منو

ترولی آرایشگاهی چیست و چه مزایا و کاربردهایی دارد؟

امروزه در بسیاری از آرایشگاه های زنانه و مردانه حرفه ای و مدرن برای دسترسی سریع به وسایل آرایشی و شلوغ به نظر نرسیدن محیط آرایشگاه و تنگ نشدن محیط آرایشگاه از وسیله ای با ظاهری شبیه به قفسه یا کمد چرخدار و متحرک به نام ترولی آرایشگاهی استفاده می شود.

با کمک ترولی میتوانید وسایل آرایشگاه را در جای خود و قفسه های متعدد قرار دهید که همیشه همراه شما باشد و با این کار سرعت و کیفیت کارتان را بالا ببرید و در کنار ایجاد محیطی آرام و بدون شلوغی و به هم ریختگی، دسترسی سریعتری به تجهیزات داشته باشید.

عکس ترولی آرایشگاهی

راهنمای خرید ترولی آرایشگاهی

ترولی ها از پرکاربردترین وسایلی هستند که در بسیاری از مکان ها مانند سالن های زیبایی، سالن های غذاخوری، مراکز بهداشتی و درمانی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله از طوطی کالا می خواهیم شما را با انواع ترولی آرایشگاهی و کاربردهای مختلف آن آشنا کنیم،و چند نمونه از بهترین و پرفروش ترین مدلهای ترولی آرایشگاهی را خدمت تان معرفی کنیم، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ترولی آرایشگاهی چیست؟

ترولی آرایشگاهی یکی از انواع تجهیزاتی است که مانند کمد چرخ دار کوچک، سینی ها و کشوهای زیاد در اندازه های مختلف دارد و مناسب دسته بندی لوازم آرایشگاه در کشوهای متعدد است. ترولی آرایشگاهی در واقع نوع خاصی از ترولی ها یا چرخ دستی هاست، که در ظاهر شبیه به یک کمد چرخ دار کوچک با قفسه و کشو های متعدد است.

استفاده از ترولی آرایشگاهی سبب می شود تا بتوانید وسایل خود را درون آن جای داده و در مواقع لزوم دسترسی کاملی به آنها داشته باشید. وزن سبک، حرکت روان، ظرفیت بالا، چرخ های پلاستیکی که جا به جا شدن کم سر و صدای ترولی را امکان پذیر میکند باعث شده است که این چرخ دستی به یکی از کاربردی ترین تجهیزات آرایشگاهی در سالن های زیبایی، آرایشگاه ها، سالن مو، استودیو تاتو، مطب ها، کلینیک های مراقبت از پوست و تکنیسین ناخن داشته باشد.

ترولی آرایشگاهی با وزن سبک و فن آوری پیشرفته تولید می شوند که جمع آوری و جمع کردن یا نصبشان به راحتی امکان پذیر باشد و بتوانید سینی های ترولی را به آسانی بشویید.

ترولی آرایشگاه در آرایشگاه زنانه

عکس استفاده از ترولی آرایشگاهی در سالن و آرایشگاه زنانه

کاربرد ترولی آرایشگاهی

همانطوری که گفتیم ترولی آرایشگاهی کشوهای بسیار متعددی دارد که باعث می شود ظرفیت بسیار زیادی برای نگهداری و طبقه بندی وسایل آرایشگاه داشته باشید. مثلا میتوانید هر کشو یا هر ردیف ترولی را به جداسازی وسایل رنگ مو، تجهیزان گریم و میکاپ، لوازم اصلاح و کوتاهی مو اختصاص دهید.

معرفی انواع ترولی آرایشگاهی

برای اینکه بتوانید هریک از انواع ترولی آرایشگاهی را انتخاب کنید، باید بررسی کنید که چه خدماتی را در سالن خود انجام می دهید. سپس براساس کاربرد هریک از انواع ترولی آرایشگاهی نسبت به خریدشان اقدام کنید.

1 - ترولی مناسب تجهیزات رنگ

برخی از ترولی آرایشگاهی برای تجهیزات رنگ طراحی شده اند که شما می توانید در حین رنگ کردن موهای مشتری از آنها استفاده کنید. این مدل از ترولی ها مخصوص کار با تجهیزات رنگی هستند از این رو نیز قابل شستشواند و دوام بیشتری را نسبت به سایر مدل ها دارند. با خرید این ترولی ها دیگر اطمینان خواهید داشت که بر اثر رنگ شدگی دچار خوردگی نخواهند شد.

2 - ترولی مناسب برای زیباسازی مو

از دیگر انواع ترولی آرایشگاهی می توان به مدل هایی اشاره کرد که از آنها برای زیباسازی مو استفاده می شود. در واقع برای چنین خدماتی باید به دنبال خرید ترولی هایی باشید که انعطاف پذیری بالاتری دارند. ترولی های مخصوص برای مو از جنس پلاستیک نسوز هستند به همین دلیل نیز می توانید به راحتی وسایل داغ را نیز با آن حمل و نگهداری کنید.

عکس انواع ترولی آرایشگاهی

عکس انواع ترولی آرایشگاهی جادار و متحرک

3 - ترولی با قطعات جداشونده

طراحی برخی از ترولی آرایشگاهی به صورتی است که قطعات آن به خوبی جدا می شوند. به همین دلیل نیز شما می توانید با کم و یا اضافه کردن برخی از قفسه ها شکل های متفاوتی را در آن ایجاد کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی میزترولی را در بخش های مختلف جابه جا کنید.

4 - ترولی برای گریم

از پرکاربردترین ترولی آرایشگاهی می توان به ترولی مناسب برای میکاپ و گریم اشاره کرد. دقت داشته باشید میکاپ و گریم جز کارهای تخصصی آرایشگاه شماست از این رو نیز نیاز به وسایل مختلفی دارد که با استفاده از ترولی آرایشگاهی استفاده از آنها راحتتر می شود.

در این بخش انواع ترولی آرایشگاهی را به شما معرفی کرده و ویژگی های آنها را مورد بررسی قراردادیم. شما می توانید براساس خدماتی که در آرایشگاه خود دارید، هریک از انواع ترولی آرایشگاهی را خریداری کنید.

مزایای ترولی آرایشگاهی

ویژگی های منحصربه فرد ترولی باعث شده است تا این محصول به یکی از مهم ترین و کاربردی ترین وسایل هر سالن زیبایی تبدیل شود. ازجمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان شستشو: سالن های زیبایی جزو یکی از شلوغ ترین مکان ها است؛ بنابراین رعایت بهداشت در آرایشگاه ها بسیار ضروری است. میز ترالی قابلیت شستشو دارد. درنتیجه شما می توانید هرچند روز یک بار این میز را شستشو دهید.
  • دوام بالا: به دلیل کاربرد بسیار زیاد این محصول، ترولی ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. به طوری که خرید یک بار ترولی، نیاز شمارا برای همیشه برآورده می کند.
  • وزن سبک: وزن بسیار سبک در کنار چهار چرخ روان، جابه جایی آن را برای شما بسیار راحت کرده است؛ بنابراین شما می توانید با سرعت بالایی وسایل خود را حرکت دهید.
  • جداسازی و نصب راحت: ترولی آرایشگاهی به راحتی جدا و یا مونتاژ می شود. به طوری که شما می توانید در چند دقیقه آن را به راحتی نصب و یا از هم جدا کنید.
  • حرکت بی صدا: چرخ های پلاستیکی مقاوم چرخ های ترولی، حداقل صدا را بر روی سطوح برای شما فراهم می کند. این ویژگی برای سالن های زیبایی بزرگ که پرسروصدا هستند، بسیار مناسب است.
  • نظم به وسایل: طبقات مختلف موجود در ترولی به شما کمک می کند تا وسایل شما نظم و ترتیب خاصیی به خود بگیرد. درنتیجه در زمان نیاز به آن می توانید دسترسی سریع تری به وسایل خود داشته باشید.

استفاده از ترولی در آرایشگاه مردانه

عکس استفاده از ترولی در آرایشگاه مردانه

مهمترین نکات هنگام خرید ترولی آرایشگاهی

برای خرید هریک از ترولی آرایشگاهی باید نکات زیادی را در نظر داشته باشید که درادامه درباره آنها صحبت می کنیم.

قابلیت جابه جایی ترولی

از مهم ترین نکاتی که باید برای خرید انواع ترولی درنظربگیرید، قابلیت جابه جایی آن است. دقت داشته باشید از مهم ترین دلایل خرید ترولی این است که شما می توانید ان را همه جا همراه خود حمل کنید و وسایل را به همراه داشته باشید. از این رو نیز باید ترولی مورد نظر شما قابلیت جابه جایی داشته باشد.

بهترین انواع ترولی آرایشگاهی دارای چرخ هایی هستند که در زاویه ۳۶۰ درجه حرکت می کنند و قابلیت قفل شدن دارند. مدل چرخ دار آن جزو پرطرفدارترین مدل های موجود در بازار است و امکان جابه جایی راحت و سریع را برای شما فراهم می کند.

اما ترولی های ثابت نیز در بازار وجود دارند که دارای چرخ نبوده و تنها به صورت ثابت بر روی زمین قرار می گیرد و شما می توانید بسته به نیاز از مدلهای ثابت ترولی استفاده کنید.

امکان جمع شدن ترولی

برای اینکه ترولی موردنظر شما کمترین فضا را در آرایشگاه اشغال کند، بهتراست مدل هایی را انتخاب کنید که قابلیت جمع شدن داشته باشند. بدین ترتیب پس از استفاده به راحتی می توانید آنها را جمع کرده و جابه جا کنید.

در مقابل ترولی های جمع شو، ترولی های ثابت قرار دارند. برای جمع کردن این ترولی ها نیاز است تا دوباره قطعات را از هم جداکنید. هنگام خرید ترولی، توجه به بزرگی فضای آرایشگاه، نگهداری راحت تر این وسایل و … ازجمله نکاتی است که باید به آن توجه کرد.

عکس ترولی آرایشگاهی مقاوم و چرخ دار

عکس ترولی آرایشگاهی چرخدار با سه کشو

استحکام و دوام ترولی آرایشگاهی

برای خرید هریک از انواع ترولی آرایشگاهی لازم است به دوام این محصول توجه کنید. بدین ترتیب می توانید سالیان سال بدون هیچ مشکلی از این ترولی استفاده کنید. اگر محصولی ارزان قیمت و بی کیفیت را انتخاب کنید مسلما باید پس از مدتی کوتاهی محصول دیگری را جایگزین آن کنید.

ابعاد ترولی را در نظر بگیرید

یکی از مهمترین ویژگی ها در خرید ترولی آرایشگاهی در نظر گرفتن ابعاد و اندازه های آن است که بستگی به نوع تجهیزات شما برای ذخیره سازی در آن بستگی دارد. این به شما کمک می کند که آن را راحت تر جابجا کنید یا فضای کافی برای لوازم آرایش خود داشته باشید.

توجه به تعداد و نوع قفسه

شما باید نوعی از ترولی آرایشی را استفاده کنید که فضای کافی برای لوازم داشته باشد. به تعداد کشوها، قفسه ها و طبقه ها و حتی جیب ها در ترولی دقت کنید.

کشوها ممکن است کاملاً بسته باشند و هیچ چیز قابل مشاهده یا نیمی از آن به شکل سینی باز شود و محصولات کمی قابل مشاهده باشند. شما باید نوع و تعداد کشوهای موجود را بررسی کنید. تعداد کشوها ممکن است از 2 تا 5 باشد. طراحی شیک و جالب در کنار زیبایی بصری از جمله عواملی است که هنگام خرید باید به آن توجه کنید.

کیفیت ساخت

یکی دیگر از نکات مهم در خرید ترولی در نظر گرفتن کیفیت موادی است که برای ساخت این تجهیزات به کار رفته است. باید مطمئن شوید که ترولی، بادوام و ماندگار است و به سادگی لایه رویی آن پاره نمی شود یا دچار ساییدگی نمی گردد.
ترولی قفل دار

یکی از مزیت های ترولی ها امکان نصب قفل برای درب کمد و کشو ترولی و محافظت از لوازم قیمتی است لذا ترولی های قفل دار این روز ها محبوب شده است.

خرید بهترین مدلهای ترول آرایشگاهی

سخن پایانی

آرایشگاه ها باید مکانی امن و مطمئن برای زیبایی و تزئین افراد باشند. استفاده از وسایل و تجهیزات مناسب آرایشگاهی و همچنین مواد مطمئن مورد استفاده در آن، می تواند حس اطمینان و آرامش را به مخاطب و مشتری خود دهد. در این صورت امور زیبایی هر چه بهتر و با دوام تر انجام می شود.

بنابراین اگر برای نگهداری وسایل و تجهیزات آرایشگاهی خود نیاز به یک کمد جادار و متحرک دارید، از خرید ترولی آرایشگاهی غافل نشوید.

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت ترولی آرایشگاهی چند است؟
قیمت انواع ترولی آرایشگاهی از 600 هزار تومان تا 13 میلیون تومان می باشد و به عوامل مختلفی همچون برند شرکت سازنده، جنس ترولی، وزن و ابعاد، تعداد کشو و طبقات، جادار بودن، متحرک یا ثابت بودن و ... بستگی دارد.
ترولی آرایشگاهی چه کاربردی دارد؟
ترولی آرایشگاهی کشوهای بسیار متعددی دارد که باعث می شود ظرفیت بسیار زیادی برای نگهداری و طبقه بندی وسایل آرایشگاه داشته باشید و این امر باعث نظم دهی به آرایشگاه و مرتب ماندن محیط آرایشگاه می شود.
تاریخ به روز رسانی : 1402/04/12
محصولات مرتبطمحصولات مرتبط
ترولی آرایشگاهی 5 کشویی با سینی وسط مدل TR01
ترولی آرایشگاهی 5 کشویی با سینی وسط مدل TR01
ترولی آرایشگاهی با پنج کشو مدل 1401
ترولی آرایشگاهی با پنج کشو مدل 1401
ترولی آرایشگاهی دارای ۵ کشو مدل 1400
ترولی آرایشگاهی دارای ۵ کشو مدل 1400
سینک ظرفشویی استیل نگین الماس توکار طرح نیمه فانتزی
سینک ظرفشویی استیل نگین الماس توکار طرح نیمه فانتزی
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد