منو

نحوه تشخیص بادی اسپلش اصل ویکتوریا سکرت از بادی اسپلش فیک

ویکتوریا سکرت یکی از معروف ترین برندها در حوزه طراحی و تولید محصولات بانوان بوده که به واسطه فشن شوهای فصلی و سالانه که با حضور برترین سوپر مدل های جهان صورت می گیرد، معروفیت جهانی دارد.

بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

یکی از محبوب ترین خوشبو کننده های بدن برای خانم ها بادی اسپلش ویکتوریا سکرت است. بادی اسپلش ویکتوریا سکرت ، محصولی عطری، شبیه اسپری بدن است. که این خوشبو کننده های بدن علاوه بر تمام ویژگی های اسپری بدن، خاصیت های دیگری از جمله ضد تعریق بودن را نیز دارند. با این تفاوت که در ساخت بادی اسپلش (Victoria’s Secret) از گاز استفاده نشده و بادی اسپلش ها به صورت مایع بر روی بدن اسپری می شوند و معمولا بادی اسپلش ها رایحه قوی تری نسبت به اسپری ها دارند.

بادی اسپلاش ویکتوریا سکرت

مزیت بادی اسپلش ویکتوریا سکرت Body splash این است. که ماندگاری آن بالا تر، قیمت آن بسیار ارزان تر و از همه مهم تر. آن که، هیچ خطری برای سلامتی پوست و بدن ندارد. و در آخر این که در این محصول از روغن ها و ترکیبات طبیعی استفاده شده .که باعث ایجاد رطوبت روی پوست می شود. و وقتی آب رسانی مناسب به پوستتان انجام شود. بعد از مدت کوتاهی شاهد تغییرات بسیار خوبی روی بدنتان خواهید بود. از جمله شفافیت بیشتر و نرمی و تازگی که هر دو باعث می شوند. دیگر نیازی به استفاده از کرم پودرها روی سطح پوست بدن تان نداشته باشید.

تشخیص بادی اسپلش اصل از بادی اسپلش فیک

برای بررسی معیار های تشخیص بادی اسپلش یا همان بادی میست اصل و فیک ویکتوریا سکرت با طوطی کالا همراه باشید.

1 - تفاوت در نی بادی اسپلش اورجینال و فیک

یکی از تفاوت های بادی اسپلش اصل و فیک در نی آنها است. در نی بادی اسپلش فیک فنر پیداست اما در بادی اسپلش اصل فنر با پلاستیک سفید رنگی پوشیده شده است. البته توجه داشته باشید، اخیراً بادی اسپلش های فیک با فنر پوشیده شده هم پیدا می شود!

تفاوت در نی و فنر نازل ویکتوریا سکرت

2 - تفاوت در نوشته VICTORIA’S SECRET روی درب بادی اسپلش

تفاوت دیگر بادی اسپلش اورجینال و غیر اصل در فونت نوشته روی درب این محصول است. همان طور که در تصویر پیداست نوشته ویکتوریا سکرت روی درب سمت راست با فونت اصلی این برند تفاوت دارد.

تفاوت در نوشته روی ظرف شیشه ای

3 - کف کردن بادی اسپلش فیک موقع تکان دادن محصول

یکی دیگر از معیار های تشخیص بادی اسپلش اصل و فیک این است که اگر دو محصول را با هم تکان دهید، بادی میست فیک خیلی بیشتر از بادی میست اورجینال ویکتوریا سکرت کف می کند. و این کف برای لحظات بیشتری باقی می ماند.

وجود حباب و کف در ویکتوریا سکرت تقلبی

4 - تفاوت در درپوش و نازل اسپری کننده بادی اسپلش

شاید یکی از مهم ترین و خاص ترین تفاوت های بادی اسپلش اصل و فیک در درپوش فلزی و نازل اسپری کننده مایع بادی اسپلش باشد. خوب به تصویر توجه کنید. محصولی که در تصویر برای شما مشخص شده است اورجینال است و سایر موارد فیک هستند. نشانه بارز این تفاوت در هم سطح بودن قسمت نازل اسپری کننده است.

تفاوت بین نازل و درپوش بادی اسپلش ویکتوریا سکرت اصل از فیک

5 - تفاوت در برچسب مشکی رنگ روی بادی اسپلش اصل و فیک

برچسب مشکی رنگی بر روی محصول وجود دارد که نام برند ویکتوریا سکرت روی آن قرار گرفته است. در خوشبو کننده بدن اورجینال در مقابل نور نباید نی پشت آن پیدا باشد، اما در خوشبو کننده فیک، قسمت مشکی رنگ در مقابل نور شفاف دیده می شود.

تفاوت بین بادی اسپلش ویکتوریا سکرت اصل از تقلبی

6 - تفاوت در داخل درب بادی اسپلش ویکتوریا سکرت

آخرین تفاوت بادی اسپلش اصل و فیک در داخل درب آن نهفته است. وقتی شما داخل درب بادی اسپلش اصلی را نگاه می کنید، یک حفره ریز جهت عبور هوا قرار گرفته است. این حفره ریز در بادی اسپلش های فیک وجود ندارد. (هر چند اخیراً در نسخه های فیک هم سوراخ اضافه شده است.)

سوراخ درپوش بادی اسگلش ویکتوریا سکرت

تفاوت قیمت بادی اسپلش اصل و فیک

در حال حاضر قیمت بادی اسپلش های اصل چیزی حدود ۲ تا ۳ برابر قیمت بادی اسپلش های فیک است. در بازار بادی اسپلش های اصلی با قیمتی حدود ۴۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان ارائه می شود. و قیمت بادی اسپلش های فیک چیزی در حدود ۱۲۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است. متاسفانه شاهد این اتفاق هستیم که در برخی مراکز و وب سایت ها بادی اسپلش های فیک ، تحت عنوان بادی اسپلش اورجینال و به قیمت محصول اصلی فروخته می شود. قیمت این محصول در بازار های جهانی نیز ۱۸ دلار است.

منبع : پاپیرا

تاریخ به روز رسانی : 1401/04/16
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کاربر محیا
11:11 - 1400/05/04
من یه بادی اسپلش خریدم همه شرایط اصلو داشت اما توی درس سوراخ نبود یعنی فیکه؟

پاسخ : احتمالش هست

کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد