره کمکی V شکل کروم سالمندان مدل V120
دستگیره کمکی ال شکل کروم با زاویه 90 درجه مدل L90
دستگیره کمکی ال شکل کروم با زاویه 90 درجه مدل L90
دستگیره کمکی کروم اشتاد مدل M30
دستگیره کمکی کروم اشتاد مدل M30
دستگیره کمکی رنگ الکترو استاتیک مدل MB30
دستگیره کمکی رنگ الکترو استاتیک مدل MB30
دستگیره کمکی فلزی مدل CM-40
دستگیره کمکی فلزی مدل CM-40
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد