منو

راهنمای خرید جای خواب سگ و معرفی انواع مختلف تخت خواب سگ

نگهداری و سرپرستی از حیوانات خانگی برای بسیاری از افراد جالب و جذاب است. اما در کنار سرپرستی از آنها، برطرف کردن نیازهایشان و مراقبت از آنها بسیار ضروری است.

این حیوانات نیز مانند تمام موجودات زنده از جمله انسان نیازهای خودشان را دارند و بر ما واجب است که در صورت نگهداری از آنها مسئولیت فراهم کردنش را بر عهده بگیریم. خواب یکی از مهم ترین قسمت های زندگی حیوانات محسوب می شود و در امتداد همین موضوع است که اهمیت فراهم کردن جای خواب سگ نمایان می شود.

راهنمای خرید جای خواب سگ

راهنمای خرید جای خواب سگ

اگر در حال حاضر در خانه سگ نگه می دارید، حتما می دانید که این حیوانات ممکن است در هرجای خانه بخوابند. مثلا روی زمین، بر روی مبل یا تختخواب شما یا هر جای دیگری. این موضوع شاید شما را به این فکر بیندازد که نیازی به هزینه کردن برای خرید جای خواب برای سگ نیست. اما این طرز تفکر بسیار اشتباه است.

زیرا برای تربیت سگ و آموزش او، نیاز به یک جای خواب خوب و مناسب است و اگر قصد تربیت حیوان خانگی خود را دارید و سلامتی و نشاط آن برایتان مهم است، بهتر است که حتما او را به جای خواب خودش عادت بدهید.

سگ چه نیازی به جای خواب یا تخت خواب دارد؟

 • تخت خواب نسبت به زمین بدن سگ را گرم تر نگه می دارد و از آرتروز و پینه جلوگیری می کند.
 • اگر به سگ آلرژی دارید، خوابیدن سگ در تخت خواب شما تاثیر خوبی بر سلامت شما ندارد؛ خرید تخت خواب سگ را در الویت قرار دهید.
 • همراه داشتن جای خواب سگ در سفر میتواند استرس و اضطراب او را تا حد زیادی کاهش دهد و با آرامش در مکان همیشگی و آشنای خود بخوابد.
 • اگر سگ به صورت اتفاقی در خواب ادرار کند تمیز کردن تخت خواب سگ بسیار راحت تر از تخت خواب خودتان یا مبلمان منزل است.

انواع مدل های جای خواب سگ

جای خواب لبه دار

جای خواب لبه دار برای سگ، شبیه یک لانه نرم و راحت است. خیلی از سگ ها عاشق این نوع تشک خواب هستند. جای خواب لبه دار ساده، دوناتی، گرد یا مستطیلی همگی در این دسته بندی قرار دارند. این جای خواب با لبه های بلند به سگ های پراسترس، حس آرامش و امنیت بیشتری می دهد.

جای خواب لبه دار سگ

عکس تخت خواب سگ لبه دار مستطیلی

مزایای جای خواب لبه دار سگ : ظاهر زیبا و جذاب، فراهم کردن فضای خصوصی، موجود بودن مدل ها و فرم های مختلف، ورود و خروج راحت سگ از فضای خواب، امکان استفاده برای نژادهای مختلف سگ، قرار گرفتن گردن سگ در یک موقعیت راحت، فراهم کردن آرامش بیشتر به خصوص برای حیوانات استرسی

معایب جای خواب لبه دار سگ: امکان شستشوی نه چندان راحت، قیمت بالاتر نسبت به مدل های ساده

جای خواب بالشی

این مدل، متداول ترین جای خواب سگ به شمار می آید و مزیت های زیادی دارد. این جای خواب یک سطح راحت و نرم دارد و داخل آن با مواد نرمی مثل پلی استر، پنبه و غیره پر شده است.

جای خواب شکل تشک و بالش

عکس جای خواب سگ بالشی

از مزایای این مدل جای خواب این است که برای سگ هایی با جثه های متفاوت مناسب هستند. در نتیجه لازم نیست با بزرگ شدن سگ، نگران کوچک شدن آن باشید. در بسیاری از مدلها، از هر دو روی این جای خواب می توان استفاده کرد.

موقع خرید این جای خواب سگ دقت کنید که روکش قابل تعویض داشته باشد. البته خودتان هم می توانید یک روکش روی این تشک خواب بیندازید و هر چند وقت یکبار آن را عوض کنید و بشویید.

 • مزایای جای خواب بالشی : قیمت ارزان، امکان حمل آسان، امکان شستشوی آسان، قابل استفاده برای نژادهای مختلف سگ، امکان استفاده از هردو رو در برخی مدل ها
 • معایب جای خواب بالشی : فرم ساده و نه چندان جذاب، عدم جلوگیری از ورود نور به فضای خواب سگ اشاره کرد.

جای خواب مسقف

یکی از انواع جای خواب سگ، نوع مسقف آن است. این نوع از جای خواب برای سگ هایی طراحی شده است که کمی خجالتی هستند و ساعاتی در روز نیاز به داشتن خلوت خود دارند.

ضمن این که اگر در مناطق سردسیری زندگی می کنید، باتوجه به این که جای خواب گرما را بیشتر در خود نگه می دارد، می تواند گزینه مناسب تری برای سگ شما باشد؛ البته باید نژاد سگ را نیز در نظر بگیرید.

برای مثال هاسکی ها با هوای سرد به راحتی کنار می آیند و نژادی برای همین آب و هوا هستند، اما نژادهای کم مو با جثه کوچک تحمل سرمای زیاد ندارند.

تشک خواب سگ مسقف

 • مزایای جای خواب مسقف سگ : حریم خصوصی بیشتر، ظاهر جذاب و متفاوت، در دسترس بودن جنس های مختلف، جلوگیری از تابش نور به فضای خواب سگ، کاهش سروصدای محیط و کمک به خواب آرام تر
 • معایب جای خواب مسقف سگ : اشغال کردن فضای بیشتر، قیمت بالاتر نسبت به مدل های ساده تر، عدم امکان حمل راحت (به جز مدل های پارچه ای و برزنتی)

تخت خواب سگ به شکل غاری

تخت خواب سگ به شکل غاری را می توان ترکیبی از باکس سگ و تخت خواب دانست. یک باکس نرم و گرم که در کنار ایجاد حس امنیت، خوابی راحت را به سگتان هدیه میکند. در دو نوع مکعبی و به شکل کیسه ای (با کف پهن تر و قطور و یک صفحه سبک تر روی تخت برای پوشاندن سگ)

ویژگی های مثبت

 • بسیار بسیار راحت و دنج
 • زیبا و موجود در رنگ های متنوع
 • نرم (پنبه ای یا پشمی)
 • بادوام
 • شستشو و نگهداری آسان
 • ایجاد احساس امنیت
 • گرم نگه داشتن سگ در طول شب

جای خواب سگ به شکل غاری

عکس جای خواب سگ به شکل غاری

ویژگی های منفی

 • گران قیمت تر از بقیه انواع تخت
 • بعضی از سگ ها برای آموختن نحوه ورود و خروج نیاز به آموزش زمان و تشویق دارند.
 • عدم امکان شستشوی راحت
 • عدم جلوگیری از ورود نور به فضای خواب سگ

تشک خواب سگ پایه دار یا ننویی

این مدل تشک خواب کمی از سطح زمین بالاتر است. این جای خواب برای فضای باز و کمپینگ و پیک نیک بسیار مناسب است. روکش این جای خواب معمولا از جنس نایلون است و خیلی راحت شسته می شود. از طرفی قیمت مناسبی هم دارد. اما نقطه ضعف آن، این است که خیلی نرم نیست. در نتیجه شما می توانید یک تشک نازک زیر سگ قرار دهید تا از سفتی و زبری جای خواب کاسته شود.

تخت خواب سگ پایه دار مزیت دیگری هم دارد. جریان هوای زیر جای خواب به خنک شدن سگ کمک می کند. بنابراین این تشک خواب سگ برای آب و هوای گرم و شرجی یا در طول تابستان بسیار مناسب و کاربردی است.

عکس جای خواب سگ ننویی

عکس جای خواب سگ ننویی

مزایای جای خواب پایه دار سگ : قیمت مناسب، امکان شستشوی آسان، وزن سبک و قابلیت حمل راحت، دور بودن سگ از سردی و رطوبت احتمالی زمین، امکان جریان پیدا کردن هوا و خنک شدن سگ در فصل گرم، مناسب برای استفاده در فضای باز مثل حیاط، باغ و کمپ در طبیعت

معایب جای خواب سگ مدل پایه دار : ظاهر نه چندان جذاب، جنس نه چندان راحت (نایلونی)

تشک خواب ساده سگ

این مدل جای خواب، یک تشک ساده و مستطیل شکل است و تا حد زیادی شبیه به تشک ما انسان ها است. تا جایی که بعضی افراد از تشک کودک برای سگشان استفاده می کنند. این تشک خواب سگ خیلی تجملاتی و زیبا نیست.

اما راحت است و برای کسانی که به دنبال یک جای خواب ساده برای سگ خود هستند، بسیار مناسب است. گاهی صاحبان سگ این نوع تشک را کف باکس یا قفس سگ قرار می دهند. در این صورت باید دقت کرد که اندازه های تشک مطابق با اندازه باکس باشد.

تشک خواب ساده سگ

عکس جا خواب سگ مدل تشکی

همچنین اگر قصد خرید لانه سگ یا کلبه مخصوص برای سگ و یا گربه را برای استفاده در فضای بیرون یا داخل خانه را دارید می توانید مقاله مرتبط با آن را یعنی (راهنمای خرید لانه سگ) را نیز جهت کسب اطلاعات بیشتر مطالعه بفرمائید.

مزایای داشتن تخت خواب برای سگ ها

مطمئنا، یک تخت کهنه و یا نیمکت گزینه های جایگزین تخت خواب سگ هستند، اما آنها همیشه ایده آل نیستند. تخت سگ یکی از واجبات برای هر سایز و هر نژاد سگ میباشد.

1 - محافظت : وقتی سگ شما روی زمین میخوابد با تمام این خورده نان ها و آشغالهای احتمالی در تماس است و این میتونه براش خیلی ناراحت کننده باشد در صورتی که تخت سگ به راحتی تمیز میشه و سگ شما همیشه راحت تر میخوابه وقتی محل خوابش بدون آشغال باشد.

2 - راحتی و امنیت : هر سگی توی تخت خودش راحت تره مخصوصا اگه شما جای خوابی متناسب با جثه اون براش انتخاب کنید. سگها عاشق این هستند که موقع خواب خودشون رو مچاله کنند و هم اینکه زیاد غلت میزنند .

برای همین با انتخاب یه جای خواب مناسب میتونید خواب راحت و با لذتی رو که خودتون تجربه میکنید به سگتون هم هدیه بدهید و امکان این حرکات لذت بخش را در خواب به آنها بدهید.

3 - تاثیر جای خواب سگ بر سلامت مفاصل

با بالا رفتن سن سگ ها احتمال ابتلای آن ها به بیماری هایی مثل آرتروز افزایش می یابد. یک جای خواب سگ استاندارد می تواند از بروز بیماری های مفاصل و کمر درد سگ ها جلوگیری کند و به حفظ سلامت این موجودات دوست داشتنی کمک کند.

4 - جایی برای خود سگ : سگ وقتی نداند کدوم منطقه و کجا فقط مال خودش است احساس سردرگمی می کند. مخصوصا جای خوابی که مال خودش باشد به او احساس مالکیت و در نتیجه احساس امنیت میدهد. اگر حتی دو سگ در یک خانه زندگی کنند هر کدام معمولا فقط جای خواب خودش را استفاده میکند.

5 - سگ سالم جای خواب سگ

تخت سگ برای سلامتی سگ شما بسیار مفید است، دمای بدن سگ توی تخت بهتر تنظیم میشه و این بر روی کل سلامتیش اثر داره. داشتن رخت خواب باعث میشود سگ در هنگام پیری مشکلات کمر و ستون مهره را پیدا نکند و داشتن رخت خواب برای سگ از لحاظ بهداشتی نیز بسیار خوب است.

جای خواب سگ

نکات مهم انتخاب و خرید انواع جای خواب سگ

جای خواب سگ معمولا به صورت های مختلفی ارائه می شود که می توانید فراخور نیاز حیوان خانگی تان اقدام به تهیه انواع آن کنید. اما قبل از هرگونه اقدام به خرید ابتدا لازم است که اطلاعات کافی را در ارتباط با ابعاد حیوان خانگی خود کسب کنید.

در نظر گرفتن جثه و سایز سگ

انتخاب جای خواب سگ نیز مانند گربه ارتباط زیادی با ابعاد و جثه آن دارد. قطعا یکی از اولین موارد در انتخاب جای خواب سگ، سایز سگ می باشد. با توجه به اینکه سگ شما نژاد کوچک یا بزرگ و توله است یا یک سگ بالغ می توانید جای خوابی با اندازه مناسب برایش خریداری کنید. همچنین به نژاد سگ نیز دقت کافی داشته باشید و در انتخاب جای خواب مناسب برای او اقدام کنید.

قابلیت شست و شو جای خواب سگ

سگ های بازیگوش معمولا در طول روز پس از شیطنت های فراوان اقدام به خوابیدن می کنند. این موضوع باعث کثیف شدن بدن سگ می شود و در نتیجه جای خواب آن را هم کثیف خواهد کرد. پس بهتر است که جای خواب آن ها قابل شست و شو باشد تا بتوانید به صورت دائمی محیط تمیزی را برای آن ها فراهم کنید.

توجه به شرایط آب و هوایی

نکته دیگر در ارتباط با جای خواب سگ، آب و هوای محل زندگی شماست. اگر در محیط سرد زندگی می کنید بدانید که جای خواب سگ شما باید بسیار گرم و نرم و دارای سق

شخصیت سگ

سگ باید در جای خواب خود احساس راحتی و آرامش کند

ف باشد و چنانچه در مناطق مرطوب هستید بهتر است جای خواب از زمین فاصله داشته و ترجیحا از نوع پایه دار باشد.

جنس پارچه جای خواب سگ

علاوه بر این توجه به جنس تشک و جای خواب سگ هم مسئله مهمی است که باید به آن توجه کنید. بهتر است جای خوابی تهیه کنید که پارچه آن ها خاصیت پرز گیری کمی داشته باشند. طبیعی است که موی سگ شما به خصوص در فصل هایی مثل بهار ریزش داشته باشد؛ بنابراین بهتر است که کم ترین میزان ریزش موی آن هم بر روی تشک دیده نشود. علاوه بر این بهتر است که به دنبال جای خوابی باشید که در تضاد رنگی بسیاری با مو های سگ تان نباشد تا ریزش موی او آن قدر ها به چشم نیاید.

در نظر گرفتن شخصیت سگ

سگ های خجالتی یا مضطرب مدل جای خواب لانه ای، سقف دار و لبه دار رو بیشتر ترجیح می دهند و احساس راحتی بیشتری می کنند. همینطور مدل و پوزیشن خوابیدن سگتون رو هم در نظر بگیرید؛ درازکش و ولو می خوابد یا خودش را جمع می کند؟ و اگر سگ شما توله است یا برعکس سن بالایی دارد شک نداشته باشید که جای خواب نرم و راحت را ترجیح خواهد داد.

دوخت و کیفیت بالا

علاوه بر این جای خواب سگ باید دوخت بسیار خوبی هم داشته باشد. طبیعی است که سگ شما بخواهد به اندازه کافی بازی کند و یا بر روی جای خواب خود چنگ بزند! به همین دلیل هم داشتن تشک یا جای خواب با بافت و دوخت محکم و مناسب می تواند خیال شما را از بابت مقاومت و کیفیت بالای آن به مراتب آسوده تر کند.

خرید اینترنتی بهترین مدلهای جای خواب سگ

عکس جای خواب سگ نژاد ژرمن شپرد

انواع جای خواب سگ

در میان انواع جای خواب سگ گزینه های مناسبی در بازار وجود دارد که در ابتدای مقاله به طور مفصل در مورد آنها توضیح دادیم ولی می توان به انواع: لبه دار، سقف دار، لانه ای، گرد، دوناتی، ساده، مستطیل و ... اشاره کرد.

ولی مهمترین نکته باز هم خلق و خوی سگ شماست. اگر عادت به حلقه زدن در هنگام خواب داشته باشند بهتر است که از مدل گرد برای آنها استفاده کنید و یا اگر خجالتی هستند مدل لانه ای برای آنها مناسب تر خواهد بود.

خرید جای خواب سگ دست دوم و کارکرده

گاهی اوقات برخی از افراد تمایل دارند تا به خرید جای خواب سگ ارزان بپردازند و از این رو به دنبال محصولات دست دوم هستند. برای خرید این محصولات دست دوم کافیست تا به سایت دیوار یا شیپور مراجعه نمایید و محصول مورد نظر خود را جستجو کنید.

خرید جای خواب سگ دست دوم ممکن است گاهی اوقات گزینه مناسبی باشد، اما باید به مسائلی توجه کنید. اگر جای خواب دست دوم در شرایط خوبی باشد و کمتر از یک سال استفاده شده باشد، می تواند بهترین انتخاب باشد و در عین حال از لحاظ اقتصادی نیز ارزش داشته باشد.

اما بهترین روش برای اطمینان از سلامت و بهداشت سگ شما، استفاده از جای خواب جدید است. در واقع، خرید یک جای خواب جدید به شما اطمینان می دهد که هیچ نوع عفونت، کرم یا بیماری از جای خواب قبلی به سگ شما منتقل نمی شود.

به طور کلی، اگر قصد دارید جای خواب سگ دست دوم خریداری کنید، باید محصول را به دقت بررسی کنید و از شرایط آن اطمینان حاصل کنید. همچنین، اگر سگ شما با برخی مسائل جسمی مانند آلرژی، درد مفاصل، یا دیگر مشکلات دارد، بهتر است از جای خواب جدید با مواد اصلی و پاک استفاده کنید که بهداشت و راحتی سگ شما را تضمین می کند.

عکس جای خواب بالشی سگ

عکس جای خواب سگ لبه دار گرد راحت و گرم و نرم

محل مناسب قرار دادن جاب خواب سگ در خانه

مکان قرارگیری جای خواب سگ در خانه می تواند بسته به نیاز و خلق و خوی سگ شما متفاوت باشد. اما در کل، برای انتخاب مکان مناسب جای خواب سگ، می توانید به موارد زیر توجه کنید:

1- مکانی که خشک و خنک باشد: اگر سگ شما در منطقه ای با آب و هوای گرم و خشک زندگی می کند، باید به دنبال جای خوابی باشید که خشک و خنک باشد تا سگ در طول روز نتواند به خواب در آن مکان شرایط مناسبی داشته باشد. همچنین، به جای خواب سگ در منطقه ای با هوای سرد و نمکی، باید مطمئن شوید که محیط گرم و راحت باشد.

2- مکانی که بیشترین راحتی را به سگ بدهد: سگ ها دوست دارند در مکانی با راحتی خوب خوابیده و در امان باشند. بنابراین، بهتر است جای خواب سگ شما در محلی قرار داده شود که بیشترین راحتی و آسایش را به سگ بدهد. به عنوان مثال، می توانید جای خواب سگ را در کنار تخت خودتان قرار دهید یا در کنار مبلمان زندگی کنید.

3 - مکانی که نزدیک به فضای عمومی نباشد: جای خواب سگ را به گونه ای انتخاب کنید که در محلی نزدیک به فضای عمومی نباشد. بهتر است جای خواب سگ را در محلی قرار دهید که سگ بتواند در آرامش خوابیده و به دیگران نزدیک نشود.

با این حال، توصیه می شود که با توجه به نیازهای و خصوصیات سگ شما، محل مناسب جای خواب را انتخاب کنید.

عکس جای خاب سگ دخترانه لاکچری صورتی

عکس جای خواب سگ لاکچری صورتی دخترانه فانتزی

چگونگی آموزش استفاده از جای خواب به سگ

سگ ها حیواناتی هستند که برای تمام کارهایشان نیاز به تعلیم و آموزش دارند. درمورد جای خواب نیز همین طور است. ممکن است سگ شما بخواهد در رختخواب شما یا روی کاناپه بخوابد. اما این وظیفه شما است که به عنوان سرپرست به او آموزش دهید که به جای خواب خود برود و همیشه همان جا بخوابد.

برای آن که این کار را انجام دهید، می توانید از چند روش استفاده کنید. با این حال اگر این روش ها کارساز نبودند، باید از دامپزشک خود کمک بگیرید.

 • از یک عروسک یا اسباب بازی که حیوان خانگی شما بیشتر از بقیه دوست دارد استفاده کنید. اما تا زمانی که او در جای خود نخوابیده است، اسباب بازی را به او ندهید. بنابراین وقتی سگ ببیند که هر بار در جای خود می خوابد عروسک محبوبش را می گیرد، خواهد فهمید که ارتباطی بین این دو وجود دارد.
 • یک خوراکی غیر از غذای معمول سگ خود به عنوان تشویقی در نظر بگیرید. در زمان هایی که سگ شما از رفتن به جای خواب خود اجتناب می کند، از آن به عنوان جایزه استفاده کنید.
 • یک اتاق یا فضای خالی را در خانه در نظر بگیرید و جای خواب حیوان خانگی خود را در آن قسمت قرار دهید. به این ترتیب وقتی سگ نتواند مکان دیگری را به اندازه محل خواب خود راحت بیابد، کم کم به سمت آن می رود و به مرور به آن عادت می کند.

بهترین مدلهای جای خواب سگ

سخن پایانی

سعی کنید در انتخاب جای خواب سگ دقت کنید که تا سال ها از آن استفاده شود. حیوانات به جای خواب خود وابسته می شوند. در صورتی که جای خوابی با کیفیت پایین انتخاب کنید، مجبور خواهید شد که هر چند مدت یکبار آن را تعویض کنید. در نتیجه حیوان خانگی هم که به آن عادت کرده بود، ممکن است در روزهای اول بعد از عوض شدن جای خواب، با مشکلاتی دست و پنجه نرم کند.

سگ ها همانقدر که عاشق بازی و جنب و جوش هستند، در زمان استراحت هم عاشق جای خواب راحت هستند. بنابراین با انتخاب جای خواب مناسب و مطابق با خلق و خوی حیوان خود، آسایش را به او هدیه دهید.

1 -

جای خواب سگ و گربه مدل mypet367

جای خواب سگ و گربه مدل mypet367
تشک گارد دار سگ و گربه قطر این تشک در حالت جم ۶۰ و در حالت باز ۱۰۰ میباشد این تشک با الیاف ضدحساسیت لایکو پر شده و در صورت استفاده مداوم حالت اولیه خودش را حفظ می کند. لازم به ذکر است در دمای ۳۰ درجه توسط ماشین لباسشویی شسته شود.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۹۵x۹۵x۷ سانتی متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه نخ و پلی استر
 • گونه حیوان
  جونده گربه سگ
2 -

جای خواب سگ و گربه پتیوو مدل Casual Stars سایز M

جای خواب سگ و گربه پتیوو مدل Casual Stars سایز M
جای خواب مدل Casual Stars مناسب برای سگ ها و گربه ها در تمام فصول. این جای خواب با توجه به این که از پارچه 100% نخ و پارچه مخمل تولید شده هم برای فصل های گرم سال و هم برای فصل های سرد قابل استفاده می باشد.
تشک این جای خواب 2 رو بوده و یک روی آن پارچه نخی و روی دیگر پارچه مخمل است. تشک جدا شونده و بدنه جای خواب قابل شستشو در ماشین لباس شویی می باشند. سایز لارج این جای خواب با ابعاد 55x42x20 مناسب برای حیوانات تا وزن 12 کیلوگرم می باشد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۵۵x۴۲x۲۰ سانتی متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه نخی و مخمل ضد حساسیت
 • گونه حیوان
  جونده گربه سگ
3 -

جای خواب سگ و گربه تشک مخمل کد TPet102

جای خواب سگ و گربه تشک مخمل کد TPet102
این مدل جای خواب سگ و گربه دو رو بوده و یک رو از جنس پارچه خز بره ای و روی دیگر از جنس مخمل است. شما می توانید با توجه به سلیقه از هر دو طرف تشک استفاده کنید.
تمامی این تشک ها از جنس های باکیفیت تهیه شده برای راحتی حیواناتی که پوست آن ها به الیاف پلاستیکی حساسیت دارد.
الیاف داخلی این تشک از بهترین کیفیت بوده و قابل شستشو می باشد. طول این تشک 70 سانتی متر و عرض آن 45 سانتی متر و ارتفاع آن حدود 15 سانتی متر میباشد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۷۰x۴۵x۱۵ سانتی متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • جنس
  مخمل و خز بره ای
 • گونه حیوان
  جونده گربه سگ
4 -

جای خواب سگ و گربه فیلور مدل M003

جای خواب سگ و گربه فیلور مدل M003
بسیار نرم ولطیف و مرغوب تشک جدا شونده جهت شستشو تولید شده از الیاف و پارچه بسیار با کیفیت پارچه بیرونی استفاده شده در نمای جای خواب نخی و پارچه داخلی مخمل می باشد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  60x50x۱8 سانتی متر
 • وزن
  ۱۰۷۰ گرم
 • جنس
  پارچه نخی
 • گونه حیوان
  گربه و سگ
5 -

جای خواب سگ و گربه کنیدس مدل terripoo

جای خواب سگ و گربه کنیدس مدل terripoo
جای خواب terripoo با تنوع بالای رنگ و جنس مخمل نرم بهترین گزینه برای حیوان خانگی شماست کم جا و سبک و راحت قابل شستشو در ماشین لباسشویی پارچه ضد حساسیت الیاف داخلی ابر ۳ سانت و پشم شیشه
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۶۸x۵۴x۳۵ سانتی متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه نرم مخمل ضد حساسیت
 • گونه حیوان
  گربه و سگ
6 -

جای خواب سگ و گربه مدل اشرافی

جای خواب سگ و گربه مدل اشرافی
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۹۰x۷۰x۱۸ سانتی متر
 • وزن
  2000 گرم
 • جنس
  مخمل نخ
 • گونه حیوان
  گربه و سگ
 • کشور سازنده
  چین
7 -

جای خواب سگ و گربه هرمی شکل مدل W700

جای خواب سگ و گربه هرمی شکل مدل W700
لانه سگ و گربه مدل W700 ، با طراحی فانتزی و زیبا جلوه خاصی به دکوراسیون شما می دهد. این محصول از پارچه مخمل بسیلر نرم و لطیف و همچنین تشکچه قابل شست و شو بهرمند است و برای سگ های کوچک و گربه مناسب می باشد.
سایز کفی این محصول به اندازه 40 در 40 سانتی متر می باشد و قابلیت آویز کردن به سقف برای نگهداری بهتر لانه را نیز دارد. این محصول ساخته شده برند Miss Meow می باشد و جزء برندهای معتبر در زمینه تولید محصولات حیوانات خانگی است.
پارچه و دوخت این جای خواب فوق العاده با کیفیت بوده و هر دو قسمت بیرونی و تشک داخلی قابل شستشو می باشد. جنس جای خواب مخمل بوده و فوق العاده نرم و با کیفیت است. همچنین در این جای خواب از خز با کیفیت عالی استفاده شده است که بر زیبایی آن افزوده است.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۴۰x۴۰x۴۰ سانتی متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  مخمل پارچه ای لطیف
 • گونه حیوان
  گربه و سگ
 • کشور سازنده
  چین
8 -

جای خواب سگ و گربه پتیوو مدل Hearts سایز L

جای خواب سگ و گربه پتیوو مدل Hearts سایز L
جای خواب سگ و گربه مدل Hearts برای راحتی هرچه بیشتر حیوان خانگی شما طراحی شده است. پارچه و دوخت این جای خواب فوق العاده با کیفیت بوده و هر دو قسمت بیرونی و تشک داخلی قابل شستشو در ماشین لباس شویی است.
تشک داخلی این جای خواب از بدنه جدا بوده و جنس بدنه و تشک داخلی 100% نخ است. سایز مدیوم این جای خواب با ابعاد 65x50x20 مناسب برای حیوانات تا وزن 12 کیلوگرم می باشد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۶۵x۵۰x۲۰ سانتی متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • جنس
  ۱۰۰% نخ
 • گونه حیوان
  گربه و سگ
9 -

جای خواب سگ و گربه دو رو سه حالته کد D-450

جای خواب سگ و گربه دو رو سه حالته کد D-450
قسمت بالایی این جای خواب زرد و قسمت پایینی طوسی می باشد. تشک این جای خواب دورو بوده و به رنگ های زرد و طوسی می باشد. جای خواب سگ و گربه دارای سه حالت تشک و لانه و مبلی می باشد. این جای خواب از پارچه های باکیفیت عالی و ضد حساسیت تولید شده است.
پارچه و دوخت این جای خواب فوق العاده با کیفیت بوده و هر دو قسمت بیرونی و تشک داخلی قابل شستشو است. جنس جای خواب نخی مخملی بوده و فوق العاده نرم است.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۵۰x۵۰x۵۰ سانتی متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • جنس
  مخمل
 • گونه حیوان
  گربه و سگ
10 -

جای خواب سگ و گربه طرح کلبه کد K-115

جای خواب سگ و گربه طرح کلبه کد K-115
جای خواب کلبه ای مناسب برای سگ های سایز کوچک و گربه ها می باشد که طول و عرض و ارتفاع آن 50 سانتیمتر می باشد. سقف این کلبه به راحتی جدا می شود و هم چنین بالش این جای خواب دو رو و دو رنگ به صورت مجزا بوده و قابل شستشو می باشد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۵۰x۵۰x۵۰ سانتی متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • جنس
  مخمل
 • گونه حیوان
  گربه و سگ
11 -

جای خواب سگ و گربه طرح کفش مدل مریلند cave plus

جای خواب سگ و گربه طرح کفش مدل مریلند cave plus
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۴۵x۳۷x۳۰ سانتی متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • گونه حیوان
  گربه و سگ
12 -

جای خواب سگ و گربه طرح خانه کد k-240

جای خواب سگ و گربه طرح خانه کد k-240
پارچه و دوخت این جای خواب فوق العاده با کیفیت بوده و هر دو قسمت بیرونی و تشک داخلی قابل شستشو است. جنس جای خواب نخی مخملی بوده و فوق العاده نرم است. سقف این کلبه به راحتی جدا می شود و هم چنین بالش این جای خواب دو رو و دورنگ به صورت مجزا بوده و قابل شستشو می باشد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۶۰x۶۰x۶۰ سانتی متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • جنس
  مخمل
 • گونه حیوان
  گربه و سگ
13 -

جای خواب سگ مدل آلفا

جای خواب سگ مدل آلفا
جای خواب مناسب سگهای بزرگ تا وزن ۳۰ کیلوگرم می باشد رویه تشک از جنس ضد آب بوده و مقاومت بالایی در مقابل چنگ زدن و گاز گرفتن سگها دارد. آستر توسط زیپ از رویه جدا میشود و رویه تشک کاملا قابل شستشو میباشد .
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۱۰۵x۸۲x۱۴ سانتی متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • جنس
  برزنت ضد آب
 • گونه حیوان
  سگ
14 -

جای خواب سگ و گربه مدل Jessy

جای خواب سگ و گربه مدل Jessy
بدون بو (مناسب فضای داخلی)، ضدآب، ضدآتش سوزی، مقاوم در برابر اشعه UV، مقاوم در برابر باکتری و حشرات
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۶۰x۶۰x۵۵ سانتی متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • جنس
  چوبی
 • گونه حیوان
  گربه و سگ
پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت انواع جای خواب سگ چند است؟
قیمت جای خواب سگ به عواملی همچون جنس، کیفیت دوخت، اندازه و نوع آن بستگی دارد اما در حالت کلی قیمت انواع تخت خواب سگ از 40 هزار تومان شروع و تا 5 میلیون هم ادامه دارد.
لزوم خرید جای خواب برای سگ چیست؟
تخت خواب نسبت به زمین بدن سگ را گرم تر نگه می دارد، اگر به سگ آلرژی دارید، خوابیدن سگ در تخت خواب شما تاثیر خوبی بر سلامت شما ندارد، جای خواب سگ در سفر میتواند استرس و اضطراب او را تا حد زیادی کاهش دهد، اگر سگ به صورت اتفاقی در خواب ادرار کند تمیز کردن آن خیلی راحت تر است.
تاریخ به روز رسانی : 1401/12/10
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد