منو

بهترین مدلهای بازوبند شنا بادی + راهنمای خرید بازوبند شنا

بازوبند شنا بادی مدل سه بعدی طرح تمساح جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی مدل سه بعدی طرح تمساح جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی بست وی مجموعه 2 عددی جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی بست وی مجموعه 2 عددی جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی طرح میمون بسته 2 عددی جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی طرح میمون بسته 2 عددی جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی بست وی دخترانه طرح باربی جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی بست وی دخترانه طرح باربی جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی مدل سه بعدی طرح یونیکورن اسب تک شاخ جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی مدل سه بعدی طرح یونیکورن اسب تک شاخ جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی بست وی پسرانه طرح مرد عنکبوتی مجموعه 2 عددی
بازوبند شنا بادی بست وی پسرانه طرح مرد عنکبوتی مجموعه 2 عددی
بازوبند شنا بادی اینتکس مدل INTEX6-12 بسته 2 عددی جنس پلاستیک
بازوبند شنا بادی اینتکس مدل INTEX6-12 بسته 2 عددی جنس پلاستیک
بازوبند شنا بادی کودکانه طرح قورباغه جنس پی وی سی
بازوبند شنا بادی کودکانه طرح قورباغه جنس پی وی سی

شنا کردن یکی از لذت بخش ترین و سالم ترین ورزش ها و تفریحاتی است که کودکان و بزرگسالان می توانند اوقات فراغت خود را صرف آن کنند.

اما برای برخی افراد به ویژه کودکان، برداشتن اولین قدم برای آموزش و یادگیری شنا شاید تا حدی دشوار باشد. ترس از آب، عدم اطمینان به خود یا به مربی و بسیاری از عوامل دیگر ممکن است در دشوارتر کردن این فرایند سهیم باشند. اگر قصد دارید که شنا کردن را به کودکان خود آموزش دهید، بهتر است از یک سری وسایل کمکی مخصوص این کار کمک بگیرید.

بازوبند شنا

راهنمای خرید بازوبند شنا بادی کودکانه

بازوبند شنا بادی وسیله ای است که در این راستا کار شما را به میزان قابل توجهی ساده می کند. شما می توانید به کمک این وسیله با خاطری مطمئن و صرف مدت زمانی کوتاه تر به آسانی این مهارت ضروری را به کودکان آموزش دهید و آنان را به آب و شنا کردن در آن علاقه مند کنید.

در این مقاله از طوطی کالا می خواهیم شما را با این وسیله کمک آموزش شنا آشنا کنیم و به بررسی نکات مهم هنگام خرید آن برای کودکان بپردازیم و بهترین مدلهای بازوبند شنا بادی را خدمتان معرفی کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بازوبند شنا بادی چیست؟

بازو بند شنا (به انگلیسی Swim Armband) وسیله کمکی شنا می باشد که به منظور کمک به شناور بودن در آب و یادگیری شنا طراحی شده است. این بازوبندها با هوایی که در خود ذخیره می کنند باعث می شوند که فردی که آنان را به خود متصل کرده است روی آب شناور بماند و در آب فرو نرود.

سایزبندی های متفاوت آنان سبب شده است که این محصول تنها خاص کودکان نباشد و بزرگسالان نیز امکان استفاده از این وسیله را داشته باشند. شما می توانید بازوبندهای شنا را به صورت جفتی یا تکی خریداری نمایید. این محصول همچنین از ظاهر زیبایی نیز برخوردار است و در رنگ ها و طرح های جذاب مختلفی تولید شده است.

با استفاده از این بازوبندها کودکان احساس آرامش بیشتری داشته و بهتر آموزش می بینند و همچنین با دوری ترس در آب به راحتی شادی و بازی می کنند.

عکس بازوبند شنا کودک

عکس بازوبند بادی شنا کودک

بازو بند شنا از لایه های وینیل یا پلاستیک نرم پی وی سی با ضخامت ۰٫۲۵ میلی متر، ضد آب و مخصوص پوست های حساس ساخته شده است. این بازوبندها دارای دو ورودی باد بوده و جنس آن از پی وی سی مقاوم و باکیفیت است. این بازوبندها را به بازوهای کودک بسته و با اطمینان آن ها را در آب رها کنید. بازوبندهای بادی جنبه غریق نجات داشته و یادگیری شنا برای بچه ها بیشتر می شود.

باد کردن و راه اندازی این لوازم شنا کودک نیز به دلیل حجم بسیار کمی که دارند، کار بسیار راحتی است و شما می توانید در هر شرایطی آن ها را آماده استفاده کنید.

چه زمانی باید از بازوبند برای کودکان استفاده کرد؟

از یک سالگی، نوزادان می توانند شروع به پوشیدن کت و شلوار شناور، ژاکت یا جلیقه در استخر کنند. اگرچه بازوبند اولین انتخاب برای بسیاری از والدین است، لباس شنا با کمک شناور داخلی می تواند به نوزادان کمک کند در استخر احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند و آنها را تشویق به حفظ موقعیت افقی طبیعی برای شنا کنند.

بازوبند شنا کودک

کودک در حال شنا با بازوبند شنا بادی

مزایای بازوبند شنا

1 - افزایش اعتماد به نفس : مهم ترین مزیت بازوبند شنا افزایش اعتماد به نفس اولیه ای است که شخص برای اقدام به یادگیری شنا به آن نیازمند است. این محصول برای تقویت اعتماد به نفس کودکان خردسال و افزایش حس آزادی و امنیت آنان در استخر بسیار موثر واقع می شود.

2 - قابلی تنظیم میزان شناور ماندن بازوبند: شما می توانید با تنظیم و کم یا زیاد کردن هوای داخل بازوبند میزان شناور ماندن خود در آب را تعیین کنید. در مراحل اولیه آموزش شما قادرید مرحله به مرحله، میزان کمکی را که از جانب بازوبند برای شناور ماندن دریافت می کنید، کاهش دهید تا رفته رفته به شناگر ماهرتری تبدیل شوید.

3 - هماهنگی میان اعضای بدن : این بازوبندها نقش موثری را در تقویت هماهنگی میان اعضای بدن کودکان در هنگام شنا ایفا می کنند و به مرور مهارت افراد مبتدی را در شناگری افزایش می دهند.

4 - راحتی در آموزش شنا به کودکان : بازوبند شنا، آموزش شنا به مبتدیان را برای مربی به میزان قابل توجهی ساده می کند. مربی با به کار گرفتن این وسیله، می تواند با خیالی آسوده تر هنرجویان خود را زیر نظر بگیرد و آزادی بیش تری به آنان دهد. همچنین این وسیله برای جلسات آموزشی گروهی تعداد بالا بسیار مناسب است و شرایط را برای هنرجویان مبتدی ایمن می کند. لذا مربی می تواند با خاطری مطمئن تر تمامی توان خود را بر روی آموزش متمرکز کند.

5 - استفاده راحت : راه اندازی و پر و خالی کردن این بازوبندها بسیار ساده است. بازوبندهای شنا از حجم بالایی برخوردار نیستند و شما می توانید به راحتی آنان را به کمک یک پمپ دستی باد کنید. حتی اگر وسیله ای برای باد کردن آنان در دسترستان نیست، امکان باد کردن آنان با دهان نیز وجود دارد.

6 - کیفیت بالا : جنس بدنه بازوبندهای شنا از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است و محصول در صورت استفاده درست و رعایت برخی نکات می تواند تا مدت ها مورد استفاده قرار بگیرد.

7 - قابل تعمیر بودن : یکی دیگر از مزیت های این محصول این است که بازوبند شنا در صورت آسیب دیدگی قابل تعمیر است و شما می توانید به کمک چسب های مخصوص محصولات بادی آنان را تعمیر کنید.

خرید بازوبند شنا کودک

عکس بازوبند شنا بادی کودکانه

معایب بازوبند شنا

1 - یکی از معایب بزرگ این بازوبندها این است که دل کندن از آنان برای افرادی که به استفاده از این وسیله عادت کرده اند دشوار می باشد. شناگران ممکن است به این بازوبندها وابسته شوند و شنا کردن بدون این وسیله را برای خود امری ناممکن تلقی کنند. همچنین برای برخی کودکان کنار گذاشتن این وسیله ممکن است تا حدی ترسناک باشد. این امر موجب عدم پیشرفت آن ها در شناگری می شود. در چنین شرایطی، به یک مربی شنای حرفه ای نیاز است تا کودک بتواند با اطمینان خاطر، عزم خود را برای پیشرفت هر چه بیش تر جزم کند.

2 - استفاده از بازوبند شنا ممکن است برای شناگر محدودیت هایی را در حرکت ایجاد کند. از آنجایی که این وسیله روی بازوها نصب می شود، این احتمال وجود دارد که شناگر برای حرکت دادن بازوی خود دچار مشکل شود. این رخداد در کودکانی که جثه کوچک تری دارند بیش تر به چشم می خورد. در صورت مواجه شدن با چنین مشکلی، کم تر کردن باد بازوبندها شاید بتواند تا حدی راه گشا باشد؛ اما مسئله را به طور کامل حل نمی کند.

3 - اغلب بازوبندهای شنا جهت استفاده کودکان طراحی و ساخته شده اند و لذا ممکن است برای بزرگسالان چندان کارآمد نباشند. این بازوبندها به سبب حجم کوچکشان و میزان هوای پایینی که می توانند در خود ذخیره کنند، توانایی شناور نگه داشتن بزرگسالان، علی الخصوص افراد سنگین وزن را ندارند.

عکس بازوبند شنا دخترانه و پسرانه

عکس انواع بازوبند شنا دخترانه و پسرانه کودکانه

4 - بازوبندهای شنا به سبب جنس بدنه شان در برابر اجسام تیز و اشیاء برنده به شدت آسیب پذیرند. لذا هرگونه برخورد با چنین اجسامی ممکن است منجر به ایجاد سوراخ یا پارگی در محصول شود و آن را غیر قابل استفاده کند. وقوع چنین اتفاقی در حین شنا کردن با این بازوبندها می تواند خطراتی را در پی داشته باشد. ازاین رو لازم است حین استفاده از این بازوبندها به اشیائی که در محیط پیرامونتان قرار دارند توجه کنید. همچنین بهتر است محصول را پس استفاده در محیطی مناسب قرار دهید تا امکان آسیب دیدن آن به حداقل برسد.

نکات مهم هنگام خرید بازوبند شنا

بدیهی است که هنگام تهیه هر محصولی، باید به یک سری نکات توجه نمایید تا خریدی مطمئن تر را تجربه کنید. شاید بتوان گفت مهم ترین نکته ای که باید در حین خریداری بازوبند شنا به آن توجه کنید، برند تولیدکننده محصول و مکانی است که قصد دارید محصول را از آنجا خریداری کنید.

وسایل بادی جنس بدنه حساس تری نسبت به سایر محصولات دارند. در صورتی که شما آنان را از مکانی نامطمئن تهیه کنید یا برند غیر اصل و نامعتبری را برای خرید انتخاب کنید، ممکن است صاحب محصولی بی کیفیت یا غیرقابل استفاده شوید. به جرئت می توان ادعا کرد که بازوبند شنای بادی اینتکس محبوب ترین و در عین حال باکیفیت ترین نوع بازوبند شنا می باشد و شما می توانید با خاطری کاملا آسوده آن را با قیمت و کیفیت مناسبی خریداری نمایید.

خرید بهترین مدلهای بازوبند بادی

نحوه نگهداری از بازوبند شنا

نگهداری از بازوبندهای شنا به سبب کیفیت بالای مواد اولیه شان کار چندان دشواری نیست. برای نگهداری از این محصول و افزایش طول عمر آن تنها لازم است آن را از اشیائی که ممکن است باعث پنچر شدن بازوبند شوند دور نگه دارید. در صورت رعایت این نکته احتمال آسیب دیدن این محصول به حداقل می رسد و کودکان شما می توانند تا مدت ها از بازوبند شنای خود استفاده کنند.

البته همیشه همه چیز مطابق خواست ما پیش نمی رود و شما و کودکانتان حتی اگر تمامی نکاتی که برای نگهداری این محصول لازم است را رعایت کنید، باز هم ممکن است شاهد آسیب دیدگی آن باشید. در صورت وقوع چنین اتفاقی به هیچ عنوان جای نگرانی نیست.

بازوبند شنا محصولی است که پس از آسیب دیدن به سادگی قابل تعمیر است و در صورت تعمیر به حالت اولیه ی خود باز می گردد. نکته دیگری که برای نگهداری بازوبند شنا باید رعایت کنید، خشک کردن آن پس از هر بار استفاده است. جمع آوری این محصول در زمانی که هنوز خیس است ممکن است موجب کپک زدن آن شود. لذا بهتر است محصول را پیش از جمع آوری مدتی در معرض نور خورشید قرار دهید تا به خوبی خشک شود.

پاسخ کوتاه به سوالات پر تکرار
قیمت بازوبند شنا چند است؟
قیمت انواع بازوبند شنا بادی از 80 هزار تومان تا 300 هزار تومان می باشد و به عوامل مختلفی همچون برند شرکت سازنده، جنس بازوبند، وزن و ابعاد، نوع طرح و کیفیت ساخت، رده سنی مورد استفاده و ... بستگی دارد.
بهترین مارک بازوبند شنا کدام است؟
از بهترین و پرفروش ترین برند و مارک های تولید کننده بازوبند شنا بادی دخترانه و پسرانه می توان به برند بست وی، اینکس، تاما، نابایجی اشاره کرد.
تاریخ به روز رسانی : 1402/05/16
نظرات ارسال نظر، پیشنهاد و تجربه شخصی شما درباره مطلب بالا
کلیه حقوق متعلق به وب سایت طوطی کالا است و کپی برداری با ذکر منبع مانعی ندارد