منو

راهنمای خرید ترامپولین کودک خانگی + معرفی پرفروش ترین مدلها

استفاده از ترامپولین، ورزشی عالی برای کودکان و بزرگسالان به شمار می رود. پریدن یکی از اولین بازی های کودکی است، پریدن بر روی ترامپولین کمک می کند تا انرژی کودک تخلیه شده و با افزایش تحرک کودک به تناسب اندام وی نیز کمک می کند.

اگر قصد خرید ترامپولین کودک را دارید، تحقیق پیش از خرید و یافتن مدلی از آن که پاسخگوی نیاز شما باشد، حایز اهمیت است. یافتن ترامپولینی با سایز و شکل مناسب و دارای ویژگی های کلیدی ایمنی برای اجتناب از حوادث و آسیب ها، مهم است.

راهنمای خرید ترامپولین کودک

راهنمای خرید ترامپولین کودک

در مقالات قبلی درباره نکات مهم خرید و استفاده از ترامپولین بزرگسالان به طور کامل توضیح داده ایم (این مقاله : راهنمای خرید ترامپولین)، بنابراین در این مطلب قصد داریم تا در مورد مشخصات و ویژگی های ترامپولین مخصوص کودکان صحبت کنیم.

پس در ادامه با طوطی کالا همراه باشید تا نکات مهم و ضروری هنگام خرید بهترین ترامپولین کودک خانگی را با هم بررسی کنیم و در انتها چند نمونه از پرفروش ترین مدل های ترامپولین مخصوص کودکان را خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

ترامپولین کودک چیست؟

ترامپولین (kids trampoline) یا تشک Jumping یک وسیله سرگرمی، تفریحی و ورزشی برای پرش و بپر بپر است که تمامی سنین به خصوص کودکان میتوانند از آن در منازل خود براحتی نصب و استفاده نمایند.

این وسیله کاملا عالی بسیار سبک و کم حجم است و به راحتی این امکان را به شما میدهد که آنرا در داخل آپارتمان، حیاط ویلا، حیاط خانه، روی پشت بام، داخل پارکینگ، داخل اتاق کودک، مهد کودک ها و سایر مکانها استفاده نمائید.

ترامپولین در ایران با نام های تشک پرش، جامپینگ و یا بپر بپر نیز شناخته میشود.

مزایای ترامپولین برای کودکان

پریدن بر روی جامپینگ باعث تقویت قلب و عروق، سیستم لنفاوی، سیستم حرکتی و تعادل میشود. همچنین بازی و ورزش بر روی ترامپولین باعث ترشح هورمون های سروتونین و اندورفین میشود که از بروز افسردگی جلوگیری خواهد کرد.

پریدن روی سطوح نرم و فنری از دسته بازی هایی هستند که غریزه پرخاشگری و خشم را فرو می نشاند همچنین این کار شجاعت کودک را تقویت می کند.

کودکان با افزایش سن، بیشتر زمان خود را صرف مدرسه، نشستن مقابل تلویزیون و مانیتور کامپیوتر میکنند و شوق خود را از فعالیت های فیزیکی از دست می دهند. با ترامپولین در خانه، کودکان شما به ورزش و تحرک شوق و اشتیاق می یابند و در آینده نیز علاقه به ورزش در آنها نهادینه میشود و این امر موجب رشد، سلامت و سرزندگی در زندگی روزمره خواهد شد.

ترامپولین کودک

عکس بازی و بپر بپر کودک در ترامپولین حفاظ دار و ایمن

کودکان از چه سنی می توانند از ترامپولین استفاده کنند؟

ترامپولین کودک در اندازه ها و قابلیت های مختلف برای کودکان از 10 ماه قابل استفاده هستند. کودک از سنی که بتواند تعادل خود را حفظ کند و راه برود میتواند آموزش ترامپولین ببیند و از آن استفاده کند.

برای کودکان با سن کمتر حتما از ترامپولین های کوچکتر مخصوص سن خودشان استفاده کنید زیرا ترامولین های کوچک قدرت پرتاب کمتری نسبت به ترامپولین های بزرگ دارند و برای کودکان کوچکتر مناسب هستند.

دقت داشته باشید که برای استفاده از ترامپولین های بزرگ موجود در شهربازی ها سن کودک باید بالای 6 سال باشد و در نهایت همیشه در حالیکه فرزندتان از هر گونه ترامپولین استفاده می کند، مراقبش باشید.

آیا ترامپولین خانگی برای کودکان خطرناک است؟

معمولا ترامپولین خانگی درای تجهیزات ایمنی است که برای کودکان مناسب است. پدهای قرار گرفته در این وسیله فنرها را پوشش می دهد. محفظه ترامپولین نیز خطر سقوط را به طور موثری کاهش می دهد. در نتیجه این وسیله برای کودکان خطری ندارد و با رعایت موارد ایمنی می توان با خیال راحت از آن استفاده کرد.

تحمل وزن ترامپولین چه اندازه است؟

ترامپولین های مختلف دارای ظرفیت تحمل وزن های متفاوتی هستد. شما باید در هنگام خرید ترامپولین به تعداد نفراتی که میخواهند از آن استفاده کنند و وزن نفرات دقت کنید ولی به طور کلی تحمل وزن ترامپولین ها تقریبا به این صورت میباشد:

 • تحمل وزن ترامپولین قطر 90 سانتی متر : حداکثر 30 کیلوگرم
 • تحمل وزن ترامپولین قطر 140 سانتی متر : حداکثر 45 کیلوگرم
 • تحمل وزن ترامپولین قطر 250 سانتی متر : حداکثر 100 کیلوگرم
 • تحمل وزن ترامپولین قطر 350 سانتی متر : حداکثر 140 کیلوگرم
 • تحمل وزن ترامپولین قطر 400 سانتی متر : حداکثر 190 کیلوگرم

خرید اینترنتی ترامپولین کودک

عکس بازی کودک با ترامپولین کودک دسته دار بدون حفاظ

ترامپولین حفاظ دار مناسب تر است یا بی حفاظ؟

اگر قصد خرید ترامپولین سایز بزرگ برای کودک خود را دارید بهتر است از ترامپولین حفاظ دار استفاده کنید. حفاظ ترامپولین از پرت شدن کودک به روی زمین جلوگیری میکند. بنابر این برای کودکان کم تجربه و یا کم سن، ترامپولین حفاظ دار مناسب تر است.

ترامپولین تاشو یا ثابت؟

ترامپولین تاشو برای افرادی که نیاز به جابه جایی مداوم دارند و یا مکان هایی که فضای کمی در دسترس است مناسب می باشد. بعد از تمرین و یا بازی می توان ترامپولین را جمع کرد. البته باز کردن صفحه، بستن پایه ها و نصب کاور اندکی زمان بر است (حدود 10 دقیقه).

اغلب ترامپولین های تاشو با توجه به محدودیت های فنی دارای قطر کمی هستند. بنابراین اگر می خواهید قطرهای بزرگ تر از 150 سانت را تهیه کنید، ویژگی تاشو بودن را باید نادیده بگیرید. البته تمام ترامپولین های بالای 150 سانتیمتر قابلیت باز و بسته شدن دارند. اما نوع باز شدن آن ها متفاوت است و زمان باز و بسته کردن آن زیاد است. لازم به ذکر است تاشو بودن موجب افزایش قیمت محصول خواهد شد.

در ترامپولین ثابت صفحه پرش قابل جمع شدن نیست. در نوع ثابت تنها می توان پایه ها را، که به صورت پیچی به صفحه پرش بسته شده، جدا کرد و آن را کنار دیوار و یا در کمد دیواری قرار داد.

ترامپولین حفاظ دار یا بدون حفاظ؟

قطعا زمانی که صحبت از بپر بپر کودکان به میان می آید، احتمال زمین خوردن اولین مسئله ای است که ذهن والدین را به خود مشغول می کند. باید این نکته را در نظر داشته باشید که ترامپولین خانگی پرش کمتری نسبت به ترامپولین های شهربازی دارد. دلیل این امر مساحت کمتر صفحه پرش آن است. بنابراین خطر افتادن از آن کمتر است.

اگر قصد دارید ترامپولین را در محیط های پوشیده شده با فرش، موکت و یا فوم تاتامی قرار دهید، بدون هیچ نگرانی از ترامپولین خانگی بدون حفاظ (قطر 90 تا 150 سانتیمتر) استفاده کنید. این نوع محصول دارای ارتفاع بین 25 تا 30 سانتیمتر از زمین تا صفحه پرش است. بنابراین افتادن از این ارتفاع در صورتی که کفپوش نرمی زیر آن باشد آسیبی به فرزند شما نمی رساند.

بازی بپر بپر

عکس ترامپولین کودک بدون محفظه و دسته دار

اما اگر قصد دارید ترامپولین را در حیاط و یا محیط هایی که اجسام خارجی در نزدیک آن قرار دارد، نصب کنید، از ترامپولین حفاظ دار استفاده کنید. ترامپولین های قطر 150 به بالا دارای حفاظ می باشند و ارتفاع صفحه پرش آن از زمین حدود 40 سانتیمتر است. لازم به ذکر است که اضافه شدن حفاظ به ترامپولین موجب افزایش قیمت آن خواهد شد.

ترامپولین کودک حفاظ دار

عکس ترامپولین کودک حفاظ دار در محیط باز

ترامپولین کودک خانگی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پایه های محکم

آخرین اتفاقی که ممکن است هنگام پرش برای ترامپولین شما بیفتد، کج شدن پایه های آن است. ترامپولینی بخرید که پایه های سنگین داشته باشد یا روی زمین محکم و ایمن باشد. اگر ترامپولینی بخرید که هیچ یک از این ویژگی ها را نداشته باشد، باید حتما میله هایی را به عنوان تکیه گاه برای تقویت پایه های آن قرار دهید.

ضد زنگ زدگی

ترامپولین باید در تمام شرایط آب و هوایی مقاومت داشته باشد به خصوص اگر می خواهید در طول سال، آن را بیرون از خانه قرار دهید. قطعات فلزی زیادی در ترامپولین وجود دارد که با گذر زمان و با قرار گرفتن در معرض باران و برف، مستعد زنگ زدن هستند. ترامپولین هایی که چارچوب و فنرهای ضد زنگ دارند، به شکل چشمگیری بیشتر از ترامپولین هایی که فاقد این لایه محافظتی هستند، دوام دارند.

شما می توانید با خرید ترامپولینی که با نیازهایتان متناسب باشد، سرگرمی و تفریح را به حداکثر برسانید. خانواده شما ممکن است عاشق ترامپولینی با حلقه بسکتبال باشند، در حالیکه ممکن است کودکان ترامپولینی را دوست داشته باشند که دارای دسته هایی برای تعادل بیشتر است. همه اینها بستگی به شما دارد که از چه چیزی بیشترین لذت را می برید.

سایز تشک ترامپولین کودک

پیش از بررسی مدل های خاص ترامپولین، درباره سایز مورد نظرتان تصمیم بگیرید. قطر ترامپولین ها می تواند از ۳۶ اینچ تا ۱۵ فوت و بیشتر باشد. فکر کنید که چند نفر می خواهند از ترامپولین استفاده کنند و چند ساله هستند. شما همچنین باید بدانید که آیا می خواهید از ترامپولین برای تفریح یا تمرین و یا هر دو استفاده کنید.

عکس ترامپولین کودک گرد

عکس ترامپولین کودکانه بدون حفاظ گرد

قراردادن تور ایمنی

شما می توانید با انتخاب ترامپولینی که ویژگی های ایمنی مناسبی دارد، از حوادث ناشی از سقوط جلوگیری کنید. با انتخاب ترامپولینی که لبه های توری دارد، از پریدن بر روی لبه ها خودداری کنید. علاوه بر این، برخی لبه های توری از افتادن شما روی فنرها و آسیب دیدنتان جلوگیری می کند، در حالیکه در برخی مدل های دیگر، لبه های توری دورتا دور قسمت بیرونی فنرها قرار گرفته اما دارای پوشش پشتی دار است تا از انگشت ها و پنجه ها محافظت کند.

در ترامپولین های کوچک که توسط کودکان و حتی بزرگسالان برای تناسب اندام استفاده می شود، نرده ای قرار داده می شود تا به تعادل بیشتر فرد پرش کننده کمک کرده و باعث شود فرد در مرکز ترامپولین قرار گیرد.

دوام قطعات

چقدر به دوام قطعات ترامپولین توجه می کنید؟ قطعات ارزان تر ممکن است پول شما را در مدت زمان کوتاهی حفظ کند، اما شما احتمالا باید تور، فنرها یا دستکم تشک ترامپولین را سالی یکبار تعویض کنید. اگر هنگام خرید ترامپولین پول بیشتری هزینه کنید، دیگر نیازی نیست در سال های بعد قطعات آن را تعویض کنید.

شکل ظاهری ترامپولین

اغلب ترامپولین ها به شکل گرد یا مستطیل هستند، اما ترامپولین هایی به شکل هشت ضلعی یا مربع هم وجود دارد که رواج کمتری دارند. در ترامپولین های گرد، با هر بار پرش در مرکز آن قرار می گیرید و فنرهای دورتا دور آن نیز هنگامی که می پرید، عمل می کند.

این نوع ترامپولین، بهترین انتخاب برای پرش کنندگان تفریحی و آماتور است. ورزشکاران ترامپولین مستطیلی را دوست دارند زیرا می توانند روی آن پرش صاف انجام داده و کنترل بیشتری بر پرش دوباره خود داشته باشند. این بدان علت است که هنگام پرش بر روی سطوح باریک و دراز، تمام فنرها به یک میزان درگیر نمی شوند.

خرید اینترنتی ترامپولین مخصوص کودکان

عکس ترامپولین کودک ساده و بدون حفاظ

نکات ایمنی مهم برای استفاده از ترامپولین خانگی کودک

 • قبل از استفاده از ترامپولین خانگی به طور کامل آن را بررسی کنید تا از محکم بودن اجزای وسیله مطمئن شوید.
 • حتما هر چند وقت یکبار وسیله خود را بررسی کنید تا ترامپولین خانگی شما ساییدگی و نقص جزئی نداشته باشد.
 • سعی کنید این وسیله را در مکانی قرار دهید که مجبور نباشید آن را جابجا کنید. همچنین بهتر است آن را در وسط سالن یا چمن قرار دهید تا از دیوارها و دیگر سازه های اطراف جدا باشد.
 • دستگاه ورزشی خود را روی یک سطح صاف قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که در اطراف یا روی آن وسایل سنگین و ... نباشد.
 • مکان بالای ترامپولین باید خالی از هر نوع سیم و شاخه درخت باشد.
 • اگر این وسیله را در فضای باز قرار می دهید شرایط آب و هوایی را حتما در نظر بگیرید.
 • حداکثر وزنی که ترامپولین خانگی می تواند تحمل کند را بدانید. سعی کنید کمی کمتر از حداکثر حد مجاز را روی ترامپولین قرار دهید.
 • افرادی که سوار جامپینگ می شوند نباید جواهرات و یا لباس های قلاب دار داشته باشند.
 • در صورت مصرف داروهای خواب آور و یا داشتن حالت تهوع از سوار شدن خودداری کنید.
 • بهتر است افراد بزرگسال همزمان سوار ترامپولین خانگی نشوند

جمع بندی

پریدن بر روی ترامپولین یک روش عالی برای بازی، سرگرمی و تخلیه انرژی است. با استفاده از این وسیله قدرت و تعادل کودکان را افزایش می یابد، هوش جنبشی را افزایش می دهد و باعث تراکم، تشکیل و استحکام استخوان ها می شود.

این وسیله همچنین سلامت کف لگن و مفصل ران را تقویت می کند. بنابراین می توان گفت این دستگاه علاوه بر سرگرم کردن کودکان سلامت عمومی بدن را نیز افزایش می دهد.

پرفروش ترین مدلهای ترامپولین خانگی کودکان با قیمت مناسب

1 -

ترامپولین کودک طرح پاندا

ترامپولین کودک طرح پاندا
ترامپولین حفاظ دار کودک طرح پاندا یک محصول بی نظیر و فوق العاده با طراحی بسیار جذاب و مهیج است که توجه هر کودکی را به خود جلب می نماید و بازی با این ترامپولین طرح پاندا برزای کودکان بسیار هیجان انگیز است.
ترامپولین کودک طرح پاندا دارای بدنه ای ایمن دارای حفاظ توری به شکل سر پاندا است که روی این حفاظ توری صورت پاندا طراحی شده است که دارای ترکیب رنگی مشکی، سبز و سفید است.
ترامپولین کوچک کودکان قابل استفاده در محیط داخل و خارج از منزل است که کودک هنگام پرش توسط یک بافت توری دور تا دور ترامپولین محافظت می شود و به هبچ عنوان به بیرون پرتاب نمی شود. این توری دارای بدنه محکم و مقاوم در برابر ضربه و فشار دارد که کاملا یک محصول ایمن است.
ترامپولین کودک ساخته شده از پلی پرو پیلن با پایه های فولادی بوده و در محیط داخل و خارج از منزل در پارک ها، حیاط، مهد کودک و ... کارایی دارد و می تواند شرایط آب و هوایی مانند گرمای هوا و رطوت را به راحتی تحمل نماید.
ترامپولین کودک با ساختار کاملاً فولادی همراه با تشک پرش نرم و راحت می تواند به راحتی حداکثر وزن 70 کیلوگرم را تحمل می کند که قابل استفاده کودکان بالای 2 سال است. ترامپولین طرح پاندا یک محصول مقاوم و انعطاف پذیر است برای تناسب اندام کودکان و بزرگسالان می تواند در سالن بدنسازی و در خانه مورد استفاده قرار گیرد که علاوه بر تفریح یک ورزش مناسب برای سوزاندن چربی و کالری، تقویت عضلات، گردش خون و ... است.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۱۲۴x۱۴۰x۱۶۰ سانتی متر
 • وزن
  ۱۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۷۰ کیلوگرم
 • جنس
  پارچه، فلز
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
2 -

ترامپولین کودک فنری حفاظ دار خانگی

ترامپولین کودک فنری حفاظ دار خانگی
ترامپولین فنری حفاظ دار خانگی یکی از بهترین و مهیج ترین، وسیله تخلیه انرژی کودکان می باشد. پریدن روی سطوح نرم و فنری از دسته بازی هایی هستند که غریزه پرخاشگری و خشم را فرو می نشاند همچنین این کار شجاعت کودک را تقویت می کند.
از مهمترین ویژگی این محصول می توان به رویه بسیار مقاوم آن اشاره کرد که قابل استفاده برای 3 تا 99 سال می باشد. جنس پایه های این محصول از پلاستیک بادوام و مقاوم در برابر ضربه و فولاد با کیفیت می باشد محوطه ایمنی از شبکه PE ساخته شده و توسط قطب های فولادی سنگین پشتیبانی می شود.
بر روی فلز های موجود در این محصول یک لایه فوم ایمنی کلیه ی بخش های فلزی را پوشش میدهد تا اثر ضربه دیدن به قاب فلزی محصول به صفر برسد علاوه بر تمامی این ویژگی ها یک توری محافظ برای دیواره این ترامپولین در نظر گرفته شده تا باعث افزایش امنیت این کالا در زمان استفاده از آن شود دارای محفظه برای نگهداری کفش کودکان است.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۱۴۲x۱۴۲x۱۴۰ سانتی متر
 • وزن
  ۱۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۹۰ کیلوگرم
 • جنس
  پلاستیک، فلز، پارچه
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
3 -

ترامپولین کودک حفاظ دار مدل Galaxy-125

ترامپولین کودک حفاظ دار مدل Galaxy-125
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۱۲۰x۱۲۰x۹۶ سانتی متر
 • وزن
  ۸ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۸۵ کیلوگرم
 • جنس
  فلز، پارچه
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
4 -

ترامپولین حفاظ دار مکس مدل 730Li

ترامپولین حفاظ دار مکس مدل 730Li
ترامپولین قطر 120 سانتیمتر مناسب برای مینی پارکها و فضای باز منازل. تحمل وزن ماکزیمم 80 کیلوگرم کودکان انرژی بی حد و مرزی دارند و این انرژی را برای بازی، پریدن و شیطنت های دوران کودکی استفاده میکنند. لذت تفریح و ورزش و تحرک در کنار خانواده استرس های روزانه شما را کم خواهد کرد و دید زیباتری از کیفیت زندگی به شما و اطرافیانتان ارائه خواهد کرد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۱۲۵x۱۲۵x۱۷۰ سانتی متر
 • وزن
  ۱۲۰۰۰ گرم
 • ظرفیت وزنی
  80 کیلوگرم
 • جنس
  فولاد
5 -

ترامپولین دسته دار کد FMT01

ترامپولین دسته دار کد FMT01
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۱۳۰x۱۳۰x۳۰ سانتی متر
 • وزن
  ۱۴۰۰۰ گرم
 • ظرفیت وزنی
  120 کیلوگرم
 • جنس
  فولاد
 • نوع جامپینگ
  جامپینگ کش منقطع
6 -

ترامپولین مربعی حفاظ دار مدل bs101

ترامپولین مربعی حفاظ دار مدل bs101
ترامپولین یک تخته مربعی از نمونه ترامپولین های طراحی شده در کشور است که در ابعاد دو متر در دو متر و همچنین با ارتفاع دو متر، کوچکترین سازه پلی گراندی محسوب می شود.
ابعاد کوچک این محصول، داشتن حفاظ های بلند از جنس فوم و چرم در اطراف و مربعی بودن ساختار این سازه قرار گیری آن را در هر مکانی ممکن کرده و ایمنی بهتری را نسبت به ترامپولین های ساده به ارمغان آورده است.
در این سازه پلی گراندی تنها از یک ترامپولین مربعی با کیفیت استفاده شده و با داشتن یک پله در برابر درب ورودی امر ورود و خروج به سازه تسهیل شده است.
کفی ترامپولین به شکل تار و پود بافته شده است که استحکام و دوام آن را چندین برابر می کند. گفتنی است که نصب این پلی گراند در شرایط نرمال، به دلیل پازلی بودن ساختار و سهولت در نصب، کمتر از یک ساعت طول خواهد کشید؛ همچنین ارتفاع فضایی که این ترامپولین در آن نصب می شود باید حداقل ۲۱۰ سانتی متر باشد تا ایمنی محصول به حداکثر برسد.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۲۰۰x۲۰۰x۲۰۰ سانتی متر
 • وزن
  ۱۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  120 کیلوگرم
 • جنس
  فلز
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
7 -

ترامپولین کودک حفاظ دار مدل بسکتبال

ترامپولین کودک حفاظ دار مدل بسکتبال
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۱۵۵x۱۵۵x۱۱۵ سانتی متر
 • وزن
  ۱3 کیلوگرم
 • جنس
  فلز
 • کشور تولید کننده
  چین و تایوان
8 -

ترامپولین کودک حفاظ دار با پله مدل 6

ترامپولین کودک حفاظ دار با پله مدل 6
ترامپولین قطر 180 سانتیمتر مناسب برای مینی پارکها و فضای باز منازل. تحمل وزن ماکزیمم 200 کیلوگرم کودکان انرژی بی حد و مرزی دارند و این انرژی را برای بازی، پریدن و شیطنت های دوران کودکی استفاده میکنند.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۱۸۰x۱۸۰x۱۸۲ سانتی متر
 • وزن
  ۱۸ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۲۰ کیلوگرم
 • جنس
  پلاستیک، فلز، پارچه
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
9 -

ترامپولین کودک کشی حفاظ دار مدل 140

ترامپولین کودک کشی حفاظ دار مدل 140
ترامپولین کشی حفاظ دار با قطر 1.40 متر از محصولات جدید فروشگاه اینترنتی می باشد که دارای بدنه ای از جنس پلی پروپیلن بوده و استحکام بسیار بالایی در برابر فشار و وزن بالا دارد.
رویه این محصول به طوری طراحی شده است تا بزرگسالان نیز بتوانند از این ترامپولین استفاده نمایند و از آن برای ورزش و تفریح استفاده نمایند. همچنین در این محصول از فنرهای دوبل استفاده شده است که مقاومت محصول را دوچندان نموده است و می توان از آن برای خانه و باشکاه ها و یا مراکز آموزشی و یا حتی مهدکودک ها نیز استفاده نمود.
توری استفاده شده در این محصول نیز موجب این می شود تا کودکان در هنگام استفاده خطری آن ها تهدید نکند و به بیرون از ترامپولین پرتاب نشوند. پایه های استفاده شده در این محصول از فلز مستحکم و ضد زنگ بوده و می توانید از این محصول در فضای باز نیز استفاده کنید و بدنه ترامپولین دچار فرسایش نخواهد شد.
در کنار صفحه پرش این محصول نیز از پی وی سی استفاده شده است تا در هنگام پرش کش ها و لبه های ترامپولین برخوردی نداشته باشید.
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۱۴۰x۱۴۰x۱۶۱ سانتی متر
 • وزن
  ۹۸۰۰ گرم
 • جنس
  فولاد ضد زنگ
10 -

ترامپولین حفاظ دار خانگی مدل Tsky110

ترامپولین حفاظ دار خانگی مدل Tsky110
مشخصات محصول
 • ابعاد
  ۱۱۰x۱۱۰x۱۵۰ سانتی متر
 • وزن
  ۹۰۰۰ گرم
 • جنس
  فلز
پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت انواع ترامپولین کودک چند است؟
قیمت انواع ترامپولین کودک بستگی به برند شرکت سازنده، اندازه ترامپولین، جنس، خفاظ دار بودن، تاشو بود و سایر موارد دارد، اما در حالت کلی قیمت ترامپولین کودک از 4 میلیون شروع و تا 10 میلیون هم ادامه پیدا می کند.
مزایای ترامپولین برای کودکان در چیست؟
پریدن بر روی جامپینگ باعث تقویت قلب و عروق، سیستم لنفاوی، سیستم حرکتی و تعادل میشود. همچنین بازی و ورزش بر روی ترامپولین باعث ترشح هورمون های سروتونین و اندورفین میشود که از بروز افسردگی جلوگیری خواهد کرد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/01/05
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد